Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Tenager18 válasza salgocomp (#400) üzenetére


Tenager18
senior tag

Szeretném,pont tegnap este néztem az új Forzáról gameplay videót youtubon. Nagyon tetszetős :) :K

[ Szerkesztve ]

(#402) Tenager18


Tenager18
senior tag

Kinecthez ez a látószögjavító tényleg javít is valamit,vagy csak azért van,hogy még többe kerüljön a cucc? :U

[ Szerkesztve ]

(#403) MasterMark válasza Tenager18 (#402) üzenetére


MasterMark
titán

Állítólag azzal mégrosszabb lesz a pontosság.

Switch Tax

(#404) Tenager18 válasza MasterMark (#403) üzenetére


Tenager18
senior tag

Az szép.....akkor azt sem fogok hozzá venni :N

(#405) Kashim válasza Tenager18 (#397) üzenetére


Kashim
őstag

Digitális kábelen sokkal élesebbnek tűnik a kép, mivel pixelre pontosan jeleníti meg. (nincs elcsúszás, szellemkép meg igazgatás, mint analógon) Végső soron embere válogatja kinek melyik tetszik, de szerintem sokkal jobb a kép úgy. Igazából a mai konzolok a már korosodó hardverüket elég alacsony felbontásokkal egyensúlyozzák, sokszor 1280x720 alatti felbontások vannak felkonvertálva 1080p-re, így szerintem ha valami recés, akkor az vga-n is recés. Én biztos nem használnék vga-n már semmit, elég egymás mellé tenni a két képet és üvölt a különbség, színben és élességben is. Viszont vannak szar kábelek és szar monitorok is, szóval...

(#406) Buster17 válasza Kashim (#405) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor most milyen kábellal is jobb a kép?
Ez engem is érdekelne.

(#407) Tenager18 válasza Kashim (#405) üzenetére


Tenager18
senior tag

Én egy 2009-es cikket olvastam,egy boxokkal foglalkozó oldalon,és gondoltam rákérdezek,hiteles e...én sem szeretném vga-kábellel használni,lesz amilyen lesz a kép

(#408) Kbhont válasza Kashim (#405) üzenetére


Kbhont
senior tag

Osztom a véleményed!
A régi analóg (RGB, 21pines monitor kábelek) már a múlté...
Ég és föld a HDMI javára! Szinte össze se lehet hasonlítani!
Akinek van HDMI bemenete és még is analóg csatit használ az "nemi erőszakot" követ el a cuccon!

(#409) Tenager18 válasza Kbhont (#408) üzenetére


Tenager18
senior tag

:C :C :C

(#410) crysis 2011 válasza Blaise (#392) üzenetére


crysis 2011
aktív tag

de meg szoktam köszöni de választ még nem kaptam :P

(#411) oriic válasza crysis 2011 (#387) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyszerű a válasz. Ha játék közben normálisan save and exit-el lépsz ki, akkor a legutolsó checkpointhoz tesz be téged ha visszatérsz a játékba.

Abban az esetben ha a kampány menüben, akár csak a nehézségi szintet is átállítod, vagy bekapcsolsz egy koponyát, vagy pályát választasz, azonnal törlődik a checkpoint mentés, és pálya legelejéről kezdesz újra.

Live-Die-Respawn

(#412) Csöbronit


Csöbronit
tag

Sziasztok.

Ha hotmail.hu-s e-mail címmel és Magyar lakóhelyi adatokkal regisztrálok xboxlive-ra akkor működni fog? Vagy inkább regisztráljak hotmail.com-al mint Brit állampolgár,Brit postal code-al?

FaZe Clan Member - MLG player

(#413) dilipok válasza Csöbronit (#412) üzenetére


dilipok
veterán

ha akarsz bankkartyaval vasarolni, akkor magyar kell.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#414) kenny123


kenny123
addikt

Valaki aki kijátszotta a cod modern warfare 1-2-t, esetleg meg tudna dobni 1-1 mentéssel? Van bennük 1-2 küldetés, amit szivesen kijátszanék újra, de nem az egész játékot.

Köszi

yo

(#415) dilipok válasza kenny123 (#414) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem a profilhoz van kotve a mentes, vagy rosszul tudom?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#416) salgocomp válasza dilipok (#415) üzenetére


salgocomp
senior tag

Gta 4-ben egy programmal meg lehetett oldani, de hogy ennél meg lehet-e azt nem tudom.

(#417) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#411) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Néha sajnos bebugol, mindhárom játékban jártam így én is. Save & Exit-tel léptem ki, és mégis az adott fejezet elejéről tudtam csak folytatni a játékot. (Semmit nem állítottam sehol.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#418) Tenager18


Tenager18
senior tag

Mafia2-őt kitolta már valaki rajta? Igaz,hogy sokszor 25fps alá is lemegy? Néztem pár gameplay videót,nem láttam egyikben sem ilyet....

(#419) G@ß!


G@ß!
őstag

Sziasztok!
milyen kormányt ajánlanátok slimre? Forza 4hez kellene elsősorban.
Köszönöm

(#420) Tenager18 válasza G@ß! (#419) üzenetére


Tenager18
senior tag

Ez engem is érdekelne majd....gondolom logitech vibration feedback felejtős... :U

(#421) G@ß! válasza Tenager18 (#420) üzenetére


G@ß!
őstag

ha ps3am lenne a logitech dfgt-t vettem volna, de hát az nem megy xbox-szal... :)

(#422) MasterMark válasza G@ß! (#419) üzenetére


MasterMark
titán

Az MS kormánya a legjobb, de sok pénzért Fanatec.

Switch Tax

(#423) kenny123 válasza dilipok (#415) üzenetére


kenny123
addikt

Úgy rémlik, hogy profilon belülről tudod mozgatni, azis ott a merevlemezen.

yo

(#424) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Meg mindig rossz a live... Mi van ezeknel? Kb 10 perc utan csatlakozott fel aztan megibt levag es vissza se enged.

(#425) oriic válasza whitezo88 (#424) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs gond vele nálam.

Live-Die-Respawn

(#426) padra válasza whitezo88 (#424) üzenetére


padra
aktív tag

Bosszankodom én is mert folyamatossan probálok fellépni de nem tudok csatlakozni.Már kezdem unni hogy egész nap ez megy :(((

"Okos vagy, ha - csak a felét hiszed el annak, amit mondanak! Zseni, ha tudod melyik felét!"

(#427) MasterMark válasza whitezo88 (#424) üzenetére


MasterMark
titán

Nálam sincs gond.

Switch Tax

(#428) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Akkor szerencsetek van, hivatalos oladlon megint irjak h dolgoznak a gondon.

(#429) abteam2008


abteam2008
tag

Nálam sem jó a Live.. még meg kellene vásárolnom három The Walking Dead epizódot, de nem akar összejönni. :W

Xbox Series X

(#430) G@ß! válasza MasterMark (#422) üzenetére


G@ß!
őstag

Erre gondolsz [link] ?
Érdekes lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#431) oriic válasza whitezo88 (#428) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok már itt is gond van. Ledobott live-ról, nem enged feljoinolni, de party-ban bennt vagyok és beszélek többiekkel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#432) MasterMark válasza G@ß! (#430) üzenetére


MasterMark
titán

Nem erre.
Hanem a Microsoft XBOX 360 Wireless Forcefeedback Wheel v2-re.

Switch Tax

(#433) dilipok válasza kenny123 (#423) üzenetére


dilipok
veterán

nem, mert legtobbszor csak ahhoz a profilhoz tudod hasznalni, ami alatt a mentes keszult. Igy ha en odaadom neked a mentesem, semmit nem fogsz tudni vele kezdeni. (vannak kivetelek, de az keves)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#434) bLaCkDoGoNe válasza abteam2008 (#429) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nálam is problémák vannak, megvenni még sikerült a részeket, de letölteni már nem mindet.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#435) salgocomp válasza dilipok (#433) üzenetére


salgocomp
senior tag

GTA 4-hez van egy program, amivel fel lehet rakni vinyóra/pendrivera a mentést. Nem tudom, hogy ennél a játéknál is működne-e, akit érdekel, itt utána lehet nézni.

(#436) kenand


kenand
veterán

Sajnos nálam sem jó a Live.
XBOX-ról ugyan be tudok jelentkezni, de nem engedi megvenni a Walking Deadet. Hozzá kellne adnom pontot, de nem megy.
PC-ről meg be sem enged jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

(#437) dilipok válasza salgocomp (#435) üzenetére


dilipok
veterán

utannaneztem, van ra mod, de ahogy olvasgattam szerkesztgetni kell a savefile-t hozza pc-n. Nem a legegyszerubbnek tunik es meg a siker sem mindig garantalt. Sok szerencset hozza :U Nem a legfelhasznalobaratabb megoldas ami jelenleg van, de kb csak igy lehet megallitani, hogy joparan ne arra verjek, hogy az osszes jatekot 1000g-re megcsinaltak 1 perc alatt :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#438) Gausz


Gausz
aktív tag

Sziasztok!

Már jó pár hónapja nyúzom a gépet, azonban most valamiért szeretném a Live-ot is használni. Ezzel az a gondom, hogy az offline fiókomat szeretném beregisztrálni, mivel azon már sok pont van. Van azonban egy másik, alig használt online profilom is, amit most frissen töröltem a beállítások/rendszer/tárolóból.
A regisztráció folyamán azonban azt a hibaüzenetet kapom, hogy a megadott mail címhez (amit a törölt profilhoz adtam meg) már van profil hozzárendelve...
Ha rendbejön a Live oldal, akkor ott kell valahol a fiókomat átállítani?

Kösz,
Péter

(#439) salgocomp válasza dilipok (#437) üzenetére


salgocomp
senior tag

Nekem az adott program régebben még regisztrálni se engedett, szóval hagytam is. Hátha sikerül az illetőnek akinek kellett, egy próbált elvégre megér.

(#440) kenand válasza Gausz (#438) üzenetére


kenand
veterán

Szerintem a Live iD-ben kell átállítanod a mail címet

(#441) MasterMark válasza Gausz (#438) üzenetére


MasterMark
titán

Ha a gépről letörlöd a profil attól még megmarad. Az így nem fog menni.

Switch Tax

(#442) dilipok válasza Gausz (#438) üzenetére


dilipok
veterán

nem, attol mert torolted a geprol az online profilt, az nem torlodott. Ha mar regisztraltal egy mailcimet, az tudomasom szerint ott is ragadt, mert mar kapcsoltal hozza live profilt. Probald masik email cimmel, azzal mennie kell.

MasterMark: utobbi napokban olyanok vagyunk, mint valami helpdeskesek :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#443) MasterMark válasza dilipok (#442) üzenetére


MasterMark
titán

És akkor az xbox.hu-s fórumot nem is nézted. :D

Switch Tax

(#444) Jegesmaci81 válasza dilipok (#442) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

"utobbi napokban olyanok vagyunk, mint valami helpdeskesek "

...és, hogy ennek én mennyire örülök!!!

Néhány hete még azt sem tudtam mi az xbox live, vagy MS pont. Viszont nektek hála tegnap gond nélkül ment minden (kinect, xbox beüzemelés, ingyenes 1 hónap live aktiválás, 2100MS pont aktiválas stb.)

Az egyetlen apró hiba is magától megoldódott. (az elsötétülő képernyő a kontroller xbox gomb megnyomására)

(#445) dilipok válasza Jegesmaci81 (#444) üzenetére


dilipok
veterán

Na legalabb akkor van ertelme :R

MasterMark: mar csak ma erek igy ra, mert holnap mar nem a szuloknel leszek :DDD de azert segitek amennyit tudok. Masik forumra mar nem lenne energiam. Eleg ez meg a ps :K

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#446) raziel01 válasza Jegesmaci81 (#444) üzenetére


raziel01
veterán

Az elsötétülés normális pedig.

(#447) Blaise


Blaise
veterán

(#448) MasterMark válasza raziel01 (#446) üzenetére


MasterMark
titán

De neki nem jött be a menü csak elsötétült. Gondolom mostmár normálisan működik.

Switch Tax

(#449) baderoli válasza Jegesmaci81 (#444) üzenetére


baderoli
tag

5 napja van xbox-om, és hálás vagyok hogy segítenek itt ,abban amire nem jövök rá. :R
Bárcsak előbb olvasgattam volna, mert letöltöttem a meglévő profilomat amit win 8 alatt csináltam és így buktam az 1 hónap free Gold-ot. Próbáltam kitörölni teljesen a fiókomat,de nem sikerült, felhívtam a MS-t és ők sem tudták :Y

Tegnap este teljesen elment a gép hangja, újra indítottam és megint volt. Valakinek hasonló?

Ma vettem egy kontrollert és csak később esett le hogy 6 hó garit vállalnak rá. Máshol meg 1év.
Van valami védjegy vagy matrica a dobozon ami igazolja hogy eredeti MS?
Ki sem bontottam ,így vissza kell venniük?

Köszi! Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#450) MasterMark válasza baderoli (#449) üzenetére


MasterMark
titán

Az elemtartó felett van egy kis hologramos matrica, az igazolja az eredetiségét.

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.