Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) bobooo


bobooo
addikt

Nézegetem xbox.com-on az eheti "bomba" akciókat, amiben a 15k-ról levitték egy hétre 13k-ra a Fifa 13-at, de még így is 2k-val drágább, mint bármilyen másik konzolos boltban/webshopban. :P

(#902) WhiteWalker válasza Def26 (#897) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

vagy beállított magának valami emlékeztetőt az E3-mal kapcsolatban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#903) Algotis


Algotis
addikt

Ha tényleg lesz új xbox, az mennyibe fog úgy sacc/kb. kerülni? Több lehet mint 100 ropi?
Mennyibe került például az xbox mikor megjelent?

Androidos Outlookból küldve

(#904) oriic válasza Algotis (#903) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyakamat teszem rá hogy 100fölött lesz...Még most is vannak olyan boltok ahol 100k körül adják a 360-t...

Live-Die-Respawn

(#905) woodbear válasza oriic (#904) üzenetére


woodbear
addikt

na ezt a hszt ki kopizom. hátha alatta lesz, és akkor lehet nyakazni :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#906) oriic válasza woodbear (#905) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajrá hajrá... Ha alatta is lesz az ára, találok én neked olyan boltot ahol bőven föléárazzák majd. :DDD

Live-Die-Respawn

(#907) Algotis válasza oriic (#906) üzenetére


Algotis
addikt

Hehe :D Remélem egy játékra való hely lesz rajta (a legkisebb verzión, mint ami most a 4GB-s slim), mint most az új PS3-nál a 12GB.
A nagyobban tuti lesz min. 500GB vinyó, miért is ne(?) alapon. mert a ps3-nak is van annyi és akkor már legyen egy kis rivalizálás is benne :D

Androidos Outlookból küldve

(#908) oriic válasza Algotis (#907) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HDD-SSD kombónak tudnék örülni...

Live-Die-Respawn

(#909) raziel01


raziel01
veterán

Tuti nem lesz 100k alatt. Lehetetlenség kihozni annyiért egy nextgen hardvert.
120k-ra lehet számítani minimum. PS4 meg gondolom lesz vagy 170.

(#910) Mister_X válasza oriic (#908) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Minek? Az oprendszer most is NAND-on van, a játékokat meg a nextbox a HDD-re rakná, egy SSD max 32GB-os lenne és akkor már nagyot mondtam. Bár a Wii U-ban (Deluxe) is 32GB flash háttértár van...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#911) salgocomp válasza raziel01 (#909) üzenetére


salgocomp
senior tag

Ahogy elnézem a mostani Slim árakat, biztos nem lesz 100k alatt. Van olyan hely ahol még most is 82 ezer a Slim.... :W

(#912) Xmodule válasza Algotis (#907) üzenetére


Xmodule
őstag

PS3 bol van már 1TB - os változat is. Csak mint információ.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#913) rocket válasza raziel01 (#909) üzenetére


rocket
nagyúr

Plusz meg az euro is konnyen lehet ~350ft addigra.

#912: Gyari 1TB-os gep nincs.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#914) Mister_X válasza Xmodule (#912) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs olyan. Csak lehet ekkora tárhelyet berakni - mondjuk egy év PSN Plus-szal úgy ahogy megtölthető :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#915) oriic válasza Xmodule (#912) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ps-nel az a jo h barmilyen hdd belemegy. Boxnal is ezt kellett volna csinalni.

Live-Die-Respawn

(#916) bobooo válasza oriic (#915) üzenetére


bobooo
addikt

Akkor nem vennék a gyári (xboxos) HDD-t, az meg bevétel kiesés a Microsftnál (még ha kicsi is). Azért nem hülyék ;) , bár az tény, hogy a usernek jobb, ha bármilyen belemegy..

(#917) Gebriel válasza woodbear (#831) üzenetére


Gebriel
veterán

Ennyi. :R

(#918) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nincs abba semmi meglepő ha 100 papír felett lesz...csak ne legyen 3 ledes, vagy ne szenvedjen más kezdetleges gyerekbetegségtől... de tegyük fel hogy nem lesz probléma,akkor viszont simán megér annyit...persze nem ft-ba... :DDD a ps2 is 100 körül volt ha jól emlékszem....vagy még talán a ps1-is...néztem régi konzolt magazint 93/94-es évfolyamból és a SNES/Megadrive ára volt akkoriban 38K...

[ Szerkesztve ]

(#919) Mister_X válasza WhiteWalker (#918) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem hanyagoljuk a jó magyar forintot, semmi jó nem származik nekünk abból, ha azzal számolunk :DDD Tippre megint 400-500 (Arcade-Premium) $/€ lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#920) salgocomp


salgocomp
senior tag

A jó magyar forintról tényleg, inkább ne is beszéljünk. :D

[ Szerkesztve ]

(#921) Def26 válasza oriic (#904) üzenetére


Def26
félisten

Sztem nem érdemes forintban tippelni. Még régebben 400 és 500 dollárt lehetett olvasni (sima és prémium gép). Meg is indokolták azzal, hogy ennél magasabb árat az amerikaiak gyomra nem vesz be (a válságban).
Ez gondolom 400-500 euro lesz nálunk, ami sztem olyan 120k -t eredményez az olcsóbb verziónál, a drágább gép jó 30k -val kerül többe. Nekem ezek a tippjeim.

The New Xbox Will Probably Arrive This E3

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#922) WhiteWalker válasza Mister_X (#919) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sajnos az a baj hogy kell vele foglalkozni...ha a sz@rt besöpröd a szőnyeg alá, az még ott marad...

(#923) pzstm


pzstm
titán

Confirmed: Microsoft is testing streamlined region porting for Xbox Live

megyek is egybőls UK vagy USA accra...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#924) Def26 válasza pzstm (#923) üzenetére


Def26
félisten

Ez most mit is jelent? Nálunk is engedélyezik a régióváltást?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#925) pzstm válasza Def26 (#924) üzenetére


pzstm
titán

3havonta elvileg igen. Majd ha nem csak néhány kiválasztott usernek lesz elérhető akkor többet tudunk. Viszont azért nekem kérdéses, hogy a Win8-as MS accountom régiója is ezzel együtt változik?

Mert ugyanazt használnom xboxon, Win8 laptopon és Surface-n is, s egyszer majd könynen lehet telefonon is

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#926) MasterMark válasza pzstm (#925) üzenetére


MasterMark
titán

Hát mivel az egész MS account régiója változik, szerintem igen.

Switch Tax

(#927) Damien.


Damien.
tag

Sziasztok!

Tud nekem esetleg valaki segíteni? Az mitől lehet, hogy az xbox-ot bekapcsolom és nincs kép meg hang. HDMI-vel van összekötve. Eddig is így volt és minden oké volt. Megvan már rég és soha semmi baja nem volt. Múltkor rá lett kötve egy FULL HD-s tv-re ott megy. Felhoztam és itt az én HD Ready-s tv-men meg nem megy HDMI-vel. De ha AV kábel-lel dugom össze úgy meg működik. Értitek ezt? Fogalmam sincs mi lehet a baja.
Ma is levittem anyuék FULL HD tv-jére rákötöttem és megy. Az enyémen nem. Pedig eddig hibátlan volt. Av kábel-lel meg nem akarok játszani mert mindenki tudja milyen úgy a kép. :) De nem hiszem hogy a tv-m lenne rossz mert más eszköz is van rádugva HDMI-vel és működik. Na ez mitől lehet?? Válaszotokat várom. Előre is köszi és BUÉK mindenkinek!

(#928) Def26 válasza Damien. (#927) üzenetére


Def26
félisten

Próbáld resetelni a videó beállítást. [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#929) Damien. válasza Def26 (#928) üzenetére


Damien.
tag

Megpróbálom, hátha... Köszi!

(#930) Damien. válasza Damien. (#929) üzenetére


Damien.
tag

Azon gondolkodom, hogy lehetséges hogy azért nem reset-eli a beállítást mert rossz a kontroller? vezeték nélküli, de nem olyan régen meghibásodott és csak kábellel működik. lehet az aksija adta meg magát. de nem tudtam resetelni. :(

(#931) Def26 válasza Damien. (#930) üzenetére


Def26
félisten

Akkor meg hívd az ügyfélszolgálatot. Ők segítenek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#932) Damien. válasza Def26 (#931) üzenetére


Damien.
tag

Értem! Köszi!

(#933) vatoteam


vatoteam
tag

Na nekem ma jött meg a 23-i rendelésem fele zavvi-ról! :Y Ilyenkor mi van? Egybe rendeltem meg mindkettőt, mindkettőnél ugyanannyi volt a kiszállítási idő megadva, raktáron is voltak és egyszerre adták fel őket: International Standard Delivery. Az egyik cuccot le lehetett követni, az érkezett meg, a másik mellett viszont nem volt ilyen, az nem is érkezett meg. Első rendelésem volt, bocsi ha hülye vagyok!

[ Szerkesztve ]

(#934) salgocomp válasza vatoteam (#933) üzenetére


salgocomp
senior tag

Nálam eBaynél szoktak lenni ilyenek. Van amit le lehet követni, van amit nem. Két különböző eladó egy napon adja fel a cuccot, az egyik megérkezik 1 hét múlva a másik pedig 1 hónap múlva. Tapasztalataim szerint sajnos ilyen ami messziről jön.

(#935) dilipok válasza vatoteam (#933) üzenetére


dilipok
veterán

irj nekik, h adjak meg a masik tracker numbert is. Nem kell felni, nem harapjak le a fejed ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#936) vatoteam válasza dilipok (#935) üzenetére


vatoteam
tag

Nem féltem csak pont tegnap volt róla szó, hogy elég lassan érkeznek meg a dolgok, így meglepett, hogy ma megérkezett. Most írtam nekik, hogy külön adták-e fel a cuccokat és emiatt jött csak meg a fele.

(#937) Mister_X válasza vatoteam (#936) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem az furcsa, hogy ha egyszerre rendeled meg, miért külön adják föl.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#938) vatoteam válasza Mister_X (#937) üzenetére


vatoteam
tag

Na ja...Lehet, hogy az utóbbit keresték a raktárban és inkább feladták a másikat, hogy legalább az megérkezzen hamar...Csak hát 24-én adták fel mindkettőt...Vagy több raktárból küldözgetik a dolgokat?

(#939) henesa válasza Damien. (#927) üzenetére


henesa
aktív tag

Tedd az egyes számú hdmi-re nekem az volt a baj, a kettesen nincs kép de az egyesen van

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#940) varsam


varsam
őstag

üdv,

Tudnátok pár helyet mondani, ahol Forza Horizon-t érdemes most venni, jó árban van?

köszi

(#941) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Láttam, hogy lehet kapni Slim géphez original 320 Gb-os HDD-t, amire lehet menteni játékokat, futtatni róla, ha minden igaz. (Sőt, néhol egészen jó áron, olcsón). Azt nem írják sehol, én meg nem vágom, hogy ennek milyen a csatolófelülete? USB-s, vagy szét kell szedni hozzá a boxot és beletenni?

(#942) MasterMark válasza Gabesz87 (#941) üzenetére


MasterMark
titán

>>>>[link]<<<<

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#943) Gabesz87 válasza MasterMark (#942) üzenetére


Gabesz87
addikt

Köszi!

Közben youtube-on is találtam videókat a szerelésre vonatkozóan. Előbb is eszembe juthatott volna. És amúgy a sima 4 Gb-os gépbe ezt csak bele kell tenni? Úgy értem, kiszedni nem kell semmit belőle? Az a 4 Gb tárhely gondolom nem hdd formában van benne. Szóval az megmarad, vagy elvész?

És a cserével/behelyezéssel a gari megmarad ugye?

[ Szerkesztve ]

(#944) MasterMark válasza Gabesz87 (#943) üzenetére


MasterMark
titán

Gari marad.
A 4 GB az flash beépített memória, az is megmarad mellette, abban a verzióban a HDD helye üres.

Switch Tax

(#945) Gabesz87 válasza MasterMark (#942) üzenetére


Gabesz87
addikt

Látom itt le van írva, hogy a 4 gb az flash memória (nyilván), és az nem cserélhető. Jól gondoltam, csak biztosabb ha megkérdezem:)

(#946) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Láma és lusta kérdés. Xbox 360 Play & Charge Kit-el pc-vel, notival is lehet tölteni a joy-t?

Live-Die-Respawn

(#947) MasterMark válasza oriic (#946) üzenetére


MasterMark
titán

Természetesen igen.

Switch Tax

(#948) oriic válasza MasterMark (#947) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, tudtam hogy előbb kapok itt választ minthogy ténylegesen kipróbálnám inkább. :DDD

Live-Die-Respawn

(#949) Lehiñito válasza oriic (#946) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia.
Ha a box hátsó usb csatijába tolod a play&charge kitet akkor tölti kikapcsolt állapotban is a kontrollert.

(#950) oriic válasza Lehiñito (#949) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom persze, csak kíváncsi voltam a dologra. :) Amúgy pontosítok, mert tölti igen, de addig megy a gép is, kikapcsolt állapotban nem tölt.

(#951) MasterMark

Boxról van szó, noti éjjel nappal megy.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.