Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) dilipok válasza Jegesmaci81 (#350) üzenetére


dilipok
veterán

egyszer ingyenes megvaltoztatni, utanna mar pontba kerul. (legalabbis igy volt regen)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#352) Blaise válasza Ragnar95 (#337) üzenetére


Blaise
veterán

Üdv itt is :)

(#353) bobooo válasza Ragnar95 (#337) üzenetére


bobooo
addikt

Az újabb CoD-ok (Bo1, Bo2, MW3) mennek 3D-ben a korábbiak nem hiszem.

(#354) Ragnar95 válasza MasterMark (#349) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Oks, csak engem az érdekelne,h melyikben használható is... :DD Csak mert pl a Black Ops 2-ben csak Anaglyph, legalábbis mást nem láttam a beállításokban,ami kb egyenlő a nullával... :((( :D
Blaise: köszi, örülök,h végre itt lehetek, így végre tudok haverokkal is játszani egy eszközön + nem kell hónapokat várnom a játékok megjelenésére.... :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#355) MasterMark válasza Ragnar95 (#354) üzenetére


MasterMark
titán

A Crysis-ban valami sztereoizé van.

Switch Tax

(#356) Ragnar95 válasza bobooo (#353) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi, most így direktbe rákeresve úgy tűnik,h a Black Ops 1 az aktív 3D-t is támogatja és elég jó is, a 2-ről viszont nem találtam semmi infót, tehát valószínűleg csak a gagyi 100Ft-os anaglyphet tudja.
MasterMark: köszi, a Crysis 2-ről elég jókat írnak a tesztekben és az aktív 3D-t is tudja, akkor ezekkel elleszek most :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#357) L_YKing


L_YKing
addikt

Azért lehet hiba mert az egyik gomb rossz? Vagyis hát az LT rossz? :S

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#358) whitezo88 válasza StLui (#339) üzenetére


whitezo88
nagyúr

de, a fentiek mellett az AC Revelations is játszható szemüveggel, 3D-ben, megfelelő tévén. Szerintem szar, de hát kinek mi...

(#359) Ragnar95 válasza whitezo88 (#358) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

AC 2 elég király volt pedig még anaglyph szemüveggel is gépen, a városban az épületek gyönyörűen kijöttek :DDD Majd AC 3-ban meglesem a dolgot, az is 3D képes elméletben :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#360) WhiteWalker válasza Ragnar95 (#359) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Aszem még a Batman Arkham Asylum is 3D-s lenne szem üveggel... :U

(#361) dilipok válasza L_YKing (#357) üzenetére


dilipok
veterán

attol meg a kontrollernek mukodni kellene, de ha szar a gomb, akkor amugy is megette a penesz az egeszet. Nem sok jatek van, ahol az LT-t nem kell hasznalni... :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#362) Ragnar95 válasza WhiteWalker (#360) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi a tippet :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#363) L_YKing válasza dilipok (#361) üzenetére


L_YKing
addikt

Holnap megnézetem apámmal! Hátha tud valamit hozzászólni! Jövök holnap a fejleményekkel hátha valakinek előfordulna ez!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#364) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy nem tudtok-e valami oldalt ajánlani, ahol megtalálom a játék/DLC megjelenéseket jól összeszedve és mindig frissítve?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#365) Luzso válasza Blaise (#324) üzenetére


Luzso
tag

Sziasztok. Az Auchanban is lehet kapni "Kinectet", 10 beépített játékkal :)

Íme:

A vaterás kicsit felértékelte :)

XBox: TannishComa036, LG G3

(#366) oriic válasza Luzso (#365) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na erre gondoltam hogy van ilyen tesco-ban is, csak linket nem találtam hozzá. Dettó ugyanez. Meg van kamu nintendo wii is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#367) MasterMark


MasterMark
titán

Az AC 1 főtörténet után lehet még játszani ugyanabban a játékban? (zászlókat gyüjteni)

Switch Tax

(#368) osszaki


osszaki
tag

No beruháztam én is egy Black Ops 2-re. A story a végére kezdett jó lenni, sőt, aztán vége lett. :D Bár a MW1-et nem fogják szerintem überelni még jó ideig.

Multit ma kezdtem el, eddig tetszik, jobban bejön, mint az MW3, mapok tekintetében is. A Scorestreak pedig jó újítás lett. Már csak a kontrolleres lövöldözést kell szoknom egér után. :)

Úgy gondoltam, hogy a wifit még is csak elhagyom Xbox szinten a lagot elkerülendő. Rádugtam a kábelt, ment is jól. Kérdés: így, hogy rádugtam és ahogy kutakodtam úgy vettem ki a leírtakból, hogy ha az Xbox kábeles netet észlel akkor arra megy és nem wifit használ. Ez akkor helytálló ugye, és nem kell külön állítgatnom, hogy kábelen kommunikáljon. Akartam volna egy Speedtest-et is tolni explorerben, de a java-t nem támogatja így ez elmaradt. 2wire.com-os Speed testet néztem, de miután szerinte rosszabb eredmény értem el, mint wifivel, hagytam a fenébe az oldalt. Más alternatívát tud valaki, hogy ezt leteszteljem, vagy felesleges és ha a kábel a gépben, akkor azon megy a net?

Köszi előre is a választ. :)

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#369) MasterMark válasza osszaki (#368) üzenetére


MasterMark
titán

Ha a kábelt bedugod a Wi-Fi-t lekapcsolja és automatikusan kábelen kommunikál. Ez a beállításokban is látszik amúgy.

Switch Tax

(#370) woodbear


woodbear
addikt

lehet bajom ha az UK profilomhoz kamu számlázási adatokat adok meg? pl generálok még bankszámlát is megmindent? mert egy rohadt reedem kódot se tudok beírni a boxon anélkül, hogy ne adnám meg a számlázási adatokat....

Oldalam: www.swsfoto.de

(#371) woodbear


woodbear
addikt

félárasak a walking dead részek :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#372) Xmodule válasza woodbear (#371) üzenetére


Xmodule
őstag

Bizony, bizony. Be is zsákoltam mind a maradék 4 részt:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#373) raziel01


raziel01
veterán

Olyat lehet csinálni, hogy még sosem volt a netre kötve a box viszont megvenném szívesen pl a Walking Dead-et. Szóval gondolom kéne a neten egy account de engedne rá játékot venni úgy, hogy nem volt még társítva boxhoz?

(#374) Buster17


Buster17
addikt

Jó ez a Walking Dead, rosszabbra számítottam. Csak túl sok a szöveg és angol tudás nélkül az kicsit unalmas végig tolni, meg így a történetet sem fogom megérteni. :(((

(#375) Xmodule válasza Buster17 (#374) üzenetére


Xmodule
őstag

Szerintem nem olyan vészes az angol benne. En sem vagyok profi angolos de megértem. PC -n van hozzá amugy magyaritás. Nem tudom boxon van e erre lehetöség.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#376) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nektek nem rosszalkodik a Live? se Xboxon se MSN-re gépen nem bírok belépni... éjjel 3x dobott le.

Livera most beengedett de nagyon sokat gondolkodik... aztán meg mégse lép be... remek.

hm írja is problémák lehetnek. azért 10 óra alatt már megszerelhették volna. [link]

[ Szerkesztve ]

(#377) padra válasza whitezo88 (#376) üzenetére


padra
aktív tag

Valami nagyon nem jó,én sem tudok fellépni. :((

"Okos vagy, ha - csak a felét hiszed el annak, amit mondanak! Zseni, ha tudod melyik felét!"

(#378) Zjunior válasza padra (#377) üzenetére


Zjunior
veterán

Én se ráadásul kifagyok:(!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#379) baderoli


baderoli
tag

Hi All!

A kontrollerbe tölthető elemet vagy inkább akkut ajánlotok?
A megvett letöltött játékok megsemmisülnek, ha meghal a hdd vagy véletlen letörli a gyerek?

Köszi!
Üdv!

ui.: Tegnap este nekem is xarakodott a Live. Ma nem néztem még.

(#380) raziel01 válasza baderoli (#379) üzenetére


raziel01
veterán

Azt raksz bele amit akarsz. Én tölteni szoktam külön töltővel 4 db elemet és mindig van tartalék így.
A megvett játékot bármennyiszer le lehet tölteni. Csak a profilodat ne felejtsd el.

(#381) Algotis válasza baderoli (#379) üzenetére


Algotis
addikt

Én vettem akksit bele, soha nem merül le, feltölti gyorsan, sokat bír. Szerintem ez a legjobb választás.

Androidos Outlookból küldve

(#382) padra


padra
aktív tag

Sziasztok.

Van egy kihasználatlan Assassin's creed 3-am ha esetleg valakit érdekel.

"Okos vagy, ha - csak a felét hiszed el annak, amit mondanak! Zseni, ha tudod melyik felét!"

(#383) Gebriel válasza padra (#382) üzenetére


Gebriel
veterán

Szakmaiban nem hirdetünk.

(#384) padra válasza Gebriel (#383) üzenetére


padra
aktív tag

Tudom,tudom,bocsi :B Csak gondoltam mielőtt meghirdetem rákérdezek itt is.Hátha kel valakinek baráti áron :U

"Okos vagy, ha - csak a felét hiszed el annak, amit mondanak! Zseni, ha tudod melyik felét!"

(#385) Gebriel válasza padra (#384) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha tudod akkor meg, miért veszed figyelem kívül a fórum szabályzatát? :W

(#386) salgocomp válasza Gebriel (#385) üzenetére


salgocomp
senior tag

Hali.

Xbox 360-al, monitoron játszom, VGA kábellal. 19-es 4:3-as képarány. Az újabb játékoknál kirakja alulra és felülre is a fekete csíkot, mint ha Widescreenes lenne. Valahogy el lehet azt tüntetni ? Előre is köszönöm.

Mellesleg ezek a G-k, amiket játékok alatt kapok, mire jók ? :)

[ Szerkesztve ]

(#387) crysis 2011


crysis 2011
aktív tag

Sziasztok
A Halo 4 kapcsolatban lenne nekem egy kérdésem!
miért van az hogy ha elmentem ahol tartotam és mégsem ott kezdi hanem a feladat elején :U :O
Egy kicsit idegesitő!

(#388) Kashim válasza salgocomp (#386) üzenetére


Kashim
őstag

Nem igazán lehet, vannak új játékok amiknél már PC-n se lehet arányt váltani, egyszerűen így lettek megírva, széles vászonra. Ezért javasolt 16:9-es megjelenítőre kötni xboxot. (lehetőleg digitális kábelen, bár ez nagyjából mindenre igaz, sokkal jobb a kép)

G alatt gondolom gamer pontot értesz, nagyon ritkán vannak hűség akciók mikor egy bizonyos pontszámot elérve kedvezményesen vásárolhat az ember (irdatlan sok pont kell hogy érjen valamit), de 99%-ban max arra való, hogy látszódjon mennyit játszol, dicsekedni stb... Ezért is járnak achievementek után.

Algotis
4:3-ra nem hinném, hogy van olyan felbontás xboxon, ami eltüntetné a csíkokat. 16:10 / 16:9 között azért nincs olyan nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

(#389) salgocomp válasza Kashim (#388) üzenetére


salgocomp
senior tag

Értem, köszönöm a választ, akkor a következő befektetés egy 16:9-es monitor lesz. :R

(#390) Algotis válasza salgocomp (#386) üzenetére


Algotis
addikt

Úgy tudod eltüntetni ha más felbontásra váltasz. Én is monitoron játszok 20"-os on és 16:10 es a képaránya, nekem is kiteszi a csíkot, 1280x768-ban viszont nem. Próbálgasd Te is melyik a jó!
Ezek a G-k igazából semmire nem jók, csak úgy kb. menőzni. Nem leszel több ha 1000G-d van, de akkor sem ha 30000.

Androidos Outlookból küldve

(#391) salgocomp válasza Algotis (#390) üzenetére


salgocomp
senior tag

Hm. Menőzést mellőzin fogom szerintem :P Igazából a 16:10 is már Widescreen-nek néz ki képek alapján, de azért megpróbálom.

Amúgy a Joy analógján lehet gumiborítást cserélni ? Mert a jobb oldalit az előző tulaj rongyosra játszotta (vagy megrágta a kutya), és elég gusztustalan így.

[ Szerkesztve ]

(#392) Blaise válasza crysis 2011 (#387) üzenetére


Blaise
veterán

Te mindig csak kérdezel, sose köszönöd meg a válaszokat :D

(#393) Algotis válasza salgocomp (#391) üzenetére


Algotis
addikt

Ez a G-s dolog engem sem igazán érdekel. De nálam a 16:10 még nem widescreen, mert kiteszi a csíkot.

Androidos Outlookból küldve

(#394) salgocomp válasza Algotis (#393) üzenetére


salgocomp
senior tag

Igazából 1280x768-ban nem teszi ki a csíkot, ahogy ajánlottad, de egy 19-es monitoron eléggé zavaróan húzza össze a képet. Ezek szerint akkor marad a csík amíg nem lesz új monitor. Azért köszönöm.

(#395) Dinter


Dinter
addikt

Üdv. Xbox-tv összekötéséhez apa-apa HDMI kábel kell?

(#396) salgocomp válasza Dinter (#395) üzenetére


salgocomp
senior tag

Szia. Igen, olyan kell hozzá.

(#397) Tenager18


Tenager18
senior tag

Na,úgy néz ki,jövöhét végén megyek az új boxomért,veszek hozzá kinectet is :) Kicsit kutakodtam,olvasgattam,mivel eddig PS3-as voltam,és nem nagyon ismerem még a Boxot. Találtam egy érdekes írást,aminek az a lényege,hogy HDMI-n keresztül rossz,recés a kép,sokkal rosszabb mint vga kábellel. Igaz ez? :Y

(#398) salgocomp válasza Tenager18 (#397) üzenetére


salgocomp
senior tag

Tapasztalatból nem tudok mit mondani, a két kábel különbsége szerintem csak a felbontása...én VGA kábelre pl nem raknék FullHD TV-t. Igazából lehet azért látják recésebbnek, mert 1080p-ben tisztább a képe a HDMI kábelnak, és a játékok többségénél ugye nincs Antialiasing. Far Cry 3-nál például nagyon szembetűnő az AA hiánya, még VGA kábellal is, igaz 1280x1024-es felbontáson. De ennyi pénzért ezt kapjuk, ennyit bír a box, ezt is már csak általában 30 FPS-el.

[ Szerkesztve ]

(#399) Tenager18 válasza salgocomp (#398) üzenetére


Tenager18
senior tag

Értem,köszi a választ! 22-es FullHD monitorra megy majd rá...hát meglátjuk :) :R

(#400) salgocomp válasza Tenager18 (#399) üzenetére


salgocomp
senior tag

Szerintem játékfüggő is a dolog, például a Forza Horizon gyönyörű, nincs szembetűnő recésedés. Ha teheted próbáld ki a két említett játékot, és várom a fejleményt. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.