Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) nagyi2k válasza tDr1v3r (#798) üzenetére


nagyi2k
tag

Köszi a választ.
Megpróbálom.Gondolom akkor reg. közben kell majd a régiót kiválasztani.
Üdv.: nagyi2k

(#805) ::Trunks:: válasza ::Trunks:: (#800) üzenetére


::Trunks::
senior tag

senki? akár priviben is jöhet... :F

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#812) thEndeR


thEndeR
tag

Aki akar holnap Fifa 13-azni (ha minden jól megy) az írjon! :DD Könnyű ellenfél leszek, életemben nem játszottam még kontrollerrel. :K

(#813) salgocomp válasza salgocomp (#749) üzenetére


salgocomp
senior tag

Erre valaki tudna nekem választ adni ? Igazából még gugliban se tudok rákeresni, mert azt sem tudom mi a neve... :)

(#814) tDr1v3r válasza salgocomp (#813) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Felesleges... lapos fejű csavarhúzóval is be lehet nyomni a pöcköket.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#815) G@ß! válasza tDr1v3r (#786) üzenetére


G@ß!
őstag

International standard szállítással szoktad kérni? Úgy látom, ez esetben nincs száll. ktg. :)

(#816) rakloo válasza salgocomp (#813) üzenetére


rakloo
aktív tag

Elnéztem az egészet, inkább töröltem.

[ Szerkesztve ]

555-SHOE

(#817) salgocomp válasza tDr1v3r (#814) üzenetére


salgocomp
senior tag

Kipróbálom. Már csak egy torx-ot kell szereznem azt kész. Vagy ha nem értek hozzá, inkább ne szedjem szét ? Bár egy burkolaton nem tudok mit elrontani. :D

(#818) MasterMark válasza salgocomp (#817) üzenetére


MasterMark
titán

Ha nem értessz hozzá minek akarod szétszedni?

Switch Tax

(#819) rakloo válasza salgocomp (#817) üzenetére


rakloo
aktív tag

Dehogynem... most került hozzám két xbox / mindkettő rossz, és őket akarom megcsináltatni / Ezeknek a pattintós dolgoknak a helyén akkora lyukak vannak,hogy a kisujjam lazán befér... Nagyon szét van gányolva.

A gépbe belenézni nem is mertem. Nem hozzáértő emberek csinálták, és nagyon nem a hozzá szükséges szerszámokkal.

555-SHOE

(#820) Mister_X válasza MasterMark (#818) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azért szedtem szét, hogy bordákat rakjak a RAM-okra. Fú, de régen volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#821) Xmodule


Xmodule
őstag

The Walking Dead 1-5 évad kipörgetve. Nagyon tetszett mindegyik rész. Nálam 2012 játéka. Leszedtem forza horizont demot is. A grafika lélegzet elallitó kenterbe veri gt5 öt. Tetszik az egész játék.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#822) whitezo88 válasza Xmodule (#821) üzenetére


whitezo88
nagyúr

WDben 4. jön nálam. Amellett Borderlandsot nyomom, illetve Horizon multi, ami valóban 2012 legjobb autós játéka.

Közben PC-n Crysis2 ha már le volt árazva, kár hogy eddig kimaradt, el is felejtődött...

ja és holnap munka, de még nem adom fel! ;]

(#823) salgocomp válasza MasterMark (#818) üzenetére


salgocomp
senior tag

Portalanítani akarom, a házat sikeresen szétszedtem. Előző tulaj sikeresen letört egy sor fület ( ennek ellenére atom stabilan fogja ) tehát megkönnyítette a dolgomat. Még maradt a 6 torx csavar és mehet is a takarítás. Most hozza át haver a torxokat és annyi. :) Én egy szög ( az oldalsó pöckök kiakasztása) és egy lapos fejű csavarhúzó ( hátlapi pöckök kipattintása ) segítségével, minden barmolás nélkül szedtem szét.

(#824) Gebriel válasza Xmodule (#821) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért ne túlozunk. Gt5 :)

(#825) salgocomp válasza salgocomp (#823) üzenetére


salgocomp
senior tag

Igazából tisztítás sikeres, összeraktam, működik, nem barmoltam szét. Olvasó és egyéb mozgó alkatrészek cseréje is egyszerű. Szóval aki erre jár, és tisztítani szeretne, bátran betérhet, megiszunk egy kávét meg kitisztítjuk a boxot. Ja és még a garanciamatrica se sérült meg, bár gari már nincs rá...:D

(#826) Mister_X válasza Xmodule (#821) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gebriel mellett vagyok, de nem, mint PS-fan: a Horizon alapból másmilyen körökben mozog, mint a Forza 4 vagy a GT5 és abból, amit eddig tapasztaltam belőle (1,5h), nem olyan szép, mint a Forza 4, de az meg egálban van a Gran Turismoval.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#827) Tenager18 válasza Mister_X (#826) üzenetére


Tenager18
senior tag

Hát nekem a forza4,és a horizon jobban bejön grafikailag,mint a gt. :) Mondom úgy,hogy xboxom még életemben nem volt,csak psem :) Mikor havernál láttam a forzát,egyből rábólintottam,hogy bizony,nálam eldőlt a verseny....forza a nyerőbb. Mondjuk ízlések és pofonok,kinek mi :)

[ Szerkesztve ]

(#828) Ragnar95 válasza Tenager18 (#827) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem a Horizon annyira nem jön be, a grafika tényleg nagyon szép, de az egy vicc, h nincs split spcreen + nekem kicsit sok a nem átugorható átvezető videó....De a grafika és az irányítás nagyon király legalább :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#829) Def26 válasza Ragnar95 (#828) üzenetére


Def26
félisten

Sztem a split screen csak valami teljesen lebutított grafikával menne. Szvsz jobb is ha kimaradt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#830) Tenager18 válasza Def26 (#829) üzenetére


Tenager18
senior tag

Egyetértek :R

(#831) woodbear válasza Xmodule (#821) üzenetére


woodbear
addikt

Csak így gyorsan, egy GT5-fotómódban lőtt kép:
[link]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#832) bobooo válasza woodbear (#831) üzenetére


bobooo
addikt

:Y :C

(#833) woodbear válasza bobooo (#832) üzenetére


woodbear
addikt

Tényleg játékból van!

Oldalam: www.swsfoto.de

(#834) MasterMark válasza woodbear (#833) üzenetére


MasterMark
titán

Jó de fotómódnál újrarendereli a képet, nem?

Switch Tax

(#835) thEndeR


thEndeR
tag

Megjött a boxom. :C :DD

(#836) Tenager18 válasza thEndeR (#835) üzenetére


Tenager18
senior tag

Grat...nekem vagy pénteken,vagy vasárnap dorombol az asztalomon :B

(#837) Ragnar95 válasza Def26 (#829) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Érdekes módon más játékokban meg tudták oldani, még a Forza 4-ben is... Amúgy kicsit vicces, h nem lehet egy konzolon többen játszani egy ekkora nevű játékban...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#838) woodbear válasza MasterMark (#834) üzenetére


woodbear
addikt

A forza4 is máshogy mutat azért a homespace-ben készült fotókon ;)
De ez ingame GT5 [link]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#839) thEndeR válasza Tenager18 (#836) üzenetére


thEndeR
tag

Már tűkön ültem péntek óta. :D Valaki tudja hogy mi van a hotmail-al?

(#840) woodbear


woodbear
addikt

Nos, bocsi de utoljára megkérdezem, hogy a letöltőkódos witcher2 akkor tartalmaz Magyar feliratot? Vagy csak akkor ha Magyar profillal szedem le? :R

Oldalam: www.swsfoto.de

(#841) bobooo válasza thEndeR (#839) üzenetére


bobooo
addikt

Ha jól tudom a hotmail.com helyett vezette be a Microsoft nem rég az Outlook.com-ot, de lehet baromságot mondtam most.. :F

[ Szerkesztve ]

(#842) Algotis


Algotis
addikt

Sziasztok!
Az miért lehet, hogy a kinectem csutkáig felfele fordul minden játéknál, nem fordul lejjebb? Nem lát, így azt írja, hogy nem vagyunk a térben. Indulásnál fel, le mozog, de mindig csutkáig fent marad. Amikor azt írja, hogy adjusting tilt, semmit sem csinál. Ha közel állok, hogy lássa a felső testemet akkor meg látja a kezemet, de elveszíti, majd újra meglátja. Így például az 5 éves unokatestvérem nem tud játszani. :F

Androidos Outlookból küldve

(#843) Tenager18 válasza Algotis (#842) üzenetére


Tenager18
senior tag

Ez volt már probléma,pár hsz-el feljebb valaki már megirta a megoldást :K

Szerk.: Egy kérdés. Minden játékban van magyar nyelv,vagy külön kell vadászni olyanra,aminél fel van tüntetve,hogy tartalmazt magyar nyelvet??

[ Szerkesztve ]

(#844) thEndeR válasza bobooo (#841) üzenetére


thEndeR
tag

Arra is a hotmail jön be. :F Xbox Live-ba csak hotmailos vagy windowslive-s email címmel lehet belépni? Boxon próbálkozok gmailessel amit gépen csináltam, de nem jó.

(#845) Blaise válasza thEndeR (#844) üzenetére


Blaise
veterán

Bármilyen live id jó hozzá, nem muszáj hotmail.

(#846) thEndeR válasza Blaise (#845) üzenetére


thEndeR
tag

Gmaillal nem volt jó... Átírtam hotmailosra és pikk pakk jó lett.

(#847) WhiteWalker válasza woodbear (#840) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az itteni kommentekből ítélve az a biztos ha magyar profillal szeded le.

(#848) Blaise válasza thEndeR (#846) üzenetére


Blaise
veterán

Akkor a gmail-es címed nem egy live id :)

(#849) Jegesmaci81 válasza Algotis (#842) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Én is ezzel küzdöttem. Úgy oldottam meg hogy nem közvetlen a dashboardból hanem a problémás játékon belülről kalibráltam a kinectet.

[link]

(#850) Def26 válasza woodbear (#840) üzenetére


Def26
félisten

jatékaim.hu -ról rendeltem. Van benne magyar felirat. Viszont nekem picsa nehéz, de 1500Ft -ot megért.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.