Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Prof01 válasza pzstm (#99) üzenetére


Prof01
veterán

Az idei VGA-n (Video Game Adwards) az év játéka lett, szóval rossz nem lehet. :)

whitezo88: xbox.com-on beírod a keresőbe! :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#102) vatoteam válasza KingKress79 (#97) üzenetére


vatoteam
tag

Ezer köszönet a figyelemfelkeltésért, már le is töltöttem! :R

(#103) Xmodule


Xmodule
őstag

Shadow Complex probalta már valaki? Demot leszedtem. Hihetetlenul jó hangulatú és látványos játék szerintem.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#104) Zsolthy88


Zsolthy88
csendes tag

Hali!
lenne egy kérdésem, mégpedig az, hogy ha telepítek egy játékot hdd-re, azt utána a lemez nélkül tudom futtatni?

kölcsön játék lenne, lehet bugyuta a kérdés...

Xbox Live - Zsolthy88HUN ------UFC3, Forza4

(#105) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Barátom rendelt a gyereknek karácsonyra a konzolvilágtól egy boxot. Szenteste kibontáskor jött a meglepetés: amerikai, három villás csatlakozóval van a box! Nem is tudják használni, átalakítót ugye sehol nem lehet venni, mert semmi sincs nyitva. Hallottatok már ilyenről? Magyar bolt, amerikai gép? Még magyar leírás sincs hozzá, semmi! A garancia ilyenkor hogyan működik? Átalakítóval egyébként simán menni fog, mert ha jól tudom ott 110 V van, ugye?

(#106) whitezo88 válasza Grande Ale (#105) üzenetére


whitezo88
nagyúr

amikor én vettem magyar boltban, nekem is 3 villás volt, de adtak hozzá átalakítót (sima műanyag kis cucc)... valamiért kimaradt abból. PAL vagy NTSC a gép legalább?

Zsolthy: nem, mindenképp kell a lemez, csak nem fogja pörgetni és gyorsabb a betöltés is.

[ Szerkesztve ]

(#107) tDr1v3r válasza Grande Ale (#105) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A tápba jó a sima PC-s tápkábel is; de az EU-ban megjelent játékok zöme nem fog menni a régiókülömbségek miatt.

Magyar leírás viszont nem szokott lenni a gépekhez... de amúgy biztos az hogy amerikai a gép? Mert az angoloknál is villás dugasz van, na most azok a gépek meg megeszik az EU-s játékokat is...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#108) Grande Ale válasza tDr1v3r (#107) üzenetére


Grande Ale
őstag

Hát passz, meg mondom őszintén, akkor remélhetőleg angol, mert akkor semmi gond ugye? Mármint lemezek terén.

[ Szerkesztve ]

(#109) dilipok válasza Grande Ale (#108) üzenetére


dilipok
veterán

angol lesz az... vagy a dugaljba egy atalakito, vagy egy masik tapkabel es mar megy is.

itt egy kep. Ez alapjan megmondhatod konnyen, h milyen dugo is van rajta [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#110) Grande Ale válasza dilipok (#109) üzenetére


Grande Ale
őstag

Ok, köszönöm!

(#111) Xmodule


Xmodule
őstag

Honnan lehet a legolcsobban megbizhatoan MS pontokat venni?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#112) Blaise válasza Xmodule (#111) üzenetére


Blaise
veterán

(#113) Xmodule válasza Blaise (#112) üzenetére


Xmodule
őstag

Köszi szépen.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#114) runner 125 válasza raziel01 (#62) üzenetére


runner 125
nagyúr

Már az X-Box 360-nak jön az utódja, vagy miért kérdezte a fentebbi emberke?
_

Hasonló felszereltséggel keresnék én is, ez korrekt ár érte? Ezekben nem vagyok jártas.
Ismertek esetleg valakit - akár innen PH!-ról - aki mindezt olcsóbban tudja?
Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#115) dilipok válasza runner 125 (#114) üzenetére


dilipok
veterán

ez egy ganyolt fos... :(

a kovetkezo generacio meg majd jon. Pontos informacio meg nincs rola.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#116) whitezo88 válasza runner 125 (#114) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez vicc. +30k, amennyiből 8-10 használt eredeti játék kijön. vagy kevesebb ha veszünk liveot, annyival előrébb vagyunk...

(#117) Tigi válasza MasterMark (#95) üzenetére


Tigi
őstag

:R :R :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#118) Gebriel válasza tDr1v3r (#107) üzenetére


Gebriel
veterán

De mekkora k**cs*gség már ez. Mondhatták volna neki, hogy milyen gépet vesz. :((

(#119) Gebriel válasza dilipok (#115) üzenetére


Gebriel
veterán

Annyira azért nem gányolt ha garanciát is vállal rá. :U

(#120) dilipok válasza Gebriel (#119) üzenetére


dilipok
veterán

a modositott nekem ganyolt, ennyi. Ne is menjunk bele a vitaba, mert nem erdemes. Ahogy emlitettek felettem, +30K-bol mar eleg sok jatek kijon es akkor nem kell a ganyolt konzollal foglalkozni...

(abba meg mar vegkepp ne menjunk bele, hogy mennyire lehetne egyszeruen ervenyesiteni a garanciat egy vateran vett modositott termeknel :U )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#121) runner 125 válasza dilipok (#115) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ok, értettem az álláspontot.

whitezo88

Rákeresve tényleg elég korrekt árban van a teljesen origi, 250gb-s Slim, itt 52.790Ft. Ismeritek a boltot, ajánlott? Van jobb?
Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#122) dilipok válasza runner 125 (#121) üzenetére


dilipok
veterán

jatekokat mar vettem tolok, korrektek voltak. Konzollal kapcsolatban sajnos nem tudok nyilatkozni, de ha dobozos, akkor szerintem nagy gond nem lehet vele. Garanciahoz ugyis be kell regelni neten a konzolt.

Vagy ha erdekel a skyrim es a forza 4, akkor van a konzolvilagnal ez

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#123) Gebriel válasza dilipok (#120) üzenetére


Gebriel
veterán

+30k az tényleg sok.
Garanciáról meg annyit mint a 120v csatlakozós konzolvilág gépről. :U

[ Szerkesztve ]

(#124) baderoli válasza runner 125 (#121) üzenetére


baderoli
tag

Az ára jó, a garanciát keveslem. Én a Konzolstudioban vettem 55k-ért slim 250gb+SW III. letöltő kód. A gari 2 év. 2012-es gyártású.

(#125) MasterMark válasza runner 125 (#114) üzenetére


MasterMark
titán

Gép előnyei: nem kell többé lemezt írni...
Hahaha most sem kell... :(((

Switch Tax

(#126) dilipok válasza Gebriel (#123) üzenetére


dilipok
veterán

nem 120voltos, hanem angol dugos. Nem ugyanaz :U ugyanugy ervenyes ra a global garancia. Ellenben a ganyolt gepnel... :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#127) runner 125 válasza dilipok (#122) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi, ez a pakk is szimpatikus, Forza 4 különösen.

Még két kérdés:

Némely használt konzolnál amolyan plusz hűtést látok az oldalán. Ez miért van? A hűtésmod. gondolom nem abban nyilvánul meg, ugye?
Csak azért vetődött fel bennem a kérdés, mivel én vízszintesen tárolnám, s ahogy látom a szellőző pont felülre esne, így megóvnám a beszálló portól.

Van-e értelme a későbbiekben SSD-re cserélni a gépben lévő HDD-t?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#128) Gebriel válasza dilipok (#126) üzenetére


Gebriel
veterán

Igaz angol dugos, de akkor sem korrekt. Jó mindegy nekem más a véleményem ennyi. Alap hogy nem tiszta gépet nézet akkor lehet, hogy ....na tényleg inkább ne menjünk bele.

[ Szerkesztve ]

(#129) dilipok válasza runner 125 (#127) üzenetére


dilipok
veterán

felesleges a hutessel szorakozni. A garancia fedez minden meghibasodast. Szerintem nagy szazalekben fekve hasznaljuk a gepunket es nincs vele gond.

SSD-re meg nem lehet cserelni. Csak a gyari jo, illetve nehany vinyot lehet modositani hogy belemenjen.

Gebriel: valoban nem korrekt, legalabb szolhattak volna. Mondjuk egy haverom vett igy konzolt kb 1 eve es neki adtak hozza ingyen egy atalakitot a vasarlasnal (mas kerdes, h volt otthon elfekvoben tapkabel, igy nem lett volna amugy sem gond).

A legtobb ilyen konzolbolt amugy a UKbol szerzi be olcsobban a gepet, ezert az angol dugo. Lehetne bennuk annyi gerinc, h legalabb a tapkabelt kicserelik/adjak hozza.

Amugy meg mint lathatod, mar o is belatta, hogy jobban jarhat egy gyarival ;) (meg mint tudod, amugy sem szivleljuk a warezt ;] )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#130) Gebriel válasza dilipok (#129) üzenetére


Gebriel
veterán

Hát ja legalább annyit megtehetek volna.
Én meg a DLC-vel a pénz lehúzást nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#131) dilipok válasza Gebriel (#130) üzenetére


dilipok
veterán

igen, azt tudom, h neked az nagy ellenseged :K mar vitaztunk rola korabban szerintem a ps3 topicban :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#132) Gebriel válasza dilipok (#131) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen az :K , de nem hiszem, hogy mi ketten erről vitatkoztunk volna. :N

[ Szerkesztve ]

(#133) baderoli válasza Xmodule (#103) üzenetére


baderoli
tag

Letöltöttem ,meglestem. Nagyon bejövős, köszi a tippet! :R Another World feeling.

(#134) dilipok válasza Gebriel (#132) üzenetére


dilipok
veterán

akkor lehet nem te voltal, vagy mittudom en :) de tuti hogy lattam mar valahol, hogy ruhelled a dlcket :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#135) Jegesmaci81


Jegesmaci81
aktív tag

Van bármilyen hátránya a UK-ból behozott gépnek a dugón kívül? Azért kérdem mert én is a konzolvilágtól rendelem meg az ünnepek után. Balhézzak miattva ha esetleg ilyet kapok vagy örüljek hogy olcsóbb mint a Mediamarkt?

(#136) thEndeR


thEndeR
tag

Én is konzolvilágtól akarom rendelni az boxot. Egyébként ha valami nincs raktáron, és úgy rendelem meg akkor értesítenek, ha kaptak belőle? Pont az a csomag nincs ami nekem kéne. :W

(#137) Buster17


Buster17
addikt

Ma sikeresen kimaxoltam a metro 2033-at, ami egyben az első kimaxolt játékom is :R Nehéz volt az biztos.

(#138) dilipok válasza Jegesmaci81 (#135) üzenetére


dilipok
veterán

semmi, csak a dugo (en kint vettem az enyemet es most minden gond nelkul hasznalom itthon. A PSem is ugyanilyen)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#139) Gebriel


Gebriel
veterán

Játszik itt valaki a Hitman-el?

(#140) Zjunior válasza Gebriel (#139) üzenetére


Zjunior
veterán

Igen én!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#141) MasterMark válasza Buster17 (#137) üzenetére


MasterMark
titán

Grat. Nem könnyű acsik.

Switch Tax

(#142) Davzone válasza Jegesmaci81 (#135) üzenetére


Davzone
senior tag

Semmi hatrany nincs, ugyan olyan PAL regis gepet kapsz, csak epp angol a dugo. Vagy hasznalsz hozza masik kabelt vagy atszereled egy szerelheto dugora, vagy atalalkito. Nem csak a konzolvilagnal arulnak ilyen boxot, sok mashol vett gepnel is elofordult mar. Raadasul lehet nem az o hibajuk mert ok csak kihozzak a nagyker raktarabol es nem tudjak hogy az elotte honnnan jott ha csak meg nem nezik.Garancia ugyan ugy ervenyes lesz barhol EU-n belul.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#143) Kbhont


Kbhont
senior tag

Sziasztok!
360 4GB Slim látja az otthoni wifis belső hálózatot! A hálózat PC-i is látják!
A kérdésem az lenne, hogy tartozik a hállózathoz egy 2TB Verbatim háttértár! Nincs rá valami megoldás, hogy tárolóként az X-BOX is használhassa?
A tár média részeit látja, csak szeretném a lemezeket felrakni valahova, hogy ne terheljem az olvasót és hogy ne legyenek össze cseszve a gyerekek által a lemezek...
Van erre valami megoldás, vagy csak a gyári HDD használható?
Előre is köszi a válaszokat!

(#144) MasterMark válasza Kbhont (#143) üzenetére


MasterMark
titán

Feltelepítésre csak gyári HDD, és USB-re csatlakoztatott háttértár max. 32 GB-ig használható.
Lemezek akkor is kellenek, ha fel van telepítve a játék.

Próbáld a channel-jét állítani a Wi-Fi-nek.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#145) Kbhont válasza MasterMark (#144) üzenetére


Kbhont
senior tag

Ajjaj!
Ez nem túl jó hír...Gondolom ezek a lemezek másolás védettek...
Azért ez nem egy túl jó megoldás. Megveszed 15-18 ezerért a lemezt és pár hónap alatt leamortizálják a kölkök...:(
Persze veszek egy HDD, ez már nem oszt-szoroz...
Köszönöm a gyors válaszodat!

(#146) oriic válasza Kbhont (#145) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de gondolj bele, mi lenne ha nem lennének másolásvédettek... Még jobban virágozna a warez.

Live-Die-Respawn

(#147) Kashim válasza Kbhont (#145) üzenetére


Kashim
őstag

Ha felmásolod őket merevlemezre, igazából csak ellenőrzésre használja a lemezt, így nem lesz semmi baja hosszútávon sem. Bár szerintem nem néhány hónap alatt megy akkor sem tönkre, ha lemezről játszanak.

Amúgy én is UK konzolt kaptam anno a konzolstúdióból, de nekem adtak hozzá adaptert is, mondjuk végül lecseréltem a táp kábelét, mert volt itthon egy pont. Nincs egyébként semmi más probléma az angliai gépekkel.

[ Szerkesztve ]

(#148) MasterMark válasza Kbhont (#145) üzenetére


MasterMark
titán

Figyelj, nem tudom hány évesek, de meg lehet nekik mondani, hogy vigyázzanak rájuk, a tokba rakják vissza, stb.
Amúgy olcsón lehet a lemezeket políroztatni.

szerk.: Vagy próbálj meg digitálisan beszerezni amit csak lehet. (Ehhez viszont mindenképpen kell HDD.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#149) lvnt válasza Kbhont (#145) üzenetére


lvnt
őstag

1. Hol szeretnél te 15-18 ezer forintért játékot venni?
2. A szoftvert mint szellemi terméket veszed meg, nem pedig az adathordozót, éppen ezért a legtöbb kiadó cseréli a lemezt indokolt esetben.

(#150) Kbhont


Kbhont
senior tag

Persze, igazatok van...
Az igazat megvallva 24-én este fogtam a kezembe először ilyen gépet...
Eddig lövésem se volt mi, hogyan működik! (Nem volt hülye aki kitalálta...)
Most próbálom felvenni a lépést az X-BOX társadalommal és nem győzök utána olvasni!
Többnyire "kinect" szoftvereket kerestem, mert ahogy elnéztem a családnak erre lenne igénye! Azok meg 5-19eFt ig voltak és bele gondoltam, hogy volt olyan DVD-je a gyerekeknek amit 3x kellet megírnom, mert szét gyepálták... (Macskajaj, Nemo...)
Aztán már eleve gondom volt a X-BOX LIVE résszel is!
A fiókok valami oknál fogva nem működnek! Volt régebb óta WindowsLive fiókom, de azt nem fogadja el valami oknál fogva! (jelszó azonosságra hivatkozik.)
Szóval ez is egy kicsit meg van bonyolítva, de előbb vagy utóbb megoldódik!
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.