Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43414) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Sziasztok !

Az xbox360 store -ban hogy lehet megnézni, hogy egy játék milyen nyelveket tartalmaz?
(csak 2 hete van xbox-om, bocsi hogy ilyen tudatlan vagyok a témában)
Ti hol nézitek meg, hogy milyen nyelveket (feliratokat) tartalmaz a játék? Mert én pl. múlt héten vettem meg a Fable 2 -őt, de nem találtam semmi infót sem a store-on, sem fórumokban, hogy az Xbox360- hoz az áruházból megvehető Fable2 milyen nyelvű feliratokat tartalmaz, így találomra vettem meg és reménykedtem hogy van Magyar feirat, szerencsémre volt. De nem csak ennél a játéknál van így, hanem szinte az összesnél. Nem tudom sehol megnézni, hogy tartalmaz-e Magyar feliratot. Nem tudom melyiknek kellene alapból tartalmaznia, vagy melyiknek nem és pont ez a gondom, hogy semmi info a nyelvi feliratokról. Ti hol nézitek meg ezt?
Vagy language pack-ek milyen feliratokat tartalmaznak és egyáltalán hol vannak az utólag a játékokhoz készített magyarítások xbox360 hoz? Tudom hogy van olyan oldal ahol letölthető néhány játékhoz, de csak flash-elt vagy más módon chipelt xbox360-hoz lehet őket valahogy belekókányolva használni. Nincs valami mód nem chipelt xbox-ra is az alapból magyar feliratot nem tartalmazó játékokhoz is használni a magyarításokat ?
De végül is a kérdés, hogy hol lehet megnézni hogy milyen feliratokat tartalmaz a game?

Listát sem találtam az alapból Magyar felirattal megjelent játékokról.

Köszi !

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.