Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) WhiteWalker válasza raziel01 (#14449) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez a nap aranyköpése volt :DDD :DDD

Huh , elkezdtem az MW3-at...lehet szidni a COD-ot , de azért a sztori mód elég látványos,lehengerlő és pergős...(most hagyjuk hogy scriptelt....)Mintha egy filmet játszanál végig,ahol megvan írva a forgatókönyv előre és grafikailag is gyönyörűen néz ki, box tudásához mérten...
Nagyon bejön , meglepően pozitivat csalódtam :C

(#14452) Buster17 válasza WhiteWalker (#14451) üzenetére


Buster17
addikt

Épp ma rendeltem meg az MW3-at. Majd ütközhetnénk multiban.

Amúgy jövőhét csütörtökre ide fog érni game-ról rendelt cuccok?

(#14453) kovsol válasza raziel01 (#14449) üzenetére


kovsol
titán

Nekem mikor lejárt a 20 vagy 30 munkanap (nem emlékszem mennyi náluk a határ) és accounton belül írtam nekik egy levelet és azonnal jött a válasz, hogy újra küldést kérek-e, vagy pénz visszautalást. Valamit nagyon nem jól csinál az a srác akkor ...

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14454) raziel01 válasza dilipok (#14450) üzenetére


raziel01
veterán

"Az SG-s srac meg szimplan bena... Vagy csak irosgatja az emalieket? nagy az isten allatkertje... :("

Ezen mit lehet bénázni? Belépve a Zavvi-ra ott van, hogy lehet panaszkodni ha nem jött csomag. Oda írt már csomószor és semmi válasz. Valamit írniuk kellene vissza.

Buster17: talán jövőhét péntek valószínűbb.

Giinos: eléggé mosottas a grafika bizonyos helyeken. 60 FPS-re mentek rá így kellett spórolni. Viszont nem volt rossz. Talán MW2 picit jobb a havas pálya miatt. MW3 multiban nagyon jó csak ugye itt is a host rendszer van és csomószor megszakad a játék ha kilép a host.

[ Szerkesztve ]

(#14455) G@ß!


G@ß!
őstag

Honnan érdemes vezetékes controllert venni (ami tuti gyári microsoft termék)? Természetesen jó árban...

(#14456) dilipok válasza raziel01 (#14454) üzenetére


dilipok
veterán

A zavvinal es minden mas hasonlo cegnel komoly internal audit van a customer complaintek rendezesere. Mar a rendszeruk is ugy van felepitve. Egy levelet meg el is hiszek, hogy nem valaszolnak, kettonel mar gyanakszok, hogy ott valami nem stimmel, de hogy fel even keresztul 20 levelre nem valaszolnak... En ezt igy kimondom: szerintem hazudik az illeto. Vagy annyira szellemi tolokocsis, hogy nem jo helyen nyomkod (mondjuk ezt mar nehezemre esik elkepzelni is :DDD ) Ez ilyen egyszeru. :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14457) dilipok válasza G@ß! (#14455) üzenetére


dilipok
veterán

7500 korul lattam a legolcsobban. Argep, vagy itt.

Lejart a szerk, bocs

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14458) WhiteWalker válasza raziel01 (#14454) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ahhoz képest amennyi effekt van egyszer, kiválóan néz ki + 60 fps-sel pörög , szerintem ehhez képest tökéletes munka. :C

Buster17: tolhatjuk a multit ;)

[ Szerkesztve ]

(#14459) negyven2


negyven2
veterán

New Office 365 subscriptions get 12 months of free Xbox Live Gold (but not in the US)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#14460) Blaise válasza negyven2 (#14459) üzenetére


Blaise
veterán

Az egyemista verzióra is érvényes, ahogy látom :C

(#14461) pzstm válasza Blaise (#14460) üzenetére


pzstm
titán

én meg áprilisban vettem Office 365-öt (university járt még okosan :C )

mondjuk MS acc régióm USA, tehát rám nem is érvényes az ajánlat :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14462) raziel01 válasza Blaise (#14460) üzenetére


raziel01
veterán

Azt mondod, hogy mivel főiskolás vagyok ezért jár nekem és 1 éves kód? :D
Eddig nem érdekelt az MSDNA dolog de így mindjárt ránézek. Magyar boxos accountom van.

(#14463) pzstm válasza raziel01 (#14462) üzenetére


pzstm
titán

ha veszel O365 universití előfizetést (80EUr azt hiszem EU-ban), akkor jár ingyen gold ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14464) raziel01 válasza pzstm (#14463) üzenetére


raziel01
veterán

Ja. :D Akkor nem érint. :R

[ Szerkesztve ]

(#14465) szabacsik


szabacsik
őstag

Tudna valaki adni, egy kis helpet , vagy leírásta következőre?
Adott a box ,wifi nem megy, de most annyira nem is foglalkoztat lehet csak messze van. Lényeg, hogy van egy laptop ami simán veszi és lehet netezni is rajta. Ha rádugom a boxot akkor a gépen mit kell beállítani, hogy a wifi meg legyen osztva a kábeles hálózattal amin a box van?

/\____/\

(#14466) dilipok válasza szabacsik (#14465) üzenetére


dilipok
veterán

tessek

magyarul nem talaltam, majd jon a masik helpdeskes, es linkeli majd azt, ha megvan

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14467) szabacsik válasza dilipok (#14466) üzenetére


szabacsik
őstag

Tökéletes :R :R
szerk: Már megy is :) köszi még egyszer .

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#14468) Land


Land
veterán

Srácok egy 4 Gb-os XBox 360-at 2.5"-os vinyóval tudom bővíteni? Tehát van hely neki "kihagyva"? Vagy USB-n keresztül külső vinyóként csatlakoztassam?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14469) MasterMark válasza Land (#14468) üzenetére


MasterMark
titán

Ki van hagyva a hely. De bármilyen vinyó nem jó.
USB-n csak 32GB használható.

Switch Tax

(#14470) Land válasza MasterMark (#14469) üzenetére


Land
veterán

A bármilyen vinyó alatt azt érted, hogy Gb korlátozás van vagy fajta?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14471) Algotis válasza Land (#14470) üzenetére


Algotis
addikt

Fajta.
USB-n meg max 32gb.

Androidos Outlookból küldve

(#14472) WhiteWalker válasza Land (#14470) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem, GB korlát van :U

(#14473) szente válasza Land (#14470) üzenetére


szente
addikt

Elvileg:
WD Scorpio Series BEVS/BEAS
WD Scorpio Blue Series BEVS/BEVT
WD Sorpio Black Series BEKT/BJKT
WD VelociRaptor Series

20, 60, 120 vagy 250GB

(#14474) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez sem rossz ajánlat a zavvi-nál: Tekken Tag Tournament 2: We Are Tekken Complete Edition

(#14475) mephi666 válasza WhiteWalker (#14474) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha lenne 10%os kódom, szerintem elcsábulnék... de nem kellene :DDD tisztességes csomag elég jó áron (kár, hogy mortal komplete-ből nem volt anno hasonló)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14476) mephi666


mephi666
nagyúr

azon agyalok, hogy nincs valami normális repülős játék boxra, mint ami régen pl a novalogic játékai voltak pc-n? f16multirole fighter, f22 lightning sorozat, stb? imádtam ezeket, de sajnos egy ideje (vagy 12éve) hasonlót sem láttam... a hawx-féle "vigyünk fel 200 rakétát, drifteljünk a levegőben és lőjük ész nélkül a tucatszám érkező ellent" egyáltalán nem jön be... valami normális (kevésbé arcade) kellene, ahol a bevetésekhez ki kellett szépen válogatni, hogy extra üzemanyagot viszel, vagy milyen rakétát/bombát, stb... (a célpontok függvényében) és azzal kellett gazdálkodni... meg persze felszállás/leszállás és hasonlók

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14477) szente válasza mephi666 (#14476) üzenetére


szente
addikt

Hát talán az IL-2 Sturmovik: Birds of Prey, vagy Birds of Steel. Bár ezeket is kicsit árkádosnak írják.

(#14478) mephi666 válasza szente (#14477) üzenetére


mephi666
nagyúr

találtam valami apache-ot, il2-t meg ace combat-ot live-on, amikből elkezdtem lehúzni a demót... csak az il2 demó 1.2giga, a többi 400-600mega... meg amiből nincs demó: Jane's Advanced Strike Fighters Méret: 1,16 GB 5 990,00 Ft :) ...biztos sokan vesznek ilyen zsákbamacskát

szerintem ezeket megnézem, de nem sok reményt fűzök hozzájuk...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14479) szente válasza mephi666 (#14478) üzenetére


szente
addikt

Azt azért elfelejtettem hozzátenni, hogy az IL-2 sorozatot dicsérni szokták PC-n.
Amúgy meg:[link]

(#14480) Dave™ válasza mephi666 (#14476) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nekem megvan a Birds of Steel (árulom is :) ), alap esetben könnyített kezelése van, de ha átrakod szimulációba (kb. mint a Forza-nál a segítségek kikapcsolása és a szimuláció engedélyezése) akkor igencsak nehéz lesz. Pl. ha átesik a gép, akkor onnan már nagyon nehéz visszahozni, van is rá külön training az elején és leszállni egy anyahajóra kész rémálom :) Ha elfogy a gépágyú lőszer (ami elég gyorsan bekövetkezik, főleg ha az ember nem elég pontos) akkor még át tudsz váltani egy másik gépre a négyből a kötelékedben (ha azóta ki nem lőtték őket persze), de ha mindenkinek elfogy/kilőtték őket, akkor így jártál. Aki csap repkedni akar, annak ott az arcade nehézség, de még ez is kész szimuláció pl. a Heroes over Europe-hoz képest. Belső nézetből is kettő van (közelebbi és távolabbi), körbe lehet nézni a gépben. A Birds of Prey nagyon hasonló, de kicsit darabosabb, minimálisan akadozik, a Birds of Steel optimalizáltabb. A campaign talán jobb a Birds of Prey-ben (Európa), a Birds of Steel meg USA-Japán tengeri csaták elsősorban, de van dynamic campaign, ott mindenfélét össze lehet legózni, vannak EU színterek is.

szerk: szerintem a II. vh-s gépek jelentik az igazi élményt, se radar, se lézervezérelt rakéták, se lopakodás se semmi huncutság. Mindenki hasonló feltételekkel indul, ha nem vagy kellően pontos a gépágyúval, akkor elég rövid lesz a karriered. Ezzel szemben a modern verziókban befogja a rakéta, megnyomsz egy gombot és kilőtted a célt, ez nem túl nagy kihívás.

[ Szerkesztve ]

(#14481) mephi666 válasza szente (#14479) üzenetére


mephi666
nagyúr

nézegettem, hogy tényleg csak az ér el 80pontot... (mondjuk ettől lehet még jó egy másik játék is, hiába kevesebb a pontja) ...demót megnézem azért :K kár, hogy a játékok nagy része világháborús, jobban szeretnék modern vadászgépekkel "repülni"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14482) juve600


juve600
nagyúr

üdv
van egy xbox 360 slim 4gb gépem,ha veszek bele egy hdd-t akkor azt ha beleteszem akkor arra fel tudom telepiteni-másolni a játékokat ?? hogyan kell ???
nem akarom kinyirni a lemezolvasot benne
thx

(#14484) juve600 válasza Gombinyó (#14483) üzenetére


juve600
nagyúr

thx
ha veszek egy hdd beépitő keretet abba bele tudom tenni a normál sata vinyót ???

(#14485) Gombinyó válasza juve600 (#14484) üzenetére


Gombinyó
őstag

Most volt róla szó pár hozzászólással ezelőtt. Nem kompatibilis minden HDD-vel.

(#14486) mephi666 válasza juve600 (#14484) üzenetére


mephi666
nagyúr

arra figyelj, hogy nem tudsz akármilyen 2.5"-os vinyót belerakni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14487) pelenka35 válasza WhiteWalker (#14472) üzenetére


pelenka35
őstag

azért ez elég gáz mert lassan tele a winyo és rengeteg jó akció van ...
1Tb winyo simán jó lenne

Gamertag:Rob3rt75

(#14488) juve600 válasza Gombinyó (#14485) üzenetére


juve600
nagyúr

thx
és usb hdd-t rá lehet kötni?? az is tud működni tároloként ??? 320gb-som van

(#14489) mephi666 válasza pelenka35 (#14487) üzenetére


mephi666
nagyúr

megoldás: letörlöd a nem használt játékot, majd ha fél év múlva kell, letöltöd újra, vagy feltelepíted... "save data" meg kb semmit nem foglal... én most jutottam oda, hogy 30-40gb szabad hely van a 250gb-ból, de gyorsan tudnék akár 150et is felszabadítani, ha nagyon kellene (elég ránézni, mi az, amit hónapok óta el sem indítottam és lehetne gyalulni...)

#14480: most olvasom a mod-ot: sokaknak az jön be, de én gépágyúval béna voltam mindig is és odavagyok a modernebb vadászgépekért :) egy próbát teszek a demókkal és meglátom, mit kell beszerezni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14490) bobooo válasza juve600 (#14488) üzenetére


bobooo
addikt

32 gigát fog belőle látni. Használd a keresőt :U

(#14491) juve600 válasza bobooo (#14490) üzenetére


juve600
nagyúr

thx
akkor ha jol olvasom itt a forumot egy 32 gb pendrive is megfelelő lenne??? max 2-3 játékot játszanak a gyerekek
pendrive tipusa mindegy???
:R

(#14492) raziel01 válasza juve600 (#14491) üzenetére


raziel01
veterán

Gyors pendrive legyen, mert különben ki fog vágni a játék olvasási hibával.

(#14493) juve600 válasza raziel01 (#14492) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#14494) juve600 válasza Gombinyó (#14483) üzenetére


juve600
nagyúr

Megjegyzés Miután behelyezte a lemezt, az alapértelmezett beállítás szerint a játék automatikusan indul. Ha ez történik, lépjen ki a játékból, és térjen vissza az Xbox vezérlőpulthoz.

Hát ez nekem nem sikerül,hogy tudok visszalépni ???
thx

(#14495) Goldwin válasza mephi666 (#14476) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#14496) raziel01 válasza juve600 (#14494) üzenetére


raziel01
veterán

Xbox go home!
Beállításokban mondjuk kapcsold ki először is, hogy ne induljon el automatikusan a játék a behelyezés után.
Aztán pedig X gomb a játékon és install.

(#14497) juve600 válasza raziel01 (#14496) üzenetére


juve600
nagyúr

thx
igy már sikerült

(#14498) zsotesz81 válasza WhiteWalker (#14474) üzenetére


zsotesz81
senior tag

ezt én szívesen megvenném, csak az a baj, hogy már a játék megvan live-ról, a körítésért meg nem szívesen adnék ki majd 8000 Ft-ot

(#14499) blambun


blambun
tag

Ha egy a merevlemezre feltelepített játékot törlök, akkor a mentések is törlődnek? Vagy azokat meg lehet tartani a lemezen?

(#14500) raziel01 válasza blambun (#14499) üzenetére


raziel01
veterán

Storage résznél ki lehet választani, hogy mit akarsz törölni.
(mondjuk nem értem az embereket, nekem mindig az az első dolgom, hogy átnézem a beállításokat és csak aztán kérdezek)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.