Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) blambun válasza raziel01 (#14500) üzenetére


blambun
tag

Igen, igazad van. Elnézést érte, egyszerűen nem számítottam arra, hogy ennyire részletesen lehet választani abból, hogy mit akarok törölni. Külön egyes mentéseket, magát a játékot vagy bármit. Azért köszönöm a válaszod. :)

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy kellene nekem egy receiver a wireless kontrollerhez, hogy használhassam PC-n. Úgy láttam, hogy ebay-en vannak rá a legjobb árak, 6-7 fontért lehet találni ezeket, plusz ~3 font postaköltség bizonyos ajánlatoknál.

Ezzel szemben idehaza van pofájuk 6 ezret is elkérni ezért. A bajom az, hogy minden ajánlat, amit jobbnak találtam, kizárólag paypal-os fizetést tesz lehetővé. Az nekem nincs, és csak azért nem fogok csinálni sem. Szóval valami hasonló jó árban történő beszerzési helyet tudnátok mondani? Egyébként ebay-en általános dolog ez, hogy csak paypalt fogad el?

Köszi a választ előre is. :)

(#14502) raziel01 válasza blambun (#14501) üzenetére


raziel01
veterán

A paypal szorosan kapcsolódik az ebay-hez. Jól van ez így.

Amúgy meg én is csináltam. Nem telik 10 percbe se. Megadod neki a kártyaadatokat és kész. Teljesen megbízható és nagyon sok helyen használható.
Én Zavvin meg GAME-en már csak úgy vásárolok.

(#14503) Tenager18


Tenager18
senior tag

A fight night championban hogyan lehet feloldani Raymond Bishop-ot ? Végigvittük a champion módot, de őt nem kaptuk meg...meg mellete még egy két másik boxolót...

(#14504) gegg válasza raziel01 (#14502) üzenetére


gegg
tag

Nagyon nem éri meg paypal al vásárolni zavvi ról és game ről. 357 Ft körül számolja át és ez van hogy 10-15 Ft különbséget jelent fontonként.

(#14505) raziel01 válasza gegg (#14504) üzenetére


raziel01
veterán

Max 10 esetleg 15 fontért szoktam vásárolni.
Pár Ft különbség nem érdekel de így legalább megvan a paypal féle buyer protection. Ráadásul belehet állítani, hogy a bankod váltsa át. Úgy elvileg jobb.

(#14506) gegg válasza raziel01 (#14505) üzenetére


gegg
tag

Köszi akkor rá is nézek hogy van ez :R

(#14507) orion1025


orion1025
őstag

Nem tudja valaki, hogy a Dishonored magyar verziójához lesz-e valaha DLC támogatottság?

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14508) szabacsik


szabacsik
őstag

Valaki aki VPN-ben jártas és van szabad 10 perce küldjön már PÜ-t. kéne egy kis help a célegyenesben ;)

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#14509) raziel01 válasza szabacsik (#14508) üzenetére


raziel01
veterán

Ne szórakozzatok VPN-el, mert rosszul járhattok.
Ráadásul az indiai ingyen fosok miatt meg sem éri.

(#14510) szabacsik


szabacsik
őstag

Áhh igazad van....f**zom az egészbe. Inkább játszok :)

/\____/\

(#14511) alevan


alevan
őstag

Sziasztok. Volt a fórumon egy téma az Xbox hűtésével kapcsolatban, de nem találom. Valaki aki tudja miről beszélek, tudna adni egy linket? :U

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#14512) orion1025 válasza alevan (#14511) üzenetére


orion1025
őstag

Mi érdekel konkrétan?

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14513) alevan


alevan
őstag

Szereztem két régebbi jtagolt boxot ifi szervezetünk pinceklubjába, amin kikapcsolódásképp délutánonként lehet szórakozni. De ez üzemi felhasználást jelent. Engem az a hőmérséklet érdekelne celsiusban, aminél már olvad a box, és hogy hosszanti használat melett hogyan tudnám minnél olcsóbban, lehetőleg belső mod nélkül megoldani a hűtésüket. Nézegettem külföldi oldalakat, de emlékeim szerint ott is láttam pár jó megoldást.

És a hőmérsékletre mindenhol mást írnak.

Illetve off: nem JTAG boxon meg lehet nézni a hőmérsékletet? Mert az otthonimat eléggé kímélem, de kíváncsi lennék azért :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#14514) raziel01 válasza alevan (#14513) üzenetére


raziel01
veterán

Pont a NEM JTAG-olt box számít itt ON topicnak.
Nem foglalkozunk itt ilyen dolgokkal. Amúgy nem lehet megnézni gyári boxon a hőmérsékletet.

(#14515) orion1025 válasza alevan (#14513) üzenetére


orion1025
őstag

Nálam az 50 fok már nem igazán elfogadható hosszú távon.De a 60 fok körüli élményeket már nem nagyon tolerálja hónapokon át.A moddolás megint egy más tészta, rengeteg megoldás van.Én például tegnap csináltam meg egy újabb konstrukciósra a hűtésem, meg szépítettem a joy-n, hogy egységes fehér legyen :)

Alap gyári gépen nem lehet megnézni, maximum szondás mérővel, vagy hőmérő lapkával.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14516) raziel01 válasza orion1025 (#14515) üzenetére


raziel01
veterán

Amennyit ráköltötök az ilyen régi boxokra már rég kijött volna belőle egy SLIM is.
Nálam nulla hangja van és megbízható is.

(#14517) orion1025 válasza raziel01 (#14516) üzenetére


orion1025
őstag

Régi?Ez egy Jasperos gép az utolsó szériákból, messze jobb a Slimnél, de ide sorolhatnám a Falcon V2-t is, ami még "öregebb"....Ja és miért, ennek szerinted több hangja van?Mert megsúgom szinte semmi, mert a gyári ventiket is kidobtam, aztán 700Ft-ból beleraktam messze csendesebbeket....

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14518) raziel01 válasza orion1025 (#14517) üzenetére


raziel01
veterán

Na és ugyan mivel jobb a SLIM-nél? :D

(#14519) orion1025 válasza raziel01 (#14518) üzenetére


orion1025
őstag

Például nem főzi meg magát szoftveres hűtésmod nélkül?! :DDD

Ja és nem is értem miért gondolod, hogy minden FAT gép egy kalap szar.Az említett szériák nagyon is jók, gyári hőfokokat tekintve is.A Slim a közelükbe sem ér...

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14520) dilipok válasza orion1025 (#14519) üzenetére


dilipok
veterán

nem ertem miert gondolod, h a slim megfozi magat hutesmod nelkul... :U hulyeseget azert nem kellene beszelni... :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14521) raziel01 válasza orion1025 (#14519) üzenetére


raziel01
veterán

Jó nagy baromságot mondtál. Pont, hogy a SLIM az ami lekapcsol ha melege van.
Meg ki a picsa nézegeti a hőfokokat? Max a warezosoknak számít. Engem nem érdekel. Megy aztán ennyi.
Így adta ki a Microsoft akkor nem fogok buherálgatni.
Haverom SLIM-je is 2010 óta megy tökéletesen úgy, hogy napi 4-5 óránál sose megy kevesebbet.

Persze az tény, hogy Jasper már megbízhatóbb de a megbízhatósági listán a SLIM-ek vannak előnyben.

(#14522) orion1025 válasza dilipok (#14520) üzenetére


orion1025
őstag

Láttál már gyári hőfokokat?Mert szerintem nem....

raziel01:

Azt hiszem már egy kicsit több gépet szedtem szét mint te, szóval nem azinternetrű szedett hülyeségeket mondom ;) És így adta ki a Mikrofos?Épp ez a baj, hogy így adta ki....Nekik a halkság számít, nem az, hogy te meddig tudsz játszani rajta.Azzal meg nem kell jönni, hogy ez meg ez a Slim gép még megy, mert FAT gépből is elég sok megy még a mai napig, sőt egyszer sem javított Xenon gép is van az ismerettségi körömben.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14523) dilipok válasza orion1025 (#14522) üzenetére


dilipok
veterán

miert erdekelne, ha semmi baja nincs? :F Vagy aggodjak, hogy most 60 v 62 fokos az xyz alkatresz, mikor 100 alatt semmi baja nincs? Vagy most mire gondolsz? Hogy jon ide, hogy ki hany gepet szedett szejjel? Ha te tobb gepet szedtel szejjel, akkor az en slimem melegebb lesz? :U :C Istenem....

Gondolom hallottunk volna a tomegesen megfovo slimekrol itt is, leven, hogy a tobbsegnek az van. De te ugyis tobb gepet szedtel szet, mint en, uh en ezt nem tudhatom...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14524) orion1025 válasza dilipok (#14523) üzenetére


orion1025
őstag

Miután például a kondik megsínylik a nagy meleget és kiszáradnak....Szétszedésnél szembetűnő tud lenni egy készülő púposodás példának okáért.De amihez nem értesz, abba kár okoskodnod ismét :C

Ja és majd jön a Mikroszaft és megmondja nagyon is jó gépet alkottak, csak sajnos ezek a tények,még ha az utóbbi években csökkent is a gép elhalálozási arány.De szintén egy kalap alá vehető a nagy túlélőnek kikiáltott PS3 is....

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14525) gegg


gegg
tag

A slim gépek tényleg karcolják a lemezt ? Mert észrevettem mióta állítva használom karcosabbak a lemezeim. Tudom hogy igazán csak akkor karcol bele ha mozgatom de ezek hajszálkarcok és nem volt mozgatva míg lemez volt benne.

(#14526) dilipok válasza orion1025 (#14524) üzenetére


dilipok
veterán

Akkor lehet az enyem mar nem is mukodik, csak kepzelem? :Y Jokat szoktam pedig jatszani :C Meg mindig nem ertem, hogy honnan szeded, hogy a slimek megfonek... Nem ketten latogatjuk a topicot, de tomegesen megfovo slimekrol nem nagyon hallottunk errefele. Legalabbis amig te fel nem vilagositottal minket, hogy marpedig azok megfonek, a fatok pedig nem :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14527) orion1025 válasza dilipok (#14526) üzenetére


orion1025
őstag

Azt az egyet súgd meg, hogy akkor miért moddolják a világon több millióan?Biztos jó kedvükből, meg unatkoznak :) Érdekes, egy hangkártyát miért nem áll neki senki hűtésmódosítgatni?Mert nincs rá szükség....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14528) raziel01 válasza gegg (#14525) üzenetére


raziel01
veterán

Állítva csinálhatja igen.
Én nem használnám úgy.

Külföldi fórumokon se hallottam még a megfőlő SLIM-ekről. Érdekes.

#14527: na ez már tényleg nevetséges. Egy full gyári warezmentes slim-et mi a francért moddolna bárki is? Nincs rá szükség. Garancia is ott van rá.
És állítom, hogy aki eredeti játékkal nyomul azoknak a 90%-a biztos, hogy nem szedegeti szét csak azért, hogy berakjon egy plusz ventit.

[ Szerkesztve ]

(#14529) dilipok válasza orion1025 (#14527) üzenetére


dilipok
veterán

Azt az egyet sugd meg nekem, hogy itt meg miert nem fott meg senkinek sem, ha tobb millioan hutesmoddoljak szerinted :DDD Marpedig itt nem nagyon tudok olyanrol, aki ilyen megoldast alkalmazna. Vagy lehet, hogy nekik is mar megfott, csak meg nem tudjak? :P

raziel01: 2 lehetoseg latok a vazoltak alapjan, hogy miert nem hallunk ilyenrol

1. mindenki hutesmoddol, csak szegyelli es ezert titkolja is
2. mar egy csomo embernek megfott, csak eszre sem veszik es jatszanak tovabb nyugodtan :DDD (a jelek szerint en is kozejuk tartozom :U )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14530) gegg válasza raziel01 (#14528) üzenetére


gegg
tag

Eddig úgy tudtam hogy csak a szellőzést fogja vissza picit de az nem érdekelt mert még 1,5 év gari van rá.

(#14531) orion1025 válasza dilipok (#14529) üzenetére


orion1025
őstag

Őszintén, engem kimondottan nem érdekel más gépe.Majd mehet a sírás rívás, ha lejárt a Mikrofos garancia és megadja magát.És akkor jöhet majd a nagy kérdés, hogy a régi és állítólag szar FAT gépet megérte-e moddolni?!

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14532) dilipok válasza orion1025 (#14531) üzenetére


dilipok
veterán

Koszonjuk Emese. Ezzel be is fejezted, vagy van meg mas ilyen okossagod is mara? ;]

Mint emlitettem, senki sem jelezte meg itt a forumrol, hogy melegedesi baja lett volna a slim gepevel, de biztos ok sem szedtek meg szet eleg gepet, ezert fogalmuk sincs arrol, hogy a kondik mar reg felpuposodtak es a gepuk sem mukodik mar egy ideje... Ok csak jatszanak nyugodtan. Felhaborito ez a sok tudatlan paraszt ;] :C

raziel01: Nagyon ovatos lennek. Sot egy tuzoltokeszuleket is bekeszitenek, mert egy spontan ongyulladas utan a tvdet is felgyujthatja egy ovatlan pillanatban :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14533) raziel01 válasza orion1025 (#14531) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem már 1 éve lejárt a SLIM garancia.
Nem is tudom van-e így értelme játszanom bármivel is. Akármelyik pillanatban szétéghet az egész.

(#14534) orion1025 válasza dilipok (#14532) üzenetére


orion1025
őstag

Esedezek kegyeidért, hogy szerény nyelvbotlásom megbocsásd.

Ellenben miért offolod szét a topikot ha már itt tartunk? Ne gyűjtsd a hsz.-t :DDD

raziel01:

Úgy bizony, rakd is el az utókornak, hogy ilyen is volt....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14535) dilipok válasza orion1025 (#14534) üzenetére


dilipok
veterán

Nem tudom hol lattal off hszt. Csak a felreinformaltsagod probaltam megcafolni :U

kovsol: ezt probaljuk mi is magyarazni, de a kollega szerint millionyi slim gep van moddolva, szerinte jogosan, mert megofnek. Mi jeleztuk, hogy ilyenrol nem nagyon van tudomasunk es o sem tudott igazan bizonyitekkal szolgani, csak azzal, hogy o mar tobb gepet szetszedett, mint mi.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14536) kovsol válasza dilipok (#14532) üzenetére


kovsol
titán

Én eléggé leszarom a melegedést. Nehogy már majd azért nem játszok, mert meleg van. Amúgy se szoktam egyhuzamban sokat játszani. De volt hogy fél napon át ment a legnagyobb melegben a slim gépem.
Nekem sincs már kb egy éve rá gari amúgy. A számítógépemben a hűtés többet ér mint ez az xbox amúgy. PS4 ig huzza ki, utána meg már max majd csak néha guitar hero meg forzázok rajta. Többi nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14537) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Valaki játszik már az akciósan vásárolt Crysis-al?
Már a hegy lábánál vagyok a két bánya mellett és a landolási zónát kell biztosítani és már kinyírtam mindenkit, de még mindig jelez ellenséget, de nem találom és valszeg ezért nem jön a heli amit ki kell lőni.
Ez valami Bug :F

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#14538) raziel01 válasza Tigi (#14537) üzenetére


raziel01
veterán

SG-n már írta pár ember, hogy végigvitte hiba nélkül.
Korábbi mentést nem lehet betölteni? Vagy a legutóbbi mentést töltsd vissza. Semeddig nem tart leölni újra azt a pár embert.

(#14539) orion1025 válasza kovsol (#14536) üzenetére


orion1025
őstag

PC-nél gyenge pont leginkább a chipset lehet, mert volt már 90fok feletti chipsetes lapom, el is tette magát láb alól.Onnantól az volt az első, hogy normális méretű passzív hűtés az összesre.Ez a technológia elég hitvány, a tokozásos megoldás az igazi, de hát az költségesebb, meg túlságosan tartós.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14540) Tigi válasza raziel01 (#14538) üzenetére


Tigi
őstag

Hiába töltöm vissza ugyanaz a helyzet. :(

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#14541) kovsol válasza orion1025 (#14539) üzenetére


kovsol
titán

Mostani lapokon nem a chipset melegszik hanem a cpu-hoz tartozó VRM.

May the Force be with you!

(#14542) Tenager18


Tenager18
senior tag

Poroltó mostantól bekészitve....indulhat a hardkóór gém...

;]

(#14543) Buster17 válasza Tigi (#14537) üzenetére


Buster17
addikt

Vasútállomás mellet vagy ahol vannak nano katonák is?
Amúgy ott vannak csak nem mernek előbújni. Lehet az épületen vannak vagy kocsiba.

(#14544) raziel01


raziel01
veterán

Amúgy azon gondolkoztam, hogy rohadt sok értelme van ám a nano ruhának ha az ellenség is abban rohangál. Főleg mikor 10 jön ellened Delta fokozaton. :D

(#14545) szabacsik


szabacsik
őstag

Ha törlök egy felhasználót box-ról akkor az általa leszedett játékok törlődnek vagy ugyan úgy használható a többi profilnak utána is?

/\____/\

(#14546) dilipok válasza szabacsik (#14545) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem hasznalhato. De amugy meg nem elfer az a par mega (van annyi egyaltalan?) adat? ;)

Akkor ezek szerinte megsem :N En gondoltam rosszul.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14547) szabacsik válasza dilipok (#14546) üzenetére


szabacsik
őstag

de, csak most hirtelen jött a fejembe ez a kérdés és kíváncsi voltam :) köszi

/\____/\

(#14548) raziel01 válasza dilipok (#14546) üzenetére


raziel01
veterán

Nem lesz használható utána. Rajta kell lenni a gépen annak a profilnak ami megvette/leszedte a játékot.

(#14549) dilipok válasza raziel01 (#14548) üzenetére


dilipok
veterán

mondjuk ez alapjan, ha CSAK! a profilt torlod, akkor a letoltott jatekok es savegame-ek megmaradnak. De nem vagyok benne biztos, csak hirtelen utannaolvastam. Ha talalok valamit, linkelem

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14550) dilipok válasza dilipok (#14549) üzenetére


dilipok
veterán

Jobban belegondolva, ha azon a boxon toltotted le eloszor a jatekokat a vasarlas utan, akkor nyugodtan fogod tudni hasznalni az osszes gepen levo profillal. Ha masik boxon lepsz be a profiloddal es ott toltod le a jatekot, akkor viszont lehet hogy a profil torlese utan nem lesznek hasznalhatok a jatekok. Itt kimerultek az otleteim ezzel kapcsolatba, szoval ha valakinek van tapasztalata, ne tartsa vissza :DDD

Szoval a velemenyem szerint, ha csak a profilt torlod a boxodrol, akkor tudod hasznalni a letoltott dolgokat tovabbra is (amig nem valtasz boxot)

De ha nem zavar az a plusz profil, akkor hagyhatod is ott ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.