Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) MasterMark válasza section9 (#14346) üzenetére


MasterMark
titán

Eneloop

Switch Tax

(#14352) szente válasza orion1025 (#14349) üzenetére


szente
addikt

A Play And Charge kit nem jó amúgy? Én gondolkodok rajta, hogy megvegyem. Vagy jobb a sima tölthető elem?

(#14353) orion1025 válasza szente (#14352) üzenetére


orion1025
őstag

Egyszerűbb mezei elemtöltőt használni.A charge kit USB-s, így valamilyen eszköznek mennie kell amire csatlakoztatni lehet míg tölti magát.A hozzá adott akku pedig hangyafiszfaszt sem ér hosszú távra nézve.Ráadásul biztos lenne olyan, hogy félbe kell hagynod a töltést, mert el kell menned, vagy miegymás, ami persze nem tesz jót neki.Tehát csak egy gönc az egész.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14354) MasterMark válasza orion1025 (#14353) üzenetére


MasterMark
titán

Plusz szükség esetén máshol nem használható.

Egyetlen előnye a játék közbeni töltés, de ezt ki lehet váltani 4 db tölthető elemmel.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#14355) dilipok válasza orion1025 (#14353) üzenetére


dilipok
veterán

Ja, az a hangyafiszfasz akksi mar tobb mint 4 eve tokeletesen mukodik... Semmi baja nincs, ha csak felig toltod fel... azert hulyeseget ne beszeljunk mar :U A valamilyen eszkoz pedig a lehet pl a box? Mivel ahogy MasterMark mondja, lehet jatek kozben is tolteni.

Akkor ugy latom csak en vagyok az ellenpelda. Van 2 4+ eves es 2 2+ eves. Mind tokeletesen mukodik. Nem allitom, hogy pont ugyanannyit birnak, mint az elejen, de egyik sem merul le szamottevoen hamarabb, mint regen (ha pedig megis elromlana, akkor is hasznalhatom "vezetekeskent" a kontrollert)

De nem szandekozok vitatkozni, mindenki azt vesz/hasznal, amit akar. Csak hulyesegeket ne beszeljunk.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14356) Lehiñito válasza szente (#14352) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Én fél éve használok p&c kitet, de azt veszem észre, hogy egyre kevesebb idő alatt tölti fel ha teljesen lemerül és nem tudom, hogy teljesen feltöltött-e. Tegnap este pl. kb. 1 óra, alatt feltöltött és olyan 30 órát bír kb. ha újra vennem kellene, biztos hogy elenoopot vennék annyian istenítik itt.

(#14357) orion1025 válasza dilipok (#14355) üzenetére


orion1025
őstag

Azért az ismerettségi körömben nem ezt mutatja az összkép, mindenki váltott elemesre.A másik okáról nem is beszélve, miszerint valami fogyasztónak mennie kell ami tölti.Tehát nem egyszerűbb estére bedugni egy elemtöltőt, ami korrektül teljesen fel is tölti reggelre?

Annyi erővel veszel vezetékes joy-t :DDD

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14358) bandi0000


bandi0000
nagyúr

De amúgy mit kell túllihegni ezt az elem kérdést, bemész a bótba oszt veszöl egyet, 1500 ért vettem duracell 2450-es elemet+töltőt 1 hónap alatt sem merült le nálam tökéletesen :D

Xbox One: bandymnc

(#14359) dilipok válasza orion1025 (#14357) üzenetére


dilipok
veterán

Van vezetekes is, es akar hiszed, akar nem, azt preferalom. Annyi a bibi, hogy csak egyet lehet egyszerre hasznalni, igy nem opcio wireless kontrollerek mellett...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14360) mephi666 válasza bandi0000 (#14358) üzenetére


mephi666
nagyúr

én speciel maxell-t vettem 2 éve (4es csomag 2000körül), de előtte valami 1600mah-s sz@rokat használtam, amiket még 6éve vettem a penny-ben és a fényképező már nem bírt velük csak pár tucat képet... kontrollerbe bírtak 10-20órákat simán :K elem szerintem jobb alternatíva amiatt is, hogy más eszközökbe is használható

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14361) orion1025 válasza bandi0000 (#14358) üzenetére


orion1025
őstag

Az a baj a Duracellel meg az Energizerrel, hogy egy darabig nyomják teljes energián, aztán úgy 1-másfél év után ugrik egyet a teljesítményük lefelé egy bizonyos szintre.Amiket én használok, egyszerre vettem, felváltva rakosgatom őket azonos párban, és mind a kettő ugyanezt produkálta, igaz kis időeltolódással.Persze néha megy a másik joy is, de elhanyagolható mennyiséget.Állítólag az Eneloopnál ilyen nincs, szóval egyet mindenképp én is megpróbálok ha elem vétel lesz.

dilipok:

Akkor használd csak a vezetékest.Normális elemmel és töltővel havonta kell csak töltögetni, ami azt hiszem nem nagy fáradtság, és nem kell kábelt kerüldözni.Mióta megint beszereztem egy PS2-t és hozzá eredeti vezetékes joy-t újonnan (vezeték nélküli csak U.GY. volt, az meg kell a halálnak), egy kínlódás az élet a madzag miatt.......

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14362) Def26 válasza vg (#14348) üzenetére


Def26
félisten

Hi. attila4go csütörtökön este már leszek. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14363) MasterMark válasza Lehiñito (#14356) üzenetére


MasterMark
titán

Dehogy istenítik itt. Mutattam már az eneloop-os nyakba-akasztómat? ;]

Switch Tax

(#14364) szente


szente
addikt

Ha szerzek csak egy P&C kábelt, azzal tudom tölteni a tölthető elemet is a joy-ban? Talán ez lenne nekem a legjobb megoldás. Mert ha épp le vannak merülve az elemek, akkor tudom használni vezetékes joy-ként is, amúgy meg vezeték nélküliként.
Mert úgy veszem ki a szavatokból, hogy a tölthető elem jobb, mint a P&C akksija.

(#14365) bandi0000 válasza orion1025 (#14361) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hát lehet de ha most azt nézed hogy 1-1,5 évente kiadsz 1000 Ft-ot új elemért akkor mi az semmi, én meg nem sokat játszok vele egyik pack elem el van rakva a másikat töltögetem de mosom nekem 1 hónapig birta

Xbox One: bandymnc

(#14366) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Ezt a legendas Sanyo Eneloop elemet melyik hipermarketbe keressem vagy ti hol veszitek? Ha tenyleg ez a toltheto elemek istene, beszerzek 1 csomagot en is.

PS4: KingKress

(#14367) dilipok válasza szente (#14364) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem az nem tul jo megoldas, mert itt az akksiban van (szerintem) az elektronika, ami megakadalyozza a tultoltest. A toltheto elemnel viszont a toltoben van ez. Igy (ismetlem szerintem) ez nem lenne tul biztonsagos.

Mindket megoldasnal kozel ugyanolyan arra jossz ki. Az elemnel az a fo elony, hogy hasznalhatod mashol is, a play and charge kitnel meg az, hogy jatek kozben is toltheted, ill "vezetekeskent" is hasznalhatod a kontrollert (nem igazi vezetekes lesz igy a kontroller, mert pc-re igy sem kotheted, csak tolteni)

Innentol neked kell eldonteni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14368) orion1025 válasza KingKress79 (#14366) üzenetére


orion1025
őstag

Media Marktban is láttam pár hete.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14369) bandi0000 válasza KingKress79 (#14366) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ezt csak kitartó fúrumos reklámozás után lehet igényelni, a Sanyo fog megkeresni személyesen... :DD

Xbox One: bandymnc

(#14370) orion1025 válasza szente (#14364) üzenetére


orion1025
őstag

Nem tudod használni, mert ahogy dilipok is írta, az akkuban van az elektronika.Ez igaz mindenre (mobil, laptop, tablet...).Ellenben lehet venni USB-s elem töltőt, nekem van is egy itthon AAA-s elemhez.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14371) szente válasza dilipok (#14367) üzenetére


szente
addikt

Na ebben van valami, Akkor lehet hogy nekem is majd az Eneloop lesz belőle. Láttam belőle több fajtát is, pl ez töltővel együtt van:[link]
Viszont túl olcsónak tűnik ahhoz képest, hogy a 4 db elem is majdnem ennyibe kerül:[link]

Gondolom van a kettő fajta elem között valami különbség, de mi?

(#14372) KingKress79 válasza bandi0000 (#14369) üzenetére


KingKress79
aktív tag

En azt hittem az orszagba csak MasterMark forgalmazza. :D
Orion: Kosz! Pont az nincs a varosban, majd ha megyek zegre megnezem.

PS4: KingKress

(#14373) orion1025 válasza szente (#14371) üzenetére


orion1025
őstag

Semmi különbség nincs.Maga az elem van "túlárazva" alap esetben, ezzel csak arra ösztökélnek, hogy vedd meg a töltőset, mert azzal jobban kijössz.Ettől függetlenül teljesen jó ár érte, simán venném ha olyan helyzet állna fenn.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14374) szente válasza orion1025 (#14373) üzenetére


szente
addikt

Az lesz, köszi mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

(#14375) bandi0000 válasza KingKress79 (#14372) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Lehet övé a Sanyo :DD

Xbox One: bandymnc

(#14376) MasterMark válasza bandi0000 (#14375) üzenetére


MasterMark
titán

A Panasonic-é. :))

Switch Tax

(#14377) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Amikor bekapcsoljatok a boxot, nektek is beadja ezt a szoveget?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14378) Gombinyó válasza wertigo1984 (#14377) üzenetére


Gombinyó
őstag

Nem.

(#14379) bandi0000 válasza wertigo1984 (#14377) üzenetére


bandi0000
nagyúr

A csodálsatos angol tudásommal annyit kivettem hogy aktiválás kellene vagy valami hasonló a profilodhoz hogy biztos te vagy e az, de ha nem teljesen ez akkor majd a szakik megmondják

Xbox One: bandymnc

(#14380) wertigo1984 válasza bandi0000 (#14379) üzenetére


wertigo1984
őstag

Igen en is hasonlot vettem ki belole, de a kolega is leforditotta. Regeljes masik emaillel? Meglevo profilnal lehetseges?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14381) bandi0000 válasza wertigo1984 (#14380) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ez nem azt akarja hogy aktiváld? Tehát hogy küld egy linket az e-mailodra és te visszaigazolod vagy hasonló?

Xbox One: bandymnc

(#14382) wertigo1984 válasza bandi0000 (#14381) üzenetére


wertigo1984
őstag

Csak holnap fogom tudni megcsinalni otthon. Megerositem en ugy a fiokomat hogy ember fia nem tori fel... :DD Koszi! :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14383) Gombinyó válasza wertigo1984 (#14380) üzenetére


Gombinyó
őstag

Azt írja küldenek egy kódot, amit vissza kell nekik küldeni, hogy ezzel igazold magad.

(#14384) MasterMark válasza wertigo1984 (#14377) üzenetére


MasterMark
titán

Srácok ez csak annyi, hogy megkérdezi küldhet-e biztonsági ellenőrzés céljából kódot erre az e-mail címre. (Azaz kéri, hogy erősítsd meg, hogy van hozzáférésed az e-mailhez.)
Ez olyankor kell, ha számlázási vagy fizetési dolgokat akarsz állítgatni, akkor előtte elküld egy kódot az e-mail címre, azt beírod és csak utána állíthatod át.

Switch Tax

(#14385) bLaCkDoGoNe válasza wertigo1984 (#14377) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem ez a kétlépcsős azonosításhoz kell, itt az a kérdés, hogy a megadott e-mail fiókodat még mindig használod-e és meg tudod nézni az oda érkező leveleket.

Gondolom bizonyos esetekben (pl. vásárláskor) ide küldi majd biztonsági kódot, amit a vásárlás véglegesítéséhez meg kell adni (ahogy az Xbox.com-on is működik).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14386) MasterMark válasza bLaCkDoGoNe (#14385) üzenetére


MasterMark
titán

Ez még nem teljesen az, csak bizonyos esetekben küld kódot.

Switch Tax

(#14387) bLaCkDoGoNe válasza MasterMark (#14386) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én is ezt írtam. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14388) szente


szente
addikt

Van box-re valami hasonlóan látványos, hentelős játék, mint PS-re a God of War?
Addig volt kb PS-em, amíg azt végig vittem, de az nagyon bejött. :K

(#14389) raziel01 válasza szente (#14388) üzenetére


raziel01
veterán

Castlevania
Dante's Inferno
DMC - Devil May Cry

(#14390) szente válasza raziel01 (#14389) üzenetére


szente
addikt

Köszi, a DMC-t végig vittem PC-n, nem volt rossz. :)
A többiről meg olvasok teszteket.

(#14391) mephi666 válasza szente (#14390) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem minőségben magasan legjobb a castlevania :K és nemsokára jön a 2. része

14392: bántam is, hogy eladtam, de sikerült most a hetekben elcserélni a darksiders2-met egy példányra és nagyon boldog lettem :D hack n slash-ből a darksiders1-2 és az alice - madness returns sem rossz a dante mellett, de valahogy egyik sem adott annyit, mint a castlevania :K ...a gow azért piszkosul hiányzik... amiatt még képes leszek 1-2 év múlva ps3-at venni, hogy a gow1-2 hd és a 3. rész mehessen újra

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14392) dilipok válasza mephi666 (#14391) üzenetére


dilipok
veterán

+1. Nagyon tetszett nekem is. Bar a dante is nagyon jo :K Szerintem az all a legkozelebb a gow-hoz

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14393) MasterMark válasza mephi666 (#14391) üzenetére


MasterMark
titán

Demo-ja nem rossz, de ez még épp a pénzt nem adnék érte kategória.

Switch Tax

(#14394) mephi666 válasza MasterMark (#14393) üzenetére


mephi666
nagyúr

először én is a demót néztem, de az nagyon keveset mutat a teljes játékból :K van bő 1 tucat fejezet, fejezetenként pedig változó mennyiségű pálya (van ahol 2, de van ahol vagy 8) a demo-ban talán csak a warg-os rész van, ha jól emlékszem, ami a teljes játéknak talán 0.01%-a: rengeteg összegyűjthető cucc van, ami miatt hatalmas benne az újrajátszási potenciál és ott van még egy csomó trial, amik közben vért lehet h*gyozni :D ...arról nem is beszélve, hogy paladin nehézségen szintén... aki könnyed csépelést akar, az easy-n is elszórakozhat, de mindenki megtalálhatja a számítását... a pályák is tetszőleges sorrendben újrajátszhatóak... jól át van gondolva az egész játékrendszer és a kivitelezés is 5*-os...

#14395: a dante is nagyon jó, de nálam pár bugyuta hibája miatt vesztett az értékéből sokat... :K ha jobban odafigyelnek rá, simán ott lenne nálam holtversenyben a gow+castlevania-val... az is igaz, hogy közelebb áll a gow-hoz :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14395) szente válasza dilipok (#14392) üzenetére


szente
addikt

Gamekapocs-os cikket olvastam a Dante's Inferno-ról, de kicsit lehúzták. Bár ahogy olvasom a teszteket a Dante's Inferno tényleg jobban hasonlít a God of War-hoz, mint a Castlevania.
Na asszem most megnézek pár gameplayt, meg töltögetek egy kis demót. :D

(#14396) negyven2 válasza wertigo1984 (#14377) üzenetére


negyven2
veterán

Elég valószínű, hogy azért hisztizik, mert nem adtál meg neki pl alternatív e-mail címet, titkos kérdést, stb. biztonsági beállítást. Ezt akkor küldi ki neked, ha nem tudnál bejelentkezni a fiókodba, mert elfelejtetted a jelszavad, címed, vagy csak szimplán feltörték. Így ezek segítségével helyre tudod állítani a fiókodat.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#14397) MasterMark válasza negyven2 (#14396) üzenetére


MasterMark
titán

De nem. :N

Switch Tax

(#14398) negyven2 válasza MasterMark (#14397) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem anno a kínai profil jelenítette meg ugyan ezt az üzenetet, és ott nem volt beállítva semmi másodlagos emailcím kérdés, etc. (bár lehet, hogy csak hasonló volt :F )

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#14399) Buster17 válasza szente (#14395) üzenetére


Buster17
addikt

Dante nekem nagyon bejött. Addig nyúztam amíg 1000G nem lett.

(#14400) Algotis


Algotis
addikt

Microsoft elfogadja a Visa Electront?

Androidos Outlookból küldve

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.