Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Mateosz0925 válasza Algotis (#14400) üzenetére


Mateosz0925
csendes tag

Igen, bocs csak a Virtuon-t fogadja el.(nekem legalábbis azt fogadta el)

[ Szerkesztve ]

(#14402) MasterMark válasza Algotis (#14400) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy emlékszem régebben azzal használtam.

Switch Tax

(#14403) D3xter27


D3xter27
csendes tag

Úgy rémlik azzal is működött havernak. :)

Xbox Gamertag: D3xter27HUN

(#14404) raziel01


raziel01
veterán

Tomb Raider: Survivor Edition 7400 Ft Zavvin.
10%-os kóddal meg aztán főleg megéri. :D

(#14405) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ez a Mortal Kombat elég összetett egy játék lett. Nem gondoltam volna, hogy ennyire brutális.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#14406) pelenka35


pelenka35
őstag

Hol tudom megnézni hogy sikerült e a migráció magyarra ?

Gamertag:Rob3rt75

(#14407) MasterMark válasza pelenka35 (#14406) üzenetére


MasterMark
titán

Számlázási infoknál van egy Locale/régio vagy ilyesmi, és ott.

Switch Tax

(#14408) gegg válasza raziel01 (#14404) üzenetére


gegg
tag

Megint van 10% os kódod ? :Y

[ Szerkesztve ]

(#14409) raziel01 válasza gegg (#14408) üzenetére


raziel01
veterán

Ha lenne már nem lenne. :D

(most amúgy nincs bár nem is akarok most költeni)
Most vettem telót is(Xperia SP) aztán kicsit spórolni kell.

[ Szerkesztve ]

(#14410) gegg válasza raziel01 (#14409) üzenetére


gegg
tag

Akkor majd küldheted nekem a kódokat :C
Egyébként game.co.uk oldalon hogy tudom felhasználni a pontjaim ? Van 3 font belőle de nem engedi beírni sehova.

[ Szerkesztve ]

(#14411) kovsol


kovsol
titán

gondolom ha game.co.uk -ról rendelek használt játékot ahhoz már nem fog járni online kód

May the Force be with you!

(#14412) raziel01 válasza kovsol (#14411) üzenetére


raziel01
veterán

Nem biztos. Az a lényeg, hogy ne számíts rá. :D
De van amiben nem lett felhasználva.

(#14413) gegg


gegg
tag

Ha leiratkozok zavvi hírlevélről akkor kódot se fognak küldeni ? Mert zavaróan sok mostanság a price crash, price drop és ilyenek.

(#14414) Def26 válasza kovsol (#14411) üzenetére


Def26
félisten

Néhányban működik. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14415) Blaise válasza gegg (#14413) üzenetére


Blaise
veterán

Mindig akció van :D

(#14416) gegg válasza Blaise (#14415) üzenetére


gegg
tag

Most vége lett a price drop nak és utána price crash de ha ennek vége lehet jön egy summer sale :DD

(#14417) raziel01 válasza gegg (#14416) üzenetére


raziel01
veterán

Price drop de ugyan annyi minden, mint előtte. :D

(#14418) gegg válasza raziel01 (#14417) üzenetére


gegg
tag

[link] Most price crash van.
Ja és a mega monday + a mega monday új cuccok

[ Szerkesztve ]

(#14419) Gare2


Gare2
csendes tag

Valaki próbálta a Eurosport appot? Nekem összeomlott fél perc után és össze-vissza ugrált! :S

(#14420) Csöbronit


Csöbronit
tag

Van köztetek valaki akinek van eladó MS pontja? Esetleg régebben vette még nem használta fel de már nincs rá szüksége?

FaZe Clan Member - MLG player

(#14421) orion1025 válasza szente (#14388) üzenetére


orion1025
őstag

Engem valahogy egyik említett játék sem emlékeztet a GOW-ra, annak nincs párja semmilyen téren.Pont tegnap este kezdtem el az első részét, többszöri végigjátszás után is büntet.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14422) WhiteWalker válasza kovsol (#14411) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Előfordulhat,hogy érintetlenek a kódok: [link] :DD

(#14423) gegg


gegg
tag

Rendeltem zavvi ról egy naruto generations t és kaptam egy tracking number t ami alatt ott volt hogy click here de az nem csinált semmit gondoltam ma megnézem merre jár úgy hogy felmegyek az oldalra és beírom a számot és ledöbbentem. Remélem ideér egy darabban.

[ Szerkesztve ]

(#14424) WhiteWalker válasza gegg (#14423) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gondolom nem a 8 fontos pk költséget választottad fizetéskor? Mert tracking number csak ott van...a többi semmi ilyet nem tartalmaz... ;) Kezdhetsz izgulni ;]

[ Szerkesztve ]

(#14425) szabacsik


szabacsik
őstag

Tudtok mondani olyan játékot ami grafikailag is megállja a helyét és nem csak az agyatlanul kell előre menni hanem esetleg gondolkozni is kell? :) Mint mondjuk a portal 1-2

/\____/\

(#14426) gegg válasza WhiteWalker (#14424) üzenetére


gegg
tag

Van olyan hogy írják mikor adták ott fel és mikor érkezett az országunkba.

(#14427) Buster17 válasza szabacsik (#14425) üzenetére


Buster17
addikt

Half-Life 2 Ep1, Ep2.

Vagy esetleg még Tomb Raiderek

[ Szerkesztve ]

(#14428) gegg válasza WhiteWalker (#14424) üzenetére


gegg
tag

Most azért izguljak mert vámot fognak kérni vagy mi ? :Y Vagy ez valami elírás ? Bár ha elírás lenne akkor már itt kéne lennie.

(#14429) kovsol válasza gegg (#14428) üzenetére


kovsol
titán

EU -n belül nincs vám.

May the Force be with you!

(#14430) gegg válasza kovsol (#14429) üzenetére


gegg
tag

Azt tudom de ot US van írva nem UK.

(#14431) szabacsik válasza Buster17 (#14427) üzenetére


szabacsik
őstag

Köszi, felírtam őket a listámra :)

/\____/\

(#14432) szabacsik


szabacsik
őstag

Lost planet 1-2 free on india marketplace. Ha esetleg valakit érdekel.

Szerk: Jut eszembe. Az kevés, hogy valakinek van egy India-i account-ja kell hozzá gold is mi? (no meg a régiózár kikerülhető ha esetleg az alatt van?)

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#14433) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok. Nagy lelkesedesemben bevasaroltam az AC 1,2, Brotherhood reszeket 2k-ert :D Van itt valaki aki jatszik meg az ACB-vel? Vagy mar total halott a multija? Am meddig tart ez az Assassin's Creed sale mert a tobbit is jo lenne beszerezni csak mar nem akarok tobbet kolteni, de ha nem sokaig akk kenytelen leszek. :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#14434) Buster17 válasza Pickle Rick (#14433) üzenetére


Buster17
addikt

Most a nagy akciók során biztos beruháztak rá néhányan és most picit felélénkülhet a multi.

(#14435) KingKress79 válasza szabacsik (#14432) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Csináltam egy Indiai acc-ot, de amikor kiakarom választani, h ms ponttal fizetek érte. Ekkor kiírja, h 560 ms pont az ára és vegyek ms pontot.

PS4: KingKress

(#14436) szabacsik


szabacsik
őstag

ahhhjjj de kár, pont ezekkel szemezgettem. Köszi azért, hogy megnézted.

/\____/\

(#14437) wertigo1984 válasza Buster17 (#14399) üzenetére


wertigo1984
őstag

En is nagyon szeretem Dante-t ;] , csak elakadtam az alvilagban egy feladatnal. A legmagasabb fokozaton vitted vegig, hogy 1000G lett a vege?

Tobbieknek: koszonom az infot. :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14438) Buster17 válasza wertigo1984 (#14437) üzenetére


Buster17
addikt

Szerencsére nincs benne olyan nehézségi acsi, közepesen végig toltam, de azt tudom, hogy 4x kellet végig tolnom :DDD Relicek összegyűjtése volt a borzalmas.

(#14439) Buster17


Buster17
addikt

Melyiket tegyem a kosárba?
Shift 2, Bf 3 vagy ME3? Mind használt 9 font

(#14440) kovsol válasza Buster17 (#14439) üzenetére


kovsol
titán

BF3 multihoz kell külön kód. Kétlem, hogy azt nem használták el.

May the Force be with you!

(#14441) raziel01 válasza kovsol (#14440) üzenetére


raziel01
veterán

Nem kell.

(#14442) kovsol válasza raziel01 (#14441) üzenetére


kovsol
titán

Mióta? Megjelenéskor külön kód volt a dobozban ami a multihoz kell és ha elhasználtad utána meg kellett újra venni az Online passt.
Itt figyel a polcon nálam, szóval nem a levegőbe beszélek.

Mod: ezt a cikket most találtam.
Amúgy meg úgy kellett volna írnod, hogy Már nem kell.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14443) mephi666 válasza kovsol (#14442) üzenetére


mephi666
nagyúr

a bf ea játék és eltörölték az online pass-t, nem? (nem multizok, de ilyen rémlik)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14444) dilipok válasza gegg (#14430) üzenetére


dilipok
veterán

ezen neked nem kell aggodni. Lehet, h csak eliras, de ha nem, te akkor is rendezted mar a zavvival a vetalarat es az mar az o problemaja, hogy honnan hozza.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14445) mephi666 válasza dilipok (#14444) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez szerintem kamu és megkapja napokon belül probléma nélkül a pakkot... én is kaptam már zavviról nem egy visszaigazolást, amiben valami kamutrackingnumber szerepelt és csak hülyeséget találtam rá :DDD azt figyeltem meg inkább, hogy a legutóbbi csomagjaik bécsből meg prágából érkeztek, mintha ott is lenne már lerakatuk

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14446) raziel01 válasza dilipok (#14444) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem nem érdemes foglalkozni vele.
De tegyük fel, hogy amerikából küldenék. Akkor te hiába fizetted már ki, mert ha megfogják a vámon akkor még fizetni kell.

(#14447) mephi666 válasza raziel01 (#14446) üzenetére


mephi666
nagyúr

játékot nem hiszem, hogy megfognának: forza3 és mirrors edge-ből ntsc verzió kellett és mindkettőt usából rendeltem... kellett egy pár hét (2-3), hogy megérkezzen, de nem volt vele egyik esetben sem probléma :K a boxnál viszont kellett fizetnem valamennyi vámot, de az komolyabb is összegben

#14448: egy játék akkor is annyira minimális tétel, hogy 99%, hogy nem kellene rá vámot fizetni sem (régen mintha 50eur alatt vámmentes lett volna minden) :) ...mellesleg arra is fogadni mernék, hogy a tracking number kamu és ő is megkapja a csomagot bécsből/prágából... nem repül egy kört az usában is :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14448) dilipok válasza raziel01 (#14446) üzenetére


dilipok
veterán

ha igy is tortenne, en siman visszafizettetnem a plusz koltseget a zavvival es ok szemrebbenes nelkul kifizetnek es elnezest kernenek a kellemetlensegert. Tehat meg mindig azt mondom, hogy nem kell vele fogalalkozni.

(nem vagyok nagy vamszakember, de elore nem lehet a vamot rendezni? Azt csak a fogado fel fizetheti? mert ha nem, akkor es valamilyen csoda folytan megis az usabol kuldenek, akkor nyugodtan elrendezhetnek elore, hogy ez mar teged ne terheljen)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14449) raziel01 válasza dilipok (#14448) üzenetére


raziel01
veterán

A vám úgy működik, hogy véletlenszerűen kibontanak csomagokat itthon és mondanak rá egy véletlenszerű árat amit ki kell fizetned különben nem kapod meg a cuccot.
Nem lehet tudni előre, hogy mennyi lesz, mert ott dönti el a vámos.

Egyébként SG-n egy srác már fél év alatt 20 levet írt Zavvinak, hogy nem kapta meg a játékot és soha semmilyen választ nem kapott rá. Vannak ilyen negatív példák is.

[ Szerkesztve ]

(#14450) dilipok válasza raziel01 (#14449) üzenetére


dilipok
veterán

A vám úgy működik, hogy véletlenszerűen kibontanak csomagokat itthon és mondanak rá egy véletlenszerű árat amit ki kell fizetned különben nem kapod meg a cuccot.
Nem lehet tudni előre, hogy mennyi lesz, mert ott dönti el a vámos

Ne haragudj meg, de te normalis vagy? ;] Ezt remelem nem hiszed el. Gondolom viccbol van a tarik vamtarifarendszer :DDD Lehet hogy be lehet kuldeni ugy csomagot, hogy nem fizetsz ra vamot, es atcsuszik az ellenorzesen, de azt mondani, hogy random bontjak fel es random mondak ra arat... ez azert eleg vad, nem? Itt egy kis alapveto info a vamro es a vamrendszerrol

Az SG-s srac meg szimplan bena... Vagy csak irosgatja az emalieket? nagy az isten allatkertje... :(

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.