Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14480) Dave™ válasza mephi666 (#14476) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nekem megvan a Birds of Steel (árulom is :) ), alap esetben könnyített kezelése van, de ha átrakod szimulációba (kb. mint a Forza-nál a segítségek kikapcsolása és a szimuláció engedélyezése) akkor igencsak nehéz lesz. Pl. ha átesik a gép, akkor onnan már nagyon nehéz visszahozni, van is rá külön training az elején és leszállni egy anyahajóra kész rémálom :) Ha elfogy a gépágyú lőszer (ami elég gyorsan bekövetkezik, főleg ha az ember nem elég pontos) akkor még át tudsz váltani egy másik gépre a négyből a kötelékedben (ha azóta ki nem lőtték őket persze), de ha mindenkinek elfogy/kilőtték őket, akkor így jártál. Aki csap repkedni akar, annak ott az arcade nehézség, de még ez is kész szimuláció pl. a Heroes over Europe-hoz képest. Belső nézetből is kettő van (közelebbi és távolabbi), körbe lehet nézni a gépben. A Birds of Prey nagyon hasonló, de kicsit darabosabb, minimálisan akadozik, a Birds of Steel optimalizáltabb. A campaign talán jobb a Birds of Prey-ben (Európa), a Birds of Steel meg USA-Japán tengeri csaták elsősorban, de van dynamic campaign, ott mindenfélét össze lehet legózni, vannak EU színterek is.

szerk: szerintem a II. vh-s gépek jelentik az igazi élményt, se radar, se lézervezérelt rakéták, se lopakodás se semmi huncutság. Mindenki hasonló feltételekkel indul, ha nem vagy kellően pontos a gépágyúval, akkor elég rövid lesz a karriered. Ezzel szemben a modern verziókban befogja a rakéta, megnyomsz egy gombot és kilőtted a célt, ez nem túl nagy kihívás.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.