Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) Def26 válasza negyven2 (#13648) üzenetére


Def26
félisten

Én most is azt mondom, hogy nem látok különbséget. van egy 2k -s és egy 499Ft -os hdmi kábel itthon. Még régebben megnéztem és nem láttam különbséget.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13652) MasterMark válasza negyven2 (#13648) üzenetére


MasterMark
titán

Hidd már el hogy nincs. :)
A számozás az maga a szabvány. Kábelnél van Standard és High Speed, meg ezek Ethernet-tel.

A választ köszi. :R

Switch Tax

(#13653) negyven2 válasza Def26 (#13651) üzenetére


negyven2
veterán

Ezt merd beirni be a hazimozi topicba, szetszednek egybol :DDD.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13654) MasterMark válasza negyven2 (#13648) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#13655) negyven2 válasza MasterMark (#13654) üzenetére


negyven2
veterán

Ugyan arról beszélünk, mert ezek (ahogyan a wiki is írja) az 1.3 szabvány részei.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13656) WhiteWalker válasza negyven2 (#13653) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pedig így van, ahogy MM mondja, nyugdtan be lehet írni. A high speedes ami tudja a 3D-hez szükséges nagy adatforgalmat továbbítani + lehet ethernet vezető is benne.

Def26: köszi :R ,csak pont a két utolsó rész nincs rajta...nah mindegy , csak érdekelt volna hogy jól látom e amit látok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13657) negyven2 válasza WhiteWalker (#13656) üzenetére


negyven2
veterán

Bocs de, akkor biztosan rosszul értelmeztem, mert úgy emlékeztem, hogy ezek az 1.3-as és az utánuk következőknek a részei.

Amúgy a másikkal meg ((#13651) Def26) ironizáltam, ugyanis nekem is van olyan ismerősöm, aki azt hangoztatja, hogy kábelt csakis fél millió forint felet vesz az ember.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13658) pzstm válasza abteam2008 (#13644) üzenetére


pzstm
titán

én múltkoriban is benne voltam, ha hazaérek jelentkezek majd erre is. appok között kell keresni azt hiszem, vagy gamek között a beta-t :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13659) negyven2 válasza pzstm (#13658) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy mennyire "kockázatos" ez a beta program?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13660) pzstm válasza negyven2 (#13659) üzenetére


pzstm
titán

várhatóan felgyulladni nem fog a boxod ha erre gondolsz ;] :P

(lefagyhat dashboard meg ilyesmik....nekem semmi bajom nem volt előző beta-val...az előző program alatt jött is vagy 3-4 update még a BETA idején)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13661) negyven2 válasza pzstm (#13660) üzenetére


negyven2
veterán

Kár pedig jó lett volna egy grillparti :D

Amúgy majd elgondolkozok rajta.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13662) Gombinyó válasza pzstm (#13658) üzenetére


Gombinyó
őstag

Miért érdekes ez a béta program?
Ahogy vége felkeres a Microsoft, hogy oszd meg a tapasztalataid vagy mivel jár ez? Hozzáférést kapsz plusz dolgokhoz?

(#13663) pzstm válasza Gombinyó (#13662) üzenetére


pzstm
titán

új dash-hez hamarabbi hozzáférés ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13664) negyven2 válasza Gombinyó (#13662) üzenetére


negyven2
veterán

Szerintem Liveon keresztül folyamatosan küldi el a MS által kívánt információkat.

Viszont úgy tudom, hogy ha részt veszel benne akkor, el kell fogadnod a NDA-t (titoktartási egyezmény, amiben le van írva hogy nem beszélhetünk róla pl. itt se a fórumon, vagy nem készíthetünk róla fényképet).

Valamint úgy tudom, hogy attól, hogy jelentkezel, még nem jelenti azt, hogy meg is kapod a hozzáférést a programhoz. Ezt majd a Microsoft dönti el, hogy ki vehet benne részt. És gondolom, (de ebben majd pzstm megerősít), ha valamit tönkrevágna a konzolon akkor az MS javítja majd garanciában.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13665) Tigi


Tigi
őstag

Na, csak megvettem a Crysis 3-at.
MS pontra vettem, de azt hittem, hogy 1200-ba fog kerülni, de mikor látom, hogy csak 880, akkor nem kicsit megörültem neki. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#13666) pzstm válasza negyven2 (#13664) üzenetére


pzstm
titán

hardveresen nem vág tönkre semmit, sőt el kell majd olvasni NDA-t, de nem hiszem hogy a beta-ból származó károkért bárki felelősséget vállalna. 8.1 Preview-t is csak teljesen totál felelősségre lehet használni (más kérdés hogy a public beta-k több tesztfázison átmennek, mint ahányan kommenteltek már ebbe a topikba.....end-user számára elég stabil élményt kell hogy nyújtson, kisebb fagyásokkal, megakadásokkal)

NDA-ra viszont szigorúan ugranak, szóval tényleg ne tessék félvállról venni ha valaki most először kerülne bele

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13667) negyven2 válasza pzstm (#13666) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy itt mi jár ha kiderült, hogy megszegte valaki a NDA-t (és tényleg, csak kíváncsiságból érdekel)?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13668) Bogyi007 válasza MasterMark (#13601) üzenetére


Bogyi007
veterán

Áttudja, nekem legalábbis a support megtette amikor a második boxomat használtan megvettem.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#13669) Bogyi007 válasza Gare2 (#13631) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ps3-nál szokott ilyen lenni....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#13670) pzstm válasza negyven2 (#13667) üzenetére


pzstm
titán

általában egyéni elbírálás, nagyban függ attól, hogy milyenfajta megszegésről van szó (cska kép, sok kép, sok kép+szöveg stb.)

A minimum, hogy soha többet semmilyen beta programba nem kapsz meghívót (blacklistre kerülsz), és joguk van akár a helyi hatóságokig is elmenni.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13671) oriic válasza pzstm (#13666) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"NDA-ra viszont szigorúan ugranak, szóval tényleg ne tessék félvállról venni ha valaki most először kerülne bele"

Ezt nem értette meg egy ismerős amikor tavaly a zárt dash bétáról nem csináltam neki videót. :U

Live-Die-Respawn

(#13672) negyven2


negyven2
veterán

Jelentkezes leadva a beta-ra. :)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13674) raziel01


raziel01
veterán

Rayman: Origins: 3 ezer
Tron Evolution 2 ezer
Test Drive 2 - 3 ezer

Xbox Live.
Lehet, hogy nem nagy akciók de ennyit abszolút megérnek.
Legalábbis nekem a Rayman: Origins megvan és 15-20 órát bele lehet nyomni. Olyan, mint egy tündérmese.

(#13675) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Kivancsi vagyok, hogy a mi szallodankban milyen jatekok lesznek. :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#13676) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Azt lehet tudni előre, hogy a Borderlands 2 GOTY-ből ,ha lesz konzol verzió,akkor az összes kieget meg lehet venni külön de egybe? Mert ugye most 990ft-ért megvan az alapjáték és csak a DLC-k kellenének...

[ Szerkesztve ]

(#13677) KingKress79 válasza WhiteWalker (#13676) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Szerintem ugy lesz, h 2 lemezes lesz 1. alap game 2. Dlc-k. Az 1-be is igy van. Gondolom a goty tartalma meg alap game+4 dlc+2 kari+lvl cap. Megveszed a goty-t feltelepited a 2. lemezt es utana eladod a jatekot. Nekem a bl1 dlc-i igy vannak meg.

PS4: KingKress

(#13678) oriic válasza WhiteWalker (#13676) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GOTY az csak úgy lesz kapható hogy alapjáték meg DLC külön lemezen. Ha ismerősöd megveszi, akkor elég elkérni tőle, feltelepíted DLC-ket, aztán már nem is kell lemez hozzá.

Live-Die-Respawn

(#13679) WhiteWalker válasza KingKress79 (#13677) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi és neked is ori :R , tehát a DLC futtatásához nem kell a lemez, ha jól értelmezem :B , mert akkor majd a jövőben megveszem a GOTY kiadást és elpasszolom az egész pakkot...

[ Szerkesztve ]

(#13680) gegg


gegg
tag

Még 1x bedobom hátha :DD Valaki Borderlands 2 (vagy 1) ?

(#13681) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hogy tudok csinálni US profilt? Próbáltam gépen, boxon de mindig magyar lett belőle

Xbox One: bandymnc

(#13682) WhiteWalker válasza bandi0000 (#13681) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha jól emlékszem akkor kreálásnál utoljára lehet a régiót választani,defaultba magyar van...szerintem csak átsiklottál felette... :U

[ Szerkesztve ]

(#13683) bandi0000 válasza WhiteWalker (#13682) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem az meg volt, kiválasztottam az egyesült királyságot, de a ZIP code felidegelt :D Csomót megadtam de egyi kse tetszett neki

Xbox One: bandymnc

(#13684) ImpersonatoR

Ez a Horizon nagyon jó. Tartottam tőle a 4 után hogy nagyon arcade lesz de pont jól eltaláltak ráadásul eredeti és hangulatos is.

(#13685) WhiteWalker válasza bandi0000 (#13683) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én akkor passzolom...majdnem a kezdetek óta USA & UK profilom van,nem tudom már pontosan mit és hogy adtam meg... :DDD

(#13686) bandi0000 válasza WhiteWalker (#13685) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mind1 ha lesz egy kis idegrendszerem hozzá majd vissza térek rá :D

Xbox One: bandymnc

(#13687) WhiteWalker válasza bandi0000 (#13686) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt találtam hirtelen....

(#13688) tDr1v3r válasza bandi0000 (#13683) üzenetére


tDr1v3r
veterán

W11 2BQ, ezt próbáld meg. De ha meg lehet nézni valahol, megnézem neked hogy én mit adtam meg anno...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13689) MasterMark


MasterMark
titán

Csak megvettem a Hitman-t. Öcsém azt mondta felével beszáll, úgyhogy így aztán tényleg megérte. :))

Switch Tax

(#13690) Blyan


Blyan
félisten

3K az Arkham City is? Franc, már lassan elköltöm egy dobozos játék árát a Store-ban.. :D

(#13684) FragStaR

Én is aszittem rosszabb lesz, de nagyon patent. Kár, hogy a Forza 4-et nem lehet online kapni. :(

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13691) Nescafé


Nescafé
őstag

Melyik játék az ami még hétfő estig akciós lesz?
Vagy már vége?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#13692) Napfénysüti válasza ImpersonatoR (#13684) üzenetére

Holnap focizok egész nap de vasárnap lehet megyek a Horizonnal lehetne kis multi játék. :)

Més que un club!

(#13693) norbi2010 válasza Nescafé (#13691) üzenetére


norbi2010
őstag

(#13694) Nescafé válasza norbi2010 (#13693) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi :)

 iPhone 15 Pro

(#13695) gegg


gegg
tag

Látom Borderlands 2 multi senkit nem érdekel :O És a Left 4 Dead 2 ? :DD

(#13696) Szabix01


Szabix01
tag

Szerbusztok :D

Leendőbeli xboxosként érdeklődnék hogy szerintetek melyik az a netes játék amit a legtöbben játszanak vagy legalábbis sokan? :D
Mert én Pl. Battlefield 3romra gondoltam hogy majd megveszem de ehhez hasonló játékokat tudnátok még mondani?
Vagy van esetleg valami ranglista :O ?
Üdv Szabi :)

"Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

(#13697) tDr1v3r válasza Szabix01 (#13696) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Black Ops 2, meg kb. minden CoD.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13698) bognar110 válasza gegg (#13695) üzenetére


bognar110
őstag

Én nekem meg van.

(#13699) bognar110 válasza MasterMark (#13689) üzenetére


bognar110
őstag

Én is meg vettem első pályába bele játszottam nagyon tetszik azt kell hogy mondjam.
UP:ezt nem így akartam

[ Szerkesztve ]

(#13700) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Játszogatok ezzel a Borderlands 2 -vel...de valahogy nem kapott el a láz, mint az FC3-nál... :(((

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.