Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) Buster17 válasza woodbear (#14800) üzenetére


Buster17
addikt

Nekem is azt írta valamelyiknél és amikor megvettem még utána is meglehetett vásárolni szóval nem az utolsó lehetett. Rendszer válogassa, hogy mit ír ki. :))

(#14802) gegg


gegg
tag

Mindenkinek ennyire bejön ez a game.co.uk ? :Y Szerintem még sok magyar boltnál is rosszabb mert törött tokba adják a játékot a lemezek foltosak(ilyet még életembe nem láttam csak itt) a 2 dvd s játékot belerakják a sima 1 dvd s tokba amiből mindig kiesik a felső lemez és az új játék fogalmát nem ismerik.
Ja és a support tól nem kaptam saját kézzel írott levelet csak bemásoltak valamit mintha fel lennének készülve hogy írnak használt játékot kaptam új helyett problémával. És a szerintük új játékról egy kép.

[ Szerkesztve ]

(#14803) G@ß!


G@ß!
őstag

Tegnap már frankón ment a forza4. :K

(#14804) Def26 válasza gegg (#14802) üzenetére


Def26
félisten

Korábban írtam, hogy nekem is használtat küldtek új helyett. Na meg egyszer nem működött a 160MS pont kódom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14805) gegg válasza Def26 (#14804) üzenetére


gegg
tag

Ja és az egyik játéknál penészes volt a papír mert elégé elázott :C

(#14806) Buster17 válasza gegg (#14805) üzenetére


Buster17
addikt

xDD
Nekem csak az egyiknél össze volt gyűrve a papír meg a lemez teteje volt össze csokoládézva. LoL :DDD és csak egyiken látszik, hogy használt. Többi mind karcmentes.

Más:
Ez a Vanquish nem rossz játék. Rohadt pörgős játék s már az első 10 perc után jött is az első boss amivel megkellet szenvednem :C
Grafika tűrhető, akcióból nincs hiány és nincs célzás rásegítés ;]
Így elsőre a halohoz tudnám hasonlítani. Oricnak biztos tetszene :DD

[ Szerkesztve ]

(#14807) raziel01 válasza Buster17 (#14806) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem 20 játék jött tőlük de egyikkel sem volt gond. Igazából ilyen 2-3 fontos játéknál az se érdekelne ha el lenne ázva a kézikönyv.
Új játékot nem akarok venni tőlük, mert arra ott van a Zavvi.

2 DVD-s játék 1 DVD-s tokban meg mindenütt így van. Zavviról is csomó játékot vettem és sose volt 2 helyes DVD tok. pl AC3. Egymás felett volt a 2 lemez.

Vanquish: én normálon nyomtam. Eléggé szopatós azért. Grafikát nagyon mosottasnak éreztem.
Játéktermi játékok jutnak róla eszembe. Rögtön belevág az akcióba és végig fenntartja az érdeklődést.

[ Szerkesztve ]

(#14808) gegg válasza raziel01 (#14807) üzenetére


gegg
tag

De attól lehet 2 DVD s mert egymás felett van. Nekem is volt olyan játékom ahol egymás fölött voltak de nem estek ki mert az 2 db ra volt tervezve.

(#14809) mephi666 válasza raziel01 (#14807) üzenetére


mephi666
nagyúr

forza3-4 meg gears triple pack volt, amit lapozgatható tokban kaptam és nem egymáson vannak a lemezek :K castlevania-nál viszont 2 lemez egymáson, de így van tervezve a tok: nem esett ki postán sem, ezzel sincs gond ...egyébként én speciel itthon jatekaim.hu-ról kaptam sz@r ac1-et, bárhol belenyúlhat az ember a sz@rba: apropó, lehet nem is csokis volt az a lemez, amit kaptál :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14810) f.imi85


f.imi85
tag

Zavvi 10% kod, ma ejfelig:
4218-0E71-4CCE

(#14811) kovsol


kovsol
titán

Próbaként rendeltem két használt játékot Game.co.uk ról. Ez volt az első és az utolsó vételem használt játékból.
A Medal of Honor széllén kb olyan mintha vízbe lett volna áztatva a lemez és csoda, hogy nem pattogzott fel, de fel tudtam másolni. A Forza2 amit rendeltem, hogy teljes legyen a forza gyűjteményem konkrétan olyan karcos, hogy nem olvassa be a gép.
3+2 font volt. De azért a Forza2 miatt írok a supportnak, hogy wtf... oké, hogy karcos, mert használt, de azért legalább használható legyen...

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14812) raziel01


raziel01
veterán

Hm...
Engem úgy néz ki akkor szeretnek, mert mindig jót küldenek. :C

(#14813) Buster17 válasza raziel01 (#14812) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor engem is :))

Szerintem az itt a baj, hogy aki keveset rendel az kapjon szart és aki többet az kapjon jót, hogy legközelebb is rendeljen legalább ennyit.
Vagy a másik, hogy van egy trehány mogorva alkalmazott aki lusta berakni a lemezt a polírozó gépbe és így küldi el.

(#14814) raziel01 válasza Buster17 (#14813) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem itt arról van szó, hogy rohadt nagy a forgalom és sajnos minden ilyen helyen előfordulhatnak hibák.

(#14815) szabacsik


szabacsik
őstag

Nálatok megy a live? Egyszerűen most már 1 órája semmi. 80151909 -as hibakódot kapok miszerint töltsem le újra a profilt...na persze amihez szintén live kell. Van valami megoldás a problémára?:)

/\____/\

(#14816) Csöbronit


Csöbronit
tag

Emberek. Csak nálam halt le a Black Ops 2?

FaZe Clan Member - MLG player

(#14817) szabacsik válasza szabacsik (#14815) üzenetére


szabacsik
őstag

teszteltem wifin keresztül is akkor rácuppant a live-ra most visszadugtam a kábelt, már ott is megy... nem értem, de legalább megy ;)

/\____/\

(#14818) pzstm válasza szabacsik (#14817) üzenetére


pzstm
titán

ITT tudod figyelni

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14819) Def26 válasza Csöbronit (#14816) üzenetére


Def26
félisten

Téged bannolt a Treyarch. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14820) negyven2 válasza szabacsik (#14815) üzenetére


negyven2
veterán

Nálam működik!

A státusz szerint is rendben van.

(#14817) szabacsik Akkor nálad valami átmeneti gubanc lehetett (vagy most frissítik a 360 hardverét Xbox ONE-ra mindenkinél :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#14821) Csöbronit válasza Def26 (#14819) üzenetére


Csöbronit
tag

Most már megy,de persze hogy SD 5-5 állásnál mikor szedem a bombát akkor hal le. És még én kapok pontlevonást.

FaZe Clan Member - MLG player

(#14822) pzstm


pzstm
titán

Ez a par perces kiesés ekesnpeldaja volt annak, hogy mennyire okozott bolna gondot ha naponta egyszer online kellett volna lennie az X1-nek....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14823) Csöbronit válasza pzstm (#14822) üzenetére


Csöbronit
tag

nekem 0-24-ben online van,de biztos van aki offline-ban szereti használni .

FaZe Clan Member - MLG player

(#14824) Micsurin válasza Csöbronit (#14823) üzenetére


Micsurin
nagyúr

ha itthon vagyok nekem is de ha utazunk és utaztatóm a boxot ritkán van csak router :DDD
júniusban horvátoknál nem volt.....(nem akartam sokat kockulni csak épp este egy vagy két kör me3 multit) én ott az x1 el nem tudtam volna tolni :N
még mindig a net kötelesség van tervben az x1-el kapcsolatban? x1-ről nem olvastam újabban csak a ps4-ről ;]

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14825) pzstm válasza Micsurin (#14824) üzenetére


pzstm
titán

rég eltörölték a netkötelességet ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14826) Micsurin válasza pzstm (#14825) üzenetére


Micsurin
nagyúr

hála isten köszönöm az infot :) használt játékra sem akarnak harapni? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14827) raziel01 válasza Micsurin (#14826) üzenetére


raziel01
veterán

Használt játék is lesz.

(#14828) Micsurin válasza raziel01 (#14827) üzenetére


Micsurin
nagyúr

köszi , van valami spartacus the legend... ingyér van 400g akinek kel szedje le kb 1,5 max 2 óra alatt kipörgethető

link

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14829) Napfénysüti válasza Micsurin (#14828) üzenetére

Ez most újra ingyenes lett? Csak mert már pár héttel ezelőtt is ingyen szedhető volt.

Més que un club!

(#14830) Micsurin válasza Napfénysüti (#14829) üzenetére


Micsurin
nagyúr

passz most vettem észre :)

ha jól látam most dash-ban 400g-t add de mingy le ellenőrzőm.... happy wars is 400g és az ingyér van goldosoknak mindig .....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14831) norbi2010 válasza Micsurin (#14830) üzenetére


norbi2010
őstag

Ez is ingyenes volt mindig is.

(#14832) JóGeri.


JóGeri.
tag

Sziasztok!
Szerintetek érdemes most xbox360-at venni?
(Esetleg valakinek eladó xbox360 jasper/xbox360slim eladó olcsón?:D szívesen megvenném..:D)

..ne érezd magad feljebbvalónak, nem tudod kivel beszélsz!

(#14833) raziel01 válasza JóGeri. (#14832) üzenetére


raziel01
veterán

Annyira rossz kérdés ez. TE tudod, hogy érdekelnek-e a meglévő játékok rá. Honnan tudjuk helyetted?
Nézd meg, hogy mik vannak Xbox-ra és döntsd el, hogy azokért megéri-e megvenni.

Multiplayer közösség még mindig van a legtöbb játékhoz.
Ha most kéne döntenem, én ugyan úgy vennék, mint ahogy 1 éve tettem.

[ Szerkesztve ]

(#14834) MasterMark válasza JóGeri. (#14832) üzenetére


MasterMark
titán

raziel01: Mit kell ezen túlkomplikálni? :DDD A véleményünket kérdezte:

Igen.

Switch Tax

(#14835) JóGeri.


JóGeri.
tag

oké köszi,csak azért kérdeztem h meddig lesz támogatás rá a játékok terén meg mennyire lesz időtálló.. :U

..ne érezd magad feljebbvalónak, nem tudod kivel beszélsz!

(#14836) MasterMark válasza JóGeri. (#14835) üzenetére


MasterMark
titán

Valószínűleg sokáig. Exkluzívoktól eltekintve +5 év biztos.

Meg ha nem is jönnek mondjuk mától új játékok rá, akkor is nagyon sok jó játék marad meg rá. Nem fogják se bezúzni, se üldözni aki régi játékokkal játszik.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#14837) JóGeri. válasza MasterMark (#14836) üzenetére


JóGeri.
tag

okés tehát van még idő,és jönnek még rá játékok!
köszi!

..ne érezd magad feljebbvalónak, nem tudod kivel beszélsz!

(#14838) Csöbronit válasza JóGeri. (#14837) üzenetére


Csöbronit
tag

Meg ezt az 5+ évet is be tudod pótolni,nem csak a legújabbakkal lehet játszani :)

FaZe Clan Member - MLG player

(#14839) JóGeri. válasza Csöbronit (#14838) üzenetére


JóGeri.
tag

rendben,igaz is!
Egyébként arra lennék még kíváncsi milyen játékokat lehet könnyen játszani rajta?elég hülye kérdés ez de úgy értem h melyikekhez nem kell 10 éves joy tapasztalat..:D mert gondolom fps elég nehéz rajta..

..ne érezd magad feljebbvalónak, nem tudod kivel beszélsz!

(#14840) MasterMark válasza JóGeri. (#14839) üzenetére


MasterMark
titán

Assassin's Creed-ek szvsz.

Switch Tax

(#14841) JóGeri. válasza MasterMark (#14840) üzenetére


JóGeri.
tag

ahha szóval rpg?! Értem! És fps mennyi idő beletanulni? egyáltalán meg lehet úgy tanulni mint az egérrel való célzást?

..ne érezd magad feljebbvalónak, nem tudod kivel beszélsz!

(#14842) MasterMark válasza JóGeri. (#14841) üzenetére


MasterMark
titán

Az AC-k nem RPG-k.

FPS-t ahogy ráérzel. 1-2 hét intenzív játék után már nagyon jól lehet irányítani. Egérhez nem hasonlítható. Az egeres rárántás utánozhatatlan. Viszont ha már jobban megy, akkor feljebb lehet tenni az érzékenységet, és akkor már majdnem olyan lesz.

Switch Tax

(#14843) dilipok válasza JóGeri. (#14841) üzenetére


dilipok
veterán

igen. Az szukseges ido termeszetesen valtozo, de bele lehet jonni :K

(persze az eger pontossagaval sem vetekszik, de teljesen kielegito elmenyt ad)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14844) WhiteWalker válasza kovsol (#14811) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"A Medal of Honor széllén kb olyan mintha vízbe lett volna áztatva" , nem csak mintha hanem abba is volt áztatva, mivel több polírozó gépen és folyamaton megy keresztül...le"marnak" róla kb néhány tized mm-t, ahol a karcok vannak...
Tudom mert dolgoztam fél évig ilyen helyen és jómagam is csináltam lemez polírozást....

(#14845) Blaise válasza Micsurin (#14824) üzenetére


Blaise
veterán

Nyaralásra, főleg tengerpartra xboxot vinni...gratulálok.

(#14846) JóGeri. válasza MasterMark (#14842) üzenetére


JóGeri.
tag

Jól van akkor beruházok, egy 360-ra.:) Köszi a válaszokat!

dilipok:köszi neked is a választ!

Ez a Corona V4 ez milyen változata a 360-nak?

..ne érezd magad feljebbvalónak, nem tudod kivel beszélsz!

(#14847) bobooo válasza JóGeri. (#14846) üzenetére


bobooo
addikt

Slim, de ha nem emeled ki az összes kérdésed vastag betűvel akkor is észre vesszük.

[ Szerkesztve ]

(#14848) JóGeri. válasza bobooo (#14847) üzenetére


JóGeri.
tag

oké h slim,de ne mondd már h Corona V4 azt jelenti h slim csak virág nyelven..-.-"
szóval ha nem tudod leírni h mit is jelent pontosan akkor ne azzal foglalkozz h vastaggal írom vagy nem!

[ Szerkesztve ]

..ne érezd magad feljebbvalónak, nem tudod kivel beszélsz!

(#14849) kovsol válasza Blaise (#14845) üzenetére


kovsol
titán

Én a hegyekben túráztam, miért oda jobban illene az Xbox ? :D
Amúgy egyet értek veled.

May the Force be with you!

(#14850) tDr1v3r válasza JóGeri. (#14848) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A Corona V4 az alaplap típusát jelöli, a kiemelgetést meg befejezhetnéd mert undorítóan néz ki, no meg szabályellenes is.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.