Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14751) Micsurin


Micsurin
nagyúr

valaki le írná szájbarágósan , hogy sorozatszám alapján , hogy regisztráljam a gépet msnél? köszönöm :)
és azt , hogy a sorozat számot hol találom :F
köszi

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14752) raziel01 válasza Micsurin (#14751) üzenetére


raziel01
veterán

[link]

A gép hátulján van a sorozatszám.

(#14753) Def26 válasza raziel01 (#14752) üzenetére


Def26
félisten

Mondjuk ez mekkora már, hogy ezt nem találja bmeg. :DDD Őrjítő... nem akarok senkit bántani, de ilyenkor mindig eszembe jut, hogy régen az életképtelen csecsemőket akik a társadalomra nézve hasztalanok voltak lelökték a szikláról.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14754) laracroft


laracroft
aktív tag

48 óráig élő zavvi 10% kupon kód:

4218-DC90-4E78

Egészségedre :)

[ Szerkesztve ]

(#14755) Evil Snowman válasza Def26 (#14753) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

A jó öreg Taigetosz :D
Erre a könyvre pedig felhívnám a figyelmedet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14756) WhiteWalker válasza Def26 (#14753) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez ezen besírtam :DDD

Pár nappal a melegedési "vitához" (nem a ps vita-ra gondoltam :DDD ) : tegnap átjött cimborám és csapattunk egy kis coop mókát jó pár játékkal : MW3 , Kane & Linch 2 , PES , kb 13 órát ment a gép folyamatosan ebben a hőségben , reggel 3/4 10-től egészen éjfélig...az utolsó órában kezdett lefagyni...elég forró volt kívülről...nem indultak a játékok, sokat töltötte őket induláskor..aztán kapott egy nagy asztali ventilátort hűtésnek :D , így sem javult a helyzet...éjfél után hagytuk egy kicsit pihenni fél órát, majd ismét bekapcs és mintha kivirult volna...

Mondhatom hogy bírják a slimek, nyilván hosszú távon ez nem célra vezető, de napi 3-4 óra folyamatos játékot simán kibírnak...azért elgondolkodtam ezen az intercooler sts xbox 360 külső ventilátoron...annyira nem lehet rossz... :U
Olvastam pár véleményt , van aki szerint baromi hangos , és nem sokat hűt ,csak pár fokot , mások szerint halk és érezhető kézzel is a különbség.... Ebből találja ki az user , hogy milyen működés közbe :W Ahhoz hogy csak megvegyem, mert próbának jó lesz, kicsit drága ~ 8000ft az ára...van ebay-n ennek a kinai verziója az csak 3000ft körül van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14757) mephi666 válasza WhiteWalker (#14756) üzenetére


mephi666
nagyúr

én tegnapelőtt nyomtam kb 15:30-23:00ig, előtte meg vasárnap szinte egész nap... semmi fagyás... ma is szerintem ez a sors vár rá :B semmi plusz hűtést nem kap, viszont jól szellőző helyen van ...még múltkor fable3 közben figyeltem meg fagyogatást x óránként, de az gondolom sw-s hiba lehet, mert fórumokon is olvastam, hogy mások is szívtak kicsit vele (1éve se volt hideg nyáron, meg 2 éve se: lekopogom, bírja a slim szépen)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14758) L_YKing válasza WhiteWalker (#14756) üzenetére


L_YKing
addikt

Érdemes venni? Mert én is gondoltam , csak én otthon egy nem használt zene gépét raknám össze. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#14759) Buster17


Buster17
addikt

Na megjöttek a játékok a gametól.
Mindegyik nagyon jó állapotban van, csak a hot pursuit van megviselve egy kicsit meg a mass effect 1. lemeze van csokoládéval összemajszolva :C
Vanquish 3D-s dobozba jött, ennek különösen örülök. Rage-n meg meglepődtem, hogy 3 lemezes :DDD


Kávéfoltot ne nézd :D

[ Szerkesztve ]

(#14760) bobooo válasza Buster17 (#14759) üzenetére


bobooo
addikt

Mennyi volt ez a pakk szállítással együtt?:)

(#14761) Buster17 válasza bobooo (#14760) üzenetére


Buster17
addikt

Hot Pursuit £4.99
Vanquish £5.00
Mass Effect 3 £9.00
Rage £5.00
COD MW3 £5.00
Post & Packing £2.95

Összesen: £31.94

(#14762) L_YKing válasza Buster17 (#14761) üzenetére


L_YKing
addikt

Aki kinn dolgozik az megteheti ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#14763) Rx


Rx
aktív tag

Sziasztok!

Egy kicsit érdekes kédéssel fordulok hozátok.

Évek óta nyüstöljük az xboxot, de jó lenne valami vérfrissítés (gondolok itt a mikrofon, gitár, dj szett...etc).
Leginkább a kinecten gondolokodom első körben, mint kiegészítő, de a nintendo wii is felmerült ötletnek.

Akik birtokolnak kinectet azok mit mondanak róla mennyire lenne érdemes beruházni rá?
A sport játékokon túl van (minőségibb játék) amin ketten tudnánk bohóckodni?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv, Rx

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#14764) dilipok válasza Rx (#14763) üzenetére


dilipok
veterán

a kereso a baratod.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14765) L_YKing válasza Rx (#14763) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak mert jó fej vagyok :)
Telórol vagyok azért nem tudom linkelni:
http://bit.ly/139t9qF

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#14766) Def26 válasza L_YKing (#14762) üzenetére


Def26
félisten

Sztem még nem dolgozik. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14767) WhiteWalker válasza L_YKing (#14762) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jobban belegondolva az itthoniaknak is megéri :D , az egész pakk olcsóbb volt mint csak az MW3 megjelensékor...pár hete én is egy hasonló csomagot rendeltem :)

(#14768) Buster17 válasza Def26 (#14766) üzenetére


Buster17
addikt

Pedig de.

(#14767) Giinos
Ja, kb 10.000ft 5 játékért nem olyan sok.

[ Szerkesztve ]

(#14769) kovsol válasza WhiteWalker (#14767) üzenetére


kovsol
titán

Meg ha azt nézzük itthon is sok helyen 990Ft az országon belüli szállítás, szóval az a 2,95font nem vészes a szállításért. Én is most várok egy csomagot amúgy a game -től.

May the Force be with you!

(#14770) negyven2 válasza L_YKing (#14765) üzenetére


negyven2
veterán

Csak mert szemét vagyok vagyok ;]

A helyes link kód így néz ki:
[L:a link http:// kezdéssel]a link szövege[/L]

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#14771) bibi55


bibi55
tag

Most ez a dash update csak a beta dash-re jött? Mert én bekapcsoltam most és semmi update.

----

Ban: Nem csináltam semmi jogsértőt az MS felé nézve, minden játékom vásárolt, és jelenleg is tudok multizni. Ergo nem banoltak, és akkor nem is valószínű hogy fognak? Csak azért parázok mert használtan vettem a box-ot a konzolokszervize.hu-ról, és bízom benne hogy nem volt semmi belepiszkálás. :D

(#14772) Def26 válasza bibi55 (#14771) üzenetére


Def26
félisten

Igen. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14773) MasterMark válasza WhiteWalker (#14756) üzenetére


MasterMark
titán

Semmi értelme.

Switch Tax

(#14774) L_YKing válasza negyven2 (#14770) üzenetére


L_YKing
addikt

Jóvanmá. :DDD
Itt most a kedvességemet kell nézni. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#14775) ImpersonatoR

Na most meg semmi baja a boxnak nem tudom tegnap mi baja volt akkor. 4 piros ledre latok csak hibát hogy av kabelal van gond olyankor, de nekem 4 zöld led volt az nem tudom mi lehetett. Mind1 lényeg hogy most jó mondjuk 2015.03 ig elromolhat de inkább ne tegye.

(#14776) MasterMark válasza ImpersonatoR (#14775) üzenetére


MasterMark
titán

Megakadt boot-nál talán.

Switch Tax

(#14777) ImpersonatoR válasza MasterMark (#14776) üzenetére

Menü ment csak ha játékot akartam indítani dobta ki ezt. Vagy a játék boot -ra gondolsz (indítás) ?

(#14778) Rx válasza L_YKing (#14765) üzenetére


Rx
aktív tag

személyes tapasztalat(ok) érdekelt(ek) volna a kinect tulajoktól, hogy pl a tartalmas, páros játékokat mennyire lehet élvezni esetleg hamar rá lehet unni...de mindegy majd szétnézek

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#14779) mephi666 válasza Rx (#14778) üzenetére


mephi666
nagyúr

próbáld ki vásárlás előtt valahol szerintem :K itt kecskeméten is csomó hely van, amit tudok, hogy ki lehetne próbálni... így nem érhet kellemetlen meglepetés... inkább a helyigényre kell leginkább figyelni

ui: mi jókat szoktunk vele szórakozni akár demókkal is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14780) Napfénysüti válasza Rx (#14778) üzenetére

Baráti társaságban elég szórakoztató tud lenni. De hely az tényleg kell hozzá.

Més que un club!

(#14781) raziel01 válasza mephi666 (#14779) üzenetére


raziel01
veterán

Mondhatsz pár Kecskeméti helyet. :C

(#14782) mephi666 válasza raziel01 (#14781) üzenetére


mephi666
nagyúr

hülyenemvagyokbolt, 576, konzol city? (vagy az utóbbi kettőben kinectet nem lehet?) oké, lehet nem csomó, de pár helyen láttam :B

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14783) Def26 válasza Rx (#14778) üzenetére


Def26
félisten

2x használtuk nagyobb társaságban de többször nem vettük elő. Én inkább a piálgatós, beszélgetős körnél maradtam. Barátok/rokonok sem igénylik az össznépi ugrabugra szarságokat. Inkább üldögélünk, beszélgetünk, hülyülünk és a gazdálkodj okosant toljuk, ha éppen valakinek játékra van kedve.

Tulajdonképpen a kinect egy külön embertípusnak felel csak meg, ha olyan nyugis "nézd ezt az appot most töltöttem le a telómra" típus vagy akkor ez neked bejön. Vannak ugye a boroskólát iszogatók társasága, vannak a rövidesek stb. Nem igazán tudom kinek ajánlani.
Tizenévesként bandáztunk és piálgattunk. Huszonévesként meg szórakozó helyekre jártunk, balhéztunk stb. most 30 évnél meg inkább jókat sütögetünk, kajálgatunk. Az én baráti társaságom nem igényelte a kinectet.

Sztem kérj kölcsön valakitől és 1-2 x próbáljátok ki, ha bejön akkor vegyél csak.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14784) Rx


Rx
aktív tag

köszönöm a tapasztalatokat, ebből a pár hsz-ből azt lehet leszűrni, hogy javarészt tetszik "mindenkinek"

az én társaságom is szeret szórakozóhelyekre járni, iszogatni meg sütögetni, de az xbox is terítéken van
csak kellenek az újdonságok...

kis off: wii-n láttam talán egy resident evil játékot ami megtetszett és ugyebár az újdonság, hogy nem terülünk szét a kanapén :DDD

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#14785) dilipok válasza Rx (#14784) üzenetére


dilipok
veterán

no offense, de a kereso hasznalatanal arra gondoltam, hogy beirod felulre, hogy "kinect" es kb ugyanezeket a hsz-eket olvashattad volna ott is ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14786) Rx válasza dilipok (#14785) üzenetére


Rx
aktív tag

jogos! :)

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#14787) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Tegnap tobben is irtatok hogy baromi lassu a jatek elinditasa, en nem vettem eszre semmi lassu betoltest most a boxnal, es siman fellepett live-ra. Semmi frissitest nem ajanlott fel.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14788) raziel01


raziel01
veterán

GAME.co.uk

pl Black ops: 5 font
MW3 - 5 font
Halo Reach 5 font
Forza 4 - 7 font !!!
Saint's Row 3 - 7 font
stb...

[link]

Forza 4 jó lenne de nem akarok 1000 Ft postát fizetni 1 játék miatt. Bár 3500 lenne úgy is.

[ Szerkesztve ]

(#14789) Buster17 válasza raziel01 (#14788) üzenetére


Buster17
addikt

Vegyél többet. Úgy éri meg a legjobban.

(#14790) MasterMark válasza wertigo1984 (#14787) üzenetére


MasterMark
titán

Mert letiltották gondolom. :D

Switch Tax

(#14791) Petya2900XT válasza raziel01 (#14781) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Kecskeméten ott az MM....Ki van rakva a kinect addig próbálgatod míg van erőd vagy a kis kölkök el nem zavarnak... ;)

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#14792) raziel01 válasza Petya2900XT (#14791) üzenetére


raziel01
veterán

Na egyszer elmegyek már. :D

(#14793) gegg válasza raziel01 (#14788) üzenetére


gegg
tag

Most én is gondolkodtam a Forza 4 en és a kosárba engedte felhasználni a reward pontjaimat.

(#14794) raziel01 válasza gegg (#14793) üzenetére


raziel01
veterán

El nem tudod képzelni, hogy mennyire hálás vagyok neked, hogy szóltál. :D
Tényleg enged fizetni reward pontokkal.
A pontokat felhasználva vettem ezeket:

Forza 4 - 7 font
Stranglehold - 2 font
COD: Black Ops - 5 font

4855 Ft-ot vontak le postával együtt. :D
Erre szokták mondani, hogy jó üzlet volt. :)

(ennyit arról, hogy spórolok. :D de nem gáz, mert eladtam 3 játékot az utóbbi hétben, meg is jött az áruk)

[ Szerkesztve ]

(#14795) WhiteWalker válasza kovsol (#14769) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1

(#14796) L_YKing válasza raziel01 (#14794) üzenetére


L_YKing
addikt

Te is "szórod" itt a pénzed... :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#14797) raziel01 válasza L_YKing (#14796) üzenetére


raziel01
veterán

Igazából a Forza érdekelt nagyon. Régóta megakartam már szerezni. (csak demo van meg)
Black Ops jó lesz egyszer végigtolni. 2k-ért simán el lehet adni utána.
Stranglehold meg szintén egyszer végigtolós. PC-n már végigvittem. Egynek elment. 500 vagy 1000 Ft-ért el lehet adni.

(#14798) woodbear válasza raziel01 (#14794) üzenetére


woodbear
addikt

az miért van, hogy a game-en ebben a preowned akcióban még in stock van írva, de amikor megnézem a kosaram, ott out of stock-ot ír?!!? Most van vagy nincs?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#14799) Blaise válasza woodbear (#14798) üzenetére


Blaise
veterán

Ha engedi berakni a kosárba, akkor van raktáron.

(#14800) woodbear válasza Blaise (#14799) üzenetére


woodbear
addikt

Értem, szóval ha nem lenne akkor nem is engedné :) király... vagy lehet, enyémek az utolsó darabok azért írja :) köszi

Oldalam: www.swsfoto.de

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.