Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48551) Sanya válasza KraRe (#48542) üzenetére


Sanya
nagyúr

A G-pont az más, azzal is lehet sokmindent csinálni :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#48552) Tomics válasza Sanya (#48551) üzenetére


Tomics
addikt

mit? :D csak gyűjtögetésre jó úgy tudom

PH! addikt since 2004

(#48553) Djuree válasza Peat;) (#48549) üzenetére


Djuree
félisten

én mindenhol ugyanazt adom meg, elég bonyolult :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48554) tomgabor


tomgabor
senior tag

Sziasztok ! Itt feltehetem az Xbox 360-al kapcsolatos kérdéseimet?

(#48555) Xirtam válasza tomgabor (#48554) üzenetére


Xirtam
veterán

Megne próbáld! Nem ezért van a topic! :D

(#48556) tomgabor válasza Xirtam (#48555) üzenetére


tomgabor
senior tag

Kérhetnék töled egy linket. ahol feltehetem a kérdéseimet kízárás nélkül?

(A későbbiekben lehetőleg a megfelelő topicban tedd fel a kérdésed!
Ez egyelőre csak figyelmeztetés, a következő esetnél komolyabb szankciókra számíthatsz. :O )

[ Szerkesztve ]

(#48557) Mr.Grincs válasza tomgabor (#48554) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ha W-vel kezdődik a kérdés akkor nem. De ha nem akkor bátran :DD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#48558) tomgabor


tomgabor
senior tag

Köszi! Most szeretnék venni Xboxot de nem tudom hogy Arcade vagy Elite legyen (elvileg már nem gyártják öket mert jön a Slim), Arcade azért mert olcsó és a fehér nekem jobban bejön mint a fekete, az Elte elönye a HDD de én se filmet nézni se zenét halgatni se Live-ozni nem szeretnék csak játék(ilyen mellékes lenne a PC és a PS3 mellé) valyon így is van értelme a HDD-nek?

(#48559) Mr.Grincs válasza tomgabor (#48558) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát én azt mondom, hogy mindenképpen olyat vegyél amin van hdd, mert kíméled az olvasófejet, mert fel tudod másolni a játékokat egy az egyben a vinyóra és csak a vinyóról pörgeti, indításnál meg csak ellenőrzi a lemezt hogy bent van e. Jóval hosszabb lesz az olvasó élettartama. Szerintem még gyártják a régi típusú boxokat, ahhoz 2+1 év gari van. Az újhoz meg csak 1 év gari van. Döntsd el melyik lenne a jobb.
Ha nemérdekel az olvasófej akkor jó az Arcade is, ahhoz van beépített 512 mb memória.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#48560) tomgabor válasza Mr.Grincs (#48559) üzenetére


tomgabor
senior tag

Még egy összehasonlító kérdést szeretnék feltenni: A PS3-nál megnyomon játék közben a PS-gombot és rákérdez hogy kilépsz a játékból ilyen van a Xboxnál is, hogy kell kikapcsolni van ilyen opció hogy a gép kikapcsolása. Ha feltelepítem a Final Fantasy XIII-at(3 DVD-s) a HDD-re akkor is cserélni kell a lemezeket? (Jaspernek kell Overcool illetve venti felhúzás 8 vagy 12V-ra?)

(#48561) Mr.Grincs válasza tomgabor (#48560) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ha megnyomod a nagy gombot akkor kipacsol az egész gép. Ha feltepíted mind a 3at akkor csak egyet kell használnod mert a többi már a hdd-n van. Egyik gépnek sem kell overcoll meg a többi ökörség, az mind pénzlehúzás. A jasperesnek meg pláne nem kell mivel az nem lesz 3 ledes. Se 8 vagy 12 volt nem kell neki. Jól szellőző helyre kell rakni, játék után max 15 percig járatni magában, hogy lehűljön a gpu és a cpu. De nem is szükséges max rohadt melegbe és masszív játék után, mondjuk 3-4-5 vagy ennél több ideje nyomod vagy bekapcsolva van a gép stb. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#48562) tomgabor válasza Mr.Grincs (#48561) üzenetére


tomgabor
senior tag

[link] Itt Magában az árban benne van minden és majdnem itt a legolcsóbb, csak ezért kérdeztem hogy mit kérjek hozzá!(Csak akkor van bekapcslva ha játszok, általában min.2 max.5 órát egyhuzamba.)
Köszi a válaszaidat!

(#48563) Gebriel válasza Tomics (#48552) üzenetére


Gebriel
veterán

Kérdezd meg a barátnődet mit lehet kezdeni még a G-ponttal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48564) tomgabor


tomgabor
senior tag

Most nézem hogy az Xboxba is 2,5"-os 120GB-os Serial-ATA csatoló felületű 5400rpm sebességű notebook merevlemez helyezkedik el, ez azt jelenti én valahonnam szerzek olcsón egy házat neki és beleteszek egy 500GB-os HDD-t(ugynond bövítem)?

(#48565) Djuree válasza tomgabor (#48564) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudod kicserélni. egy fajta spéci WD winyó van ami jó hozzá, de azt is pc-n előtte buherálni kell :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48566) Tomics válasza Gebriel (#48563) üzenetére


Tomics
addikt

:DDD

PH! addikt since 2004

(#48567) tomgabor válasza Djuree (#48565) üzenetére


tomgabor
senior tag

Köszi akkor csak az Elite marad(hogy miért nincs fehérben nem értem egyszerüen).

(#48568) Sanya válasza Mr.Grincs (#48559) üzenetére


Sanya
nagyúr

árkád+16gb-os pendrive, ha mégis érdekel az olvasófej.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#48569) Crazyman33 válasza tomgabor (#48567) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Így van ne szarozz. Vegyél egy árkádot és dugj rá egy nagy pöndrájvot. Az olvasóval ne törődj, ott a gari. Vagy nem erre találták ki? Nem kell itt kímélni semmit, amúgy sem adja meg magát olyan könnyen.
A játékok 100%-át nem úgy játssza az ember, hogy a tv-n be van nyomva a kuss gomb. Pörög a lemez és akkor mi van nem is fogod hallani, ha igen akkor csak azért van mert még nem szoktad meg (max 2hét).
Csak magamat tudom idézni:
"Ha mindenki azt nézné, akkor nem lenne tele minden fórum a szétcsámcsogott 3ledes kérdésekkel. Ha azért vesz valaki tiszta gépet mert de jó hogy 3 év, akkor meg mi a facomnak aggódik (a tulajok 80%) tolja inkább éjjel-nappal, jönnek-viszik-hozzák, nem?
Hogy hűtsem?, hogy tartsam?, porszívózzam?, járassam?, borítsam le vízzel?, hol melegszik alul-felül?, hajlamos? (nem erőszakos) Jaj mi lesz? Hagyjuk már."

Amúgy pedig a pénztárcád dönt.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#48570) Def26


Def26
félisten

Már a Magyar Xbox.com oldalon is lehet olvasni arról, hogy mikortól lesz Magyar Live. (Karácsonyt írnak)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48571) tomgabor válasza Crazyman33 (#48569) üzenetére


tomgabor
senior tag

Ha belegondolok a PlayStation-nál is mindig lemezről megy és ott nincs olyan hogy nem érdekel az olvasófej. Ha jól tudom a Pendrive adatátviteli sebessége sokkal lassabb mint a HDD-é és elvileg az ODD-nél(DVD olvasó) is lassabb.

(#48572) Djuree válasza tomgabor (#48571) üzenetére


Djuree
félisten

nem kell foglalkozni az olvasófejjel. nekem a régi elsőszériás boxom is bírta 3 évig, és még azóta is megy uncsitesámnál :U az új meghatjtók meg mégjobbak :K szóval ha nem live-ezel akkor felesleges a winyó...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48573) tomgabor válasza Djuree (#48572) üzenetére


tomgabor
senior tag

Mégegyszer köszi, nem fogok Live-ozni a Flash miatt!

[ Szerkesztve ]

(#48574) matthew95(2) válasza Djuree (#48572) üzenetére


matthew95(2)
senior tag

Nekem is 1. szériás van már megy 3 éve igaz, közben a microsoft javította 3 leddel, de az olvasommal még semmi probléma nincs! Szerintetek, ha 1,5 éve volt javítva, akkor alaplapot cseréltek pl. falconra v. csak javították?

(#48575) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Ha veszek egy vezetéknélküli kontrollert az xboxhoz, akkor ahhoz ugye már nem kell semmi? (Tehát magától felismeri a gép)

(#48576) Djuree válasza Lacazr93 (#48575) üzenetére


Djuree
félisten

így van :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48577) Lacazr93 válasza Djuree (#48576) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Rendben köszi. Bocsi a sok hülye kérdésért(szerintem lesz még :D ), de még nagyon kezdő vagyok :B

(#48578) Mr.Grincs válasza Sanya (#48568) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én úgy tudtam nem lehet pendrivera másolni játékokat.... :F

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#48579) Gebriel válasza tomgabor (#48573) üzenetére


Gebriel
veterán

Dehogy nem fogsz majd LIVE-ni. ;]
Majd rá jössz, hogy igen is kell neked mert a multi menyire jó. ;)

(#48580) Djuree válasza Gebriel (#48579) üzenetére


Djuree
félisten

flashelt a gépe :U akkor nem sokáig fog live-zni :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48581) tomgabor válasza Gebriel (#48579) üzenetére


tomgabor
senior tag

Soha nem multiztam(PC-n) és nem is áll módómban, a PS3 se látta még soha a netet és az Xbox se fogja!

[ Szerkesztve ]

(#48582) matthew95(2)


matthew95(2)
senior tag

Valaki válaszolna a fentett feltett kérdésemre? :R

(#48583) Gebriel válasza tomgabor (#48581) üzenetére


Gebriel
veterán

Jah, hogy nem áll módodba az más :U

(#48584) Djuree válasza matthew95(2) (#48582) üzenetére


Djuree
félisten

azért nem válaszolunk mert nem tudunk :U mégis honnan tudnánk hogy mit cseréltek ki benne? :W nem én javítottam...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48585) D1Rect válasza tomgabor (#48581) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha soha nem játszottál multit, akkor nem tudod mit hagysz ki. Már alig játszom single játékokkal.

(#48586) Mr.Grincs válasza matthew95(2) (#48574) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nézd meg a táp csatalkozót és akkor megtudod, hogy milyen alaplapod is van.
Sokmilliószor belinkeltük már meg ide is fel lett töltve végtelenszer.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#48587) Thome


Thome
addikt

Na most megígérem, hogy az 50000. hsz-ig beszerzek egy ilyen szart... ;] :P
Köztudott hogy nekem soha nem is volt boxom, aki velem tolta, az csak képzelgett... :)

[ Szerkesztve ]

(#48588) D1Rect válasza Thome (#48587) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor hozzásegítelek picit. :)
Nem várod meg a 16.-át?

(#48589) Xirtam válasza Mr.Grincs (#48578) üzenetére


Xirtam
veterán

De lehet. Nekem a Bad Company 2 azon van!

(#48590) Thome válasza D1Rect (#48588) üzenetére


Thome
addikt

Meg akarom várni, pontosan abból az okból. :K

(#48591) #57833216 válasza D1Rect (#48585) üzenetére


#57833216
törölt tag

Mondjuk az MW2 és a GH multi évi 8.000 már magában megéri. :C

Amúgy meg ha attól félsz hogy bannolnak, akkor frissítsd mindig Non-Stealth-re a drive-od, és voálá!

LOL! :D

[ Szerkesztve ]

(#48592) D1Rect válasza #57833216 (#48591) üzenetére


D1Rect
félisten

Inkább kihagyom, jobb nekem nyugodtan aludni. ;)

(#48593) Def26


Def26
félisten

Ma elegem lett a qrva kontrolleres fps -ből. :((( (BC2) Veszek megint egy xfps -t és most több időt szánok a megismerésére. :U

Nem tudom mitől van de PS3 -on sokkal jobban ment az fps irányítása annak ellenére, hogy egy kis szar a kontroller boxé meg nagyobb kézre állóbb.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48594) Gebriel válasza Def26 (#48593) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem ma csak nem vagy formában... ;)
[link] :))
[link] :D

[ Szerkesztve ]

(#48595) Def26 válasza Gebriel (#48594) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Igen, de tegnap egy ismerősömnél játszottam egy kicsit PS3 -on és valahogy ott sokkal jobban ment.

Akkor is veszek egyet. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48596) Mr.Grincs válasza Xirtam (#48589) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

És valami lassulást nem tapasztaltál a hdd hez képest? Mi a helyzet az usbs hddvel?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#48597) Xirtam válasza Mr.Grincs (#48596) üzenetére


Xirtam
veterán

Semmien lassulást nem tapasztaltam! ;)

(#48598) woodbear válasza #57833216 (#48591) üzenetére


woodbear
addikt

Lap alján :D
"*Kinect szenzor és az általa támogatott játékok érkezik a november 2010. "

Viszont az, hogy 175MB memót fog igényelni nem tudtam. Vajon mire kell az neki?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#48599) Def26 válasza woodbear (#48598) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom valahova elé kell tárolnia a beszkennelt emberke adatait. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48600) g4mer


g4mer
senior tag

Hali. Lehet, hogy már feltették a kérdést, de azért megkérdezem. A slim verzió megjelenése mikorra várható Magyarországon?

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.