Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49551) Djuree válasza Xirtam (#49548) üzenetére


Djuree
félisten

járassátok egész nap, hátha 3 ledes lesz :DDD :C vagy 1 ledes, vagy mi van ezen...

majd megveszem a kiállított darabot féláron ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49552) Xirtam válasza Djuree (#49551) üzenetére


Xirtam
veterán

:DDD

Amúgy szép meg minden, de rohadtúl karcolodik.Megfogtuk és már karcos.

Viszont a JOY az valami eszméletlen jól néz ki! :) Hogy az egész fekete lett szemet kápráztató! :K

[ Szerkesztve ]

(#49553) ambrus14


ambrus14
tag

Sziasztok!

Az érdekelene, hogy az xboxomba milyen vincsit tudok belerakni? Tudok olyat vásárolni valahol?
Most egy 20gb-os premiumom van, ennek a burkolatából kiveszem a mostanit és beleraknék egy nagyobbat! Milyet keressek, mert amit a microsoft árul gyárilag az nekem túl drága ehhez!

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#49554) Djuree válasza Xirtam (#49552) üzenetére


Djuree
félisten

a joy is olyan fényes fekete?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49555) Djuree válasza ambrus14 (#49553) üzenetére


Djuree
félisten

egy fajta wd laptopwinyó megy bele csak, de ahhoz mókolni kell a winyót előtte pc-n. xboxklub-on asszem van leírás...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49556) Xirtam válasza ambrus14 (#49553) üzenetére


Xirtam
veterán

WD Scorpion van benne

(#49557) karakpecze21 válasza Xirtam (#49552) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Ez a fényes fekete átka.

Akkor ez is olyan mint a Ps3.Már ránéztem és hajszálkarcos lett.
A port is, ha összejött a tetején akkor lefújtam inkább róla.
Esetleg jó nedves kendővel áttöröltem, de attól is lett mindig pár hajszálkarc.

Nagyon tetszik ez a fényes fekete, de nem praktikus sajnos.

Na de tényleg mesélj már róla valamit! :DD :DD
Milyen a hangja, illata? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49558) Xirtam válasza karakpecze21 (#49557) üzenetére


Xirtam
veterán

Nagyon halk, és úgye az eleje érintős lett, elhúzod az újadat a lemez kiadó gomb elött. És pityeg egyet áhh! Viszem haza! :C :C Kb. olyan meleget fúj mint a jasperes gépek terhelés alatt. A hűtése elégé jól sikerült réz magú.

(#49559) pletykás01 válasza Thome (#49516) üzenetére


pletykás01
csendes tag

szia én itt vettem teljesen korrektek voltak vagyis már több alaklomal is vettem konzolt az egyikel volt probléma ,de szonélkül kicserélték..csak ajánlani tudom.. :K itt vettem nézd meg háta találsz te is a számitásaidnak megfelelö gépet

(#49560) karakpecze21 válasza Xirtam (#49558) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hú bakker az frankó lehet. :K
Én ha ott dolgoznék ahol te, nembiztos hogy kibírnám hogy haza ne vigyek egyet. :DDD
Nagy kísértés lehet. :)

(#49561) Ice!? válasza molnarpeter (#49508) üzenetére


Ice!?
őstag

Lehet, hogy bejátszom. Elég profinak tűnik, már amennyire lehet hinni nekik. Még alszok rá egyet.
Van ezen kívül egy hűtésmoddolt xboxom is, annak mennyi az esélye az ilyen hibára?:D Tudom, hogy hülye kérdésnek hangzik, azt se tudom, hogy hogyan lett módosítva, de annyira nem sok tapasztalatom van az xboxokkal, és nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak.

Amúgy ezzel az xmediával kapcsolatban valakinek van tapasztalata? Átolvasgatom a honlapjukat, kíváncsi vagyok a garanciájukra, és, hogy mi van, ha pl nem sikerül megcsinálni. Meg ilyenek.:D

[ Szerkesztve ]

(#49562) Bencus88


Bencus88
nagyúr

És nemsokára kezeim közé vehetek én is egy ilyet:)
Hozzátok már előbb lécci:D:D

(#49563) Thome válasza Mr.Grincs (#49518) üzenetére


Thome
addikt

:R

(#49564) z0d1AK válasza Xirtam (#49558) üzenetére


z0d1AK
veterán

Szét is szedtétek?:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49565) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Juhuuu megjött a Crash játékom.Kár, hogy még nem tudom kipróbálni:)

(#49566) Mr.Grincs válasza Djuree (#49547) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem elég volt a gyári. Igaz hogy nem a szekrényben tároltam, hanem a tv-m előtt, mellett, alatt, és tökéletesen szellőzött, A két falcon v2 es és az új jasperes is hibátlanul ment. Jó igaz az első boxom, hamar 3 ledes is lett, de az benne van a pakliban. Ha azt nézzük akkor 3 ból kettő hibátlanul bírta a kiképzést, úgy hogy sokszor napikig nem kapcsoltam ki, a gyári ventivel alap feszkón, moddolás és gány nélkül.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49567) kommunism


kommunism
aktív tag

Valaki tud leirást magyarul hogy tudok xbox játékokat futtatni a 360 omon? A live sajnos macerás ugyh valami olyan módszer kéne ahol pendriról fel tudom a megfelelő dolgokat tölteni.

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#49568) Djuree válasza Mr.Grincs (#49566) üzenetére


Djuree
félisten

az újabbakkal már nincs gond az igaz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49569) bognar110 válasza Xirtam (#49556) üzenetére


bognar110
őstag

Csak vigyázzatok amikor játszatok vele anyu vagy mama porolja a polcot mondjátok meg nekik hogy ne emeljék meg az xbox 360 slimet mert annak csúnya vége lessz :) :)) Amúgy énis vásárolok eggyet :D Nem tudod véletlen milyen ventilátor van benne ?

[ Szerkesztve ]

(#49570) adalbert1 válasza Bencus88 (#49565) üzenetére


adalbert1
veterán

Végül honnan rendelted, és mennyiért?

(#49571) Bencus88 válasza adalbert1 (#49570) üzenetére


Bencus88
nagyúr

innen 5790+pk ami 1,5K.

(#49572) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

A fényes felületre van egy orvosság. Ami aránylag jó is van ez a pronto por stop spray cucc külön műszaki cikkekre. Én a tv vel használtam, meg az előző boxaimmal és tényleg kevesebb por ment rá. Nem 100% os a védelem sajna. De ha tud valaki jobbat azon kívül, hogy ne vegyük ki a dobozból és ne játszunk mert akkor nem lesz karcos. Annak adok egy kinder tojást. :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49573) bognar110 válasza Mr.Grincs (#49572) üzenetére


bognar110
őstag

Leszedem a burkolatot ennyi :) Küldheted a tojit :D

(#49574) Mr.Grincs válasza bognar110 (#49573) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Trükkös:D De ebbe a nagy melegbe még elolvadna a "tolás" :DDD

Érdekesség az xmedia honlapjáról... Nem tegnapi a hír, de azért csak óvatosan az xbox mozgatással, ha van bent lemez.

"Az új Xbox is karcolja a lemezeket "

"Még csak egy napja jelent meg, de már most fény derült az egyik gyengeségére az új boxnak. Régen elég nagy port kavart és sok cikket is írtak arról, hogy a 360 karcolja a lemezeket. Akkor ezt a Microsoft egyszerűen javította, az olvasófejre pici szilikon ütközőket szereltek ami meg is oldotta a problémát. Az új gépből ezeket ismét kihagyták és így ha a konzolt működés közben mozgatjuk vagy meglöki valaki véletlenül, már el is kezdni vésni a lemezt. Egyébként ez akkor is előfordul ha az olvasófej már a végét járja, nem tud fókuszálni és beletolja a lemezbe az optikát. "

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49575) bognar110 válasza Mr.Grincs (#49574) üzenetére


bognar110
őstag

Ja ezért írtam hogy a portörléssel óvatosan othhon box közbe D

(#49576) Mr.Grincs válasza bognar110 (#49575) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Remélem ez a hír nem igaz, hogy lightscribe és labelflash funkciós lehet a gép olvasója ha kezd meghalni, mert a sok drága játékot senki nem fogja megtéríteni, ha szép köröket vés majd bele a cucc. Kivéve az MS játékokat. Fable 2 meg satöbbi.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49577) z0d1AK válasza Mr.Grincs (#49576) üzenetére


z0d1AK
veterán

Szép is volna.
Az MS játékok miért kivétel?
Azokat cserélné? :U

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49578) z0d1AK


z0d1AK
veterán

És amúgy azt nem is tudom, hogy fektetve lehet ezt az új SLIM-et használni? :U

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49579) Thome válasza bognar110 (#49569) üzenetére


Thome
addikt

Elvileg CoolerMaster.

z0d1AK: Lehet állítva és fektetve is ugyanúgy.

(#49580) Mr.Grincs válasza z0d1AK (#49577) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát az MS játékokat cserélné az MS, a gép hibája miatt tuttira. Ezt onnan tudom, hogy anno a 2. flacon v2 lapos boxomba bent hagytam a lemezt, kikapcsoltam, majd másnap megint be, és amint bekapcsoltam már véste is bele a "wwwaaaaaaaaaaacssssss ddiiiisssszzzz" feliratatot az eredeti COD World At war lemezbe, ami sajna Activision volt.
Tökéletesen használhatatlanra meg is gravírozta, bár az olvasónak nem lett baja mert más játékot hibátlanul olvasott.
Az MS azt mondta az ügyfélszolin, hogy ezt nem velük kéne lerendezni hanem az Activisionnal mert ő a kiadó, ő nekik is van lemezcsere programja ahogy az MS nek és többi fejlesztő cégnek. Szóval ezt mondta az ügyfélszolgálatos csaj Krisztina, amikor beleszólt a telefonba és válaszolt a kérdéseimre olyan érzésem volt mintha letaróztanának :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49581) bwoay válasza Mr.Grincs (#49580) üzenetére


bwoay
nagyúr

:))

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#49582) bognar110 válasza Mr.Grincs (#49580) üzenetére


bognar110
őstag

Na ez igaz hogy nem szabad lögdösni a boxot se felemelni.De magába biztos hogy nem karcolja a lemezeket.

(#49583) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Azt, valahogy nemlehet megoldani a boxnál,ha áramtalanítom ne felejtse el az időt?
Vagy ha netre van kötve szinkronizálja? :U
(Mondjuk végülis nem létszükséglet,mert átálítottam az időzónát,így 0:00 ról indul,s tudom mennyit játszom :R )

[ Szerkesztve ]

(#49584) lvnt válasza gyulus08 (#49583) üzenetére


lvnt
őstag

Ha netre van kötve, akkor minden bekapcsolásnál szinkronizálja nekem.

(#49585) Mr.Grincs válasza bognar110 (#49582) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Pedig nem volt mozgatva:(

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49586) gyulus08 válasza lvnt (#49584) üzenetére


gyulus08
aktív tag

értem köszi.

(#49587) bognar110 válasza Mr.Grincs (#49585) üzenetére


bognar110
őstag

Hát akkor az elég szomorú hogy itt tart az ms. :((( Kiadnak egy ujabb xboxot ami végre nem döglik be, de erre a dvd olvasó egy vödör sza*t nem ér vagy csak pletyka az biztos hogyha mozgatjuk akkor megkarcolja de eléggé durván.

(#49588) lvnt válasza bognar110 (#49587) üzenetére


lvnt
őstag

Az összes Xbox 360-nak ilyen a meghajtója. Nem tudom, miért olyan nagy probléma ez. Nem kell mozgatni játék közben, és nincs gond.

(#49589) Crazyman33 válasza gyulus08 (#49586) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ja, csak vigyázz meg ne szívasson.
Én is mindig áramtalanítom. Azt hiszem a Batman játéknál vagy 5X kezdtem újra egy pályát mindennap, mire rájöttem hogy az figyelte a mentés dátumát. És az alap 2005-ös dátumnál nem töltötte be a 2010-es mentést. Hogy rohadna meg, okozott pár kellemetlen percet.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#49590) Crazyman33 válasza ambrus14 (#49553) üzenetére


Crazyman33
senior tag

WD, de nem csak az "S" végezetű a jó, hanem a " T " is.

PÜ. ment

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#49591) gyulus08 válasza Crazyman33 (#49589) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Mondjuk ez így hülyeség, ha valaki 5 évig!?( :DDD ) nem játszik,és újra előveszi a játékot nemtölti be a mentést.. :U
Ilyen problémám szerintem nemlesszz mivel mindig 2005-re áll be. :)

levi1392: az újabb kiadásúak én úgytudtam, hogy nemkarcolják a lemezt.

[ Szerkesztve ]

(#49592) lvnt válasza gyulus08 (#49591) üzenetére


lvnt
őstag

Csak a Falcon-ról tudok nyilatkozni, mert arról biztosan tudom, hogy karcol. Az egyik haveromnak megkarcolta a lemezt, amikor megmozdította.

(#49593) gyulus08 válasza lvnt (#49592) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Hát amit én próbáltam másik xbox, amit először használtam,(álló helyzetben volt,én meg tudatlanságomban elfektettem működés közben,de nemcsinált semmit,bár lehet hogy csak szerencsém volt. :))

Ui: Falconos lap, Benq Drive

[ Szerkesztve ]

(#49594) Crazyman33 válasza gyulus08 (#49591) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Az a hülyeség amit írsz. Olvasd el még egyszer a hsz-t! Utána pislogjon az a kis .uzi szmájli....

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#49595) karakpecze21 válasza Crazyman33 (#49589) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Na erre én nem is figyeltem eddig.
Én is mindig áramtalanítom a gépet.
Akkor viszont lehet szerencsésebb, ha a dátumot nem is állítom be?
Nem szeretnék én is úgy járni mint te.

Csak nem értem miért nem tettek bele egy kis akus elemet mint a Ps3-ba.
Az már nem túl nagy többletköltség lett volna.

Mr.Grincs : Én elhiszem, hogy nem mozgattad és karcolta a lemezeket, mert nekem is volt egy 2006-os arcade gépem anno és az is egy jópár lemezt hazavágott.
Olvasott rendesen még, de sok lemezen megjelent a szép szabályos körkörös gravírozás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49596) Xirtam


Xirtam
veterán

Amúgy igen karcolja, de csak ha mozgatod. Direkt megnéztük, 6 órát ment a gép egy karc se lett a lemezen, majd állítva használtuk, és menet közben lefektetük, és a tálca egy hulladék kiesik belőle a lemez, így karcolja, de könyörgöm ki az a hülye aki játék közben mozgatja? :U

De nyomatékosítom se állítva se fektetve nem karcolta a lemezt!

[ Szerkesztve ]

(#49597) heihachi válasza karakpecze21 (#49595) üzenetére


heihachi
addikt

De miért jó, ha mindig áramtalanítod a gépet?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#49598) Djuree válasza Xirtam (#49596) üzenetére


Djuree
félisten

pl. én meg haver :DDD nagyon kicsi a szobám, 2 box volt a földön, naná hogy felrúgtuk a sötétben mindkettőt, nem is egyszer :DDD
egy batman arkham asylum lemez bánta, szerencsére kópia volt :C
érdekes módon csak az egyik gép karcolt, a másik nem karcolta meg a lemezt :U pedig rendesen csattant mindkettő a földön...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49599) Djuree válasza heihachi (#49597) üzenetére


Djuree
félisten

én is kihúzom mindig. elég sokat fogyaszt a táp üresjáratban is hosszútávon, mindig meleg kicsit a táp ha be van dugva, nem tesz neki jót, hamarabb tönkremegy meg este zavar a kis világító pötty :DD habár én ritkán használom a boxot, aki sűrűn használja nem muszáj kihúzni....
a telefontöltőt is van aki bedugva hagyja, az sem jó...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49600) karakpecze21 válasza heihachi (#49597) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Én is egyrészt a takarékosság szempontjából áramtalanítok.
Nehéz elhinni, de hosszú távon elég szép összeg spórolható meg ez által.
(én kapcsolós hosszabítókat használok)
Pl.nekem hagyományos 82cm-es tv-m van, az is fogyasztgat szépen készenlétben is.

Amúgy az x360 alaplapja is feszültég alatt van szerintem, mert kikapcsolt állapotban is ad le feszültséget pl. az usb részen.

Másrészt a hangfalszettem tarfójának van egy minimális alapzaja.Nappal nem is hallani, de éjszaka én hallom és zavar.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.