Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48151) lvnt válasza ofive (#48150) üzenetére


lvnt
őstag

Nem tudom, először én is a formázást mondtam volna. Mondjuk, logikus, vinyó nélkül is működik a box, akkor meg nyilvánvaló, hogy nem ott tárolja a beállításokat. Ezután csak azt tudom ajánlani, hogy vidd vissza még három napon belül, és vagy szedjék le valahogy róla vagy cseréljék ki egy megfelelően működőre. Hívd fel őket, hogy mit mondanak rá!

Szerk.: Van olyan, hogy gyári beállítások visszaállítása: Setting-System settings-Initial setup. Nem tuodom, kér-e hozzá kódot.

[ Szerkesztve ]

(#48152) fercsi77


fercsi77
csendes tag

az lehetséges hogy amit a xbox360-hoz adnak gyári av kábellel csúnya a kép az LCD tévén??mert én használtam componens kábelt de azzal szép képe volt!!
vegyek HDMI kábelt-egy Jasper Arcade konzolról van szó!!

(#48153) lvnt válasza fercsi77 (#48152) üzenetére


lvnt
őstag

Sokkal szebb lesz a képe digitális átvitelnél, HDMI kábellel.

(#48154) ofive válasza lvnt (#48151) üzenetére


ofive
csendes tag

Megpróbáltam,de a Family settingben kéne engedélyeznem,de ugye ott nem tudom a kódot.Holnap felhívom a Médiát,és meginfózom mi a kód,ha nem tudják,visszaviszem,cseréljék ki,és a benzinpénzt behajtom valahogy.Oda-vissza 140 km.Nem a csapból veszem a benzint.

[ Szerkesztve ]

(#48155) D1Rect válasza ofive (#48150) üzenetére


D1Rect
félisten

Esetleg:
Set a Family Settings Pass Code
When you create a Family Settings pass code, anyone who wants to change family settings on your console will need to enter the pass code first.

You can also use your Family Settings pass code to override game and movie settings if you (or those with whom you share your pass code) want to play games or watch DVD movies that your console settings normally block.

For example, you could give the pass code to your 18-year-old so that she can watch R-rated movies that your younger child is not allowed to see.

To set a pass code for your console:

Go to My Xbox and open System Settings.
Select Family Settings, Console Controls.
Select Set Pass Code.
Select Pass Code, then enter a four-button code using the X and Y buttons, triggers, bumpers, and directional pad on your controller.
Confirm your code by entering it again.
Choose a pass code reset question.
Select Pass Code Reset Answer and enter your answer using either your Xbox 360 controller or a standard USB computer keyboard plugged into a controller port on your console.
Select Done from the Set Pass Code screen, then select Done once more from the Console Controls screen. When prompted, select Yes, save changes to put your new settings into effect.
To reset your pass code, repeat this procedure at any time.

Reset a Forgotten Pass Code

To reset your pass code after you've forgotten it:

Go to My Xbox and open System Settings.
Select Family Settings, Console Controls.
Enter an incorrect pass code.
You'll be told that your pass code is incorrect. SelectReset pass code.
You'll then be shown your pass code question and asked to answer it.
Set a new pass code, following the directions in the previous section.
[link]

(#48156) fercsi77 válasza lvnt (#48153) üzenetére


fercsi77
csendes tag

láttam már 990ft is és 14e ért is,mi bennük a különbség vagy mindegy hogy melyiket veszem??

(#48157) ofive válasza D1Rect (#48155) üzenetére


ofive
csendes tag

Köszönöm szépen.
Sajnos nem megy így sem.Holnap telefon a pécsi Médiába,hátha ott Valaki tudja a kódot.

[ Szerkesztve ]

(#48158) D1Rect válasza ofive (#48157) üzenetére


D1Rect
félisten

Ejj, egyébként lehet nem is ők állították be, hanem valami vicces vásárló.

(#48159) ofive válasza D1Rect (#48158) üzenetére


ofive
csendes tag

Az nagyon jó.Szakadna meg ahol van.
Ilyenkor mi van?Vágjam a fejükhöz?

(#48160) D1Rect válasza ofive (#48159) üzenetére


D1Rect
félisten

Én előbb telefonálnék, majd goto MM.

(#48161) nofi válasza fercsi77 (#48156) üzenetére


nofi
őstag

Szerintem mindegy! A 14ezres azoknak van akik az egész házimozijukra annyit költenek, hogy ez a tétel már amúgy sem tűnik fel. Nekem egy 15 méteres kábelem van, amit 2000-ért vettem pár éve és szerintem hibátlan. Azért arra figyelj, hogy 1.3mas szabványnál ne legyen régebbi

Xbox GT: nozsolt

(#48162) ofive válasza D1Rect (#48160) üzenetére


ofive
csendes tag

Egy telefont megejtettem.Akinél vettem,azzal beszéltem.Jó fej volt,annak ellenére,hogy zártak,megpróbálta megkeresni Pistit,akinél volt a Box a 3D-s tv-n.Azt mondta X,Y,X,Y amit beírt,de nem segített az sem,inkorrekt kódot ír rá.Holnap felhívnak,hogy mi van.Ha nem lesz jó a telefonos segítség,visszaviszem,és kiverem a dilit.140 km autózást az Ő hülyeségük miatt.

(#48163) D1Rect válasza ofive (#48162) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért próbálkozhatsz, valószínű, hogy 2 gomb felváltva 4 karakterig, ha a pisti így emlékszik.
Lehet pl. YXYX. :))

(#48164) lvnt válasza fercsi77 (#48156) üzenetére


lvnt
őstag

Képminőségben nem különbözik, inkább csak fizikai minőségben lehet különbség. A legtöbbnek aranyozott a csatlakozója, elvileg tovább jó ettől a csatlakozó, nem lesz kontakthibás.

Szerk.: Bocs, nem láttam, hogy D1Rect már válaszolt a kérdésedre.

[ Szerkesztve ]

(#48165) Gebriel válasza ofive (#48148) üzenetére


Gebriel
veterán

Ezért nem szabad az utolsó darabot megvenni sose. :(
Lehet érdemes lenne felhívnod az MS ügyfélszolgálatát. Talán ők tudnak segíteni és ha nem tévedek 0-24-k.

[ Szerkesztve ]

(#48166) D1Rect válasza lvnt (#48164) üzenetére


D1Rect
félisten

Sztem az aranyozott csatlakozó digitális jelnél parasztvakítás.

(#48167) Gebriel válasza D1Rect (#48166) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem is. :U

(#48168) fercsi77 válasza nofi (#48161) üzenetére


fercsi77
csendes tag

köszi az infót!! :R

levi1392 neked is!! :R

[ Szerkesztve ]

(#48169) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

De rég jártam itt.... :B Vizsgára készültem, sportosabb élet, mi egymást. :B Beharangozták a várva várt(?) vékonyabb változatát a kis dobozkánknak. Azt szeretném Tőletek kérdezni, hogy valamelyikőtöknek már van a birtokában egy ilyen? És ha igen, tudna Nekem róla egy gyors véleményezést írni? Mert a formája nekem igen tetszetős, és ha a szellőzéssel meg úgy semmivel nincs probléma, akkor erősen gondolkodom, hogy egy ilyet vegyek legközelebb. Ugyanis egyet mindenképp szeretnék venni a garancia miatt.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :R

Amióta nem voltam, beszereztem az új CoD-ot, szerintem iszonyatosan jó! :Y Az E3-on láttam a 7-nek a bemutatóját, nagyon brutál lesz! :C

Sic Parvis Magna

(#48170) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#48169) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Majd csak július 16 tól lehet a cuccot kapni. De addig itt van a videó a kicsomagolsáról: UNBOXING

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#48171) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#48170) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jah, csak a jövő hónaptól. :B Bocsi!

Sic Parvis Magna

(#48172) D1Rect válasza 30z.Samu (#48171) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is azt várom. :)

MOD: igaziból minden olyan dolgot javítottak, amivel bajom volt, már nem tudok belekötni.

[ Szerkesztve ]

(#48173) 30z.Samu válasza D1Rect (#48172) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mivel volt problémád? Az olvasó ugyanolyan hamar romlik el ebben is, mint az előző verziókban?

Sic Parvis Magna

(#48174) Mr.Grincs válasza D1Rect (#48172) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem addig volt bajom a hűtésével amíg hajlamos volt a 3 ledre. A többi részét orvosolta a gari, igaz a 3 ledet is orvosolja. Az olvasó az tényleg trágya volt, de sokat lökött a dolgon, hogy ténylegesen hddről fut a móka ha fel van telepítve a játék, ez nagy újítás volt.
PS3 nál szintén ilyen hiba volt(?!) és van is, de ott csak egy részét gányolja föl a gép és ugyanúgy megy a balhé a bd lemezről. Tehát ők nem szartak a kútba csak a kávájára és belekotorták.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#48175) D1Rect válasza 30z.Samu (#48173) üzenetére


D1Rect
félisten

Melegedés, zaj, kiolvadt GPU.
Meg nem igazán tetszett az alap fehér, feketében jobb.

(#48176) plus44 válasza Mr.Grincs (#48174) üzenetére


plus44
veterán

"Az olvasó az tényleg trágya volt, de sokat lökött a dolgon, hogy ténylegesen hddről fut a móka ha fel van telepítve a játék, ez nagy újítás volt."

Ezt részleteznéd neked. Nem kell CD, megy a játék HDD-ről??

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#48177) Def26 válasza plus44 (#48176) üzenetére


Def26
félisten

Boxon teljes egészében fel tudod telepíteni a játékokat HDD -re. Így a lemezt csak akkor használja a gép amikor elindítod a játékot, 1x ráolvas aztán le is állítja.

PS3 -on is van hasonló de ott csak a játék bizonyos részét telepíti fel, van hogy 20-30 MB -ot, és közben tekeri a lemezt is. Igaz, ott szinte semmit sem hallasz ebből.

Boxon pont ez volt sokaknak (nekem is) a gond, hogy hiába volt halk a hűtés játék közben a dvd olvasó hangja elnyomott akármit.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48178) plus44 válasza Def26 (#48177) üzenetére


plus44
veterán

Ezt nem is tudtam. Ennek a menetéről van vmi iromány a neten, vagy esetleg tudtok erről felvilágosítást adni? Ez igaz nem számít wareznek, hisz a CD-t megveszem eredetiben és ez forog a box-ban.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#48179) 7600 GS


7600 GS
addikt

Srácok, kérdeznék egy hülyét: A mostani boxom fehér. Lehetséges valahogy, hogy szerzek valahonna egy fekete házat, és át "ültetni" bele?

(#48180) KraRe válasza 7600 GS (#48179) üzenetére


KraRe
aktív tag

Lehet, de ha HDMI-s a géped, HDMI-s házat vegyél;)

(#48181) Tomazoe


Tomazoe
tag

Hali emberek!
Leszedtem a Halo 2-őt,de azt írja hogy lehet xbox 360-on futtatni!
Kérdésem az lenne hogy nekem van egy x360 arcade nem mókolt gép és
hogy azon tudom-e futtatni a halo 2-őt?
Vagy csak eredeti xbox classic játékokat lehet?
Vagy kéne hozzá vinyó is?

(#48182) Def26 válasza plus44 (#48178) üzenetére


Def26
félisten

Ez teljesen hivatalos. Természetesen minden esetben kell a lemez ahhoz, hogy elinduljon a játék. Tehát az nem működik, hogy körbemegy a lemez a haveroknál mindenki felmásolja azt játszik. Ennek "csupán" annyi az előnye, hogy nem pörgeti veszett módon a DVD -t.
youtube videó, nem egy bonyolult dolog

"Bizony, ezentúl a HDD-ről is lehet közvetlen játékokat futtatni, mindennek az ötletét pedig nagy valószínűséggel a Playstation 3 adta, ahol egyes címek hajlamosak 3-5 gigát is feltelepíteni első indításukkor. Ez a swapelés, melynek lényege, hogy az egyes nehezen betölthető dolgok – például textúrák – felkerülnek a merevlemezre, így gyorsítva később a játékot. Mindezt most átgondolták, és az új Xbox 360 Dashboard segítségével teljes játékokat is felmásolhatunk majd, mely nem csak gyorsítani fogja a töltési időt, de egyben kíméli is a CD olvasót. A kalózkodást megelőzendően továbbra azért is a meghajtóban kell majd lennie az eredeti lemeznek, csak az éppen használaton kívül lesz – így kímélve az gépet, és egyben fülünket is a hangos CD búgástól." [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48183) 30z.Samu válasza Tomazoe (#48181) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szia!

Ha virágbolti az a Halo 2, akkor nem tudod futtatni sehogy. Bár én úgy tudom, hogy most már amúgy se. :F

Sic Parvis Magna

(#48184) Mr.Grincs válasza 7600 GS (#48179) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jópénzért bármely konzolbolta lehet kapni max 10Ks áron, aztán házilag te is át tudsz majd cuccolni. De szerintem tök fölösleges, bár te tudod.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#48185) Roland18x válasza Tomazoe (#48181) üzenetére


Roland18x
tag

Eredeti Halo2-t biztos, hogy lehet futtatni xbox360-n. Csak vinyó kell hozzá. + Leszed a box egy frissítést, ha jól emlékszem.

(#48186) KraRe válasza 7600 GS (#48179) üzenetére


KraRe
aktív tag

Vagy olcsóbban is meg tudod oldani, fekete fújós festék:D :U

(#48187) Def26 válasza 7600 GS (#48179) üzenetére


Def26
félisten

Esetleg fel is tudod matricázni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48188) lvnt válasza 7600 GS (#48179) üzenetére


lvnt
őstag

Mivel az aláírásodban van gamertag, ezért gondolom garanciás a boxod (bár, nem lehet tudni), szóval, ha így van, akkor azzal, hogy szétszeded elvesztenéd a garit, mivel mindenképp sérülne a matrica. Én is inkább valami matricát ajánlok, ahogyan Def.

(#48189) Gebriel válasza Def26 (#48187) üzenetére


Gebriel
veterán

A legjobb megoldás :K :K

(#48190) Gebriel válasza D1Rect (#48175) üzenetére


Gebriel
veterán

Az Elite fekete színű.. :))

(#48191) mickemoto


mickemoto
őstag

Szerintetek az új slim xbox360 is okosítható lesz?, mert ha igen akkor még várok a vétellel.

[ Szerkesztve ]

(#48192) nofi válasza mickemoto (#48191) üzenetére


nofi
őstag

topic neve ;)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#48193) #57833216 válasza mickemoto (#48191) üzenetére


#57833216
törölt tag

Állítólag nem, olyan lesz mint a ps3.

(#48194) Tomazoe válasza Roland18x (#48185) üzenetére


Tomazoe
tag

Értem!
Eredeti Halo 2-őt lehet még szerezni valahol?

(#48195) Gebriel válasza #57833216 (#48193) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak beleszaladunk a témába..az újban nincs jelentős változás, tehát szvsz megoldható azon is. Nem egy ÚJ XBox hanem csak egy ráncfelvárást csináltak.

(#48196) Xirtam válasza #57833216 (#48193) üzenetére


Xirtam
veterán

Már hogy lenne olyan? Eleve a PS-t azért nem flashelik mivel a BL lemezt nem tudják olyna minőségben megírni otthon így kinyírja a fejet. Másrészt ott állandóan változik a kódolása a játékoknak a boxon meg félévente....

(#48197) Djuree válasza mickemoto (#48191) üzenetére


Djuree
félisten

nem lesz okosítható. teljesen újak a meghajtók. talán majd 3-4 hónap múlva...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48198) plus44 válasza Def26 (#48182) üzenetére


plus44
veterán

Ennyi? Ez nem bonyolult, mondjuk, ha jól látom ez Live-on keresztül megy.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#48199) Integrator válasza D1Rect (#48163) üzenetére


Integrator
aktív tag

Egyébként meg ha csak a 4 fő "betű" lehet és 4 karakteres a kód, akkor max. 24 variáció létezik, azt meg nem tart sokáig végigzongorázni...

(#48200) mickemoto


mickemoto
őstag

Köszönöm a válaszokat. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.