Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49201) Bencus88 válasza lvnt (#49200) üzenetére


Bencus88
nagyúr

remélem is:) köszönöm ;) :R

Bant csak warez játéknál kaphat az ember igaz?
És te miben használod ki a gold előnyeit?Nyomod a multit izomból?:D

[ Szerkesztve ]

(#49202) Norb€€€ válasza lvnt (#49200) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Multira van PS3-am,igaz,ahhoz jelenleg egy játékom van:D
Mondjuk az igaz,hogy sokkal jobban tetszik a Live,mérföldekkel jobb mint a PSN.
Lehet elcserélem majd egy flasheletlen xboxra?
Ripper03: pontosan,meg demókat szedek le:D
Írtam is előző oldalon,hogyha valaki akar akkor felvehet,és mehetünk multizni amíg még lehet (nekem) :D (Live ID: Norbeee24,és ugyan ez PSN-en is)

[ Szerkesztve ]

(#49203) Bencus88 válasza Norb€€€ (#49202) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én szívesen csatlakoznék hozzád mint kezdő xbox-os:) Csak tartson ki még a live-od gy ideig:)Ha megvásárolom az xbox slimet kapok mellé 1 hónap live-ot?És azt bármikor aktiválhatom ha igen? :R

(#49204) Norb€€€ válasza Bencus88 (#49203) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Igen,bármikor.
Én is azt hittem,hogy a megvásárlásól számítva 1 hónap,és ha nem regelsz akkor bukta,de kellemesen csalódtam,hogy az első Live-os profil regelésétől kezdve 1 hónap.

(#49205) Bencus88 válasza Norb€€€ (#49204) üzenetére


Bencus88
nagyúr

szuper!!
Demokat lehet tolni multiba?Call of Duty 3-ad van?:D
Toltam egy msn-t pm-be ;)

[ Szerkesztve ]

(#49206) lvnt válasza Bencus88 (#49205) üzenetére


lvnt
őstag

Nem igazán. De van olyan demó, amely pont a multit hivatott bemutatni. Úgy emlékszem, talán a Battlefield: BC 2-nek volt ilyen a demója (multiplayer).

Velem az a gond, hogy nem szeretek/tudok FPS-t konzolon játszani, úgyhogy multiban nekem csak a sport-, illetve szimulátor játékok jöhetnek szóba. Lényegében a legtöbb időt live-on FIFA-val töltöm.

Norb€€€: Háromszor tudod eljátszani, hogy új gamertaget csinálsz, és kapsz még egy hónap ingyen live-ot. Szóval, he nem fontos, hogy egy gamertaggel multizz, akkor még tudsz magadnak csinálni két hónapot ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#49207) Bencus88 válasza lvnt (#49206) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Remek.én is félek kicsit, hogy nem fog menni fps konzolon:)

(#49208) Norb€€€ válasza lvnt (#49206) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Tényleg,ezt nem is tudtam
Vagyis azt igen,hogy 3x lehet regelni,de azt hittem hogy csak az elsőhöz kapsz Live-ot :D
De ehhez ki kell törölni az eddigi Live-os profilunkat? Mert azt nem szeretném,elég sok mentés,meg achievement van rajta:(

[ Szerkesztve ]

(#49209) lvnt válasza Bencus88 (#49207) üzenetére


lvnt
őstag

Velem lehet inkább a baj, mert nem is nagyon akartam belejönni. Itt a topikban is írták már, hogy egy játék kijátszása közben már teljesen rá lehet érezni, én max fél órát adtam neki.
Sőt, sokan már azt is írták, hogy élvezetesebb kontrollerrel játszanani neki, mint az egér, billentyűzet kombóval. Én sajnos nem ezek közé tartozom. Marad PC-re az FPS.

Norb€€€: Nem kell kitörölni, úgy tudom. Tudsz simán váltogatni a profilok között.

[ Szerkesztve ]

(#49210) Bencus88 válasza lvnt (#49209) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is először meg akarom tapasztalni singe-ben a játékokat meg magát az xboxot majd átvándorolni kicsit multiba.Multiba is bele akarok kóstolni kicsit :K

(#49211) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Nekem egész jól megy az FPS boxon,már megszoktam:)
COD 4,5,6 Bad Company 2, Far Cry 2 ,Left 4 Dead 2,stb... muszáj volt :D
Szerintem hamar bele lehet jönni. Haverom is aki eddig csak PC-n játszott,egyszer átjött,és osztott képernyőn játszottunk,az elején még porrá aláztam,de 1 óra múlva már kb. azonos statunk volt.

(#49212) D1Rect válasza Norb€€€ (#49211) üzenetére


D1Rect
félisten

Ne vedd sértésnek: de akkor nagyon béna lehetsz. :)
Vagy ő jött bele gyorsan.
De ez túl magas labda volt.

(nem komoly, ne szívd mellre)

(#49213) Crazyman33 válasza misiizsai (#49194) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Halihó!

Üdv. a Goldosok Klubjában!

Ha van kedved nézz be IDE ! Szívesen látunk!

Jó Tapadást!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#49214) Mr.Grincs válasza Norb€€€ (#49199) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Értelmetlen dolog kombinálni, hogy mikor lehet bannhammer. Van aki hetekig hónapokig húzza és van aki rögtön lerugnak. Nem kell kipróbálni és akkor nincs gond és plusz költség. Jò a live hidd el. Nekem sajna augusztus 6. an jàr le az egy éves live goldom, de meghosszabbitom még egy évvel majd.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49215) Xirtam


Xirtam
veterán

Aki nálunk a régi áron rendelte. 63.900 Ft-on nálunk az új Xboxo-t az azon az áron is kapja! Viszont az új árunk 64.900 Ft és ez a végleges! :K :K

(#49216) #57833216


#57833216
törölt tag

Ezt nézzétek! :DDD

(#49217) Gombinyó válasza Xirtam (#49215) üzenetére


Gombinyó
őstag

Korrekt! :K

(#49218) Djuree válasza #57833216 (#49216) üzenetére


Djuree
félisten

ez kb. a mennyit engedsz a feléből kategória :DDD és most kivételesen reálisan kérdezném :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49219) Xirtam válasza Gombinyó (#49217) üzenetére


Xirtam
veterán

Köszönjük! :R

(#49220) Norb€€€ válasza D1Rect (#49212) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

"Vagy ő jött bele gyorsan" :D
Meg akkor még nekem is csak kb. 3 hónapja volt meg a box,azóta eltelt egy kis idő.
Ezzel csak azt akartam mondani,hogy hamar bele lehet jönni.

(#49221) Tomics válasza Norb€€€ (#49220) üzenetére


Tomics
addikt

én 1 hónap alatt szoktam meg, 5 évnyi pc-s multi fps után (CS). de megérte, évezetesebb :K mondjuk néha hiányzik 1-1 180fokos rántás utáni desert fejes, de ettől eltekintve nincs hiány :D

PH! addikt since 2004

(#49222) D1Rect válasza Norb€€€ (#49220) üzenetére


D1Rect
félisten

Tudom, mondjuk én eddig vagy 5x próbáltam fps-t játszani kontrollerrel pc-n, hogy "gyakoroljak", de mindig sikítva elhajítottam 10p után.

(#49223) csdm válasza #57833216 (#49216) üzenetére


csdm
senior tag

Én pont ilyet keresek :D Írtam PÜ-t!
szerk.
Uh jobban elolvasva, a srác nem 100-as. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49224) Thome válasza Tomics (#49221) üzenetére


Thome
addikt

1 hét sem kellett neki, nálam... :))

(#49225) lvnt válasza csdm (#49223) üzenetére


lvnt
őstag

Rossz állapotban lévő Xbox 360-at, amelyet ráadásul még drágán is árulnak? ;]

(#49226) Mr.Grincs válasza Xirtam (#49215) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Tegnapról mára ennyit romlott volna a forint? :DDD Lényegtelen ne szívd föl magad, nem basztatásként mondom, mert tudom nem te szabod meg az árakat. Amúgy meg úgyis nállatok fogom megvenni személyesen a boltban.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49227) lvnt válasza Mr.Grincs (#49226) üzenetére


lvnt
őstag

Ezután a kérdés után, lehet, hogy már ki vagy tiltva a boltból. :DDD

(#49228) Xirtam válasza lvnt (#49227) üzenetére


Xirtam
veterán

Egyértelmű! :D

(#49229) Mr.Grincs válasza lvnt (#49227) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Lehet, de egyenlíthetek ha veszek egy boxot... :DD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49230) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na egy xbox 360 slim és egy Call of Duty 3 szoftver megrendelve juhuuuuu :C :C

(#49231) W. válasza Tomics (#49221) üzenetére


W.
tag

Ha már így benne vagyunk, hogy kinek hogy megy az fps, sniperről van valami vélemény? mennyire lehet pontos találatot bevinni kontrollerrel?

(#49232) Morden24 válasza D1Rect (#49222) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért nem éppen ugyanaz, mivel ott konzol irányítással próbálsz egy PC-s irányításra portolt játékot tolni, konzolon meg natív :)

Sectumsempra - For Enemies

(#49233) Tomics válasza Bencus88 (#49230) üzenetére


Tomics
addikt

:C :K ;)

W: lehet szép pontos találatot, csak itt nem tudod rángatni mint az egeret, ergo kicsit több idő míg rácélzol a fejére :). De az ellenfél se tudja, így egyenlőek az esélyek. Mozgó célpontot már nem annyira egyszerű követni célkeresztel (ami nincs annyira távol), de állíthatod az érzékenységet, mondjuk én minden játéknál eddig az alapbeállításokkal játszottam. BC2-nél azért élvezetes a sniperezés, mert ha egy távoli mozgó célpontot akarsz ellőni, kicsit elé kell lőni hogy eltaláld, de szerintem nagyon jó.
Codnál meg úgy van ha pontosan akarsz találni be kell nyomni az egyik analóg kart, hogy visszatartsa a lélegzetét és ne mozogjon a célkereszt. Ezt nem volt könnyű megszokni, de már ez is jól megy :K

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#49234) Thome válasza Tomics (#49233) üzenetére


Thome
addikt

Hát nem tudom, Cod4-ben például ha már a csávóka "auráját" lőtted el, meghalt... Snipával...

(#49235) Bencus88


Bencus88
nagyúr

ghost warrior mintha pc-n nyomná észre se venném, hogy xbox.Az elején az a madár csicsergés ezek a dzsungeli hangopk nekem nagyon bejönnek.Vevő leszek a játékra szerintem:)

(#49236) Tomics válasza Thome (#49234) üzenetére


Tomics
addikt

Cod 4-ben egyszerűen nem tudtam megszokni meg nem is játszottam annyit, csak az első prestige mód végéig, addig meg inkább mással lőttem, mert ha sniperrel mentem mindig előbb leszedtek mint ahogy én lőttem. Most Cod6-ban kezdtem újra, 1-2 mapon szoktam csak, de ott jól megy (még presitge módnál se tartok). Most BC2-vel tolom, hetente váltogatom ezt a 2 játékot, más nem is volt a gépben már régóta :D Még a single részeket el se kezdtem :D Kéne egy VIP kód bc2-höz. Ja meg igazán jöhetne a MOH beta, már hetek óta csúszik (PS3 meg PC már elérhető) :(((

Ripper: állítólag nagyon bugos ez a játék, gameplay videókat keress róla és ott nézd meg milyen, mert ez elég trailer szagú

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#49237) Bencus88 válasza Tomics (#49236) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Olvastam pár dolgot azt mondták nagyon csicsás csillog villog minden, de elég rövid és nem is nyújt akkora élményt.Vannak hibák is.Ki tudja....

(#49238) Thome válasza Tomics (#49236) üzenetére


Thome
addikt

Ha kiakarod próbálni a MoH bétát, akkor játssz a BC2-vel, csak képzeld hozzá hogy nincs rombolhatóság. Kész a MoH. :U

(#49239) Tomics válasza Thome (#49238) üzenetére


Tomics
addikt

:D

PH! addikt since 2004

(#49240) Bencus88 válasza Thome (#49238) üzenetére


Bencus88
nagyúr

De amúgy tényleg elég gagyinak tartják sajnos.
Amúgy betat is lehet tölteni le xboxra?

(#49241) #57833216 válasza Bencus88 (#49240) üzenetére


#57833216
törölt tag

Ha kiadnak rá...

(#49242) D1Rect válasza Morden24 (#49232) üzenetére


D1Rect
félisten

Annyira azért nem, pl. az Unreal Tournamenttel próbálkoztam, meg a Mirror's Edge-et is bepróbáltam.

(#49243) h-yle


h-yle
addikt

Felhívtam megint a magyar XBOX ügyfélszolgálatot.

A friss infók szerint Szeptemberben (múltkor júliust mondtak) lesz magyar LIVE.

Ami viszont jó hír, hogy meg lehet majd változtatni az országot a regisztrációban, így a külföldre szakadt LIVE menekültek (mint jómagam) is haztérhetnek. Megmarad a GS, és a vásárolt játékok is.

más: Ha neadjisten banolnak LIVE-ról akkor vissza lehet állítani az accountot új gépen? Mert csak eredeti játékkal játszom, meg vettem egy csomó mindent marketplace-en, de egyszer elszállt az agyam és feltettem egy LT-t a DVD meghajtóra. Vagy egyszerűbb eladni a hackelt szart a rákba, és venni egy szép új slimet, amíg nem banolnak?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#49244) #57833216 válasza h-yle (#49243) üzenetére


#57833216
törölt tag

Nem lehet, ez olyan mint a gép, sose lát többé lájvot.
Legalábbis így tudom.

[ Szerkesztve ]

(#49245) Morden24 válasza h-yle (#49243) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na, erről van szó, ezek szerint győzött MS-éknél is a józan ész.
Mondjuk őszintén, nem kételkedtem: totálisan elhibázott döntés lett volna felcseszni azokat az embereket, akik a szolgáltatásuk piacának alapját biztosítják/fogják biztosítani :K

szerk.: Én úgy tudom, hogy a ban vonatkozik a gépre és az accra is, és azt csak akkor kapod vissza, ha valahogy kijárod, hogy hibás döntés vagy tévedés alapján bannoltak. Hogy mivel jársz jobban, azt nem tudom, de flashelt géppel Live-ra menni az csak afféle "idő kérdése" projekt :N

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#49246) #57833216 válasza Morden24 (#49245) üzenetére


#57833216
törölt tag

Az mekkora lenne már hogy feljegyzik azokat, akik megváltoztatják és bannolják őket a hamis címek és igénybevétel miatt. :DDD
Bírnátok, mi?

(#49247) Morden24 válasza #57833216 (#49246) üzenetére


Morden24
nagyúr

Főleg, ha konkrétan rám is perelnének a szolgáltatás illegális igénybevétele miatt :D
Aztán jönne az amcsi faszinger, és polgári peres eljárás keretében lehúzza a gatyámat is a címének használata miatt :D

Egyébként alapban állati érdekes a Live-ban megadott cím megváltoztathatatlansága, mert ugyebár nem tudok róla, hogy bármelyik Live-szolgáltatással rendelkező ország korlátozná a külföldi munkavállalás vagy letelepedés szabadságjogait :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#49248) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Xbox 360 slim-hez kapok olyan kábelt amit monitorra rá tudok kötni?Vagy venni kell?Mennyibe fáj most egy olyan?

(#49249) #57833216 válasza Bencus88 (#49248) üzenetére


#57833216
törölt tag

Venni kell, 3-ból kijön.

(#49250) Morden24 válasza Bencus88 (#49248) üzenetére


Morden24
nagyúr

Legjobb tudomásom szerint lófittyet nem kapsz hozzá, csak egy tetves kompozit kábelt :(

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.