Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48701) Roland18x válasza Thome (#48700) üzenetére


Roland18x
tag

Metro2033 SP-je pont, hogy megéri az árát. Legalábbis én nem bántam meg, hogy elcseréltem az Alan Waket rá. Mondjuk az is igaz, hogy az ilyen világvége hangulatú játékok/filmek nekem nagyon beszoktak jönni. :D Na meg horror elemek is akadnak szép számmal a játékban. Persze nem egy Dead Space...De azért nyam-nyam. :DD
Szóval szerintem használtan 5000-6000 Ft-t simán megér a játék. Én most adtam el 6.000Ft-ért, de már láttam 5k-ért is, igaz arra valószínűleg egyből lecsaptak.

(#48702) Thome válasza Roland18x (#48701) üzenetére


Thome
addikt

PC-n (Notin) végig szenvedtem az akadások miatt, valóban, bejövős, de hogy 1-2x kijátsszam összesen 10-15 óra alatt, ahhoz nekem drága.

(#48703) fercsi77


fercsi77
csendes tag

hali.
Létezik az hogy 20G HDD csak 14G-nek látja a konzol??
és ha igen lehet ez ellen csinálni valamit vagy ez gyárilag ilyen??

a másik:
Vettem a gépemhez egy HDMI kábelt és a kép-beállításokban 4 verzió lehetséges,melyikre érdemes állítani és miért??LCD tévém van hdmi kimenettel(hd ready)
-480p
-720p
-1080i
-1080p

a válaszokat köszi!!

(#48704) gábbor válasza fercsi77 (#48703) üzenetére


gábbor
tag

Az természetes, mert még rápakol sok rendszer cuccost is. Nekem a 250-es vinyóm 220-nak látja.

(#48705) Tomics válasza fercsi77 (#48703) üzenetére


Tomics
addikt

720p elég bőven.

PH! addikt since 2004

(#48706) Morden24 válasza bwoay (#48695) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nekem mindegy, nem reklámnak szántam :)

Sectumsempra - For Enemies

(#48707) bwoay válasza Morden24 (#48706) üzenetére


bwoay
nagyúr

höhö :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#48708) Djuree válasza csdm (#48698) üzenetére


Djuree
félisten

akkor minek írkálsz ide ha nem akarsz boxot :F
steam az jó, amíg le nem nyúlják az acc-od. az enyémet most nyúlták le :W
úgyhogy ne fektess sokat a steam-be....vagy minden játék külön acc-on. én mostantól ezt csinálom...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48709) csdm válasza Djuree (#48708) üzenetére


csdm
senior tag

Hmm kinek adtad ki a jelszavad?

[ Szerkesztve ]

(#48710) Djuree válasza csdm (#48709) üzenetére


Djuree
félisten

senkinek :N

már nem is léptem be steambe vagy 2 hónapja, most be akartam és semmi, nem jó a jelszó :(
jelszó resettel sem tudok jelszót változtatni, nem fogadja el a titkos kérdésre adott válaszom, valszeg ezt is módosította az illető :W

írtam a steam-nek, csináljanak valamit....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48711) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Az új boxra 1+2 év gari van???? Mert a konzolvilág honlapján az vagyon írva.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#48712) #57833216 válasza Mr.Grincs (#48711) üzenetére


#57833216
törölt tag

Ja, de a régire is. :K
Ezt nézzétek meg! Rohadt nagy! :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48713) Mr.Grincs válasza #57833216 (#48712) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez amúgy elírás vagy valóban így lesz a garancia az új boxon?

Mellesleg rohadtjó ez amit linkeltél:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#48714) moncsiangel válasza Djuree (#48710) üzenetére


moncsiangel
csendes tag

szia!

nem tudják el lopni a steam accodat, pontosabban el tudják de 2 nap alatt visszaszerzed, amire szükséged van vagy 1 eredeti dvd-s game ami a steamen regelve van, vagy a bankártyád száma amin vásároltál steamen, elküldöd a steamsupportra és 2 nap alatt vissza adják neked új jelszóval (tapasztalatból mondom 2 hete lopták el... 2 napra rá már kaptam a jelszót és ismét az enyém) a lényeg ha el is lopják akkor max 2 napig örülhetnek

(#48715) (ex)Cat válasza moncsiangel (#48714) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Kivéve ha vki olyan lopja el, aki végig cheateli azt a 2 napot és mindenhonnan kitiltják az accountodat.

De egyébként igazad van, ebből a szempontból nagyon korrekt a support.

[ Szerkesztve ]

(#48716) bwoay válasza moncsiangel (#48714) üzenetére


bwoay
nagyúr

na mondjuk aztán Gyuri accountját marha nagy truváj ellopni, mindenki tudja, hogy a jelszava "pud"-dal kezdődik, és úgy végződik, hogy "ing"

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#48717) Def26 válasza bwoay (#48716) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Ezen most nagyon jót kacagtam. jól esett. Sorry Gyuri, habár már megszokhattad. ;] :P

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48718) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Egy flashelt gépen akarok pendriveról dashboardot frissíteni. Lehet belőle valami bajom?

[ Szerkesztve ]

(#48719) kovsol


kovsol
titán

most láma kérdés jön lehet:
ha veszek használtan egy boxot ami flashelt, de én csak eredeti játékokkal akarok játszani vele live -on akkor így is ban esélyes a dolog? vagy mindenképp inkább vegyek egy zsír új gépet aztán nem lesz para a flashelés miatt?

May the Force be with you!

(#48720) (ex)Cat válasza kovsol (#48719) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Ha Live!-ozni akarsz, akkor mindenképp flash mentes gépet vegyél. Az hogy új, vagy sem ebből a szempontból mellékes.

[ Szerkesztve ]

(#48721) nofi válasza kovsol (#48719) üzenetére


nofi
őstag

Bizony ban esélyes akkor is. Most mindenki el akarja passzolni a "fat" boxát mert lassan érkezik a slim, de ne vesd rá magad egyből ezekre. Itt is volt már szó róla, hogy elég jó lesz a slim-box (fogyasztás, wi-fi, hűtés, tárhely, halkabb üzemmód). Olyan egy hónap a hazai megjelenésig, addig szerintem spórolj ;)

Xbox GT: nozsolt

(#48722) kovsol válasza nofi (#48721) üzenetére


kovsol
titán

én is azzal szemezek amúgy, csak kíváncsi voltam, mert pl haverom most vett 40k ért egy elit gépet ami pár hónapos csak, de flashelve van, aztán mondom elég jó vételnek tünt a gép, de így lehet benyal egy bant aztán cumi :U

May the Force be with you!

(#48723) Thome válasza kovsol (#48719) üzenetére


Thome
addikt

Bann esélyes, igen. Mindenképp nem flasheltet vegyél, ha online akarsz menni.
Az hogy újat veszel-e vagy sem, az a te dolgod, csak flash menteset.

(#48724) Lacazr93 válasza Lacazr93 (#48718) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Valaki? :(

(#48725) Rotor82 válasza Lacazr93 (#48724) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Nem lesz tőle bajod. (Flash-hez nem nyúl)

(#48726) Lacazr93 válasza Rotor82 (#48725) üzenetére


Lacazr93
senior tag

rendben köszi

(#48727) Djuree válasza moncsiangel (#48714) üzenetére


Djuree
félisten

írtam a steamnek, meglássuk. a vak is ezt mondta :DDD

bwoay és Def26: köszkösz :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48728) tomgabor


tomgabor
senior tag

Szerintetek ha veszek az Xbox Arcade-hoz egy ilyet , feltudom telepíteni a játékokat és be tudom állítani hogy a beépített 512MB memóriába mentse el a játék állásokat?(feltört játékokkal kapcsolatos kérdés itt is létezik olyan mint a PC-nél hogy nem jó a crack illetve nincs hozzá "valami más értelemben"?)

(#48729) Def26 válasza Djuree (#48727) üzenetére


Def26
félisten

Steamnek én is írtam a jó múltkor, de leszarták a fejem. Igaz csak egy HL2 és Episode one volt benne.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48730) Thome válasza Djuree (#48727) üzenetére


Thome
addikt

Erről lemaradtam, de:

Szívesen! ;] :DDD

(#48731) szpal17 válasza tomgabor (#48728) üzenetére


szpal17
őstag

Erre 1 játékot fogsz tudni telepíteni, nem többet. Az 512 MB-ból system update után 250-300Mb marad maximum, de oda tudsz külön menteni játékállást. Xboxnál nincs crack, csak flash...

(#48733) Djuree válasza Def26 (#48729) üzenetére


Djuree
félisten

nekem sem olyan életbevágó. cs source fontos csak belőle, de az már olcsó, legfeljebb megveszem mégegyszer :U habár az empire total wart sajnálnám azért :W
harcolok az accomért nem hagyom annyiban, és amit én elkezdek azt be is fejezem ;]

tomgabor: csúszós talajra tévedtél ifjú padawan ;]

Thome: :P

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48734) szpal17 válasza tomgabor (#48732) üzenetére


szpal17
őstag

Ment pü..

Djuree: ez így igaz... :)

(#48739) Gebriel válasza tomgabor (#48738) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem írsz ide többet és kész. ;) ;]
De nehogy már Te legyél még megsértődve, amikor nem tartod be a fórum szabályzatát.

"Tudom hogy nincs crack, gondoltam valami hasonló talán van, vagy csak az eredeti játékok átmásolom CloneCD-vel vagy AnyDVD-vel vagy hasolókkal és kész is? Be kell valahol állítani hogy hova mentse vagy automatikusan oda menti"

Ennek mi köze a torrenthez.? :U Ráadásul az itteni megnyilvánulásaidban szó sem volt torrentról.
Téveszméid ezek szerint neked vannak, ráadás az sem tudod mit beszélsz.

[ Szerkesztve ]

(#48748) Djuree válasza Djuree (#48733) üzenetére


Djuree
félisten

na visszakaptam az accomat :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48749) Thome válasza Djuree (#48748) üzenetére


Thome
addikt

Affene. Pedig má majdnem megvolt... ;] :DDD

(#48750) Djuree válasza Thome (#48749) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.