Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49951) Djuree válasza lvnt (#49950) üzenetére


Djuree
félisten

az az oldal az hülyén számolja. nekem is kiír mindenfélét....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49952) Csaabi


Csaabi
tag

az MS support azt mondta hogy a régire is 2 év volt csak ott 2+1 volt a 3leddel együtt

Csaabi

(#49953) Morden24 válasza lvnt (#49950) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hmmm... igaz.
Most nézem meg a saját régi fat regemet, és ott is 2011-et ír... tehát az is két évet kapott. Érdekes.
Ezzel együtt pedig az Xbox kézikönyv 1 évet ír...

(#49952) Csaabi: Na ÍGY viszont van értelme. Tehát 2+1 év volt eddig, és most már csak 2.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#49954) Csaabi válasza Morden24 (#49953) üzenetére


Csaabi
tag

:) de ezt igy ugy kell kideriteni mert össze vissza terjed minden info:DDDDDDDDDDDDD

Csaabi

(#49955) csdm


csdm
senior tag

A sokszor előkerülő 3x1 hónap ingyen Live Gold az minden új géphez jár, bolttől függetlenül?
(576-ra gondolok)

(#49956) z0d1AK válasza Csaabi (#49954) üzenetére


z0d1AK
veterán

Egyszerű, felhívod a Microsoft Suppor-ot, és megkérdezed.
Ők tudják valószínűleg a legjobban.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49957) Morden24 válasza csdm (#49955) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én speciel eddig úgy tudtam, hogy új accounthoz jár a Live trial, nem géphez, és nem 3x1 hónap, hanem csak simán 1 hónap... de javítsatok ki, ha tévedek, mivel én anno a már millió éves Live ID-mhoz kötöttem az Xbox accountomat is, ergo nem kaptam semmit, mivel nem új reg voltam.

Sectumsempra - For Enemies

(#49958) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Megvan az xboxxx nagyon jóóóóóóóóóóóóóó megyek is vissza :C

(#49959) Morden24 válasza Bencus88 (#49958) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ugye hogy úgy? :))

Figyi, majd játék után kukkants már rá a tetejére, hogy mennyire melegszik.

Sectumsempra - For Enemies

(#49960) heihachi válasza Morden24 (#49957) üzenetére


heihachi
addikt

A 3*1 hónap úgy értendő, hogy ha a három régióba külön-külön regelsz, akkor mindhez megkapod egyszer az egy hónapot.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#49961) lvnt válasza Morden24 (#49957) üzenetére


lvnt
őstag

Akárhányszor regelhetsz új felhasználot, és ebből egy gépnél háromszor kapod meg az ingyen live-ot.

Mod: Kellene nyomnom egy F5-öt hozzászólás előtt. :B

[ Szerkesztve ]

(#49962) Csaabi


Csaabi
tag

az xboxhoz van olyan h viszonteladói gari? mert ma az egyik konzol bolt ezt irta vissza egy kérdésemre....

Tisztelt Csaba!

Nem tudunk hozzá Microsoft-os garanciát adni, hanem csak saját 1 évest, azaz ha bármi probléma van a készülékkel hozzánk kell fordulni és rajtunk keresztül kerül szakszervízbe!

ez hogy lehet? ezek valami külföldi cumok?

Csaabi

(#49963) Morden24 válasza Csaabi (#49962) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na, hát ez az, ahol nem vásárolnék.

Sectumsempra - For Enemies

(#49964) lvnt válasza Csaabi (#49962) üzenetére


lvnt
őstag

Nem tudom, ilyet még nem is hallottam. Ugye nem valami módosított csodát akarsz venni?

(#49965) €uro


€uro
őstag

Hazánkban is árcédulát kapott a Kinect

"...ősszel már Magyarországra is kiterjed a Live elérhetősége..."

(#49966) Bencus88 válasza Morden24 (#49959) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Aham elég jóóó:)
Olyan átlagos melegségű.Nem tűz forró, de a szoba is dob rajta nálam elég meleg van.

Viszont ha főmenübe megnyomom xbox gombot olyan van nekem, hogy sign in valami profilt csináltam hogy tudom törölni?Ez nem az avataros, csak próbálkoztam a live-al, de nem jött össze.Úgy állítottam be, hogy találta a jelet itthon.

Ja és valaki leírja majd nekem lépésenként, hogy hogyan tudok live-ra bereggelni?Nagyon megköszönném! :R

[ Szerkesztve ]

(#49967) StLui válasza Csaabi (#49962) üzenetére


StLui
veterán

ezt leírhatnád melyik volt :Y

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#49968) Csaabi válasza lvnt (#49964) üzenetére


Csaabi
tag

nem én egy gyári új slimet:D

Csaabi

(#49969) lvnt válasza €uro (#49965) üzenetére


lvnt
őstag

Jó drága lesz. Sokkal jobban megéri együtt venni a box-szal. Úgyis terveztem, hogy lecserélem a "fatet".

Csaabi: Ebben az esetben én is azt ajánlom, hogy inkább keress egy másik, normális boltot. Egyébként két dolog kell a gyári garihoz: számla és sértetlen matrica.
Úgy tudom, a számlát nem szokták elkérni, de attól még elkérhetnék.

[ Szerkesztve ]

(#49970) Fla$hly válasza Fla$hly (#49933) üzenetére


Fla$hly
aktív tag

erre valaki? :F :F

Aláírás

(#49971) Csaabi válasza StLui (#49967) üzenetére


Csaabi
tag

avplanet budapest. az ár nem lett volna rossz mert 63500 és ingyenes szállitás. csak nem értem ezt a garit. én szegedi vok itt nem nagyon van konzolbolt a közelben. ezért berágtam és az 576ba férretettek nekem geyet azt megyek majd érte.:DDD

Csaabi

(#49972) Mr.Grincs válasza Morden24 (#49929) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hasonló árazásra kell számítani szerintem a sonynál is.
Én ha arra adom majd a fejem, hogy vegyek e 42-43 ezerért egy Kinectet előtte biztos sokat fogom próbálgatni az Electro Worldbe me az ilyen heleyeken. Potyára nem adok ki ért ennyi pénzt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49973) salival válasza Mr.Grincs (#49972) üzenetére


salival
aktív tag

A Sony árazását már az E3-on bemutatták.

YNWA

(#49974) vhunor válasza z0d1AK (#49938) üzenetére


vhunor
őstag

Van panel szintű javítás is. Abban viszont igazad van, hogy nem közvetlenül az MS végzi.

(#49975) Bencus88


Bencus88
nagyúr

És mér van az, hogy belép elején sing in xy és utána ha játékra rámegyek join live meg minden (ami sikertelen) akkor az avatarom eltűnik, és újra be kel lépjek a hdd-s avataromra

(#49976) szpal17 válasza Csaabi (#49971) üzenetére


szpal17
őstag

Ez szerintem hülyeség....szerintem simán kikerülhetőek lettek volna. Bármilyen új termék vásárlásakor a vásárló dönti el, hogy az eladó szervhez vagy a gyártóhoz fordul. Mivel ez egy Microsoft termék így élhetsz a micro garanciával...
Mivel a slim annyira új, hogy még forró így nem hinném, hogy bármi sumák lenne benne. Van rajta gyáriszám, beregelsz vele és ennyi...kapod a két év garit...ha gond van akkor micronak telefon és jönnek. De mostmár így mindegy. 576 jó csak drága sajnos :)

Off: más hardverrel is meg lehet ezt játszani, hiába ad a kisker 1 évet amikor mondjuk az alaplapra 3 év van amit a gyártó jól tud...

(#49977) Csaabi válasza szpal17 (#49976) üzenetére


Csaabi
tag

lehet hogy igazad van nem tom biztosan. de az tuti hogy ez itt van és nem kell rá várni egy napot se. ott meg min 1 hetet kellet volna. ezért is döntöttem igy.

Csaabi

(#49978) Csaabi


Csaabi
tag

www.konzolokszervize.hu itt már lehet elörendelni arcade-ra és kinect-re is most láttam
arcade: 54900
kinect-tel együtt: 89900

Csaabi

(#49979) Morden24 válasza szpal17 (#49976) üzenetére


Morden24
nagyúr

És mi van, ha beregelsz, és dob neked egy olyat, hogy sorry, a szám már használatban van? :U

Egyébként amondó vagyok, az ilyen esetekben vagy sumák van - ebben az esetben nem szeretnék pár szaros ezresért ráfaragni -, vagy másik esetben a tisztelt üzletkötő olyan hülye, hogy a nevét is az édesanyja írja le neki a szerződésekre - ebben az esetben megér nekem +2-3 ezrest, hogy kiessen a bizniszből.

Sectumsempra - For Enemies

(#49980) Morden24


Morden24
nagyúr

Apakezdőőődik :U ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#49981) szpal17 válasza Morden24 (#49979) üzenetére


szpal17
őstag

Vagy egy ilyen nevetős fejet, hogy ez most nem jött össze: :N
Csak azt birom ezekben a boltokban, hogy néha ők sem tudják a jogszabályokat, a garanciára vonatkozó dolgokat és simán megtévesztik a vásárlót. Pl. itt a fórumon kell rájönni, hogy hány év garancia is van a slim boxunkra mert senki nem tudott normális információt mondani...
Nekem a platinumshopban is 1 éves garanciapapírt adtak (persze náluk egy év de azon kívül én mehetek a microhoz a két évemmel)

Egyébként én is szeretem a megbízható helyeket és inkább rádobok egy pár ezrest de akkor tudom, hogy vadiúj...

(#49982) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na már kapisgálom.Azért kellett bejelentkezni, mivel ha próbáltam joinolni live-ra akkor kidobott a profilomból.Viszont hasonló problémám van nem tudom beírni a kódot.Rámegyek Redeem code join xbox live aztán valami test connection kell, nekem se csatlakozik.Help:)

(#49983) csdm válasza Csaabi (#49978) üzenetére


csdm
senior tag

Ez a bolt megbízható? Elég jó áraik vannak a többi bolthoz képest. Nem nagyon találni máshol 44,5k-ért régi Arcade-t.

[ Szerkesztve ]

(#49984) #57833216


#57833216
törölt tag

Kijött a Limbo...:DDD
És én azt hittem, szar lesz... :W :C

(#49985) Bencus88 válasza Bencus88 (#49982) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Még valami:
Képeket videókat pendrive-ról tehetek csak fel?Meg mondjuk live-ról letölteni?

(#49986) lvnt válasza #57833216 (#49984) üzenetére


lvnt
őstag

Megvetted?

(#49987) Def26 válasza Morden24 (#49980) üzenetére


Def26
félisten

Most erre mit kéne mondani? Takarózik a sony a nagy szarral. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49988) #57833216 válasza lvnt (#49986) üzenetére


#57833216
törölt tag

Nem, de többet nem mondok...:D

(#49989) lvnt válasza #57833216 (#49988) üzenetére


lvnt
őstag

Ja, akkor már értem. :)

(#49990) Gebriel válasza Bencus88 (#49982) üzenetére


Gebriel
veterán

Látom mindenről van itt szó csak az új Xbox tulajnak nem segítenek, mert hát a nagy izgalomban elfelejti, hogy van kereső is. ;)
A nem kívánatos profilt a Setting- Memory-ban tudod törölni.
LIVE regisztrációt meg a FAQ-ban megtaláltad volna. ;)

[ Szerkesztve ]

(#49991) Bencus88 válasza Gebriel (#49990) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bizony annyira izgulok, hogy inkább kérdezek kereséssel se menjen el az idő.Amúgy profilt nem akarok törölni mivel nem kell csak ha live-ra akartam csatlakozni kidobott.
Köszönöm :R

(#49992) Gebriel válasza Bencus88 (#49991) üzenetére


Gebriel
veterán

Nincs mit.
Ne mond már, hogy több időbe kerül a kereső használata mint, hogy választ kapj a kérdésedre. :) :U
Jó játékot. :))

[ Szerkesztve ]

(#49993) woodbear


woodbear
addikt

Na végig nyomtam a LIMBO rövidke demoját. Egyszóval jellemezve: Mestermunka.
Aki akar nekem adni 1200MS pontot elfogadom :)
Kap cserébe bontatlan GoW-ot és egy Blacksite: Area51-et. :Y :R

Oldalam: www.swsfoto.de

(#49994) Djuree válasza woodbear (#49993) üzenetére


Djuree
félisten

na ilyenkor sajnálom hogy most megint nincs boxom :( :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49995) Thome válasza woodbear (#49993) üzenetére


Thome
addikt

Nálam is vevő a cucc, de első körben Forza3 vétel lesz... :B

(#49996) Bencus88 válasza woodbear (#49993) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is nagyon várom, hogy sikerüljön végre bereggelnem live-ra és már szedem is a demot :C

(#49997) woodbear válasza Bencus88 (#49996) üzenetére


woodbear
addikt

Meglepő, hogy csak 114 mega (vagy valami e körüli) Nagyon rövid a demo, de már magával ragad. A teljes játék is 5óra kb.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#49998) Thome válasza woodbear (#49997) üzenetére


Thome
addikt

Én a demot sem fogom kipróbálni, illetve a videókat sem néztem meg (azt a fél órát), mert elkap a hév, és inkább nem eszek néhány napig, de összeszedem a pénzt arra az 1200 ms pontra.

Ezt pedig nem szeretném még... :DDD

(#49999) Ice!? válasza Ice!? (#49561) üzenetére


Ice!?
őstag

Nah végleg elromlott.:( Most valószínűleg megy az xmediához, aztán eladom. Elég egy xbox is. Semmi szükségem kettőre.

(#50000) Thome


Thome
addikt

50 000 hsz, szép volt fiúk-lányok-urak-asszonyok!

Na, nem lett meg az 50 000. hsz-ig az ikszboksz... :B Kapom a fenyítéstet? :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.