Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49751) David93Pecs


David93Pecs
tag

Én is erősen gondolkozok egy x360 vásárlásán. :) Amitől parázok az a 3led...
Mit mondtok melyik legjobb box?:) Milyet érdemes venni?:)

(#49752) Xirtam válasza David93Pecs (#49751) üzenetére


Xirtam
veterán

Hadjuk már ezt a retek 3LED-et könyörgöm. Egy Jasperest se láttam még kipurcanni, pedig naponta nem egy boxot tapickálok. Elmúlt NINCS!!! Falcon lapos gépek meg 100ból 1 ha az a boltokban.

(#49753) karakpecze21 válasza €uro (#49748) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Most tartok 34 foknál és jópár sörnél. :DDD :DDD :DDD :DDD
Sajnos tapasztalatom szerint még pár fok biztos jön rá plusszba.
Ez a szar amit ráolvasztottak a tetőre löki be a hőt este is.

Nem tudom, hogy a meleg, a sör vagy hogy hülye vagyok teszi ezt velem: :DDD

(#49754) David93Pecs válasza Xirtam (#49752) üzenetére


David93Pecs
tag

Értem.
Tehát mindenképpen Jasperes a nyerő. :)
Akkor már értem,hogy mért akarnak ennyien szabadulni a régebbi alaplapos gépüktől...:)
Köszi a segítséget.

(#49755) €uro válasza karakpecze21 (#49753) üzenetére


€uro
őstag

:) Hehehe... Mond, hogy hűt az a kabát!

Amúgy meg a Slim árához csapj hozzá még egy keveset, és vegyél egy klímát!

(#49756) David93Pecs válasza karakpecze21 (#49753) üzenetére


David93Pecs
tag

Komoly kép. xD :)

(#49757) Djuree válasza karakpecze21 (#49753) üzenetére


Djuree
félisten

látom nem csak én vagyok hülye :DDD :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49758) karakpecze21 válasza €uro (#49755) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hát komoly ilyen időben.
Lehet nem ártana egy klímára gyűjtenem, nem lenne rossz, de most kell a pénz a motorra.
Marad az izzadás meg a marhulás. :C

Djuree : Hát meglehet.Néha megzuhan az agyam és ritka hülye tudok lenni.
Főleg kínomban. :D Gondolkoztam rajta, hogy végigtekerek így a városon biciklivel, de lehet muszálydzsekiben vittek volna el.Így inkább kihagytam. :DD :DD :DD

(#49759) David93Pecs válasza karakpecze21 (#49758) üzenetére


David93Pecs
tag

Muszálydzseki. xD Ez jó. :)

(#49760) Mr.Grincs válasza Xirtam (#49749) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ha tudsz valami jót írd meg pübe, vagy msnen is írhatod ;)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49761) Thome


Thome
addikt

No, úgy tűnik, az 50000-es határ előtt meglesz az új keksz, egy falcon v2 személyében... :) Ezekkel a fajtákkal már ugye nincs annyi gond, mint az előzőekkel? Tehát a 3 Led nem fog előjönni azonnal? Az a lényeg, hogy bírja ki fél évig. :)
Sajnos flashelt, de ez van, már nem bírom tovább... Ha valahogy visszalehet állítani gyárira, akkor megpróbálom megcsináltatni, ha nem, akkor marad így. Live-t még sohasem látott! :D

[ Szerkesztve ]

(#49762) #57833216 válasza Thome (#49761) üzenetére


#57833216
törölt tag

Nekem lassan egy éve van meg, és megbízható!

karakpecze21: kabát FTW!:DDD

[ Szerkesztve ]

(#49763) Thome válasza #57833216 (#49762) üzenetére


Thome
addikt

Mikori a géped?

(#49764) StLui válasza Thome (#49761) üzenetére


StLui
veterán

és ingyen lesz, azért ezt választod?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#49765) Xirtam válasza Thome (#49761) üzenetére


Xirtam
veterán

Az egy dolog, hogy visszaállítatod. De augusztus 1 től új dashboard látni fogja azt is ha már volt piszkálva az FW :)

(#49766) #57833216 válasza Xirtam (#49765) üzenetére


#57833216
törölt tag

Azt hogy?
Mit csinál az?

(#49767) csdm válasza Xirtam (#49765) üzenetére


csdm
senior tag

Augusztus 1-től felejtős lesz végképp flashelt géppel live-ozni? :D

(#49768) Thome válasza StLui (#49764) üzenetére


Thome
addikt

Nem fog sokba kerülni (fele annyiba sem, mint egy használt jasperes).

Xirtam: Akkor marad így, magammal nem fogok kitolni. Bennem volt a legális útra való térés, nem sikerült... :U

(#49769) Xirtam válasza csdm (#49767) üzenetére


Xirtam
veterán

Jaja sok embert ismerek aki úgy csinálta eddig, hogy 2hdd-je volt...de már az se lesz megoldás.

(#49770) StLui válasza Thome (#49768) üzenetére


StLui
veterán

60 egy új jasperes, 40-nél többet nem adnék egy 1éves használtért, így, hogy itt az új slim70-en belül, ezek szerint 20-ért megkapod, mert ennyit megér, de többet nem hiszem.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#49771) #57833216 válasza StLui (#49770) üzenetére


#57833216
törölt tag

És két hete adtam el egy 2006-os(!) Xenon-t 60 GB HDD-vel, 35-ért!
Igaz a csávó nem sokat értett hozzá!:DDD

(#49772) Thome válasza StLui (#49770) üzenetére


Thome
addikt

Őőő.. Arcade pakkot nézd, ne az elitet, vagy a prémiumot... :DDD

mobicheck: Degeczen laksz? Úgy is kérdezhetem, degeczi vagy? :) Tehát, mikori a mostani géped? MFR Date-re gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#49773) Thome válasza #57833216 (#49771) üzenetére


Thome
addikt

Végülis ha úgy vesszük, én pedig 32-ért adtam el egy 256mb-s memóriakártyával, bannoltan, 3ledes hibával javított állapotban egy 2006-os premium külsejű boxot novemberben... Ki csinált jobb üzletet? :DDD

(#49774) Djuree válasza csdm (#49767) üzenetére


Djuree
félisten

eddig is az volt az utóbbi időben :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49775) Djuree válasza Thome (#49761) üzenetére


Djuree
félisten

azzal nem lesz gondod. az az a széria amiből kevesebb volt a hiba mint a jasperesekből :K nem 3 led-et értek itt, hanem az összes hiba együttvéve...e74 stb...én ha tehetem mindig olyanra vadászok...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49776) Thome válasza Djuree (#49775) üzenetére


Thome
addikt

Hupsz, lehet benéztem, vagy nem készült V2 arcade-ba? Mert akkor viszont nem v2 lesz... :U
Szerk: A v2-t mióta kezdték el gyártani?

[ Szerkesztve ]

(#49777) lvnt válasza Thome (#49776) üzenetére


lvnt
őstag

Én úgy tudom, hogy van Arcade is Falcon v2 lappal.
Nekem egyébként már másfél éve megy hibátlanul (kopp-kopp) egy Falcon lapos Pro. Nem hiszem, hogy gongod lesz vele.

(#49778) Csaabi


Csaabi
tag

Hello! Kérdésem az lenne hogy hallotatok már vmi rosszat az xbox slim-ről? tudom h 2
napja van kint igy nem igazán lehet tudni h túlmelegszik e vagy ilyesmi. probáltam sokat olvasni mind2 konzolról, de eddig ugy tünik h mind a 2 fasza, és megéri bármelyiket venni.
venni akarok egy ilyet vagy egy ps3at csak nem tudok dönteni. én hallottam ilyet h az
új xboxra csak 1 év gari van mert annyira bizik benne a microsoft. nem jár a +2év. ez igaz?
gondolom minden új géphez jár egy hónap ingyen live? tudom h itt xbox-ról megy a forum, de én egy olyan gépet akarok venni amivel nem lesz bajom és megéri a pénzt. mert azért 70-80 rugó az nem annyira kevés. meg még abban kellene egy kis segitség h honnan érdemes játékokat olcsóbban beszerezni? előre is köszi a segitségeteket.

Csaabi

(#49779) lvnt válasza Csaabi (#49778) üzenetére


lvnt
őstag

Eddig én semmi rosszat nem halottam meghibásodás terén a Slimmel kapcsolatban.
Itt biztos, hogy a legtöbben az Xbox-ot fogják neked ajánlani. Én is így teszek.
Az ára még mindig olcsóbb valamivel, grafikailag még mindig nincs különbség, szvsz. jobb a kontroller és elvileg jobb a Live, mint a PSN.
A garanciáról nem tudok. Amúgy sem volt jellemző a 3led a Falcon alaplap óta, a 3 év gari meg úgyis csak arra lenne érvényes.
Igen, minden új géphez jár egy hónap ingyen live. (ha újat regelsz, akkor kapsz még egy hónapot, ezt háromszor lehet eljátszani, vagyis igazából 3x1 hónapot kapsz.
Játékot külföldről érdemes rendelni, ha rendelkezel erre alkalmas bankkártyával. Pár dolcsi a postaköltség, és nagyon jó árakat lehet kifogni. Ilyen külföldi oldalak: Play-Asia, Game.co.uk.
Esetleg tudsz venni/cserélgetni használt játékokat. Itt megteheted: Jatekaim.hu.

[ Szerkesztve ]

(#49780) Xirtam válasza Csaabi (#49778) üzenetére


Xirtam
veterán

3 év jár a slim-hez is! jasper-es xboxok mióta kintvanak több ps3 slim jönn vissza h beszart hozzánk mint xbox

(#49781) Djuree válasza Thome (#49776) üzenetére


Djuree
félisten

hát jó kérdés. nem tudom mióta nyomják. de arcade-ból is lennie kell...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49782) woodbear


woodbear
addikt

Demo gameplay az új JamesBond-ból. Nekem nagyon tetszik. Bourne Conspiracy jutott egyből eszembe, csak itt több járművezetésre lehet számítani, mert ugye a Bizarre csinálja (PGR, BLUR)
Mindenesetre mostmár várós a dolog.
VIDEO

Oldalam: www.swsfoto.de

(#49783) z0d1AK válasza Xirtam (#49780) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mondjuk nem biztos, hogy visszaviszik az xbox-ot, mikor háztól házig fuvarozza a Microsoft hiba esetén. :U

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49784) csdm


csdm
senior tag

Szerintetek ennyiért jó vétel? Nem tudom milyen alaplapos. Gari nincs rá, szeritnem Falconos vagy Jasperes.
Szerk.:
20080921 HDMI-s

[ Szerkesztve ]

(#49785) StLui válasza csdm (#49784) üzenetére


StLui
veterán

nem jön be az oldal, nekem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#49786) StLui


StLui
veterán

dvd-t játszanék le az xbox360-on, tv-re hdmi kábel, tv-ből erősítőbe(tudja a dts-t) optikai kábel megy. dd5.1 átmegy, dts nem, létezik, hogy nem tudja a dts jelet átküldeni?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#49787) Mr.Grincs válasza Xirtam (#49780) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

1+2, vagy 2+1 év :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49788) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na még 2-őt kell aludni és én is ki tudom próbálni az xboxot:) Már nagyon várom. :C

(#49789) csdm válasza StLui (#49785) üzenetére


csdm
senior tag

Biztos törölték mert beleírta a flashelt játékait.
ELmondom mi volt.
20 gigás arcade 2 fehér vezeték nélküli joy-al plusz azokkal a játékokkal. Arcade csomag gari nélkül, 2008 09 21 gyártással, hdmi és 175 w táppal.
Midnez 36k-ért volt meghírdetve.

(#49790) Xirtam válasza z0d1AK (#49783) üzenetére


Xirtam
veterán

Ne magadbol indulj ki, sokan nem tudják, hogy megy ez...

Amúgy meg ha kérhetem ne kötekedj már állandóan...én vagyok ott én látom mi megy, és lehet jobban otthon vagyok ebben a témában mint te mert naponta elöttem történek a dolgok. De akár mit írok te megvétozod, nem is értem hogy van hozzá arcod... :U :W Egyre kevésbé van már kedven fórumozni mert tele lett ez az egész sz@r ilyen emberekkel...

[ Szerkesztve ]

(#49791) z0d1AK válasza Xirtam (#49790) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem magamból indultam ki.
Felbontottam a dobozt, az első egy kis könyv volt, amit megláttam, rajta nagy betűkkel: EZZEL KEZDD
Ebben a következő szerepel:
"Ne vidd vissza az Xbox 360 konzolt az üzletbe.
További tájékoztatás: xbox.com/support."

És nem célom kötekedni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49792) lvnt


lvnt
őstag

Ebben most egyetértek z0d1AK-al. Ugyanis semmiképpen sem lehet így objektívan megítélni, hogy melyik konzol hajlamosabb a hibára. Akár csak a vásárlók 10%-a felhívja a ügyfélszolgálatot, ahelyett, hogy bevigye hozzátok, már nem valós ez az állítás. És vélhetően ez a szám inkább nagyobb, mint 10%.
No offense! :R

(#49793) szpal17


szpal17
őstag

Na egy kis helyzetjelentés az új xbox-omról :) Ne tegyétek olyan tárgyra a boxot amin nem ér le mind a négy gumitalpa mert egyből meglátszik az alján! :( Szerencsére hamar észrevettem ezt és elkerült onnan...

Most tértem át a jó útra és a live-ra. Az a helyzet, hogy nagyon pozitív a véleményem az egészről. A Forza 3 és a GTA 4 live funkciói annyira lekötnek, hogy nem is foglalkoztam mással :) Kár, hogy a last fm és még pár funkció nem működik itt nálunk, úgy lenne az igazi...

Ha vennék MS pointokat akkor egy kódot kapok amit be kell írnom a letöltéskor? (nem csináltam még ilyet)

Xirtam: Mit tudunk erről az új dashboard-ról eddig?

(#49794) lvnt válasza szpal17 (#49793) üzenetére


lvnt
őstag

Kódot kapsz, de már a feltöltés előtt be tudod írni. Ezáltal rákerül az MS Point "számládra", és felhasználhatod.

(#49795) Xirtam válasza szpal17 (#49793) üzenetére


Xirtam
veterán

Sokmindent nem. De sok változás lesz biztonság szempontból. A külseje sokat nem változik.

(#49796) €uro válasza szpal17 (#49793) üzenetére


€uro
őstag

Mi látszik meg az alján, ha nem érintkezik négy lábbal? Féloldalasan kopnak a gumik és ez nem esztétikus, vagy mi? :)

(#49797) lvnt válasza €uro (#49796) üzenetére


lvnt
őstag

Gondolom karcolódik a fényes felület, ha a gumitalpak helyett az tartja a boxot.

(#49798) Gombinyó válasza StLui (#49786) üzenetére


Gombinyó
őstag

Elképzelhető. Ha jól tudom az xboxon hdmi 1.2 van amin nem megy a dts, miért nem próbálod meg a boxot közvetlen optikai kábellel az erősítővel összekötni?

(#49799) szpal17 válasza lvnt (#49797) üzenetére


szpal17
őstag

Bizonyám...sajnos... A régit úgy tároltam, hogy nem a négy talpán ált, hanem egy mélynyomón... ezt már nem ajánlanám.

(#49800) Gebriel válasza szpal17 (#49799) üzenetére


Gebriel
veterán

Én a régit sem ajánlanám mélynyomón tartani. :U

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.