Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49501) szpal17


szpal17
őstag

Biztos lesz bundle csomag is...
Egyébként mai hír, hogy felkerült az amazonra a slim gép arcade változatban.
[Xbox 360 Slim Arcade]
4 Gb-os belső memóriával jön ki. Az nem rossz a sok mentésnek meg miegymásnak... Ára se rossz.

(#49502) Xirtam válasza Bencus88 (#49500) üzenetére


Xirtam
veterán

Jaja majd még hívni foglak! :)
Én is örültem, megjegyeztem a neved! ;) Majd kapsz meglepetést :D

[ Szerkesztve ]

(#49503) Bencus88 válasza Xirtam (#49502) üzenetére


Bencus88
nagyúr

júúúj miaz miaz miaz?:D
:R

(#49504) csdm válasza szpal17 (#49501) üzenetére


csdm
senior tag

Mennyi lesz majd itthon kb? 150€ most 41-42k de gondolom itthon drágább lesz.
Nem emlékszik vki, hogy a 250 GB itthon mennyivel drágább mint amikor először jelentek meg külföndi weshopokban? :D

(#49505) Ice!?


Ice!?
őstag

az mit jelent, ha az xboxomon 3 led villog, viszont néha még bekapcsol rendesen, és van kép meg minden?
egyre kevesebbszer lesz jó, majd véglegesen beszarik?

(#49506) lvnt válasza csdm (#49504) üzenetére


lvnt
őstag

Szerintem olyan 45-50 k körül lesz az ára.

Ice!?: Igen pontosan ez fog történni, nincs sok hátra neki. Kivárod, aztán meg hívhatod az ügyfélszolgálatot garancia ügyben.

(#49507) Ice!? válasza lvnt (#49506) üzenetére


Ice!?
őstag

hmm. nem jó hír.:( szomorú valóság.:D
azért köszi.
ti mit tennétek a helyemben?:D gyorsan kalapács, féltégla, és üt vág?

(#49508) molnarpeter válasza Ice!? (#49507) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nemreklám, de ajánlom az xmediát. Miután véglegesen behalt, nekik küldd újragolyózásra.Nem vicc, így nevezik a folyamatot. Nekem is volt már RedRingOfDeath, de csak 1x, azóta is működik :P

[ Szerkesztve ]

(#49509) lvnt válasza Ice!? (#49507) üzenetére


lvnt
őstag

Csak játssz! Régen volt olyan, aki törölközőbe csavarta a boxot, hogy hamarabb tönkremenjen, de én ezt nem ajánlom.
Játsszál vele minél többet ebben a nagy hőségben, és szerintem nincs benne több pár napnál.
Annyi a negatívum, hogy nem fogsz tudni játszani pár hétig, de egyébként nagyon jó a Microsoft garancia.

(#49510) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

Ha valaki gyári HDD-t akar venni. Érdemes ITT megnézni, elég jó akció van!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#49511) molnarpeter válasza lvnt (#49509) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Hát sztem jobb az xmedia :) 1000x jobb cuccot tesznek bele, mint a mikrofos. :DDD

(#49512) Def26 válasza Ice!? (#49507) üzenetére


Def26
félisten

Benyúlsz hátul, és kitámasztod a ventilátor lapátját egy pálcával, gyufaszállal stb.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49513) lvnt válasza molnarpeter (#49511) üzenetére


lvnt
őstag

Igen, csak tudod lényeges különbség, hogy az egyik ingyen van három évig, a másikért pedig fizetni kell. Gondolom, te warezolsz. Attól még másnak, aki nem teszi nem kell fizetnie ugyanúgy a sufni szervizekért, ezáltal lemondani a hivatalos garanciáról... ;) :U

(#49514) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Az új konzolok esetében a filmeket sem játssza le, ha nem eredeti?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49515) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Illetve ezekről a játékokról valami véleményt kérhetek?:))

FORZA 2 HU Classics
Gears of War Classics
Project Gotham Racing 4 HU Classics

Ezek közül melyikkel tudnék esetleg barátnőmmel együtt, egyszerre játszani?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49516) Thome válasza z0d1AK (#49515) üzenetére


Thome
addikt

Gears of War-ral tuti, csak az nem biztos hogy bejön neki is... :DDD Többit majd megaszondják.

Mindenkinek:
Mondjatok már nekem olyan helyet, ahol újonnan ócsóé kapni garanciális (tehát teljesen gyári) gépet.

(#49517) lvnt válasza z0d1AK (#49515) üzenetére


lvnt
őstag

A Forzát mindenképpen csak ajánlani tudom, és van osztott képernyő is.

(#49518) Mr.Grincs válasza z0d1AK (#49515) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Forza 2 nem jött be. De állítólag nagyon jó engem nem fogott meg.
Gears of War az nagyon duda....csak ajánlani tudom, hamár itt vagyunk akkor csapd mellé a 2. részét is van hozzá madzsar felírta is :DDD
PGR4 az amit jobb kézzel bal váll felett dobnék el jó meszzire, mert annyira hurka.

Thome: Konzolvilágnál, lehet a legolcsóbban kapni. Bár szerintem használt garisat nézz ami nincs vagy alig múlt fél éves. Írasd át a nevedre a garit az MS ügyfélszolgálaton és akkor vicsáááááájjdd van..... :DDD

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49519) bwoay válasza z0d1AK (#49515) üzenetére


bwoay
nagyúr

Forza 2, ha élvezetes szimulátorral akarsz játszani
GoW, ha beéred egy nem túl tartalmas, de szórakoztató lövöldével, ami 2-3 alkalommal is élvezet végigvinni
PGR4, ha nem vagy megrögzött szimulátor párti, ugyanakkor komolyabb árkád autóversenyre vágysz. Valahol a két kategória között egyensúlyoz, nagyon ügyesen. Egy cimborámmal annyit nyomtuk a demoját, hogy megadta magát a box :D
barátnővel szerintem GoW a nyerő, mármint ha bírja az ilyesmit.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#49520) Djuree válasza z0d1AK (#49515) üzenetére


Djuree
félisten

forza2 meg gears of war is jó, mindkettő osztott képernyős

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49521) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Kösz mindenkinek, akkor ezeket meglesem, mert kb 4-5K-ból kijönne a kettő.

Erre, a filmes kérdésre valami válasz? nem a warez miatt kérdeztem, hanem azért, hogy a saját készítésű videókat lejátssza-e a box, vagy nem, mert "nem eredeti".

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49522) Djuree válasza z0d1AK (#49521) üzenetére


Djuree
félisten

szerintem le fogja játszani, tudtommal ilyen változtatás nem lesz a régihez képest. de nem 100%...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49523) szpal17 válasza z0d1AK (#49521) üzenetére


szpal17
őstag

Biztos le fogja játszani...Mivel minden Dvd lejátszó lejátszik mindent így nem hinném, hogy ennél lenne ilyen korlátozás....csúnya lenne :)

(#49524) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Esetleg vinyora felmasolva is?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49525) Padree


Padree
senior tag

Üdv!

A gyári kontrolleren kívül milyen, más gyártótól származó vezérlőt lehet használni az xbox360-hoz? A gyári MS 9-10 ezer körül mozog, ez elég borsos ár, lehet találni alternatívát olcsóbban?

Láttam a Logitech Chillstream-jét, de a Saitek is csinál pl. Xboxhoz.
Havernak van is egy Chillstreamje PC-hez, de az nem működik vele (úgyemléxem) - vagy állítani kell valamit valahol?

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#49526) heihachi válasza z0d1AK (#49515) üzenetére


heihachi
addikt

Mindhárom kiváló játék :K

A PGR4 az árkád autós játékok legjobbika, akárki akármit mond. Hosszabb távon tud lekötni bármelyik konkurensnél, sokféle játékmódja miatt, van eső, hó, éjszaka, nappal, autó, motor, minden finomság. És nem mellesleg az autók az úton mozognak, gurulnak, ellentétben néhány konkurens jégen csúszó autójával :U

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#49527) Djuree válasza heihachi (#49526) üzenetére


Djuree
félisten

"A PGR4 az árkád autós játékok legjobbika, akárki akármit mond"
van aki mást mond?
max a grafja gyengébb, de amúgy ver mindent...főleg hogy ilyen havas-jeges pálya sehol máshol nincs....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49528) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sziasztok.
Ne haragudjatok ha láma a kérdés.
Lehet pc-s Logitech usb-s gamepadot rákötni az Xboxra? Működik?

(#49529) Xirtam válasza Ateszzero (#49528) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem

(#49530) Ateszzero válasza Xirtam (#49529) üzenetére


Ateszzero
őstag

Köszi.
Olvasgattam itt a DVD drive cseréről, nekem is valószínű hogy kell végeznem,még nem biztos. Ha sikerül az üzlet.[link]
Mire kell figyelnem a DVD drive vásárlásakor, illetve honnan tudom meg hogy jó-e a kiolvasott kulcs? Én ki tudom még valahogyan olvasni ha nincs benne DVD drive?

(#49531) bwoay válasza Djuree (#49527) üzenetére


bwoay
nagyúr

változó időjárás sem nagyon van más játékban, pedig ugye nem mindegy, hogy száraz aszfalton nyomod neki, aztán egy hajtűkanyarban hirtelen elered az eső, és elkezd csúszni a pálya. mondjuk én azt nem állítom, hogy a PGR a legjobb, pedig a 3-at is nagyon szeretem, de kétségkívül a legjobbak egyike.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#49532) Djuree válasza bwoay (#49531) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, majd az 5-re kíváncsi leszek, biztos lesz majd az is. sztem most nincs nála jobb, az ilyen blur meg hasonló szutykokat sztem hagyjuk :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49533) Def26 válasza Djuree (#49532) üzenetére


Def26
félisten

NFS Shift az szvsz jó volt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49534) Xirtam válasza Ateszzero (#49530) üzenetére


Xirtam
veterán

Az a baj hogy ez már megint egy kényesebb téma, ugyanis kulcs kiolvasás az már elégé Warez téma, így azt tudom mondani neked, hogy nézelődj másik fórumon hátha segítenek.

Megértésedet köszönöm a topic nevében! :R

Vagyis nem is az , hogy Warez téma. De erősen Xbox gányolás ami ugye garancia vesztéssel is jár és a topic meg nem erre az irányra szakosodot. :U

[ Szerkesztve ]

(#49535) Ateszzero válasza Xirtam (#49534) üzenetére


Ateszzero
őstag

Értem.
PÜ-ben esetleg? ;]

(#49536) karakpecze21 válasza Ateszzero (#49530) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Heló!

Keresd fel Pü-ben Rics22 kollegát.
Lehet tud segíteni neked ebben.

[ Szerkesztve ]

(#49537) Djuree válasza Def26 (#49533) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nem tetszett az sem. jobb mint az utóbbi nfs-ek, de még mindig nem az igazi :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49538) Ateszzero válasza karakpecze21 (#49536) üzenetére


Ateszzero
őstag

Vele szeretném elüzletelni.[link]

(#49539) karakpecze21 válasza Ateszzero (#49538) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Jah, bocs akkor nem szóltam. :)

Viszont ő lehet tud segíteni abban, hogy mire kell figyelned drive vásárláskor és hogy kiolvasható e újból a kulcs.

Én párszor üzleteltem már vele.Korrekt és megbízható volt eddig mindig.

Djuree: Nekem sem jött már be a Shift.Nem az hogy, nem jó játék hanem ez már nekem nagyon nem NFS-es. Szvsz köze sincs már hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#49540) Ateszzero válasza karakpecze21 (#49539) üzenetére


Ateszzero
őstag

Az jó jel. Viszont ha kiolvasható lenne újból a kulcs, akkor ő már szerintem megtette volna, főleg ha ahogy mondod ért is hozzá.
Megkérdezem azért miben tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#49541) karakpecze21 válasza Ateszzero (#49540) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Lehet, ezt nem tudom.
Kérdezz rá hátha.

(#49542) chop


chop
őstag

Sziasztok!

Tudtok valami helyet Pesten, ahol árulnak Whisper Max ventiket? A Konzone oldalán azt írják, hogy náluk már nem kapható.

Köszi!

(#49543) tothl válasza Xirtam (#49534) üzenetére


tothl
addikt

Bocs, hogy beleszólok, de nem mindenkinek garos a gépe, és TE sem szeretnéd levélnehezékként hasznosítani, ha fel lehet támasztani valahogy. Szerintem ez még bőven nem warez, de ahogy gondoljátok.....
Az enyém pl. 2005 decemberi őskövület. Egy hűtésmod van benne mindössze...és jól tudom, hogy ha driveot kéne cserélni benne az nem megy machinálás nélkül.

(#49544) Mr.Grincs válasza chop (#49542) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem pesten max gyárit találnál csak, ami 2000 Ft. Ha van is WM akkor biztos hogy méregdrága mert a kutyának sem kell. Szerintem inkább külföldi oldalon ézz szét ahol biztos hogy olcsóbb.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49545) chop válasza Mr.Grincs (#49544) üzenetére


chop
őstag

Találtam egyet, 8k...azért ez kemény, nem? Ebay-en 26 dollár (cc, 5,5k) plusz shipping, így máris ugyanannyi...

(#49546) Mr.Grincs válasza chop (#49545) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Azt a kérdést tedd föl magadnak, hogy valóban szükséged van e egy ilyen hűtőre ennyiért.
Én max 6K-t adnék érte. Nagyon tökéletes a gyári is.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49547) Djuree válasza Mr.Grincs (#49546) üzenetére


Djuree
félisten

a gyári? mire? :C feszemeléssel elviselhetetlen a hangja :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49548) Xirtam


Xirtam
veterán

Megérkezett hozzánk az első Xbox 360 Slim lehet jönni a kiálított darabot tapogatni! :)

(#49549) chop válasza Mr.Grincs (#49546) üzenetére


chop
őstag

A hang a bajom nekem is, 12 volton megy és borzasztó.

(#49550) z0d1AK válasza Xirtam (#49548) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nah, kár, hogy nem itt van:(
Mindegy, megvárom a saját példányom:)

Bekapcsoltátok?
Hangja milyen?:)

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.