Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49701) €uro válasza Mr.Grincs (#49697) üzenetére


€uro
őstag

Szuper! Köszönöm a infót!

(#49702) €uro válasza matthew95(2) (#49698) üzenetére


€uro
őstag

Biztos nehezet kérdeztél! :)

(#49703) heihachi válasza matthew95(2) (#49698) üzenetére


heihachi
addikt

Talán mert a jövőre vonatkozó információt szeretnél kérni? Egy jóst keress meg, de tényleg :) És ha már ott vagy, akkor kérdezz rá a lottó számokra is.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#49704) tomgabor válasza Mr.Grincs (#49691) üzenetére


tomgabor
senior tag

Egyszerűbb megtanulni kezelni a box kontrollert mint a ps3 ét. ezzel nem értek eggyet ,csak annyi különbség van hogy az analóg kart felcserélték de szerintem a PS3-ét könnyebb kezelni, de csak minimális a különbség, eddig csak PC-ztem azt lett egy konzolom és most már majdnem minden játékot kontrolerrel játszok a PC-n szóval pikk-pakk hozzá lehet szokni.

[ Szerkesztve ]

(#49705) Xirtam válasza tomgabor (#49704) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát eddig egy emberel se találkoztam aki azt mondta volna , hogy a PS3 joy jobb mint az Xbox-é...főleg nem hogy egyszerűbb a kezelése! :U Még a PS3 tulajok is az X-es joy-ért sírnak napi szinten bent a boltban! :K

(#49706) tomgabor


tomgabor
senior tag

Újra! A Resident Evil 5 Gold Edition-nél lehet játszani Jill Valentine-al is, vagy csak a plusz pályákon ami a simában nincs?

(#49707) tomgabor válasza Xirtam (#49705) üzenetére


tomgabor
senior tag

Miért miben nehezebb nektek?

(#49708) heihachi válasza Xirtam (#49705) üzenetére


heihachi
addikt

Hát eddig egy emberel se találkoztam aki azt mondta volna , hogy a PS3 joy jobb mint az Xbox-é...
Szaladj át a PS3 topikba, látni fogsz nem is egyet :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#49709) Devil111


Devil111
csendes tag

Sziasztok!!

Már ezzel kapcsolatban érdeklődtem korábban is, de nem kaptam választ.
Nem tudjátok véletlenül hogy, hogyan lehetne videót illetve képeket kiszedni játékból boxon? Mint PC-n a frapsal.
Tuti lehet valahogy, máséppen az amatőr vidiket hogy csinálják meg és töltik fel a youtubera?( nem a kamerás felvételekre gondolok)

Nagyon fontos lenne nekem :F
Ha hülyeséget kérdeztem, akkor világosítsatok fel, legalább tanulok is valami újat :))

Válaszokat előre is köszi!!!

(#49710) Xirtam válasza heihachi (#49708) üzenetére


Xirtam
veterán

Dehogy megyek én azokhoz! :D

tomgabor Pont azt mondom, hogy a boxé 5 milliószór jobb minden szempontból!

[ Szerkesztve ]

(#49711) Djuree válasza Devil111 (#49709) üzenetére


Djuree
félisten

én úgy tudom mókolt box-al lehet csak, amin mókolt dash van...nem tudom mi a neve, ebben a részében nem vagyok otthon :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49712) Xirtam válasza Devil111 (#49709) üzenetére


Xirtam
veterán

HD felvevő egység. Arra dugod a jelet és az közvetíti a TV-re aztán ő felveszi neked. Vagy fejlesztői X-el. Vagy legutolsó esettben agyon mókkolt géppel.

(#49713) €uro válasza Devil111 (#49709) üzenetére


€uro
őstag

DVD felvevő?

Úgy látom, Xirtam megelőzött...

[ Szerkesztve ]

(#49714) tomgabor válasza Xirtam (#49710) üzenetére


tomgabor
senior tag

Pont ezt kérdeztem hogy milyen szempontból?
Mi van veled, semmi?

(#49715) Devil111 válasza Djuree (#49711) üzenetére


Devil111
csendes tag

Köszi a Válaszaitokat :)
Hát a gépet nem buheráltatom meg csak ezért, másért sem..
Mostmár tiszta a kép :DD Ezt a HD felvevőt meg meglesem.

Köszönöm mégegyszer!

(#49716) tomgabor válasza Devil111 (#49715) üzenetére


tomgabor
senior tag

Én Youtubon kérdeztem ezt meg és ezzel az egységgel veszik fel.

(#49717) Mr.Grincs válasza tomgabor (#49704) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én próbáltam sok boxozás után egy egész délutánt rászánni a ps3 kontroller kipróbálására de feladtam mert mire felnéztem leszedtek a COD WAW ban :DDD
Ízlések és pofonok.
Véleményem szerint, kezdésnek a boxé egyszerűbb.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49718) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

Nincs erre speciális készülék.
Marha egyszerű. Ha jó minőséget akarsz akkor HDMI-s bemenetes (EZ LÉNYEGES, mert sokszor hirdetik hogy HDMI-s, aztán csak ha jobban megnézi az ember gyereke akkor jön rá hogy csak a kimetete HDMI) dvd felvevő.
Ha megelégszel a közepessel akkor elég ha komponens van rajta.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#49719) Nova96


Nova96
őstag

irták ph-n van xbox livos-s ember ki az érdkel majd.
És hol vegyem xbox slimet?

(#49720) Mr.Grincs válasza Nova96 (#49719) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Már bocs, de te hanyadikos vagy?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49721) Gebriel válasza heihachi (#49708) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem kell ahhoz át menni... :DDD
[link] [link] :B

Mr.Grincs
Nick neve szvsz megoldás a kérdésedre. :D

[ Szerkesztve ]

(#49722) Mr.Grincs válasza Gebriel (#49721) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akár :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49723) Gebriel válasza matthew95(2) (#49689) üzenetére


Gebriel
veterán

Az biztos, hogy nem fog felmenni az ára a warez miatt, hogy kapható lesz-e még az jó kérdés, de szvsz maradni fog egy-két beragadt gép.
Csak nem értem, hogy "karácsony környékén" minek neked jasperes gép, és miért nem jó a Slim :F

(#49724) Mr.Grincs válasza Gebriel (#49723) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én tudom. Azért mert az új nem............vicsáááááájjd... és a régi pedig........vicsáááááájjd.......Ennyi.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49725) Gebriel válasza Mr.Grincs (#49724) üzenetére


Gebriel
veterán

Aha...Te mennyit ittál az este? :DD :)

(#49726) Mr.Grincs válasza Gebriel (#49725) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Semmit sem ittam, majd vasárnap meg jövőhét pénteken.

Szerintem félő, hogy az új boxok miatt elég sok fat box fog beragadni a boltok polcain. Mert mindenki az újra vágyik és akkor miért vennék a régit....ha nem azért aminek nem mondjuk ki a nevét :DDD Ez már Harry Potteres

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49727) Gebriel válasza Mr.Grincs (#49726) üzenetére


Gebriel
veterán

:DDD :W :DDD

(#49728) €uro válasza Mr.Grincs (#49726) üzenetére


€uro
őstag

Ki tudják szórni szépen, lassan a régi xBox-okat is. Minden csak idő és árazás kérdése.

(#49729) KraRe


KraRe
aktív tag

Ilyen nincs :F
A 30 fok megártott a boxnak, 3 indításból 2-szer 3 ledes :(
De nem is az a "sima" 3led, hanem még csak a ventik sem pörögnek fel :O
Szerintetek ezt az ms beveszi ilyen állapotba, hogy néha jó néha nem? :R

(#49730) z0d1AK válasza KraRe (#49729) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nálam bent van a tv alatt a kis szekrényben, de valószínűleg kikerül onnan, mert a nagy melegben nagyon fűt ott.
Amúgy jó a Slim, tetszetős a dizájnja.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49731) szpal17 válasza KraRe (#49729) üzenetére


szpal17
őstag

Hát ha háromból kétszer rossz akkor biztos beveszik. Nem csak egyszer indítják el az biztos...
35 fok most csak a levegő...Belül ilyenkor komoly hőmérsékletek uralkodnak... :(

(#49732) karakpecze21 válasza KraRe (#49729) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Gondolom már mindent megpróbáltál, de próbáld meg ezt is hátha:

Nekem meg volt törve a tápegységem zsinórja.Mikor nem érintkezett rendesen, akkor nálam is ez volt mint nálad.
Bekapcsoltam nem pörögtek a ventik, csak a 3 piros led villogott.
Megbolygattam a vezetéket, majd újra bekapcsoltam és már jó is volt.

Ha az egyik irányba elnyomtam a kábelt, mindjárt visszajött a bibi is.

[ Szerkesztve ]

(#49733) karakpecze21 válasza KraRe (#49729) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Amúgy nem csodálkoznék ha megárt a mostani hőség a gépeknek.

Nekem otthon a beépített tetőtérben van a szobám+ a tetőnk úgy lett megcsinálva, hogy ilyen kátrányos cuccot ráégettek a tetőre.
Na gondolhatod milyen meleg van.
Ha lemegyek az ottani kb.30fok is megváltás.
Nem hogy a gép, de már lassan én is 3ledes leszek. :DDD

Ebben a hőségben én nem is játszom sokat, mert megsülök a szobában.
Inkább kimegyek motort bütykölni.Bár ott meg a szúnyogok zabálnak fel. :W

[ Szerkesztve ]

(#49734) RexpecT


RexpecT
addikt

Mikor várható hogy az Arcade 40k körüli áron lesz megint kapható?

(#49735) Mr.Grincs válasza €uro (#49728) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen az árazással tudják csak kiszórni a reclit. Kíváncsi leszek milyen árakon megy majd a régi 120as elite gép. Tartaléknak is jó lenne.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49736) KraRe válasza karakpecze21 (#49733) üzenetére


KraRe
aktív tag

Én is tetőtérbe vagyok, és ~30-32 fok van :F
Nekünk nincs leégetve semmivel, de sötétzöld, és belülről a fal hungarocellel le van szigetelve, nehogy kimenjen a meleg ;]

(#49737) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok!
Srácok kellene egy kis help!Próbálgattam ezt a GameFace-t a FIFA 10-be,,csináltam is képet,és amikor végeztem letöltetett velem egy .xbap kiterjesztésű fájlt.A kérdésem az lenne evvel mit kell csinálni?Hogy tudom berakni a játékba?Mert azt hottem elmenti,azt majd a játék beszedi magának,de csak a sima creatorét szedi le,amit képből csináltam azt le kellett töltenem!Vagy ez a PCseknek van?Előre is köszönöm a választ!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#49738) Def26 válasza DonMedve (#49737) üzenetére


Def26
félisten

Gameface for fifa 10 tutorial.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49739) lvnt válasza Def26 (#49738) üzenetére


lvnt
őstag

Valahogy nekem sosem sikerült se FIFA-ban, se Fight Night-ban ilyen jól a Game face, akárhogy is próbálkoztam... Ez most a videónak szól.

(#49740) €uro válasza KraRe (#49736) üzenetére


€uro
őstag

Ugyanez a helyzet nálam is. Felső, tetőteres szint, 30-32 fok.

Nálunk az egész ház kívülről 4 cm hungarocellel van szigetelve. Itt a felső szint belülről is. A lényeg, hogy ez a szigetelés télen a meleget tartja, nyáron a hideget. És így a ház, szemben a csupasz téglafallal, sokkal kevésbé sugározza vissza például este a napközben felvett hőt. Szóval nyáron sem olyan rossz az a hungarocell!

(#49741) karakpecze21 válasza €uro (#49740) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Most megmértem a szobámban a hőmérsékletet.
Most áll 32fokon.
Este még ráugrik pár fok az tuti, mert most elég kellemes az idő az estihez képest.
Este elkezdi benyomni az a kátránypapíros cucc a hőt.
Szerintem este 35fok biztos lesz, de most bent hagyom a hőmérőt, kíváncsi leszek.
:D :D :D

(#49742) DonMedve válasza Def26 (#49738) üzenetére


DonMedve
addikt

:R :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#49743) heihachi válasza lvnt (#49739) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem összejött mindkettőben, de már meg nem mondom hogy. Asszem feltöltöttem 3 képet a weben keresztül, aztán a játék meg letöltötte azt a három képet, és ott lehetett még machinálni. A lényeg, hogy sikerült FNR4-ben meg FIFA10-ben is, bár egyáltalán nem hasonlít rám a végeredmény :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#49744) kisJack


kisJack
aktív tag

Hy! Tud nekem segíteni vki? Csináltam egy új live profilt pc-n, de amikor aktiválni akarom boxon akkor egy hibaüzenetet ír ki:80153003.
Azt találtam hogy ilyenkor törölni kell a marketplace system data-t és a system cache-t, de ugyan az maradt a helyzet. Ilyenkor? :F

(#49745) lvnt válasza kisJack (#49744) üzenetére


lvnt
őstag

Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, de azt tudnod kell, hogy ha PC-n csinálod a profilt, akkor nem fog aktiválódni az egy hónapos ingyen Gold előfizetés. Nem tudom, ez számít-e neked.

(#49746) kisJack válasza lvnt (#49745) üzenetére


kisJack
aktív tag

Nos igen, számított volna, az itthoni live indulásáig már nem akartam máshová goldot venni, viszont multiztam volna egy kicsit. Akkor mindegy, tárgytalan az egész. Thx!

(#49747) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Mit gondoltok erről? Azt mondta a sréác hogy vigyázott rá meg stb. 1 éves lesz azt mondta 6-7 játékot játszott rajta meg demókat.
Ha le tudnám sírni 40 re érdemes lenne megvenni. [link]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49748) €uro válasza karakpecze21 (#49741) üzenetére


€uro
őstag

A max. hőmérsékletet szerintem 16-17 óra körül éred el. Utána - ugyan csak szépen lassan, de - fokozatosan csökkenni fog. És nem csak az esti zápor miatt. :)

(#49749) Xirtam válasza Mr.Grincs (#49747) üzenetére


Xirtam
veterán

Ne vegyél használtat szerintem! ;) Várj még 2 hetet

(#49750) lvnt válasza Mr.Grincs (#49747) üzenetére


lvnt
őstag

Jónak tűnik. Főleg, ha neked tetszik a vörös.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.