Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23151) zsocy válasza K3NZO (#23150) üzenetére


zsocy
őstag

A HDMI csati nem volt még a gépen amikor az eredeti box tervei készültek, az utólagos.
Bár az MS-ről simán el tudom képzelni hogy direkt ilyen, hogy a saját kábelét vedd meg.

(#23152) -kdM- válasza zsocy (#23151) üzenetére


-kdM-
senior tag

ami nem is lenne olyan nagy baj ha nem lenne veszettul draga

(#23153) K3NZO válasza zsocy (#23151) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ezt én is simán kinézem belőlük, hogy direkt csinálták így ;] .
Lehet a kábelt meg nem MM meg a többi nagyban kell megvenni és a veszett drága csak szimplán drága lesz nem? Mert nekem ez a "hülye nem vagyok" nem nagyon jön be. Én felvállalom, hogy tök hülye vagyok és nem vásárolok náluk

"Per aspera ad astra"

(#23154) zsocy válasza K3NZO (#23153) üzenetére


zsocy
őstag

OddMan pont MM-ben vette 5900-ért, én eddig legolcsóbban is a duplájáért láttam.
De ide is érvényes az Ebay-olcsóbb alaptétel :)

(#23155) OddMan válasza K3NZO (#23153) üzenetére


OddMan
őstag

MM-ben nagyon sok minden drága, de az MS hdmi kábel baromi jó vétel náluk.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#23156) 19870820


19870820
senior tag

hali nem tudja valaki hogy az mitöl lehet hogy játék közbe teljesen megáll a kép?

(#23157) K3NZO válasza 19870820 (#23156) üzenetére


K3NZO
senior tag

Le is fagy vagy csak a kép áll meg?, bár tök mind1 :D Ha rendszeres akkor hívd a supportot, majd elintézik gariban.

"Per aspera ad astra"

(#23158) 19870820 válasza K3NZO (#23157) üzenetére


19870820
senior tag

hát ugy le is fagy hogy nem csinál semmit csak a cd-t pörgeti.De amugy mi lehet a baja?

(#23159) p_milan válasza 19870820 (#23158) üzenetére


p_milan
aktív tag

Az RRoD jele. Nem lesz vele más gond ;]

(..(.)..)

(#23160) 19870820 válasza p_milan (#23159) üzenetére


19870820
senior tag

mi az a RRoD amugy?

(#23161) p_milan válasza 19870820 (#23160) üzenetére


p_milan
aktív tag

(#23162) K3NZO válasza 19870820 (#23160) üzenetére


K3NZO
senior tag

Red Ring Of Detha 3 piros led fog égni ott ahol a joypad-okat mutatja zöld jelzéssel. a gpu forrasztása elenged majd leszakad megszűnik az amúgy is gyenge hűtés és kész, mehet szervizbe.

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#23163) Lamair


Lamair
aktív tag

demot ha letöltök pcvel, mire írjam ki, vagy hogyan tudom megtekinteni boxal? :B

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#23164) ithomas


ithomas
őstag

Most néztem,hogy a Konzol Stúdióhoz is érkeztek új gépek!
Többek között már ott is kapható a Sega Tennises Arcade gép,ami elvileg már Jasperes!
Itt cirka 7 ezer forintal olcsóbb mint az Überkonzolnál!Szóval aki erre várt,annak hajrá!
Ha valaki lát Jasperes PRO-t,az szóljon már,úgyis mostanában tervezem a vásárlást...

Real eyes realize real lies!

(#23165) JamesHolden válasza Lamair (#23163) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

kiírod a content mappát tartalmával együtt egy DVD-re (akár egy RW-re) adatként pl. Nero-val, be a konzolba, onnan meg a Games Library-ból tudod indítani

(#23166) titko


titko
tag

Üdv mindenkinek. örömmel tudatom veletek, hogy a dec 30.án rendelt játékok a Game.co.uk-ról épen sértetlenül megérkeztek. Érdekes, hogy 2 játékot rendeltem és 2 külön csomagként érkeztek.Tehát aki gondolkodik a rendelésen hajrá, biztonságos (persze a Magyar postával vannak fenntartásaim :) ) :C

(#23167) hdman


hdman
őstag

Pár napja írtam,hogy egy moddolt Guitar Hero II. vel tolom.

Ha valakit érdekel,akkor itt a lista,hogy milyen számokra cserélték a gyáriakat:[link]

A számok többsége a GH1ből és a GH:80's ből van, ezek soha nem jelentek meg X360ra.

Van még egy moddolt GH II, majd arról is teszek fel xls-t,ha végre "meghozza a postás."

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#23168) hdman


hdman
őstag

Dupla,sorry!

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#23169) sihu


sihu
tag

szintén dec. 30.-án rendelt 4 játékból 2 megérkezett és szintén két külön csomag, és írták, hogy elnézést a két játék késésért de nem tudták ugyanakkor feladni, de a postaköltséget ők állják

(#23171) tiv83us válasza 19870820 (#23156) üzenetére


tiv83us
veterán

Nekem ugyanez volt a Premiumom-nal, 5-6 perc jatek utan minden lefagyott. Masnap mar uton volt Texasba, a MS Repair Center-be, javaslom te is inteztesd a garanciat /azt hiszem, meg ez belefer a RRoD kategoriaba, bar ennel a hibanal altalaban csak a jobbalso prios LED villan fel egy pillanatra./

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23172) Thug03


Thug03
csendes tag

Sziaztok! kérnék egy kis segitséget a mainap folyamán vettem egy xbox vga kábelt, mert a lcd tv-men nemvolt hdmi és gondoltam ezzel szebb képet tudok neki adni, de sajnos valamiért nem ad képet, se hangot. A szomszédhoz átvittem neki egy kicsit ujabb a tv-je ott ment minden semmi baj nemvolt. A felbontás a legkisebben van de igy se akar müködni.
esetleg valakinek valami ötlet?
elöre is kösz!

(#23173) tiv83us válasza Thug03 (#23172) üzenetére


tiv83us
veterán

A megoldasra nincs valaszom, viszont feltennek egy kerdest ha megengeded.
Mi volt a baj a kompozit kabellel? :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23174) Skynet258 válasza titko (#23166) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem is ma jött 3, szokásos külön csomagként. A biztonság nekem annyira nem újdonság, sokadik rendelésem innen is, meg PA-ról is - gyakorlatilag nem is tudom, mikor vettem utoljára itthon játékot...
Mondjuk ilyen árak mellett, amik itthon vannak, maradok továbbra is a külföldi rendelésnél :U

https://geekpulse.hu

(#23175) Gebriel


Gebriel
veterán

[link] :Y Béke :R

(#23176) Thug03 válasza tiv83us (#23173) üzenetére


Thug03
csendes tag

Kompozit kábelem nem volt... most próbálom elüzletelni egyre. Remélem hogy azzal működni fog... ha nmem akkor foglamam sincs, biztos megvagyok átkozva :)

(#23177) Badb0y


Badb0y
addikt

Hogy tudom lementeni vinyóról a mentéseket ha nincs kártyám? Ill. valahogy totalcommanderből nem lehet valahogy látnia vinyót? Routerre rákötöttem, kapcsolódási gondok nincsenek.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#23178) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Valaki vett még rajtam kívül akciós játékot az auchanba? Még 8.áig lehet venni, ha van még:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23179) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

UPS ütemezés szerint holnap kézbesítik a boxomat.
Fasza, csak ne lenne fizika vizsgám. Mondjuk utána lehet lesz egy kellemes délután más okból kifolyólag, de ez a holnapi nap zenéje.

(#23180) eddie17 válasza Mr.Grincs (#23178) üzenetére


eddie17
addikt

Én ma kaptam egy levelet a CD galaxis-tól, hogy elfogyott az Orange box, és nem tudják küldeni. Mondjuk nem csodálom, 3500ft-ért:) De így ez most kimarad az életemből...

(#23181) Mr.Grincs válasza eddie17 (#23180) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én meg agyalok, hogy ma még rendelek méregből egy gta-4 et a cd galaxistól és holnap elmegyek érte mert 12500 ft ha neten rendelem meg és bemegyek érte.

A Soldier Of Fortune Payback is jó vétel 4940 ft ért ha neten rendeled meg. :C

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23182) eddie17


eddie17
addikt

Láttátok már, hogy fent van marketplace-en a Tekken 6?:) Játékok között meg lehet keresni, igaz csak egy videót ad ki, de lassacskán csak lesz valami:)

(#23183) Gebriel válasza Mr.Grincs (#23181) üzenetére


Gebriel
veterán

Itt nincs olcsobban?

(#23184) Prof01 válasza Mr.Grincs (#23181) üzenetére


Prof01
veterán

Én ma láttam használtan 7k-ért. Ha érdekel, hogy hol, küldj egy pü-t!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23185) Mr.Grincs válasza Gebriel (#23183) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Van egy visegrádi forma, akinek írtamhasznált ügyben de még nem írt hogy mi a helyzet. A többi jövőhétre menne új kiszerelésben 10K körül.

Prof01: PÜ ment:)

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23186) p_milan válasza Skynet258 (#23174) üzenetére


p_milan
aktív tag

Hali!

Pont ez ügyben akartam kérdezni. Ha rendelek PAról mondjuk 4 játékot, akkor az mint kiderült 4csomagban érkezik meg. Akkor számoljak 4*600-700 forinttal? Tudom, hogy még így is a MO árak alatt vagyunk jóval, de azért csak számít az a pár ezer forint is. :)

Köszi.

(..(.)..)

(#23187) sch_a


sch_a
addikt

Be tudom valahogy állítani, hogy indításnál melyik profillal jelentkezzen be automatikusan? Vagy mindenképp azzal fog, amit először hoztam létre?

(#23188) zsocy válasza p_milan (#23186) üzenetére


zsocy
őstag

Mivel nem fér be a buborékos borítékba csak 1 dvd, gondolom ha sima postát választasz akkor 4 borítékot adnak majd fel, és azokra 4szer kell postát is fizetni. Ha futárral rendelsz, beférnek a dobozba, és van is mind a 4 játék készleten, akkor szerintem el is küldik egyben.

sch_a : be tudod állítani, legalábbis nekem sikerült még a régi dashben, az újban már nem használom, arról nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#23189) sch_a válasza zsocy (#23188) üzenetére


sch_a
addikt

Köszi! Közben nagy nehezen megtaláltam.

(#23190) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Legyen szives valaki foglalja ossze a kovetkezo kerdesemre a valaszt, mert 1 oraja bongeszem a forumot, es sehol nincs leirva:

Mi van akkor, ha bannolnak flasheles miatt?
Jelenleg a Live-ot demo letoltesre hasznalom csak, multiplayerre elvetve.
Ha nem warez lemezt hasznalok, akkor is bannolnak?
Demo letoltesre tovabbra is hasznalhatom?
Multiplayer eredeti lemezzel sem fog menni?
Milyen egyeb hatranyt okozhat a bannolas?

(#23191) p_milan válasza Coyote2000 (#23190) üzenetére


p_milan
aktív tag

Az MS a driver FWjét nézi, ha abba nem az van aminek kellene, hogy legyen akkor kaphatsz bant. A ban után megszűnik minden támogatás. Nem használhatsz jóformán semmit csak az írott lemezeket, illetve multi is csak a Live megkerülésével fog menni Vlanhoz hasonló dologgal, ha jól tudom. Garancia ugrik.

Kb ennyi "csak". :P

(..(.)..)

(#23192) Skynet258 válasza p_milan (#23186) üzenetére


Skynet258
veterán

Play-asiaról kaptam már nagyobb borítékban is, abban kettő játék volt (posta egyszeres).
Egy ideje ilyet nem kaptam, úgyhogy nem tudom, csinálják e még így.
Tegnap pedig game.co.uk-ről kaptam 3 játékot, mindhárom külön borítékban volt - a postaköltség azonban itt is egyszeres, mivel egyszerre rendeltem meg őket. Az, hogy ők külön csomagolták - ő dolguk. :D
PA egyenként $3.40-et számol fel tételenként, game.co pedig £2.95-öt, de itt nem gáz, ha külön küldik - lásd mint nálam is, egyszeres volt a postaköltség, és 3 boríték jött.

De egyébként a posta mértékét megtudod rendelés közben, 4 játéknál ez olyan 2500 pénz (PA).
Elsőre soknak tűnhet, de számolj csak utána, hogy ennyit bőven megspórolsz akár egy játékon is (főleg ha kifogsz nagyobb akciókat, mint ami most volt az ünnepek környékén).
Szóval bőven megéri ;)

https://geekpulse.hu

(#23193) OddMan válasza p_milan (#23191) üzenetére


OddMan
őstag

"illetve multi is csak a Live megkerülésével..."

Nekem nincsen flash-elve az xbox-om de az érdekelne, hogyan lehet Gold profile nélkül multiban játszani? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#23194) zsocy válasza Coyote2000 (#23190) üzenetére


zsocy
őstag

Bár ez elég kényes téma errefelé, de próbálok válaszolni...

A legnagyobb baj hogy ha bannolnak akkor megszünik a garanciád. A live-ot azzal a géppel többet nem éred el, demot sem tudsz letölteni, és a multi sem megy, eredeti lemezzel sem.

Állítólag a firmwaret nézik bannolásnál, szóval mindegy hogy eredeti-e a játék a hekkelt boxban vagy sem, de ezt senki sem tudja biztosan. Ha flashelt a gép, de jó útra tértél és eredeti a játék, akkor kissebb az esélye a bannak, de nem lehetetlen. Szerintem ha mókolt a gép, bele se dugd a hálókábelt, bár ez lehet túlzás már.

[ Szerkesztve ]

(#23195) p_milan válasza OddMan (#23193) üzenetére


p_milan
aktív tag

Ha lesz egy kis idő megkeresem, van erre egy külön oldal, ahol le van írva, hogy mit hogy, illetve van egy kisebb közösség is akik megszervezik a játékokat, ilyeneket. Egyébként guglizz rá, biztos megtalálod. :)

(..(.)..)

(#23196) Coyote2000 válasza zsocy (#23194) üzenetére


Coyote2000
őstag

Ezek szerint jol ereztem, senki sem biztos abban, hogy mivel jar a ban :-)

A gari nem erdekel, mivel mar ugysincs a gepre. A demoletoltes erdekelne, de tulelem nelkule.

Azokat a szolgaltatasokat erinti a ban, amik nem fuggnek a live-tol? Pl. helyi multiplayer, egyebek? A live-os profilomat tudom hasznalni kapcsolat nelkul is, de kerdes hogy ban eseten is tudom-e.

Sztem nem kenyes a tema, mivel ha meggyoztok valakit, hogy a bannal tul sokat veszitunk, akkor az illeto esetleg elveti a warez gondolatat is. Erre a pelda en vagyok, ha tul gazos akkor maradok a normal boxnak, csakhat gold membership nelkul sokra nem megyek.

(#23197) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Üdv all!

Nah 10 perce beléptem én is az XBOX360-as táborba ! :C :R :DD
Van-e valami jótanács a gép használatával kapcsolatban?!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#23198) tiv83us válasza gyuromoj (#23197) üzenetére


tiv83us
veterán

Probalj meg ne ralepni reszegen.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23199) zsocy válasza Coyote2000 (#23196) üzenetére


zsocy
őstag

Bizony, senki sem tudja biztosan, az MS megtartja magának a titkot. Érthető is, ha kiderül mit néznek, akkor azt ki is tudják cselezni a fiúk.

Demot jópár helyről tudsz szedni, pár napja/hete valaki linkelt egy francia oldalt, ott szinte az összes demo fenn van letölthető, kiírható formában.

tiv83us, ez a tanács megtörtént eseten alapul? :D

[ Szerkesztve ]

(#23200) OddMan


OddMan
őstag

A hmv.com-on egész jó áron van most a Fable 2 xbox game.
Szerintetek ezen van magyar felirat? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.