Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23951) syl5 válasza syl5 (#23948) üzenetére


syl5
őstag

Ami még kimaradt, hogy a gépem Arcade!

Tehát:

A gépem 2008 júliusi LiteOn drive-os Arcade.
Lehetséges az, hogy a garis matrica csak az ezüst microsoft felirat legyen?
Vagy az, hogy van rajta Ezüst csíkos Microsoft felirat + új fajta garis matrica is?
Vagy az új fajta matricát csak a javított gépekre rakják?

Sürgős lenne!

Előre is köszönöm a válaszokat!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#23952) (Kolombusz) válasza -kdM- (#23950) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

álló helyzetben nyomja az lb-t rendőrautóban :K

(#23953) syl5 válasza syl5 (#23951) üzenetére


syl5
őstag

Sziasztok!
Lenne még pár kérdésem az előzőekhez a boxxal kapcsolatban:
-Hol tudom regelni a gépet, vagy megnézni hogy még mennyi gari van rá stb?
-ill. van a microsoftnak most az új dash miatt ilyen memória bővítős akciója...ezt igénybe vette már valaki, vagy Mo-on nem is lehet?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#23954) fidor válasza syl5 (#23953) üzenetére


fidor
csendes tag

Na most a lényegről jól elkanyarodtunk.Szóval akinek zúg a gépe használjon fejhallgatót akinek nem az meg örüljön neki.Végül is ennyi a válasz ahogy elnézem.

(#23955) Don47 válasza syl5 (#23953) üzenetére


Don47
tag

Regelni itt tudod a gépet: link

Úgy hallottam, itthon az az akció nem elérhető, de nem is nagyon néztem utána (60GB tulaj vagyok).

Xbox Live: Oberst Don47

(#23956) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Ha valaki keres egy tökéletes, megbízható és szinte új gépet, tudok egyet ajánlani.

Xbox 360 Premium 60GB (Falcon) + 1 hónap Live Gold
Forza Motorsport 2 (karcmentes)
Gears of War (karcmentes)
10 méter LAN kábel
KáCsa 2m 1.3-as HDMI kábel (szvsz jobb nem fog kelleni)

360 további alaptartozékok:
- 1db vezeték nélküli kontroller + 2db gyári Energyzer elem
- 1db vezetékes head-set, amit kontrollerbe lehet csatlakoztatni
- AV kábel, meg csomó kábel, ami után tessék utána nézni, megvan mindene.

Csak így egyben kompletten vihető el. Én 75-t fizettem a fenti csomagért. 58-t kérek érte. És egyben fizetem a futárt. Ez így egyben már olcsóbb, mint egy alap 60 gigás. Alku nincs, lehet el sem fogom adni. Mondjuk egy hónapja nem játszottam vele és kb két hónapja vettem a Console Corner-ben. Gari is van, doboza is van (CoD5-ös), mindene megvan. Ez is egy új gép.

Igény esetén adhatok hozzá +5ezer Ft-ért egy Ansmann töltőt és 4db Ansmann AA (2100mAh NiMH) és 2db Ansmann AAA (800 mAh NiMH) újratölthető elemet. A töltő természetesen tölti az AA és AAA aksikat is.

Miért? Mert hülye vagyok princo.gif és néhány hónap múlva megint egy ilyenért fog sírni a szám.

(#23957) syl5 válasza Don47 (#23955) üzenetére


syl5
őstag

Köszi!
Érdemes amugy egyáltalán regelni, ha nincs a boxomnak semmi baja?
Vagy haggyam későbbre, ha esetleg eladnám, akkor a köv tulaj tudja magát regelni javítás esetén?

ill. előző kérdéseimre is tudnál válaszolni? [link] ...bár végigfutottam a topic-ot, és kezdek megnyugodni, hogy az ezüst microsoft felirat a nyerő...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#23958) Don47 válasza syl5 (#23957) üzenetére


Don47
tag

Én úgy voltam vele, hogy ha nem muszáj, nem regisztálom a boxot. Aztán jött a RRoD, telefon a MS-nak, ott muszáj volt beregelni. De legalább megcsinálják.

Matricaügyben sajnos nem vagyok képben.

Xbox Live: Oberst Don47

(#23959) Djuree válasza asbi_ (#23949) üzenetére


Djuree
félisten

jóvan na :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23960) Mr.Grincs válasza -kdM- (#23950) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi!

Amúgy igen GTA4 ről van szó.
Idáig a 200 repülő patkányból 3at találtam és aprítottam fel csak:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23961) burgatshow válasza Peat;) (#23945) üzenetére


burgatshow
veterán

Októberi Falcon gépem van és nem zúg jobban, mint amennyire kell neki a hűtés miatt. Ha játszok és vinyóról fut a gamma, akkor abszolút nem zavaró még úgysem!!! ha a TV-t némítom.

Szóval nem tudok nektek érdemben segíteni.

(#23962) Don47 válasza burgatshow (#23961) üzenetére


Don47
tag

Nekem ugyanez.

A második félévben készült gépek már biztosan Falcon v2-k... ezt csak mint tény említem meg, nincs elképzelésem arról, hogy a memóriachipeknek az alaplap másik oldalára helyezése mennyire befolyásolhatja a ventillátorok zajszintjét.

Xbox Live: Oberst Don47

(#23963) Roland35


Roland35
tag

Sziasztok!

Xbox 360 és gép között vacilálok!?... segítenetek kéne ;]

Nemtudom eldönteni hogy mit vegyek mert a gépet évente kell ujitani, a boxot nem... és az olcsobb is... és hallottam rola sok jot és rosszat is (mármint a boxrol)...

Néztem boxokat boltban... 57 ért találtam 60gb-os winyoval... és 2 játékkal... elég jo,,,

Lenne pár kérdésem:
-mennyi egy flashelés kb? ,
-és hogy tudok e sima dvd iroval irni xbox360 ra játékot?
- ha igen akkor hogy?...
-és hogy meddig lesznek rá játékok... kb meddig gyártanak mert a ps2 is elég régi de még gyártanak rá!...?
- mennyivel jobb egy lcd-tv -n a box mint egy sima crt-n?...
- és hogy a box vagy a gép éri meg jobban?

Előre is köszönöm!... :C Elég nehéz döntés remélem tudtok segíteni ;) :R :R :R

Üdv: Roland35

,, Arcom piros szemem ragyog, ha kerestek szarni vagyok!"

(#23964) Atomgeszi válasza Roland35 (#23963) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Grat, még a topik címét se olvastad el. Használd a google-t.
De a hűtésmódot el ne felejtsd, nehogy 3ledes legyen a gép. :) :DDD

(#23965) Don47 válasza Roland35 (#23963) üzenetére


Don47
tag

Ne flashelj, nem éri meg. Az utánam hozzászólók bőven elég érvvel fognak szolgálni.
Hogy játékok meddig lesznek rá... hát... vedd a következő generációs Xbox megjelenését, és számolj rá kb. egy évet. A 360-nál is hasonlóan volt.
HD-ban nagyságrendekkel szebb a kép, SD tévén kicsi a felbontás, eléggé részletszegény, néha alig lehet olvasni a feliratokat.

"és hogy a box vagy a gép éri meg jobban?"

Milyen választ vársz az X360 topikban? :U

Xbox Live: Oberst Don47

(#23966) DieHard válasza Don47 (#23965) üzenetére


DieHard
senior tag

hogy nem éri megy az sztem eléggé vitatható.

(#23967) Kasza08 válasza Roland35 (#23963) üzenetére


Kasza08
őstag

nem éri meg boxot venni, flashelni is kell, 400Ft, egy dvd. Arra is kell költeni... Jobban jársz a PC-vel!:DDD

Ha mondjuk nem flashelnéd, akkor talán jobban megérné a box:U

(#23969) sK0t


sK0t
tag

Ööö ha flasheled a gépet akkor játszhatóak rajta a tört játékok, de az online játék nem ugye?

És egy nagy kérdés : xbox360 vs ps3 ?

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy akadhat-e a játék konzolon, mert nem bírja el a grafikai beállításokat?

Vagy ha egy játékra csinálnak magyarosítást, azt hogyan tudom felrakni rá, ha a gyári dvd-n nincs rajta?

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#23970) Atomgeszi válasza sK0t (#23968) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De. Csak bannolhatnak. Akko viszont no gar se live! :)

(#23971) sK0t válasza Atomgeszi (#23970) üzenetére


sK0t
tag

Ezek olyan érvek, amin elgondolkodik az ember...
A Live az fizetős? Havonta mennyibe kerül ?

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#23972) -kdM- válasza sK0t (#23971) üzenetére


-kdM-
senior tag

~700-3000ft/ho, attol fugg mennyi idore fizetsz elo

(#23973) Prof01 válasza Kasza08 (#23967) üzenetére


Prof01
veterán

Te már csak tudod. Ezért álltál át eredetire igaz? :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23974) eddie17 válasza -kdM- (#23972) üzenetére


eddie17
addikt

Mi ez a 700tól 3000ig per hó? Fix összeg, nem változik annak függvényében, hogy mennyi időre fizetsz elő... :U

(#23975) Don47 válasza eddie17 (#23974) üzenetére


Don47
tag

Szerintem a kolléga úgy értette, hogy ha 1 hónaposat veszel, az kb. 3000 forint, viszont ha 12 hónaposat, akkor 9000/12=750.

Xbox Live: Oberst Don47

(#23976) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

MOH Airborne kipörgetve közepes szinten:) Nem izzadtam vért, de volt egy pár izzasztó helyzet:) főleg a vége elég szopatós amikor az ólomkatonák jönnek a gépágyúval + rajtuk jó vastag páncél és egy fejlöveés sem küldi át őket a túlvilágra hanem legalább 3 kell nekik vagy több :W Mindenkinek ajánlani tudomcsak Nem csak tanulójátéknak érdemes megvenni. Aki szereti a világháborús játékokat annak ez kötelező.

Közben tolom a gta 4 et is rendületlenül. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23977) syl5 válasza Atomgeszi (#23970) üzenetére


syl5
őstag

De csak akkor bannolnak, ha másolt játékkal játszol live-on; ha eredetivel nyomod, akkor hiába van flash-elve a géped nem bannolnak....sztem így van...jól mondom? :)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#23978) eddie17 válasza Don47 (#23975) üzenetére


eddie17
addikt

Azt hiszem, egy havit nem is lehet kapni. Végül is mindegy.

(#23979) Motaba78 válasza syl5 (#23977) üzenetére


Motaba78
őstag

én is igy tudom.

ha ki van flashelve a gép akkor a lehetőségeid bővíted ki otthoni szórakozás szempontjából jóárasított játékokkal.

Attól még hogy flashelt a gép nem jelenti azt hogy nem veszi meg az eredeti játékokat.

ha pc-je van az sem jelenti azt hogy minden játékot megvesz.

(#23980) capafog23 válasza syl5 (#23977) üzenetére


capafog23
őstag

Ha flashelve van a géped, és megveszel egy eredeti játékot, mert hogy most te live-ozni akarsz vele, attól simán kibannolhatnak.

Szerk: A gép logolja, hogy mivel, mikor játszottál, ergo látja hogy pl megjelenés előtt már játszottál valamivel.

[ Szerkesztve ]

(#23981) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

A GTA 4 be van az az archi hogy helikopterrel kell a hidak alatt menni. 12-t kel megcsinálni vagy 13 at és van hátra kb 4 vagy 5 és már nincs több híd....a közúti hidag alatt meg nem nagyon akarja az igazságot pedig nem meghyek neki semminek..
Ezek szerint más helikopterrel kell átmenni alatta?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23982) Motaba78 válasza capafog23 (#23980) üzenetére


Motaba78
őstag

ja, hogy ha valaki megjelenés előtti játékkal játszik online azt megértem hogy nem szeretik mikroszofték. :DDD

Az megint más dolog ha valaki pc-zik akkor legalább egy oprendszert vegyen magának, én legalábbis így látom.

[ Szerkesztve ]

(#23983) syl5 válasza capafog23 (#23980) üzenetére


syl5
őstag

A franc egye meg!
Ravasz ez a Microsoft...

Ezek után felmerült bennem pár kérdés:

-Minden live-ra való csatlakozásnál elküldi a gépem Microsoft-éknak a log-ot?

-Ha csak az eredeti megjelenés után játszok a backup játékkal, akkor az eredményezhet a logban "furcsa" bejegyzéseket?

-Ha igen, akkor következtetésem szerint egyáltalán nem lehet rákötni egy flash-elt gépet hálózatra, mert akkor bannolnak Így van ez?-->> tehát nem tudok dashboard-ot frissíteni sem, ha már játszottam backup lemezzel?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#23984) -kdM- válasza Mr.Grincs (#23981) üzenetére


-kdM-
senior tag

en is azenvedtem az utolsoval mert valamiert nem adta be, de itt a terkep a hidakrol

(#23985) syl5 válasza Motaba78 (#23982) üzenetére


syl5
őstag

sztem capafog23 nem megjelenés előtti online játszásra gondolt, hanem akár offline megjelenés előtti játék is gondot okozhat későbbi live-ozás esetén

én így értelmeztem...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#23986) zsocy válasza Mr.Grincs (#23981) üzenetére


zsocy
őstag

Nem kell másik kopter, bármelyikkel meg lehet csinálni. Ezt az oldalt nézd át, minden achievementre ad leírást, videot, vagy képet, nagyon sokat tud segíteni.

(#23987) Mr.Grincs válasza syl5 (#23983) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi a térképet ezzel sokat segítettél:) :R

zsocy: neked is köszi az archis oldalt :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23988) -kdM- válasza eddie17 (#23974) üzenetére


-kdM-
senior tag

1 honapost (kb 3000 ft) es 12+1 honapost (kb 9500ft) is lehet kapni

(#23989) Don47 válasza eddie17 (#23978) üzenetére


Don47
tag

Lehet kapni.

szerk: :B már megint megelőztek...

[ Szerkesztve ]

Xbox Live: Oberst Don47

(#23990) p_milan


p_milan
aktív tag

Sziasztok!

Ma elmennék, és megvenném az elitemet végre valahára! Ezt a boltot néztem ki, illetve a Lego Indis, Kungfu Pandás verziót, mert mindkettő kelleni fog. :DD

Szerintetek megbízható a bolt, (bár tök mind1 gondolom, mert MS gari lesz rajta, na de még is). Vásárlásnál kipróbáljam, vagy nézzek rajta valamit? Milyen papírt kell hozzá kapnom?

Köszi! :C

(..(.)..)

(#23991) Motaba78 válasza p_milan (#23990) üzenetére


Motaba78
őstag

a bolt szerintem rendben van.

Azt azért megnézheted hogy hdmi csatlakozó van-e rajt, hátha....

én papírból csak a blokkot kaptam, még magyar kézikönyv sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#23992) p_milan


p_milan
aktív tag

Illetve lenne még egy NAGY problémám. Egy hálózatokban jártas emberke kellene nekem.

Szóval van egy Web 'n' Walk Tfosos netem. Ezt kellene összehozni valahogy a Boxxal. Ami a kérsé lenne. Van egy notim, amin megy a net. Ezt kellene valahogy Nattal megoldani, és UTPn keresztül összekötni a Boxxal.

1. Milyen kábel kell a noti és a box közé vajon? (cross, vagy sima)
2. Milyen program segítségével tudom megoldani a natot?

Aki tud segíteni ez előtt :R . :DD :DD

(..(.)..)

(#23993) Lamair


Lamair
aktív tag

esetleg aki székefehérváron keres konzolos boltot ezt tudom ajánlani

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#23994) -kdM- válasza Motaba78 (#23991) üzenetére


-kdM-
senior tag

elite-en mikor nincs hdmi csatlakozo?

(#23995) eddie17 válasza -kdM- (#23988) üzenetére


eddie17
addikt

Ok, rendben. Szerintem az éves megéri, egész jó szolgáltatást nyújtanak.

#23994: Minden eliten van hdmi csatlakozó, ez volt az első box amin volt hdmi.

[ Szerkesztve ]

(#23996) zsocy válasza p_milan (#23992) üzenetére


zsocy
őstag

Szia.

Routerrel tudod megoldani, ott minden egyből, és jól fog működni. Minden más hekkelés nehéz, és nem is biztos a végeredménye. Persze ha valaki vágja úgyis elmondja majd hogyan is kellene.

Egyébként azért érdemes megnézni hogy van-e HDMI az Elite-en, hogy nehogy egy Arcade-ot kapj ami fekete neolux-al van lefújva :D :D

(#23997) (Kolombusz) válasza syl5 (#23977) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Rosszul tudod. Senki nem tudja, hogy miért banolnak.

(#23998) zsocy válasza (Kolombusz) (#23997) üzenetére


zsocy
őstag

Igaz, ha valaki tudná hogy pontosan miért banolnak soha többé nem kapná meg senki, egyből jönne ki az új firm ami már kivédi. Szerintem ez a logküldés sem igaz, elég sok jogi problémát felvet ha a konzol titokban "hazatelefonál".

(#23999) p_milan válasza zsocy (#23996) üzenetére


p_milan
aktív tag

Csak az a baj, hogy nincs USBs routerem, így ezt a variásiót buktam. Ezért akartam volna valami trükkös megoldást. Lehet XP tudja alapból. Noti - Box UTPvel össze, és a gépen megosztom a netet, hogy tudják a hozzá csatlakozó gépek is használni. Ez szépen hangzik így, már Mikrofosnál kb 5% esélyt látok rá, hogy menni is fog 0 konfig nélkül. :DDD

(..(.)..)

(#24000) syl5 válasza (Kolombusz) (#23997) üzenetére


syl5
őstag

Hmm.
És erről a logolásról tudsz valamit?
Vagy milyen konkrét esetekről hallottatok, amiért bannoltak?

Eléggé jól meg van csinálva azért ez a védelem....

De sztem abban lehet ráció, amit itt előzőleg egy kolléga mondott, hogy logol a gép...stb.

Ui.: mondjuk aki flash-eli a gépét, azt sztem annyira nem érdekli a live, és így garija is lesz(az első javításig remélhetőleg:) ); új dash-t meg végülis be lehet szerezni innen-onnan...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.