Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23751) eddie17 válasza Prof01 (#23749) üzenetére


eddie17
addikt

Én idén töltöm a korhatárt(21) és korlátlan+autó jogis befigyel ősz elején. Hajaj mi lesz itt, xbox baráti kör motoros túra:D

(#23752) Kasza08 válasza eddie17 (#23751) üzenetére


Kasza08
őstag

viszed a túrára a boxot:D

Djuree: Ez de jó:D

Ilyen, csak teljesen kék:))

(#23753) Mr.Grincs válasza Fusion01 (#23750) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az már duda:D boxból a sok soha nem elég:D

Más: Ha már annyira témánál vagyunk, akkor én is idén töltöm a 21. életévem méghozzá március 15.énXD És "A" korlátlanra rakom le jogsit. De szerintem már jövő hónapban elkezdem kreszt addig meg betöltöm a 21. et és mehet a dolog....KOPPGÁZ:D A "B" az már megvan 2005 óta hála az égnek szóval azzal meg nem kell pöcsölnöm.
Van egy mondás ha van kocsid lesz csajod:D Kép is van hozzá de szerintem ismeritek:)

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23754) 30z.Samu válasza (Kolombusz) (#23743) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ott a pont! Nem kell mindig az Xboxról beszélni, néha belefér más is! :R

Sic Parvis Magna

(#23755) Kasza08 válasza Mr.Grincs (#23753) üzenetére


Kasza08
őstag

milyen szép fösslegény:D biztos szerzel csajt, ha legalább ilyen jóképű vagy, és ilyen jó a verdád:D

(#23756) _ak_


_ak_
addikt

:Y nem ugrik be, h a kollektív tud alatti, mint fogalom kinek az ötlete volt, de vmit tudhatott.

én is szinte csak arra várok, h javuljon az idő és elkezdhessem a motoros jogsit. bár engem alapból sosem vonzott úgy a motorozás, tavaly ősszel vmi biztosíték kiégett és egyszerűen már álmomba is motoroztam, úgy h várom a jobb időt és remélem marad elég pénzem egy motorra is :DDD az már csak hab a tortán, h én is majd 2m és 100kiló ;]

Let's begin, de gozaimasu!

(#23757) tiv83us


tiv83us
veterán

A ketten egy robogon dologrol valahogy mindig ez jut eszembe ;]

En mar eldontottem, iden nyaron megvalositom az almom, a Kentucky Derby utan veszek egy faken nagy Choppert, kituzom az amerikai zaszlot a vegibe, rapattanok es lemotorozok a nyugati partra a 66-os uton, majd onnan le Mexiko es haza. :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23758) Djuree válasza tiv83us (#23757) üzenetére


Djuree
félisten

a poén az hogy te megteheted. valami ilyesmit én is szeretnék egyszer csinálni. talán lesz rá lehetőségem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23759) tiv83us válasza Djuree (#23758) üzenetére


tiv83us
veterán

Tobbek kozt ezert /is/ hagytam el a sullyedo hajot mar lassan egy evtizede :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23760) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Fifa Street 3, vagy Overlord nem érdekel valakit?

Én meg keresek GH3 játékot (gitárom van), illetve Ninja Gaiden 2-t. De éppen egy Call of Juarez sem lenne rossz.

(#23761) Don47


Don47
tag

Végre sikerült odáig jutnom, hogy megrendeljem a RB2-t (hosszas megfontolás után esett rá a választás). Jellemzően én is ráfaragtam az árfolyamokra... Két-három hete 42 000 lett volna, most 47. :( Azt írják, a forint megint a rekordig gyengülhet. Süllyedő hajó.

Remélem, a box hamar befejezi a frankfurti vizitet.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live: Oberst Don47

(#23762) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Bakker, lehet várok még kicsit a PS3-al, boxon is annyi cím van, amit még nem tudtam kijátszani, hogy ihaj, ráadásul idén is milyen címek jönnek, aligha lesz időm ezek és a cod multi mellett mással játszani, hála annak, hogy most már olyan jó kis tantárgyakat magolhatok majd, mint az anatómia, a molekuláris biológia, illetve a sejtbiológia. :D

Na, ezek mellett akarok adni egy újabb esélyt a Mass Effectnek, valahogy elfelejtettem mikor még SDTV-m volt és a kis felbontás miatt nem tudtam célozni. Nem ártana kipörgetni a Ninja Gaiden 2-t sem, meg az új Prince of Persiát is... Vár még rám a Gow 1 és 2, illetve a Halo 3-nak is adok egy újabb esélyt, immár nehezebb fokozaton, bár ezeket szívesebben játszanám kooperatívban, mint egyedül. Vicces, hogy mindhárom játék megvan és egyiket sem vittem végig. A gow2-t még csak barátaimnál, illetve az MM-ben játszottam, a sajátom még a gépbe se volt betéve.

Mire ezeket kipörgetem, megjön a Race Pro hatszor (ezt úgyis megveszem megjelenéskor), aztán a Resi 5, mert bár azt írtam korábban, hogy nem érdekel, azért a demot kipróbálom és ha tetszik megveszem ezt is, bár ezt csak használtan szerintem... Jön F1-es játék is, meg még sorolhatnám.

Ez így sok pénzbe fog kerülni, és sok időt is igényelnek majd. Inkább nem kezdek el gondolkodni azon, hogy PS3-ra milyen játékok érdekelnének, mert akkor idegösszeroppanást kapok, hogy miért csak 24 órából tart egy nap, mikor ebben kell tanulni, aludni, enni, a barátokkal építeni a kapcsolatot, a lehető legtöbb jó csajt felszedni és még sorolhatnám. Áhh. 36 óra kéne minimum.

(#23763) GyuZa válasza Kasza08 (#23752) üzenetére


GyuZa
tag

Én egy ilyennel szaggatom az aszfaltot:

50ccm, folytás kiszedve, kb. 80 a vége, de még ezzel is nagy élmény a motorozás. Nyúzom a gépet rendesen, a legjobb pedig hogy 100-on kb. 2.5-t, rossz esetben is csak 3 litert zabál. 2 évem van hátra a 21-ig, az első dolgom az lesz hogy megszerezzem az A-s jogsit aztán jöhet valami nagyobb motorgépjármű... :))

(#23764) GyuZa


GyuZa
tag

Mit gondoltok, Lips-be mehet a cucc? [link] :DD

Bár jobban belegondolva a rock band-ből és a guitar hero-ból sem hiányozhatna... :)

(#23765) eddie17 válasza (Kolombusz) (#23762) üzenetére


eddie17
addikt

Én is mostanság akarom végigvinni a Halo-t, ha gondolod, egy koop mókában benne lennék.

Nekem is van még mit kijátszanom:)

Gyuza: :D

[ Szerkesztve ]

(#23766) OddMan


OddMan
őstag

Aki esetleg akar rendelni a "hmv.com"-ról az nyugodtan tegye meg, nekem korrektül megküldték a rendeléseimet.
Amúgy a Fable II PAL UK játékon tényleg van magyar felirat! :DDD
Köszi a felirat jelzést: Siffredi és Mr.Grincs .

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#23767) OddMan


OddMan
őstag

Tegnap nézegettem a memóriakártyán lévő adataimat. A profilt valamint a játékmentéseket lehet "mozgatni", szóval úgy nézem, hogy ezeket simán át fogom tudni pakolni az új merevlemezre. A System résznél viszont csak a "törlés" opció jelenik meg. Gondolom, akkor ezeket a dolgokat nem fogom tudni átpakolni. Úgy néztem, hogy az automatikusan telepített játék patch-ek, dashboard frissítések, optional media pack és a marketplace bejegyzések vannak itt tárolva.
A kérdésem, hogyha átmozgatom a profilt meg a játékmentéseket a merevlemezre, akkor nyugodtan kivehetem a memóriakártyát, az xbox automatikusan újra letölti a hiányzó rendszer és játékfrissítéseket a merevlemezre, amik eddig a memóriakártyán voltak? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#23768) asbi_ válasza Kasza08 (#23734) üzenetére


asbi_
tag

hehe, én meg pont az autózásért vagyok oda nagyon :) 15 éves korom óta nem is tudtam másról beszélni, csak jogsi jogsi jogsi :D kár, hogy versenyzésre nincs keret.. :(
~2,5 év még 21-ig, de mindenképpen leteszem majd A korlátlant, ki tudja.. hátha megcsap a menetszél és addikt leszek :DDD

(#23769) (Kolombusz) válasza eddie17 (#23765) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

na, az fasza lenne :) majd megbeszéljük, ha debrecenben leszek

(#23770) capafog23


capafog23
őstag

Én inkább kocsikázni szeretek. Van egy robogóm is, de azzal csak nyáron furikázok kisebb dolgokat elintézni. (Nagyon nem tetszik eleve az a motorba hogy 0 a biztonság szóval ha csak 50-el találkozol egy kocsival, már simán megvan az esély hogy lebénülsz, meghalsz, míg kocsiba 50-el semmi.)

Szerk: Amúgy nagyon szétoffoljuk a topicot.

[ Szerkesztve ]

(#23771) zsocy válasza capafog23 (#23770) üzenetére


zsocy
őstag

Ahogy Kolombusz is mondta, nem baj ha néha másról is megy a téma mint a kábel-RROD-hűtésmod.

Nálam az a baj hogy én autózni, motorozni és játszani is szeretek nagyon, de ezt már nem lehet fenntartani sajnos :) Azért remélem pár éven belül tudok venni egy choppert, aztán mint tiv83us, kirakom a zászlót, és elmotorozok a 6-os úton :D :D

(#23772) VD


VD
őstag

Egyre Több üzlet hirdet a Box-hoz USB pendrive-ot. Ennek mi értelem? :F
Ugyanúgy kezeli mint a memórikártyát és HDD-t? Teszem azt akár az új dashboard és ez által a játékok is felmásolhatóak rá? Vagy ez csak álom? :U

(#23773) zsocy válasza VD (#23772) üzenetére


zsocy
őstag

Ez csak álom sajnos. USB-s eszközre nem ment semmit, onnan csak olvasni tud képeket, zenéket, de pl. demokat már nem.

(#23774) VD válasza zsocy (#23773) üzenetére


VD
őstag

Köszi!

Sejtettem. :O
Végül is a Microsoft nem a vöröskereszt. ;]

(#23775) Mr.Grincs válasza VD (#23772) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez nekem nagyon new:) Hol láttál ilyen usb-s lótúrót?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23776) zsocy válasza Mr.Grincs (#23775) üzenetére


zsocy
őstag

Szerintem csak pár élelmes cég igy hirdeti a sima pendriveot. Végül is xbox kompatibilis, hiszen rá lehet dugni :)

(#23777) balazslovi


balazslovi
csendes tag

Sziasztok!
A kérdésem kicsit bonyolult de lehet hogy csak a szamomra. Szóval adot egy xbox 360 Egy 22es wide monitor 1680x1050es felbontassal. Szval a kerdesem hogy VGA kabelt ajanljatok amirol tudom h 1080i ig tud felbontsat vagy a masik lehetosegem hogy tv tuneremen keresztul component kompozit vagy esetleg svideon kersztul mert ha jol tudom mindegyik veggel rendelkezo kabelt lehet mar kapni xboxhoz es igy nem ken cserelnegetnem a ha eppen gepezni akrok vagy eppen xboxozni akarok a kabeleket a monitor hatuljaban. A kérdés az hogy ezekkel is el tudok e erni igy tv tuneren ekrsztul olyan felbontast mint a VGA val.
Köszönöm :R

(#23778) (Kolombusz) válasza capafog23 (#23770) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én is így vagyok vele.
Nyáron, ha minden jól megy, egy hónapos körutazásra indulok, berakom a kocsiba a sporttáskámat, a laptopomat, meg esetleg a barátnőmet (feltéve, hogy tudja finanszírozni az utazás rá eső részét, mert én nem fogok egy ilyet kifizetni, az biztos:D), ha lesz éppen.
Aztán bejárom Franciaországot, couchsurfingezek, panziózok, sátrazok, ahogy éppen esik majd.

Egy ilyennel megyek majd.

(#23779) Gripper


Gripper
tag

Üdv mindenkinek!

Elértem arra a pontra hogy beruháznék egy XBOX360-ba.
Főleg most, hogy az új Jasper változat kijött, ami "elvileg" ugye kevésbé hajlamos kinyiffanni a melegedő GPU-ja miatt. Szóval a vételi szándék megvan. Viszont a lakóhelyemen nincs egy valamirevaló konzolos bolt. (Illetve van.....de az.....hát enyhén szólva gyanús körülmények között működik). Naszóval. Tudnátok-e ajánlani olyan online boltot ahonnan biztosan lehetne a fent említett új típusú box-ból rendelni.
A válaszokat előre is köszönöm. :R :R

(#23780) Mr.Grincs válasza zsocy (#23776) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Minden pendriveot rá lehet dugni:) De szerintem egyik sem alkalmas mentésre vagyis inkább nemtudom:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23781) Mr.Grincs válasza Gripper (#23779) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hali,
Például nekik van jasperes tuttira [link]
De még ez is nagyon jó állítólag: [link]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23782) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Az miért van hogy a gta elvileg ment automatikusan,mégis mikor bekapcsolom akkor egy régebbi álást tölt be.De ha én mentek magamtól,akkor a friss állást tölti be.

(#23783) (Kolombusz) válasza ToBeY (#23782) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Asszem nem ment az automatikusan.:F
Legalábbis én mindig magam mentettem, minden küldetés után.

(#23784) capafog23 válasza ToBeY (#23782) üzenetére


capafog23
őstag

Resetelődött az xbox-od órája allítsd be és meglesz a mentés.

(#23785) zsocy válasza ToBeY (#23782) üzenetére


zsocy
őstag

Ahogy a kolléga mondja, az autosave a gép óráját nézi és hozzá képest tölti be a legújabb állást, ha meg te mentesz akkor mindig azt tölti be. Nekem is volt 5 perc parám egy áramszünet után :)

Kolombusz : minden küldetés után, amikor azt a kis zenét lejátsza, akkor ment egyet.

[ Szerkesztve ]

(#23786) OddMan


OddMan
őstag

Akkor még egyszer rövidebben, hátha így érthetőbb lesz. :DDD

Arcade-os Xbox memóriakártyájáról szeretnék mindent átpakolni merevlemezre. A profilt és a játékmentéseket lehet mozgatni, viszont a rendszer résznél lévő dolgokat nem.
A kérdésem, hogy elég átmásolni a profilt és a játékmentéseket a merevlemezre, utána kivehetem a memóriakártyát? :U

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#23787) zsocy válasza OddMan (#23786) üzenetére


zsocy
őstag

röviden : igen

én igy csináltam anno, és működött. Memkari azóta sem volt benne.

(#23788) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Köszi szépen mindenkinek,beállítottam az időt,remélem most már nem kell elmenem menteni külön,és működik az autosave

(#23789) OddMan


OddMan
őstag

Itt egy link, hogyan kell formázni a Xbox 360 merevlemezét.
Gondoltam berakom ide hátha másnak is szüksége lesz rá egyszer. ;)

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#23790) eddie17 válasza (Kolombusz) (#23769) üzenetére


eddie17
addikt

Ok, akkor majd értesíts. Zsír lesz:D

(#23791) Kasza08 válasza GyuZa (#23763) üzenetére


Kasza08
őstag

Mito, ez is nagyon jó gép, enyémben is ilyen blokk van, amilyen ebben:)
Nekem 70 a vége, de nem ártana neki egy új dugattyú+fúrás, kevés a kompresszió benne:( Majd március környékén meg lesz csinálva. Frewa kollégának is SR-je volt, ő azt mondta, hogy ilyen fogyasztással mint az enyém 90-et ment:Y A másik durva, az még a DiTech változat, folytás nélkül 110-et megy haveromé. Furcsa volt, átültem, ugyanolyan, csak nagyon megy:D

(#23792) Peat;) válasza (Kolombusz) (#23762) üzenetére


Peat;)
veterán

és még tanulsz ahol vannak szabad idő szempontjából kedvezőbb időszakok..mi lesz ha majd dolgozol? ;]

(#23793) Don47


Don47
tag

Mikor ma belenéztem a UPS tracking-ba, arra lettem figyelmes, hogy hétfő reggel megérkezett a boxom Frankfurtba. Eddig rendben, de állítólag kedd reggel Nürnbergben "a vámhatóság átengedte, és úton van". (Hogy hová, azt nem írják. Frissebb infó nincs.) :F Ilyen gyorsan dolgozik a Microsoft? Vagy valami hibádzik.
Ha jól emlékszem, korábban valaki már érdeklődött hasonló felől, please help... :R

Xbox Live: Oberst Don47

(#23794) Siffredi válasza OddMan (#23766) üzenetére


Siffredi
senior tag

Tutira vehetted volna, direkt megneztem neked... Most mar csak a jatekra kell osszpontositanod! ;)

Udv!

(#23795) Siffredi válasza (Kolombusz) (#23762) üzenetére


Siffredi
senior tag

Hali!

Gow1-et most tolom, azutan a Gow2 kovetkezik (le vagyok en is maradva, mint a borravalo :) ). Ha gondolod, megbeszelhetjuk a co-op-ot. Ugyis vannak co-op-os acsik is benne...

Udv!

(#23796) p_milan


p_milan
aktív tag

Ha jól rémlik a múltkor nem kaptam arra választ, hogy a play-asiaról rendelt csomagot betuszkoljál a kedves postások a ládába, vagy hagynak egy cetlik, hogy ballagjak be átvenni személyesen. :DD

(..(.)..)

(#23797) OddMan válasza p_milan (#23796) üzenetére


OddMan
őstag

Én a hmv.com-ról rendeltem csak eddig és nekem betuszkolták a ládába.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#23798) Djuree válasza p_milan (#23796) üzenetére


Djuree
félisten

postása válogatja. nekem volt hogy betuszkolták és ketté is tört, de úgy lebasztam a postást hogy azóta cetlit hagy :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23799) Fusion01


Fusion01
tag

HelloSzia.
Van egy dolog amit nem értek.
Láttam olyat h Gears of War PC, GTA IV PC stb.
Hogy ezek eredeti pc-s verzioval nyomják vagy miiii a rááááák?!?!?!?!
Más:Én is mostanában szeretnék valami gémet.
Vmi Guitar Hero III,vagy vmiiii nem tom persze gitárral.
Na mind1
csá

LG G2

(#23800) Kasza08


Kasza08
őstag

Úgy halottam a Mirror's Edge is kijön PC-re, így akkor csak Fable 2 kell:)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.