Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23351) Motaba78 válasza zsocy (#23346) üzenetére


Motaba78
őstag

köszönöm a válaszotokat mind zsocy, mind haichinek, a játékokat akkor majd élőben eldöntöm.

A másik kérdés amiről nem tudok semmit, hogy ez a live szolgáltatás feltétlenül kell mielőtt játszani szeretnék, vagy összekötöm a tvvel játék bele a gépbe és mehet a móka ?
vagy elötte létre kell hoznom egy profilt, vagy a profilt bármikor létre tudom hozni majd a késöbbiekben is ? (a játék a lényeg :D )

valamint jó lenne tudni hogy az új szériából kapok vagy még a régiből ezt honnan lehet megtudni ?

[ Szerkesztve ]

(#23352) heihachi válasza Motaba78 (#23351) üzenetére


heihachi
addikt

Összedugod a gépet, első dolgod legyen profilt létrehozni. Ha nem lesz rákötve a netre, akkor offline profilt hozol létre, ha rá lesz, akkor live profilt (jár a gép mellé ingyen gold előfizetés egy hónapra úgyis). Kb 2 perces móka, utána mehet a játék.
Profilt mindenképpen létre kell hoznod, mert a profilokhoz vannak kötve a mentések, a beállítások, a gamerscore, barátlista, stb.

Ha 150w-os a táp, akkor tuti új gép (jasper). Ha 175, akkor meg kell nézni az áramfelvételi adatokat, abból derül ki. Ezt korábban valamelyik kollega leírta, nem tudom a pontos számokat, de a mindjárt előkeresem a posztot.

Meg is van, Atomgeszi kolléga volt az elkövető: [link]

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23353) Coyote2000 válasza heihachi (#23352) üzenetére


Coyote2000
őstag

Jo hogy feljott a tema!

Annyi lenne a kerdesem, hogy a Live-os profilt vissza lehet-e "degradalni" offline profilla? A lenyeg, hogy szeretnem megtartani a menteseimet es az eredmenyeimet, de nem szeretnek minden alkalommal Live-ra csatlakozni.

Egyebkent wireless kiegeszitot hasznal valaki? Nem szeretem a kabeles megoldast...

(#23354) zsocy válasza Motaba78 (#23351) üzenetére


zsocy
őstag

Live profil csak az online játékhoz kell, 1 hónap ingyen jár, utána fizetős sajnos.
Profilt azt létre kell hozni, de lehet offline is, ha bekapcsolod a gépet először fel is ajánlja, de később is lehet bármikor létrehozni.

(#23355) heihachi válasza Coyote2000 (#23353) üzenetére


heihachi
addikt

Az online profilt, ha nem akarod, akkor nem csatlakozik automatikusan a Live-hoz. Tehát ha van egy Live!-os profilod, akkor be lehet állítani, hogy csak akkor csatlakozzon a Live-hoz, amikor te kézzel erre rányomsz.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23356) Motaba78


Motaba78
őstag

Köszi a válaszokat.

Lehetséges hogy délután meglesz egy xbox360 premium + 1 wlan controller, gyárilag két játékkal (egyik kung fu panda másik már nem emlékszem) 70000 HUF teljes garival. :C

(#23357) OddMan


OddMan
őstag

Egyszer már kérdeztem ezt, de még nem kaptam választ, talán majd most. :DDD

Mielőtt megvettem volna az xbox-omat, már előre neten pc-vel csináltam magamnak egy live profilet. Aztán amikor meglett a box, akkor egyszerűen imortáltam a már meglévő profileomat. A kérdésem, hogyan lehet a silver profilet ingyenes 1 hónapos goldra módosítani?
Ugyanis amióta megvan a box még nem tudtam kipróbálni az egy hónapos gold liveot.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#23358) zsocy válasza Motaba78 (#23356) üzenetére


zsocy
őstag

A másik játék a Lego Indiana Jones, és szerintem egy picit drága ennyiért.
itt például csak 57000 ugyanez a pakk.

Mindenesetre üdv a klubban, ha megveszed :)

Oddman : a silver - gold csak akkor aktiválódik ha a boxon csinálsz új profilt, máshogy nem megy szerintem. csinálj egy újat, válaszd a silvert és gold lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#23359) Coyote2000 válasza heihachi (#23355) üzenetére


Coyote2000
őstag

Na, en pont ezt keresem! Hol lehet ilyet beallitani, hogy mindig rakerdezzen?

Alapbol mindig csatlakozni akar, es mindig zizeg hogy nem tud, ha nincs bedugva a kabel.

(#23360) eddie17 válasza zsocy (#23358) üzenetére


eddie17
addikt

Inkább 60ezer, és vesz hozzá egy plusz joy-t, így szerintem még érthető is a 70ezer.

(#23361) zsocy válasza eddie17 (#23360) üzenetére


zsocy
őstag

Igaz, ezt benéztem, az a plusz 1 joy lemaradt. :B
Akkor hajrá, vedd meg!

(#23362) heihachi válasza Coyote2000 (#23359) üzenetére


heihachi
addikt

Este hazaérek (kb 17-18 között) megnézem Neked, de sajnos most nincs előttem a box.
Már az új dashboardod van, ugye?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23363) heihachi válasza Motaba78 (#23356) üzenetére


heihachi
addikt

Igazán nem akarok beleszólni, de csak akkor vegyél egy plusz joyt, ha szükséged is van rá. Az Orange Boxot és a Burnoutot sem lehet szerintem osztott képernyőn nyomni (Orange Boxban nem vagyok biztos, de hal lehet is, nem sok értelme van). Így csak ott fog állni a plusz joy.
van néhány jó játék, amit lehet nyomni osztottan, de érdemes megfontolni, mert pl a Forza2 osztott képernyője szinte játszhatatlan. Verekedős játékoknál lenne értelme, de az meg nem szerepel az első két játékodban :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23364) -kdM- válasza heihachi (#23363) üzenetére


-kdM-
senior tag

a lego indi-hez viszont jo a 2. joy, teny hogy nem sok ertelme van csak emiatt megvenni, de
sok sport jatekhoz is jo, ha van a haztartasban erre fogekony ember:D

(#23365) Coyote2000 válasza heihachi (#23362) üzenetére


Coyote2000
őstag

igen az! Ezer koszonet elore is! :R :R :R

(#23366) zsocy válasza -kdM- (#23364) üzenetére


zsocy
őstag

Bizony, mi is nagyokat játszunk asszonnyal és a Lego Star Wars-al :) Nem rossz az a plusz controller.

(#23367) OddMan válasza zsocy (#23358) üzenetére


OddMan
őstag

Oddman : a silver - gold csak akkor aktiválódik ha a boxon csinálsz új profilt, máshogy nem megy szerintem. csinálj egy újat, válaszd a silvert és gold lesz belőle.

Akkor marad, ahogy van. Új profilenak nem sok értelmét látom, mert azzal nem látnám a mentéseimet meg a pontjaimat sem.
A Microsoftnak adnia kellett volna egy 1 hónapos gold kártyát, amivel lehetne aktiválni bármikor az 1 hónapos goldot.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#23368) Davey7


Davey7
senior tag

szeretném a segítségeteket kérni xboxos témában!

Szokás szerint elegem lett a számítógépből...
Ritkán játszanék,mert egyetem és cisco is van,so tanulni is kell,de néha egy kis POP,Tomb Raider,meg 1-2 újabb game-mel szeretnék játszani...
Neten nem akarok játszani. Csak itthon a magam szórakoztatására...

Szóval tényleg csak játékra kellene.

Én az arcade-ot néztem,és ha nagyon égető akkor később vennék bele HDD-t. Tudom,hogy 256MB memóriával adják,az mennyire elég? Egyszerre úgysem fogok 4-5 játékkal játszani. Amúgy mennyibe kerül egy kisebb HDD???

Van esetleg amit ajánlanátok? Vagy jó ez-az elgondolás az én igényeimnek?

(#23369) Motaba78 válasza zsocy (#23358) üzenetére


Motaba78
őstag

a + 1 wlan kontrollerrel kerül 70 be nem csak a pack.

maga a pack két gaméval 60000 huf

látom beelöztek a hozzászólással. :D

[ Szerkesztve ]

(#23370) asbi_ válasza Davey7 (#23368) üzenetére


asbi_
tag

256 megából nekem van még 96MB helyem úgy, hogy fennvan az új dashboard, pár frissítés és két játék mentései (GoW, Skate), szóval ha nem hardcore felhasználó vagy elég az :)
(ugyanilyen okok miatt vettem, mint te :) )

ebay-en pl. érdemes utánanézni vinyóknak, elég olcsón dobálják őket

(#23371) p_milan válasza Davey7 (#23368) üzenetére


p_milan
aktív tag

Gamer365ön pont most hirdetnek egy 20Gbos HDD-t 12ezres áron. Abból gondolom elenged max 1ezrest. Szóval annyira nem vészes.

(..(.)..)

(#23372) OddMan válasza asbi_ (#23370) üzenetére


OddMan
őstag

Nekem ugyan annyi helyem van, mint "asbi_"-nek és 3 játék mentése, az új dashboard és az mpeg4 codec update is fent van.

Új 60GB-os merevlemez 24e ft., a 120GB-os pedig 27e ft. körül van, ha boltból veszed. Interneten ennél pár ezerrel lehet olcsóbban is venni, külföldről talán meg még olcsóbban.
Amúgy én nemrég rendeltem egy 120GB-os merevlemezt, szerintem 60-ast nem éri meg venni, mert minimális az árkülönbség.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#23373) Ebit válasza OddMan (#23372) üzenetére


Ebit
addikt

Új 60GB-os merevlemez 24e ft.

Inkább, 20 k körül vannak.

(#23374) Motaba78


Motaba78
őstag

sziasztok

nem birtam maggammal és csak megvettem ma ezt a ketyerét.
(xbox360 premium + 1 wireless controll, ehhez járt a lego indiana meg a kung fu panda, valamint vettem egy orange boxot, meg egy forza 2öt ez igy 80Khuf volt.

igy már én is hivatalossan is xbox tag lettem ha befogadtok. :DD

éppen kajolok és irány a játék.

egy fontos kérdés ha már nem akarok játszani vele akkor kilépek kiveszem a lemezt és ....... ? :F

(#23375) heihachi válasza Motaba78 (#23374) üzenetére


heihachi
addikt

Gratulálok :C

A Forza2 a létező legjobb választás volt autós játékból, csak már nem akartam ajánlani, mert eddig mindig mindenkinek azt ajánlom, még a végén megvádolnak, hogy elfogult vagyok :D

Ha meguntad a játékot, elmented, megnyomod a kontrolleren az Xbox guide gombot, kilépsz a játékból a dashboardra, leáll a lemez, kiveszed, és a gépen lévő kapcsolóval kikapcsolod a boxot. A kontroller magától ki fog kapcsolni a géppel együtt.

Esetleg egy kicsit járathatod kikapcsolás előtt a dashboardot, hogy hűljön a gép egy kicsit, de 1 percnél nem érdemes többet.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23376) Djuree válasza Motaba78 (#23374) üzenetére


Djuree
félisten

a befogadást ki kell érdemelni :DD

sokat fórumozni és mégtöbbet játszani :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23377) (Kolombusz) válasza Motaba78 (#23374) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem kell kivenni a lemezt.
A középső gomb (xbox guide) hosszú megnyomásával előjön a menü, amellyel kikapcsolhatod a boxot/kontrollert.

(#23378) Peat;) válasza heihachi (#23375) üzenetére


Peat;)
veterán

Nálam a kikapcsolás kicsit gördükékenyebb, szimplán játék közben nyomom ki. :) Arra figyelek hogy ne mentsen, a többi már nem az én dolgom, hanem a microsofté ha nem bírná a gép. De bírja hogy a fene egye meg :)

(#23379) Motaba78


Motaba78
őstag

köszönöm szépen
én is bíztam benne hogy nem nyúlok félre a választásban.
Kipróbáltam de nem egyszerű kontrollerrel irányítani illetve csak azokat a kiálló analóg bityóval lehet irányítani vagy lehet a bal oldalon lévő másikkal is ami nem áll ki a kontrollerből ? :F

érdemes használt játékokat venni ?
és ha igen merrefelé lehet keresgetni használt ügyben ?

(#23380) Djuree válasza Motaba78 (#23379) üzenetére


Djuree
félisten

lehet irányítani úgyis. beállítások menü ismerős? na ugye.

érdemes használt gémeket venni, sőt kell is.

gamer365 megfelelő totyikja, vagy jatekiam.hu

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23381) asbi_


asbi_
tag

We are missing game data totaling 20 GamerScore.
This can be corrected by simply booting games not shown in this list.

miért van az, hogy hiába bootolom be a skate-et (amiből származnak ezek a pontok), nem írja jóvá? :)

(#23382) heihachi válasza Coyote2000 (#23365) üzenetére


heihachi
addikt

Nos, dashboardban megnyomod az xbox guide gombot, ott elmégy az utolsó, settings lapra, ott kiválasztod, hogy profile, azon belül auto sign-in. Ott ki lehet kapcsolni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23383) Coyote2000 válasza heihachi (#23382) üzenetére


Coyote2000
őstag

Köszi a segítséget!

Esetleg vissza tudom lőni offline-ba a profilomat? Bejelentkezéskor így is megpróbál kapcsolódni, persze ha be se dugom a kábelt akkor nem tud... Végülis a kérdésem arra vonatkozik, hogy át tudom-e menteni az eredményeimet másik profilba... Attól félek nem.

(#23384) Djuree válasza Coyote2000 (#23383) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudod.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23385) Mr.Grincs válasza (Kolombusz) (#23301) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Mekkora mázlista vagy hallode:D Én csak kérdőívet kaptam:( De viszont driveot cseréltek a vasamba meg szerintem alaplapot is de erről miért nem írnak semmit hogy mit cseréltek ki azt nemtudom:(

MÁS: Vettem GTA 4et 7K ért szerintem megérte:) GAMER 365-n talátam és karcmentes nem teccés miatt volt eladó.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23386) Don47


Don47
tag

Akit esetleg érdekel, a game.co.uk-ra érdemes most felnézni. Mirror's Edge, EndWar kb. 6000 forint, fadobozos FarCry 2 Collector's Edition kb. 7500 forint.

Xbox Live: Oberst Don47

(#23387) K3NZO


K3NZO
senior tag

Divx-es filmhez hogyan lehetne feliratot betenni? A fórumot végigolvastam ahol azt írták, hogy nem lehet de az a régi des volt és a videólejátszóban is van olyan menüpont, hogy a substitle.

"Per aspera ad astra"

(#23388) -kdM- válasza K3NZO (#23387) üzenetére


-kdM-
senior tag

a dash uj, de a lejatszo nem, az a felirat menu pedig a dvd-hez tartozik, divx-en max ugy lesz feliratod ha raegeted

[ Szerkesztve ]

(#23389) K3NZO válasza -kdM- (#23388) üzenetére


K3NZO
senior tag

Köszönöm a gyors választ.

"Per aspera ad astra"

(#23390) Prof01 válasza Mr.Grincs (#23385) üzenetére


Prof01
veterán

Na grat! Attól akit mondtam? :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23391) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Asszem vennem kell majd MS pontokat: [link], meg a Rock Bandhez is kellenek számok és még pár egyéb dolgot is akarok.

(#23392) OddMan válasza Ebit (#23373) üzenetére


OddMan
őstag

Inkább, 20 k körül vannak.

Boltot tudsz linkelni, mert még vissza tudom mondani a 120GB-os merevlemez megrendelésemet, ha valahol találok olcsóbban. Köszi!

Megrendeltem Fable II-öt a hmv.com oldalról. Remélem tényleg lesz rajt magyar felirat. :B

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#23393) Mr.Grincs válasza Prof01 (#23390) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem, mert neki nem volt már meg. Így egy másik formától aki ma hajnalba hirdette meg. De nagyon megérte:) főleg 7K ért:)

Felraktam vinyóra egyből ne kopjon az olvasófej:D Mekkora felbontásban játszam? Mert most 720p be van állítva és így is lenyűgöző a látvány. 1080i be mehet vagy nem változik tőle semmi?
Elsőre nehézkesen ment/megy az irányítás de már kezdek beleszokni. Tetszenek a törések az autók, némelikegyből ráismerni: corvette, hummer, range rover stb.
tetszik ahogy kirepül az ablakon az uborka:) Egy páran kiszálltak keménykedni mert nekikmentem az autóval de egy gyors előre majd hátramenettel orvosoltam a kérdést:D
3 csillagos körözéssel már elég igalmas kereketoldani:) Szerintem jó játék. Csak ajánlani tudom. Még inkább csak őrültködök, de már egy kit ide vidd oda menjél küldetést megcsináltam. Jobban leköt a zúzás:D :C

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23394) (Kolombusz) válasza Mr.Grincs (#23393) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

5-6 csillagost is le lehet rázni, ha ügyes vagy.:)

Maradhat 720p-ben, semmi nem változik.

(#23395) Mr.Grincs válasza (Kolombusz) (#23394) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Oks akkor úgyhagyom :R Majd nekiülök rendesen is játszani:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23396) Coyote2000 válasza Mr.Grincs (#23393) üzenetére


Coyote2000
őstag

Én ugyan drágábban vettem, de nekem is megérte: tegnap leültem, és 4 óra játék után keltem fel, közben azt hittem max 1 órát toltam. Megunhatatlan darab, félre is tettem minden más játékot, ha Xbox, akkor GTA4, bele is gyógyul a lejátszóba asszem :DDD

Előtte az NFS MW ragadott el, de a GTA-hoz képest abban semmi változatosság nincs. Meg ezek a szövegek...
(pl. füves raszta srác mellettem a kocsiban:
Rasta - Do you mind if I smoke in here?
Niko - Nope
Rasta - Do you mind if I close the windows? :))
és elkezd dumálni valami szlenget, meg közben tüdőz nagyokat... nagyon hangulatos, a karakterek kidolgozottsága, a város részletessége, nem tudok vele betelni... Utoljára a Vice City volt ilyen anno PC-n, de a GTA4 messze túlszárnyalja azt az élvezetet is...)

[ Szerkesztve ]

(#23397) Mr.Grincs válasza Coyote2000 (#23396) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát igen én is így vagyok vele hogy túlszárnyal pár játékot. Páran lefikázták hogy nem annyira nagy durranás, de szerintem meg pont, hogy az:)
Bár nagyon hiányolom belőle azt ami volt a San Andreasban az utasszállító repülőgépet.
Ugye azt a szepterber 11.ei red bull air race miatt hagyták ki. Sajnos:( Így csak helikopter van benne.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23398) Ebit válasza OddMan (#23392) üzenetére


Ebit
addikt

Nézzél szét a PH aprón, valamint [link] itt azt hiszem 19 K.

(#23399) Peat;)


Peat;)
veterán

NAGY OFF:

Mass Effect és Medal of Honor eladó, cserélhető. [link]

Bocs ha valakit sért, gondoltam itt többen belefutnak, nekem meg sürgős lenne.

(#23400) Peat;) válasza Mr.Grincs (#23397) üzenetére


Peat;)
veterán

sry, kétszer ment el

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.