Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23701) Djuree válasza p_milan (#23700) üzenetére


Djuree
félisten

e-bay. ha meg nem e-bayezel akkor gamer365-ön keress. én fél éve 7k-ért vettem ott 12+1 hónaposat :K gondolom most is lesz ott hasonló árban...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23702) (Kolombusz) válasza Djuree (#23701) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Fél éve kicsit más volt a dollár, illetve euro árfolyam. :)

(#23703) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Egészen belemerültem már ebbe a GTA 4 be és egyre jobban tetszik, az igaz hogy néha kicsit jobban pörög a venti de nem vészes annyira. Számítok a 3 ledre a közeljövőben, napi 3 órát nyomatom kb. :C + a MOHA

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23704) zsocy válasza Djuree (#23701) üzenetére


zsocy
őstag

Bizony, az mai áron 9400 Ft, de annyit is megér a dolog szerintem.

Iceakos, Antihero, xsipi akiket érdemes keresni ezügyben.

(#23705) hdman


hdman
őstag

Rég jártam itt,közben végre megjött a Les Paul gitárom :)

Elöször picit furcsa volt, úgfy éreztem,hogy kontrollerrel sokkal könnebb, de aztán végre belejöttem. Már elég jól megy. :)

Ti hogy használjátok? Én az elején meg voltam lőve,mert mindenhogy kézre esett (lefty mode-ban is) Most úgy néz ki maradok a jobb kéz tart, bal penget felállásban.

Végre elkészült az albis játékbarlangom is: [link]

Aki megtalálja mind3 konzolt a képen,kap egy virtuális csokit ;) :C

A végére még egy szolgálati közlemény: aki győri és van kedve néha közösen zúzni, az írjon PÜ-t. (sajna csak offline móka megy)

Sopron city :)

(#23706) hdman válasza Mr.Grincs (#23703) üzenetére


hdman
őstag

Nem hiszem,hogy jönni fog,tesóm már nem egyszer kb 10 órát játszott vele per nap....

Sopron city :)

(#23707) Mr.Grincs válasza hdman (#23706) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát reméljük a legjobbakat, de ha jönni fog akkor még december 15 előtt kéne jönnie mert addig van a 3 ledre gari:D ÉS ez már a 2. kör lenne.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23708) Motaba78


Motaba78
őstag

sziasztok

a battlefield - bad companyról valakinek van tapasztalata ? érdemes nem érdemes más ilyen stílusú játék ?

én csak offline játszanám(jelenleg nethiány van)

előre is köszönöm

(#23709) zsocy válasza Mr.Grincs (#23707) üzenetére


zsocy
őstag

Ha novemberig nem jönne akkor jöhet a GTA4 és a törölköző. Azt még semmi sem élte túl :)

(#23710) capafog23 válasza hdman (#23705) üzenetére


capafog23
őstag

Kisebb kábelrengetek, és szép rend honol. :DDD

(#23711) Mr.Grincs válasza zsocy (#23709) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

De az nem lebukós? Vagy a törölközős bulival nem lehet lebukni?

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23712) (Kolombusz) válasza zsocy (#23709) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ezt a törölköző dolgot mindenki mondja, de én még egyetlen emberrel sem találkoztam, aki legalább látott már olyat, aki hallott már arról, hogy valaki megcsinálta... :U

(#23713) zsocy válasza Mr.Grincs (#23711) üzenetére


zsocy
őstag

Látni én sem láttam, de ha belegondolsz működhet. Elzársz minden szellőzést, benn reked a meleg, és egyre csak fűti magát. Szerintem nem lebukós, ha simán cserélnek flashelt gépeket ezt is fogják.

Bár az is biztos hogy én nem csinálnám meg. Addig megy amig megy, utána veszek egy újat max, amilyen áron mostanában vannak...

(#23714) Mr.Grincs válasza zsocy (#23713) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Énsem próbáltam még ezt a dolgot. De elsőre szerintem tutti nem lenne 3 ledes. csak a túlmelegedés miatt kikapcsolna. ha nekem is gajra megy én is veszek egy arcade packot és átpakolom a cumókat róla:) HDD dvd előlap. De a fehér sem annyira borzalmas.
Nekem 2006 novemberi, tehát nincs is hdmi portja:) és azok úgytudom, hogy labilisabbak.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23715) tiv83us válasza Mr.Grincs (#23711) üzenetére


tiv83us
veterán

En ugy hallottam, hogy a furdokopeny hasznosabb. :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23716) zsocy válasza tiv83us (#23715) üzenetére


zsocy
őstag

Igen, állítólag a sötétkék szinű a legjobb, de csak ha vastag frotír. Rózsaszínnel ne is próbálkozz :DDD

(#23717) asbi_ válasza zsocy (#23716) üzenetére


asbi_
tag

de csak ha kis kalóz minták vannak rajta nem? én úgy hallottam..

(#23718) tiv83us válasza zsocy (#23716) üzenetére


tiv83us
veterán

En csak a kasmirt ajanlom, 100% polyester uszosapkaval.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23719) Djuree válasza (Kolombusz) (#23702) üzenetére


Djuree
félisten

na látod ez igaz. akkor most kb. 9k lehet az 1 éves...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23720) Motaba78


Motaba78
őstag

sziasztok

lehet butyutának tűnik amit kérdezek, de akkor is felteszem :P

xboxal lehet mondjuk úgy hálóban játszani mint pcvel hogy nem neten lévő szerverhez csatlakozol hanem mondjuk egy másik boxoshoz ? de fizikailag mégis csak a neten keresztül mert távol lakik ? (csak ketten egymás ellen) :F

[ Szerkesztve ]

(#23721) Mr.Grincs válasza tiv83us (#23715) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Még nem hallottam olyat aki direkt 3 ledre akarja megsütni a boxát:)
De ezek tényleg lehetségesek hogy betekerem valami rongyba és akkor annyi neki?
vagy akár nylon fóliába is lehet csomagolni:D vagy alufóliába:) Nincs valami számláló belül ami a légtömeg mennyiségét méri? Amit később lekérnek elemeznek meg hasonló...
Mert ha hajszárítózzák a boxot akkor besárgul a műanyag és az egyértelmű lebukás lehet.
valakinek tapasztalat?:D

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23722) Djuree válasza Motaba78 (#23720) üzenetére


Djuree
félisten

lehet de ez is csal live-en keresztül. ő kreál egy játékot, küld egy invite-ot neked és te becsatlakozol hozzá.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23723) tiv83us válasza Mr.Grincs (#23721) üzenetére


tiv83us
veterán

Szerintem ejtsuk a temat, mert meg valami hulyegyerek megcsinalja, aztan majd ha a MS visszakuldi a hajszaritott boxot egy rugos boxkesztyuvel a csomagban, majd itt megy a rinya.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23724) Mr.Grincs válasza tiv83us (#23723) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem is hanyagoljuk:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23725) Peat;) válasza Mr.Grincs (#23703) üzenetére


Peat;)
veterán

Több fokozatban is tud pörögni a venti? Jó tudni, winyó nélkül csak azt hallom hogy gép bekapcs,zümzüm...majd dvd-t elindít és jön a ZZÜÜMMM-ZZÜÜMMMM :DDD

(#23726) p_milan válasza Djuree (#23722) üzenetére


p_milan
aktív tag

Már kitalálták a PChez hasonló Hamachi nevű program boxos adaptációját. Ezzel Live nélkül is lehet hálóba játszani. Múltkor találtam is egy ilyen magyar oldalt, ahol lehet gameket szervezni.

Csak mivel ezt általában a flashelt gépesek használják, ide nem nagyon néznek be elmesélni. :DD (Gugli megmondja szerintem)

(..(.)..)

(#23727) Mr.Grincs válasza Peat;) (#23725) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát úgyértem fokozatmentesen pörög fel a venti, ahogy igénybe van véve a proci és a gpu. Nem állandó a fordulata.
A dvd olvasót én csak akkor hallom, amikor felmásolok a vinyóra valamit, vagy berakom a gémet egy pillanatra ellenőrzi hogy van e benne és játék közben nem is megy. De amíg nem volt akkor tényleg elég hangos volt.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23728) Kasza08 válasza (Kolombusz) (#23681) üzenetére


Kasza08
őstag

Most az A1-et rakom, ami ha nincsenek pózvizsgák, akkor 60k:)
Na jah, de ha ráülök a boxra, akkor nem jutok be hamarabb a suliba, nem tudok elmenni ide-oda. Mellesleg a box egy nap tényleg max. 2 köt le, míg ha motorok, képes vagyok éjfélig is tépni a gázt:) És nem következetes a motorozás a halállal, ha odafigyelsz és betartod a kreszt.

(#23729) Kasza08 válasza Djuree (#23695) üzenetére


Kasza08
őstag

fú, az biztos:K Mi múltkor lementünk 50-es robogókkal Balatonra:D kicsit jó volt.
Nem ismerem kolombuszt, de szerintem még soha nem ült motoron, és nem érezte azt, amikor beléd kap a szél és visza a járgány az úton:)) Nincs is annál jobb.
Ha pontoznom kéne egy 10-es skálán, akkor box 5, motor 11:D

(#23730) (Kolombusz) válasza Kasza08 (#23728) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Aham, csak nem egyedül rajtad múlik a dolog, motorbalesetben ráadásul a túlélési esélyeid töredékei az autós balesethez viszonyítva. Motorral amúgyis lehetetlen betartani a kreszt, húzni kell neki, mert különben leszorítanak az autósok. ;)

Egy motort fenn is kell tudni tartani ám, szóval ha már a megvásárlásához el kell adnod a boxot, akkor a fenntartásával, a biztosítással, tankolással, stb komoly gondok lesznek. :)
Egy normális motoros ruháról meg ne is beszéljünk, aki farmerban, meg pulcsiban motorozik, az no comment, kész életveszély.

Amúgy régebben sokat motoroztam, még kis 50-es Simsonnal (Faternak olyan van, hogy simán lehetne veterán, 2000km van benne, még a kis szőrök is megvannak a gumin). Meg vittek nagymotoron, 200-al, hát azt hittem ott halok meg. :DDD
Ugyanígy feltételezhetném, hogy Te pl. még nem ültél kabrióban, vagy 300 lóerős autóban.:)

Egyetlen motort tudnék elképzelni magamnak, egy Honda Gold Winget, na az fasza.

[ Szerkesztve ]

(#23731) syl5 válasza tiv83us (#23665) üzenetére


syl5
őstag

Köszi a választ!

De azért köcsögség ez az XBOX dolog is....
Azt hiszi az ember hogy megvesz 55 ért egy premiumot, és kész....tolhatjuk a GTA 4 et szaggatás nélkül.... na de mi van a képpel, meg a hanggal....plussz még hozzá min 45e egy jó 22es monitor...de akkor még a 16ezres, egyébként nekem tökéletesen jó pc-s logitech hangfalszettem gyakorlatilag kidobhatom az ablakon, hiszen nincs rajta optikai bement...tehát lehet venni házimozi rendszert is.....tehát azért megvan ez az xbox is úgy csinálva hogy simán 100e felett jön ki az ember, ha normális képpel+hanggal akar játszani.

De azért még mindig jobb, mint a pc...legalább nem kell évente fejleszteni...

Ui.: esetleg optikai rca átalakító nincs? tom elég esélytelen, de hátha?
esetleg valaiknek valamilyen megoldás arra, hogy optikai bemenet nélkül 5.1es hangot állítson elő? vagy optikai rca ra átalakításra megoldás?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#23732) Djuree válasza (Kolombusz) (#23730) üzenetére


Djuree
félisten

sajnos az autósok leszarják a motorosokat :( régen mikor nem volt ennyi kocsi még jó volt motorozni, mostmár szarabb...

igen a fenntartás az a sok, nem maga motor. biztosítás, műszaki vizsga, nafta, stb. stb. meg a ruca is elég drága. jó helyen kell vásárolni és meg lehet úszni az egészet 50-60k-ból. sisakon nem szabad spórolni. habár egy robira nem kell olyan komoly cucc, protektorok feleslegesek, de egy derékvégő oda sem árt, főleg ha télen is akar nyomulni ;)

én nagymotoron is tolom néha, tudok kölcsönkérni bármikor. de nem szeretek gyorsan menni mert nem is látok semmit a környezetből, marhára veszélyes, max. 120, autón ez kb. 160-nak felel meg sebességérzetben :K

gold wing az király lehet, guruló fotel :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23733) Djuree válasza p_milan (#23726) üzenetére


Djuree
félisten

ismerem, bannoltak használják, de elég trutyi, nem nagyon műxik és kevesen játszanak vele. egy halo3 partyt nem lehetett találni pedig nem egy ismeretlen játék :U

a srác aki csinálja ott fórumozik a gamer-en...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23734) Kasza08 válasza (Kolombusz) (#23730) üzenetére


Kasza08
őstag

Hát a robogó még veszélyesebb, mint egy 125 vagy nagyobb motor, mert őket lesöprik a frászba. 125-el azért nem nyomnak le olyan könnyen, 120-at simán bír mindegyik. Autópályára nem mehetek fel, máshol meg nem mehet annyival:) Tankolással eddig sem volt gond, pedig 5l-t fogyaszt ezt a szemét aprilia :((( (kivan véve minden folytás és ezért ennyi). Ruhát meg csak összekaparom nyári melóból.

Elnézést, de mondtam, hogy nem ismerlek:)) Nekem sokkal nagyobb élményt nyújt, amikor 2-3 cimbivel feszítünk a motorokon és néznek a gyalogosok. (és csajozni is könnyebb motorral, mint egy boxxal:)) (most nem azt mondom, hogy a motormért szeressen, de ha van mivel hazavinni, akkor még marad idő a randin erre-arra:) )).
Nem ültem még kabrióban, de én valahogy az autózáshoz sem vonzódom annyira, nekem hányingerem van az autós erőhatásoktól. főleg amikor ilyen kisutcákban megyünk, fék-gyorsítás, jobbra-balra, ezektől kész vagyok.
A legnagyobb amivel eddig mentem, az egy 250-es MZ, nahát az amit nyújt... Soha nem adja vissza egy TDU, vagy MotoGP 08:)

(#23735) Djuree válasza Kasza08 (#23734) üzenetére


Djuree
félisten

hát egy 50-esrobogóval nem fogsz csajt fogni :DDD azzal haza sem tudod vinni, csak 1 személyes :C szerencsétlen robogó el sem nagyon indulna 100 kilóval :P

az én 30 éves MZ-m max. 100-at visz, de azt is csak kevés ideig :C most lett felújítva, ezelőtt 80-at vitt kb. :DD persze újkorába vitte a 120-at boldogan...

de ezt inkább a motoros topikban folytassuk...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23736) (Kolombusz) válasza Kasza08 (#23734) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nincs abban semmi, ha a motorodért szeret amúgy. ;) Ösztönlények vagyunk, ha tetszik, ha nem, a célunk, hogy a genetikai információnkat továbbörökítsük, ehhez pedig a lehető legmegfelelőbb partnert keressük életünk során. A mai világban az anyagiak dominálnak, teljesen érthető, ha valaki az alapján választ pár magának.

(#23737) p_milan válasza Djuree (#23732) üzenetére


p_milan
aktív tag

A fentartás miatt adtam most el az 1200es Banditomat. :( Az éves költsége 100k volt, úgy hogy nem hoztam ki a garázsból!!! Ennyit nem ért meg az a pár hónap motorozás a jó időben. Úgyhogy inkább jöjjön a box. :DDD

(Ha valakinek kellene motoros ruha az szóljon nyugodtan, vagy egy eladó kollekció ocsóért. 195-200cm közötti, csimma, gatya, dzseki, 2sisak.) :C

(..(.)..)

(#23738) Djuree válasza p_milan (#23737) üzenetére


Djuree
félisten

1200-as bandit? :Y na az már nem szarral gurigázik! faternak volt egy 600-es csoppere, az is elég komoly volt már de ehhez képest kismiska.

az a cucc nekem pont jó lenne, 196 cm vagyok :DD csak már nekem van...kasza kollégának ez sztem peppet nagy lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23739) Djuree válasza (Kolombusz) (#23736) üzenetére


Djuree
félisten

hát ez sajnos egyre inkább így van :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23740) Kasza08 válasza Djuree (#23738) üzenetére


Kasza08
őstag

Miből gondolod, hogy nagylenne?:F Am. igen, de lehetnék 10cm-el nagyobb:DDD
Am. meg miről beszélsz, (most ne nyilazzatok le, de előrfordult már, hogy 3an mentünk vele:DDD, persze csak egy utca hossznyit.) Én már vittem le embert Dabasig meg vissza éppségben, közel annyival, amennyivel egy személlyel. Szóval ne bántsátok a robogómat:DDD Egyébként nekik aztán mind1, ha valami viszi a seggüket, akkor már nyert ügyem van:) (szomszédom barátnője mondjuk ugyanolyan jól érezte magát az 50-es SR-emen, a 125-ös CBR-en, meg a 250-es MZ-n:) )
Egyébként ekkora motoroknál még nem beszélhetünk fenntartásról, max. a szerelő, ha elromlik. Ez nem 4ütemű, hogy kötelező szervízekre járjak vele. Haverom DT-je 1x szorult szervízelésre a 2 év alatt, amíg meg volt neki.

(#23741) Djuree válasza Kasza08 (#23740) üzenetére


Djuree
félisten

jó oké, magamból indultam ki, 105 kila vagyok :DDD mellém már nem férne be senki egy robira :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23742) ithomas


ithomas
őstag

Nem lehetne ezt folytatni a Fáradt Gőz rovatban?
Mert engem pl baromira nem érdekel... :)

Real eyes realize real lies!

(#23743) (Kolombusz) válasza ithomas (#23742) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Némi off néha belefér egy kialakuló baráti körben.
Elnézheted ezt nekünk, mi is belefáradthatunk a 621-edik milyen kábel kell ehhez ahhoz kérdésbe, meg a 3ledes hibákba és hűtésmódosításokba, amiket persze 621-szer kitárgyaltunk már, de mégis mindig jön valaki aki felteszi ugyanazokat a kérdéseket. :)

(#23744) ithomas válasza (Kolombusz) (#23743) üzenetére


ithomas
őstag

Én kérek elnézést... ;]

Real eyes realize real lies!

(#23745) Djuree válasza (Kolombusz) (#23743) üzenetére


Djuree
félisten

így van ombre :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23746) Fusion01 válasza eddie17 (#23655) üzenetére


Fusion01
tag

LOL
Nem tudja valaki h a GoW2-höz mikor jön ki a DLC?
Vagy h az már télleg a Comp.. map pack és ahhoz lesznek acsik?

LG G2

(#23747) Kasza08 válasza Djuree (#23741) üzenetére


Kasza08
őstag

Ez nagytestű robogó, simán felférnének mögéd:K Nem egy Jogot kell elképzelni:)

(#23748) Djuree válasza Kasza08 (#23747) üzenetére


Djuree
félisten

azt hittem ilyened van: :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23749) Prof01 válasza Djuree (#23695) üzenetére


Prof01
veterán

Jó is az.:K Nekem egy 50es gyorsaságim volt, de azzal nem lehetett hosszú útra menni, mert nem valami gyors és kényelmetlen, főleg a 190cm-emhez. :D
Majd pár év múlva talán ha meglesz a korlátlan jogsi, akkor egy 400assal speed-del folytatom motoros történelmemet. ;]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23750) Fusion01 válasza Mr.Grincs (#23703) üzenetére


Fusion01
tag

És én mit mondjak? :DDD
Kicsit túlzásba estem mostanság :W ;]
NÉHA napi 8-10 óra..... XD

LG G2

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.