Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23601) regeim


regeim
csendes tag

Sziasztok!

Lehetséges valahogy pendriveról futatni játék demot? Köszi

(#23602) JamesHolden válasza regeim (#23601) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

nem

(#23603) regeim válasza JamesHolden (#23602) üzenetére


regeim
csendes tag

Hát ez sajnálatos, de azért kösz a választ

(#23604) sch_a


sch_a
addikt

A karcolt Burnoutom miatt, felhívtam a microsoft ügyfélszolgálatot, azt mondták nézzem meg az oldalukon, hogy ott van-e a lemezcsere-program listájában a játékom, ha igen kicserélik. Hát nem volt ott...

Aztán végülis eszembe jutott, megnéztem a kézikönyvben az EA-s e-mail címét, és írtam arra. Meglepetésemre, ma jött is a válasz, hogy ha elviszem a pesti irodájukba, ott kicserélik, de postán is elintézhető és kaptam egy címet :)

(#23605) heihachi válasza tiv83us (#23600) üzenetére


heihachi
addikt

valami homokos fokozaton :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23606) asbi_ válasza heihachi (#23605) üzenetére


asbi_
tag

én az autós játékokban szoktam mondani, hogy a fék a buziknak való :DDD

(#23607) Motaba78


Motaba78
őstag

sziasztok

a saints row 2-ről mit lehet tudni olyan mint a gta érdemes beruházni rá ?

(#23608) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Sziasztok!
Eszembe jutott egy olyan megoldás a jelenlegi VGA kábelem szellemképessége miatt, hogy veszek egy HDMI kábelt, és azt HDMI to DVI, majd azt DVI to D-Sub átalakítóval csatlakoztatom a monitoromhoz. Mennyire lehet nyerő egy ilyen megoldás?

(#23609) Kasza08


Kasza08
őstag

Fúú, emberek, nem fogjátok elhinni mit találtam nCore Shopban! Tekken 3! Nagy királyság, mennyit toltuk ezt anno PS1-en!
Bocs az offért, de ez nagyon állat!

(#23610) (Kolombusz) válasza Zyelor (#23608) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ez nem fog működni.
Egyszer már leírták, hogy miért.

(#23611) _ak_ válasza (Kolombusz) (#23599) üzenetére


_ak_
addikt

Horde rulz! igaz csak 11es szintig vittük időhiány miatt, de lehet vele szenvedni. ;]

Let's begin, de gozaimasu!

(#23612) (Kolombusz) válasza _ak_ (#23611) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ez hasonló, mint cod5-ben a zombi mód?

(#23613) eddie17 válasza (Kolombusz) (#23612) üzenetére


eddie17
addikt

Sokkal jobb szerintem. Itt nem egy zárt térben vagy, hanem egy nyitott pályán, és 50 hullámot kell túlélni. Jönnek a sáskák ezerrel. Max 5-en lehet egyszerre, de érdemes is kihasználni, mert a vége felé 35-től felfele, igen masszív taktika kell, hogy nem haljatok meg. Mi megcsináltuk fusion-ékkal, még acsit is kapsz:D
Ja minden hullámban, olyan 15-20 sáska van, de lehet több, most hirtelen nem tudom, de vannak nagyon masszívak.
Na élvezetes, ez a lényeg:)

(#23614) heihachi válasza Motaba78 (#23607) üzenetére


heihachi
addikt

Én épp tegnap néztem meg PC-n, és nem voltam tőle elájulva. Van benne néhány egész jó ötlet, de a GTA4 színvonalától igen messze áll. Engem nem nagyon tudott motiválni, hogy sorra csináljam a küldetéseket. Ennek ellenére rossznak sem mondanám, amolyan rendes iparos munka, de nem több. Szerintem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23615) _ak_ válasza (Kolombusz) (#23612) üzenetére


_ak_
addikt

:K csak szvsz sokkal élvezetesebb.

alapból változatosabb ellenfelek vannak, ráadásul 10 szintenként változik vmi main tulajdonságuk (pl 2szer pontosabban lőnek vagy 2szer több páncéljuk van). tényleg fontos a team play, mert ízekre szednek nagyobb szinten :D

eddie17 :Y kipörgettétek?! :R mi első nekifutásra majd másfélórát ültünk a tvk előtt mire elvittük 11ig. lol

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#23616) eddie17 válasza _ak_ (#23615) üzenetére


eddie17
addikt

Ki hát, nem volt valami egyszerű, de megcsináltuk:) Mondjuk 5-en voltunk, taktikusan. Nagyon jó tényleg :R

(#23617) Mr.Grincs válasza asbi_ (#23606) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én sem sűrűn használom a féket:D Kopgáz az a jó:D
Én azt csinálom általában hogy megyek ezerrel kanyarodni nem tudok már de a fal sima és kanyarodni jól lehet ha ott megyek a fal mellett, az a vezető olya mint a sín:D ilyenkor jó a nitró:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23618) Ricsard


Ricsard
csendes tag

Rock Band 1-2 (és GH) lázban égek hetek óta és itt az ideje, hogy a játékokat megtiszteljem egy normális mikrofonnal. (Kár, hogy ez a gyári Mikrofos headset nagyságrendekkel gagyibb, mint egy bolti 1000 Ft-os nevesincs PC-s darab) Olcsó, de hatékony megoldást keresek: egy olyan mikrofont, ami működik mindegyikkel. Létezik ilyen? :U

Olvastam, hogy a Lips mikrofonjai hamarosan kompatibilisek lesznek a RB 2-vel, de a többiről nem szólt a fáma. :F

(#23619) antikarts válasza Mr.Grincs (#23588) üzenetére


antikarts
csendes tag

Nem is kell cheatelni, a szó szoros értelmében. :) [link]
Csak használd ezt és pénzt sem kell költeni.

(#23620) Mr.Grincs válasza antikarts (#23619) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi, meglesem:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23621) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Elolvastam az első hozzászólást, de nem nagyon adott megoldást a problémámra.

Nos az lenne hogy van egy XBOX 360-am, van egy PC-s 5.1 es Logitech hangfal szettem, amit lehet DVD lejátszóhoz és konzolhoz is csatlakoztatni (adtak hozzá egy átalakítót, ami a 3 jack et átalakítja 2 rca bemenetté), meg lenne hozzá egy BENQ E2200HD monitor. A monitornak HDMI, DVI, és D-SUB csatlakozója is van.

A kérdés az lenne, hogy mindenféle kábel esetén össze tudom hozni a 5.1 es hangot is?
Mert ahogy én tudom a HDMI kábel két végén HDMI csati van, és azon megy kép hang....
DVI átalakító meg XBOX 360hoz nincs, szintén ha jól tudom....
Egy fullHD monitorral meg nem akarnék analóg jelet átvinni....

Tehát ezen egységek esetén mit tudnátok mondani, hogy legjobb legyen a kép minőség, és a hang is 5.1 legyen? Milyen kábelek vannak?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Ui.: esetleg tapasztalatok BENQ E2200HD + XBOX 360 al?
Jó e a képminőség,stb??
Vagy más monitor alternatíva?

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#23622) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Hali!

Ha már volt akkor sorry, de inkább szerepeljen kétszer mint egyszer sem.:)
HDMI chip melegedési probléma

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#23623) heihachi válasza BITBOYS (#23622) üzenetére


heihachi
addikt

Volt, és szerintem baromság. El akarnak adni a szolgáltatást (sajátjukat, vagy valaki másét, mindegy), és kerítettek hozzá egy idióta sztorit. Persze nem elképzelhetetlen, hogy egy-két chip megadja magát, de asszem ezért felesleges szétbarmolni a gépet. Gariba vissza kel küldeni és annyi.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23624) Motaba78 válasza BITBOYS (#23622) üzenetére


Motaba78
őstag

hello

kérdés ez csak akkor fontos ha hdmi kimenetről tekerem? :F

vagy akkor is ha sima composit kimeneteről ?

(#23625) heihachi válasza heihachi (#23623) üzenetére


heihachi
addikt

Ha jól emlékszem ilyenkor jelentkezik az E74, asszem tiv83us-nak, mergalnak, Bééééé-nek javították ezzel a gépét itt a PH!-n. Szóval lehet mégis gyakoribb, mint gondoltam?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23626) BITBOYS válasza heihachi (#23623) üzenetére


BITBOYS
addikt

Lehet, hogy baromság. Nálam mindenesetre sz@rakszik a hdmi kapcsolat, igaz nem a boxnál, hanem a házimozi erősítőmnél.

Motaba78: Úgy gondolom csak akkor jelentkezhet ez a hiba ha használod a hdmi kapcsolatot. Ha nem használod nem is melegedhet túl.

[ Szerkesztve ]

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#23627) AtG válasza BITBOYS (#23622) üzenetére


AtG
aktív tag

Baromi jó. :) Most dugtam pont hdmi-re a boxot, meg vettem audio adaptert, akkor lehet rettegni a 3ledtől? MIndjárt visszarakom kompozitra. :))

(#23628) BITBOYS válasza AtG (#23627) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem vedd alapértelmezettnek a hibát, csak meglepő, hogy ezúttal a hdmi chip kavarhat be. :)

Nálam az erősítő hangja pattog, serceg hdmi-n keresztül. Nem értem mi lehet a probléma. Keresgéltem neten valami infót, erre találok egy ilyen cikket, mondom khirály :)

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#23629) heihachi válasza AtG (#23627) üzenetére


heihachi
addikt

Dehogyis, nem kell a 3 ledtől rettegni, E74-nél csak a jobbalsó led játszik :D

Én mintha azt olvastam volna valahol, hogy ez a chip felelős a skálázásért, tehát elvileg akkor jelentkezhet úgy is, hogy nem a HDMI kimenetet használja valaki. A HDMI előtti gépekben is volt ana (h nélkül) chip, tehát gondolom, hogy valami feladata van, ha nem használja a hdmi kimenetet, akkor is. :F

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23630) (Kolombusz) válasza AtG (#23627) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Rettegj, félj, tedd be a fagyasztóba az xboxot, de nehogy bekapcsold, még a végén 3ledes lesz.

(#23631) BITBOYS válasza (Kolombusz) (#23630) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ne legyél már undi :)
Nekem régi prémiumom van, eddig semmi gond nem volt vele. Mondjuk nem számítok hardcore gamernek heti 5-10 órás játékidővel.:)

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#23632) dunc válasza AtG (#23627) üzenetére


dunc
nagyúr

Szard le ne modold,ha széthullik megcsinálják...... :)

(#23633) (Kolombusz) válasza dunc (#23632) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Amúgy igen, ezt nem értem, ha nem nyúl bele, akkor miért fél, van rá garancia.
Ha meg moddolja, akkor legyen olyan tökös, hogy nem aggódik amiatt, hogy bedöglik. :)

(#23634) CosmoBacsika


CosmoBacsika
tag

Uraim Technikai jellegű kérdésem lenne
Épp tv vásárlás előtt állok
Mivel eleddig sdtv-n toltam így a boxomhoz sima scart kábelem volt (természetesen a hozzá kapott komponens is megvan)

Nahmost, mivel a televizorom FULLHD lesz az lenne a kérdésem, hogy megtud e jeleníteni a box komponens kabelen keresztül 1080P-s jelet. Esetleg még van egy VGA kabelem, azzal is rakothetem tv-re, azzal menne-e?

Vagy mindneképpen HDMI-be kell beruháznom?

előre is köszi

(#23635) dunc válasza (Kolombusz) (#23633) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez így van,dekem 1 eredeti játék többet ér mint száz másolt,mert live nélkül a nagyrésze nem sok lóf@szt ér.

(#23636) Gebriel


Gebriel
veterán

Szereznem kell egy 360-at :O
[link]

(#23637) (Kolombusz) válasza CosmoBacsika (#23634) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Tud 1080p-t komponensen.

(#23638) dunc válasza Gebriel (#23636) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez tényleg jóóó lesz ,mert akinek a 4 főszerlöje nem jön be ,annak talán ez a világ tetszeni fog! Kiváncsi vagyok kell-e hozzá az alapjáték(úgy tudom igen) és milyen modon lehet hozzájutni,de egy biztos ez szakitani fog!!!!!!

(#23639) (Kolombusz) válasza dunc (#23638) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Live-ról lehet majd letölteni, MS pontokért, természetesen kell az alapjáték hozzá.

(#23640) Gebriel válasza dunc (#23638) üzenetére


Gebriel
veterán

Gondolom le lehet majd tölteni.
Valószínű az is, hogy kell az alapjáték :K

Megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

(#23641) CosmoBacsika válasza (Kolombusz) (#23637) üzenetére


CosmoBacsika
tag

Nagyon köszi!

Ez a honap csunya lett jatekvasarlas szempontjabol
learazasoknak koszonhetoen vette,
Devil May Cry 4
NBA 2K9
The SImpsons
Army of Two
Fuzion Frenzy

mind újonnan összesen 21 ropiert.... asszem most par honapig nem veszek semmit :D

(#23642) dunc válasza (Kolombusz) (#23639) üzenetére


dunc
nagyúr

És úgy tudom,újdonságként lemezen is megvásárolható lesz!

(#23643) heihachi válasza dunc (#23642) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem hivatalosan DLC minősítésű a dolog, akkor pedig nem lesz kiadva lemezen szvsz.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23644) Kasza08


Kasza08
őstag

Gondolkozom, hogy eladom a boxot:U Előtte még kipróbálom a Mirror's Edge, a Fable 2-t kipörgetem és jó lenne a F1-el is tolni.

(#23645) heihachi válasza Kasza08 (#23644) üzenetére


heihachi
addikt

Sok jó játékról maradnál így le, ne tedd :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23646) _ak_ válasza Kasza08 (#23644) üzenetére


_ak_
addikt

Miért szeretnél megválni tőle?

Let's begin, de gozaimasu!

(#23647) Fusion01 válasza tiv83us (#23598) üzenetére


Fusion01
tag

ÁÁÁÁ Kolombusz megelőzött :DDD
mind1 majd majd 2.
Javaslonm h ne Insane-ba kezd el mert 2-őt beléd lőnek osssszt annyi volt.
Mi haverral őrületesbe toljuk és 2 act 1 chapter.
Majd multi.Asszem lesz egy kis káromkodás mert laggos bugos gliccseres emberkék is vannak ám :U

LG G2

(#23648) (Kolombusz) válasza Fusion01 (#23647) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A gow2-t lehet akár 4-en tolni koopban, szóval jöhetsz te is. :)
De ha jól sejtem, mi tivvel magyar idő szerint éjjel fogunk játszani. :D

(#23649) eddie17 válasza (Kolombusz) (#23648) üzenetére


eddie17
addikt

Úgy a király, talán még én is beférek.:)

Más: Dobpergés, mától a gyűjteményem ékes darabja lett a Fable2. Nem bírtam nem megvenni, ennyi dicséret után.

(#23650) tiv83us válasza (Kolombusz) (#23648) üzenetére


tiv83us
veterán

Hehe, ma vagy holnap mar ott kene figyelnie a postaladamban. Viszont addig is L4D horda partyban meg mindig benne lennek barkivel ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.