Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23851) asbi_ válasza Siffredi (#23834) üzenetére


asbi_
tag

hát csinálj, ha gondolod :) aztán csaphatjuk neki. coop-ért is jár az acsi pont! :)

(#23852) hdman válasza Kasza08 (#23847) üzenetére


hdman
őstag

Picit már én is érzem,hogy felesleges ez a sok játék... Több mint a felével nem is játszom,sőt! (volt olyan,hogy egyszer beraktam, és azóta sem: pl cobra 11, új spidey)

Amivel viszont sokat - és a legfontosabb- folyamatosan játszom: GH (összes), RB1-2, COD4, Grid, AitD, meg újabban a Fable II. ha lesz időm,lassan a Bully-t akarom elkezdeni,eddig csak jókat hallottam róla.

Cod4 veteránon már elég nehéz :DDD Párszor vörös a fejem :DD

Sopron city :)

(#23853) Kasza08 válasza (Kolombusz) (#23849) üzenetére


Kasza08
őstag

Ez volt az alapötlet, de vettem egy cod5-t 10-ért, most elcserélem mirror's edge-re, ami meg csak 8k, azt Fable 2-re, de mire elcserélem már az is csak 7k-t fog érni, és ha kijön egy új, azt senki nem fogja velem elcserélni.
De egyébként a fő hangsúly nem is ezen van, mert ha lenne hozzá sok játékom, akkor is eladnám a motorért. Csak hab a tortán, hogy nem játszok vele:))

hdman: Igen, nekem is voltak ilyen állandó és soha nem használt játékaim. De vannak ilyen, és vannak olyan napjaim, néha autóznék egyet a gridben, néha mennék pár kört Talmával a MotoGP '08-ban, néha szét lőném mindenki arcát CoD5-ben, néha Jumpolnék Mirror's Edgeben, és Néha dugnék az asszonnyal a Fable 2-ben:DDD Eredetivel ezt nem lehet megvalósítani, legalábbis számomra.

[ Szerkesztve ]

(#23854) CosmoBacsika válasza Kasza08 (#23847) üzenetére


CosmoBacsika
tag

a te barátod a gamer365 és a game.co.uk
vegyel hasznaltam gammakat, vagy lesd az akciokat
amiket en vettem eddig az mind vagy hasznalt vagy akcioban jott kulfoldrol
most lett otthon 5 uj jatekom amit összesen 21K-ert vettem. Legalabb 4 honapra el vagyok latva :D

(#23855) baliii válasza zsocy (#23850) üzenetére


baliii
senior tag

LCD monitor beépített tv tunerrel, tehát van rajta VGA, antenna, s-video, kompozit, hang. csak azért kérdezem hogy melyiken lesz a legjobb a képminőség, kompoziton, svideon vagy dsubon?

(#23856) (Kolombusz) válasza Kasza08 (#23853) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nyilván néha rá kell majd fizetned, de ígyis játszottál 3 játékkal 10k-ért, az azért nem rossz.

(#23857) Fusion01 válasza tiv83us (#23805) üzenetére


Fusion01
tag

Én megyek szívesen ha van kedved. :DDD
Úgyis péntek van, holnap nincs suli....
Egy este nem tod kipörgetni mert az 1 act pár óra....
Na mind1 írj üzenetet ha van game osztttt toljuk.

Nem olvastam végig a fórumot, nem tom h vki "lefoglalta-e" :DDD

LG G2

(#23858) Fusion01 válasza p_milan (#23801) üzenetére


Fusion01
tag

Kolombusz megválaszolta kérdésed:D

LG G2

(#23859) zsocy válasza baliii (#23855) üzenetére


zsocy
őstag

szerintem VGA-n, de a kompozit sem rosszabb, nem vennéd észre a különbséget.

(#23860) p_milan válasza hdman (#23852) üzenetére


p_milan
aktív tag

Az eredeti játéknak épp ez a varázsa. Megveszed több ezer forintért, és úgy érzed, hogy ha már ennyit fizettél érte, akkor kihasználod 100%, megcsinálsz minden küldetést, minden egyes dolgot megnézel.

Ha írod a játékokat ész nélkül, akkor leszarod azt a 230forintos verbát, akkor a játék is mehet a kukába, pedig lehet, hogyha megvetted volna akkor nem kevés időt szántál volna rá.

Szép álmokat. :DD

(..(.)..)

(#23861) hdman válasza p_milan (#23860) üzenetére


hdman
őstag

Ugyanezt írtam,csak más megfogalmazásban. Legalábbis a lényege ez lett volna.

Sopron city :)

(#23862) Kasza08 válasza (Kolombusz) (#23856) üzenetére


Kasza08
őstag

3 játékkal összesen 30k-ért játszottam. ezeket nem cserélgettem.
Ismerem az oldalakat, de nincs pénzem mindig csak úgy venni. Cserélgetéssel meg az a baj, hogy sokat nem adnék el. Megtartanám, mert később is szívesen elővenném. De kipróbálnék mást is, ahhoz meg el kell adnom. Ez így nem működik nálam. Ez van. És jöhettek azzal, hogy itt olcsó, meg ott cseréljem, de akkor sem lesz jobb.

(#23863) fidor válasza Kasza08 (#23862) üzenetére


fidor
csendes tag

Egyszer már feltettem ezt a kérdést de senki nem válaszolt jó lenne valaki tudna valami megoldást.A következőkről lenne szó adott egy xbox 360 és azt hiszem hűtésmodosítva van vagyis a fordulatszám valószínüleg meg van emelve mert baromi hangossan pörög.Ezzel lehetne valamit csinálni?Lejebb venni a fordulatot vagy valami mást mert rohadtul zavaró.Ha lejebb lehet venni ezt hol lehet megtenni,szét kell szedni a gépet?A másik kérdés mitől van az ki lett írva egy game demo verba lemezre CloneCD-vel az eggyik xbox 360 játsza a másik pedig nem?Azt hiszem az író amivel írták asus volt.Annyi még talán biztos,hogy amelyik nem játsza le az hitachi drive-os(ha ez számít valamit).

(#23864) mergal


mergal
aktív tag

Üdv,

Van egy eladó magyar Dead Space-m X360-ra. Hibátlan egyszer végigvitt, posta van vagy Dunaújváros.
Érd. privibe

[ Szerkesztve ]

(#23865) hdman válasza tiv83us (#23759) üzenetére


hdman
őstag

PÜ ment!

Sopron city :)

(#23866) Kasza08 válasza fidor (#23863) üzenetére


Kasza08
őstag

Az elsőkérdésedre a válasz igen, szét kell szedni hozzá a gépet, a golomkonzol.hu-n megcsinálják 2k-ért!
A másodikra nem tudom:U

(#23867) Mr.Grincs válasza fidor (#23863) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ha szét akarod szedni akkor Torx készlet kell hozzá. T8 és T10. Nem nagy összeg venni a praktikerbe vagy a tescoban.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23868) zsocy válasza fidor (#23863) üzenetére


zsocy
őstag

Nem csak szét kell szedni hanem forrasztani is kell belül, szóval ha nem tudod mit csinálsz inkább ne csinálj semmit. Ahogy mások mondták, Gólem megcsinálja, de a gari tuti ugrik ha eddig nem is.

Gondolom a két box nem egyidős, biztos az egyik drive használtabb mint a másik. Mivel a lemez írott, ezért előfordulhat hogy valamelyik drive nem olvassa.

(#23869) nofi


nofi
őstag

Huhh, hát megvan végre!

Ma délután elindultam egy jasperért, végül addig beszéltem a szervizes sráccal, míg egy augusztusi gyártású pro pack lett belőle :P (jó, hogy jasperre vártam december óta :D ). Hazacipeltem, de útközben haverom ellátott pár játékkal (GoW2, GTA4, Midnigt Club LA, Figh Night Round 3, Forza 2). Hazaérve gyorsan kitéptem a dobozból és behelyeztem a monitor alá, mivel a netes kábel, meg a tv-s hdmi is eljön a szgépig. Remélem nem fogják egymást zavarni...
Felment az új dashboard és most nagyban próbálgatom a játékokat :C GTA, meg GoW úgyis majd meg lesz véve a Fable 2 után, úgyhogy rajtuk ki is próbáltam a merevlemezes installt.
Minden szép, minden jó csak hangos mint a **** és még sok vizsgám van :))

Xbox GT: nozsolt

(#23870) Mr.Grincs válasza nofi (#23869) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Gratula a boxhoz.
Szerintem nem hangos, mármint alapjáraton, játék közben meg még elviselhető.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23871) mergal


mergal
aktív tag

Üdv,

Gondolkodóba estem.
A helyzet az hogy van két arcade gépem. Az egyik alaplapcserés volt és ezidő alatt szereztem egy másikat. A cserés: 2010.01.05 garis mert 2009.01.05 javították. (nem tudom ezután még lesz e valami gar a 3ledre?)
A másik: 2009.05.17 garos de az viszont nem lehet mert 2008.04.15 gyártású ott reklamálnom kellene az msnél hogy javítsák a gari idejét.
Szóval szerintetek melyiket érdemes eladni? Hétfőn megbeszélem ezt a gari dolgot az ms-nél. Én szivem szerint az alaplap cseréltet tartanám meg de a másik részről meg a nagyobb garisat.

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#23872) fidor válasza mergal (#23871) üzenetére


fidor
csendes tag

Sziasztok ha esetleg elviszi az ember a venti fordulat megcsináltatni,hogy ne zúgjon ennyire Sokkal nagyobb az esélye,hogy 3 ledes lesz vagy annyira nem melegszik.Van olyan ismerősöm akinek át van alakítva a gépe de nem zúg vagyis nem megy ilyen magas fordulaton a venti.

(#23873) mad1 válasza fidor (#23872) üzenetére


mad1
veterán

Elobb utobb meghal :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#23874) fidor válasza mad1 (#23873) üzenetére


fidor
csendes tag

Értem de akkor a zúgással mit lehetne csinálni,mert baromi zavaró.

(#23875) Motaba78 válasza fidor (#23874) üzenetére


Motaba78
őstag

távolabb ülni és feltekerni a hangerőt :DDD

(#23876) fidor válasza Motaba78 (#23875) üzenetére


fidor
csendes tag

Távolabb ültem de ot már nem veszi a jelet a joytól.Na jó ez csak vicc volt ha meg éjel játszik az ember a zúgástól nem lehet szinte hallani semmit.Másnál is így van?

(#23877) (Kolombusz) válasza fidor (#23874) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

De előbb utóbb hűtésmoddal is meghal, ha olyat fogtál ki.
Szóval, vedd ki a hűtésmodot, tekerd fel az erősítőn a hangerőt, hadd szóljon.

(#23878) fidor válasza (Kolombusz) (#23877) üzenetére


fidor
csendes tag

Kivenném de ahoz állítólag szét kéne szedni.Nem tudom lehet,hogy butaságot kérdezek esetleg szoftversen valahogy nem lehet állítani?

(#23879) mad1 válasza fidor (#23878) üzenetére


mad1
veterán

:N Tudtommal :(

Ne szemetelj ! = Steam

(#23880) (Kolombusz) válasza fidor (#23878) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem, ez hardveresen lett módosítva.
Ha nem értesz hozzá, vidd el egy konzolboltba, ott megcsinálják neked seccperc alatt.

(#23881) dunc


dunc
nagyúr

Hétfön veszek egy 60 gb packot,1 játékot csak nem tudom még mit, a szavatosság számit leginkább,GOW2 re gondoltam,vagy esetleg a Fable 2 re ,még nem tudom....a multi a GOW2 felé húz.

(#23882) Djuree válasza mergal (#23871) üzenetére


Djuree
félisten

sztem a garisat tartsd meg, de ezt már a másik fórumon is írtuk egy páran :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23883) Mr.Grincs válasza fidor (#23878) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Tényleg ha nem értesz hozzá akkor ne állj neki gányolni, meg a konzolszervízesek nem tescos forrasztópákával dolgoznak:) hanem többszázezres cuccokkal:)
Több kárt csinálsz mint hasznot ha elrontasz valamit....

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23884) Peat;) válasza fidor (#23876) üzenetére


Peat;)
veterán

Nekem is elviselhetetlen a hangja, én fejhallgatóval oldottam meg ezt a problémát.

Egyébként milyen a géped? Nekem arcade, 2008 májusi asszem. Én egyszer majdnem felhívtam microsoft ügyfélszolgálatot, hogy túl hangos a gép...de azóta láttam, hogy más is szenved vele, érdekelne, hogy csak arcade-ok ilyen szutykok, vagy csak egy sorozat? Mert nem mind ilyen hangos.

(#23885) fidor válasza Peat;) (#23884) üzenetére


fidor
csendes tag

Nem persze én ilyenekhez nem értek nem fogok neki állni gányolni.Ez is arcade 2008 áprilisban lett véve.Azt hiszem ez a 205 w tápos de ismerek olyat akinek szintén arcade gépe van 2008 okt. Vette és szinte semmi hangja sincs,hogy melyik alaplap van benne pasz.Lehet,hogy az újjabb alaplap?Nemtudom.

(#23886) sch_a válasza fidor (#23885) üzenetére


sch_a
addikt

Az enyém augusztusi Arcade. Mikor elkezdi forgatni a lemezt, akkor hangos kissé, de a hangszóró teljesen elnyomja, szóval nem zavaró.

(#23887) mergal válasza Djuree (#23882) üzenetére


mergal
aktív tag

Jóvan na nem tudok dönteni. :DDD

(#23888) 30z.Samu válasza mergal (#23887) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig elég egyszerű, csak azt a kérdést kell magadnak feltenned, hogy melyiken van garancia! ;] :DD

Sic Parvis Magna

(#23889) Peat;) válasza fidor (#23885) üzenetére


Peat;)
veterán

Akkor úgy néz ki mi megszívtuk ezt a dolgot és egy sorozat érintett a porszívó hanggal. Lehet érdemes lenne mégis telefonálni akkor microsoft ügyfélszolgálatra :F

Az alaplap tök ugyanaz az áprilisi és októberi gépben is, ez 100%. A dvd-rom az eltérő, miénkben benq van, az októberiben lite-on ami halkabb ezek szerint. (és én ezért is várom hogy 3 ledes legyen a gép, mert a szervizben hibától függetlenül állítólag minden gépbe az új lite on meghajtót rakják, mert arra nincs warez)
A tápot nem néztem, hogy nekem mekkora, majd meglesem, de nem hiszem hogy a nagyobb táp és a hang között lenne összefüggés.

A dvd-romtól függetlenül nekem magának a gépnek is van egy hangja, így hdd-t ha megveszem attól még marad egy olyan hang, amitől csendben hang nélkül nem tudok zavartalanul játszani.

[ Szerkesztve ]

(#23890) fidor válasza Peat;) (#23889) üzenetére


fidor
csendes tag

Nem tudom ezt a gépet itt vettem a PH-n.Szerintem gyárilag nem volt ilyen hangos,állítva lett rajta a ventilátor fordulatszám.Legalábbis hozzám már így jutott.A drive-e pedig hitachi nem tudom ez milyen minőségű illetve melyik típusú a legjobb driver.

(#23891) Don47 válasza Peat;) (#23889) üzenetére


Don47
tag

A porszívó hanghoz szvsz nem sok köze van, de azért beleszólnék:

"Az alaplap tök ugyanaz az áprilisi és októberi gépben is, ez 100%."

Nem. A Falconból kétféle alváltozat biztosan létezik, de néhány helyen olvastam v3-ról is. Kisebb alaplapi változtatásokról van szó, például a Falcon v2-ben a memory chipek helye változott meg. (Falcon v2 = lot 0825, vagy újabb - kivéve persze a Jaspereket.)

ps: az enyém Falcon v2, és telepített játéknál egyáltalán nem tűnik fel a box hangja.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live: Oberst Don47

(#23892) fidor válasza Don47 (#23891) üzenetére


fidor
csendes tag

Persze nyugodtan írjon akinek tapasztala vagy ötlete van a zúgással kapcsolatban.Arról nem tudok véleményt mondani milyen a hangja a telepített játékoknál mert sajna nincsen vinyóm.Egyébként a hitachi drive jónak számít?

(#23893) hdman


hdman
őstag

Két komoly videó:

[Ilyennel fogják a boxot szerelni]
[Vizhűtés vs. gyári vs. 12 volt hűtésmod zajszintje]

Azért a 12V már nagyon durva, a 8 simán elég, az még nem nyomja el a játékot :)

Sopron city :)

(#23894) Kasza08 válasza dunc (#23881) üzenetére


Kasza08
őstag

Vedd meg az enyémet, valószínűleg fable 2 lesz hozzá:K

(#23895) dunc válasza Kasza08 (#23894) üzenetére


dunc
nagyúr

Valoszínű már megvan.....

(#23896) taylorp


taylorp
senior tag

Segítsetek légyszi.
A Guitar Hero III-hoz amit adnak gitárt, mindegyik Guitar Hero-hoz jó?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#23897) Prof01 válasza taylorp (#23896) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, sőt a Rock Band-ekhez is! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23898) Prof01 válasza hdman (#23893) üzenetére


Prof01
veterán

Nekem 12V-s van, de már megszoktam, nem zavar.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23899) taylorp válasza Prof01 (#23897) üzenetére


taylorp
senior tag

Akkor befektetek egyre asszem.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#23900) hdman válasza taylorp (#23899) üzenetére


hdman
őstag

Vegyed csak bátran :D

Sopron city :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.