Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23551) Bocaa


Bocaa
senior tag

valami nem multizos jó játékot tudnátok mondani amit megéri beszerezni? :DD

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#23552) (Kolombusz) válasza Bocaa (#23551) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Milyen stilus?

(#23553) Bocaa válasza (Kolombusz) (#23552) üzenetére


Bocaa
senior tag

inkább valami platform a lövdözős nagyon nem jön be boxon nem tudom megszokni inkább akkor pc :K
esetleg sportjáték az rpg-se ma kedvencem néha bejön néha nem igazándiból nagyon nehez jövök bele azokba a gémekbe és elfogy hozzá a türelmem mire élvezetes :(

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#23554) (Kolombusz) válasza Bocaa (#23553) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Jó platformerek a lego játékok (indiana jones pl), vagy a Kameo is fasza.
Esetleg a Kung fu panda, gyerekesnek tűnhet, de sztem fasza játék. :) Igaz csak a demójához volt szerencsém. Amúgy használtan lehet kapni gép mellé adott indy+kungfu panda kombót, csapj le egy olyanra.

(#23555) Don47 válasza eddie17 (#23548) üzenetére


Don47
tag

Akkor is, ha "csak" javítás volt? Úgy értem, akkor is újraindul, ha nem cserélték ki a teljes boxot? (Sajnos érintett vagyok, a vas tegnap ért Frankfurtba.)

Xbox Live: Oberst Don47

(#23556) zsocy válasza Bocaa (#23553) üzenetére


zsocy
őstag

Jó platform játék még a Simpsons is, az most pont akciós, elég sok helyen (MM, 576) 3500 Ft.

(#23557) eddie17 válasza Don47 (#23555) üzenetére


eddie17
addikt

Nem akarok nagy hülyeséget mondani, így inkább akinek van vele tapasztalata az válaszoljon. Szerintem minden esetben újra lesz garancia.

(#23558) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Látom DjPr0f, megvan a 1000gs lipsben. :D

(#23559) Don47 válasza eddie17 (#23557) üzenetére


Don47
tag

Furcsán hangzana... nekem inkább az tűnik logikusnak, hogy a gari végét meghosszabbítják azzal az egy-két héttel, amíg a box távol volt. Na mindegy, nem mintha olyan sokat számítana.

Xbox Live: Oberst Don47

(#23560) eddie17 válasza (Kolombusz) (#23558) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem köszönheti:D Valakit le kellett nyomnia online:D

Don47: Lehet igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#23561) Prof01 válasza (Kolombusz) (#23558) üzenetére


Prof01
veterán

Bizony! :DD ;]
Ja és igen, gsfranz-nak köszönet az online csatákért! :D :P

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23562) (Kolombusz) válasza eddie17 (#23560) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Online harcban halljátok egymást? Az úgy lehet vicces.
Amúgy single playerben karaoke közben kihangosít téged rendesen, szól a hangod a hangfalakon is?

(#23563) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

A GTA 4 ben hol van lőszerbolt vagy valami fegyverboltféleség? Volt egy stukkerem egy halom tölténnyel amit kaptam egy küldetés után, de elkaptak a majom rendőrök és elvették.
Most van egy pisztolyom szintén de abba csak 15 golyó van az meg nem elég a világmegáltáshoz sem:( Térképen nincs AMMU NATION:( Valami ötlet?:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23564) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Hello!
Érdeklődnék, hogy xbox360-assal tudnék e a meglévő Samsung 931bf (1280*1024; d-sub; dvi; no hdcp) monitorommal játszani? Tudják ezt a felbontást a játékok? Amugy milyen más felbontásban mennek? (nem natívban mennyire lenne csúnya képe?)

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#23565) (Kolombusz) válasza Mr.Grincs (#23563) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Elég hamar megmutatják neked egy küldetés során, hogy hol van az ammunation, addig meg nincs szükség nagy fegyverre. :)

(#23566) (Kolombusz) válasza sosperecek18 (#23564) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

1280*720-ban tudsz majd játszani, alul felül fekete csíkkal, ha vga kábelt veszel az xbox mellé.

(#23567) Mr.Grincs válasza (Kolombusz) (#23565) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi remélem hamar eljön az a küldetés. Csak azt nemértem a papíros térképen miértnem ábárzolják...:( Elmentem egy internetkávézóba önerőből és ott néztem meg hátha megtalálom de ottsem:(

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23568) (Kolombusz) válasza Mr.Grincs (#23567) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Amúgy asszem egy GTA4-et is kell majd vennem, most hogy már nem flesselt a gépem. De azt hagyom egyelőre. Most Forza2, GH3 kell, meg egy PlayStation 3. :D

(#23569) Mr.Grincs válasza (Kolombusz) (#23568) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hoppá valaki átpártol a másik csapatba támogatni sonyt?:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23570) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nagyszabású cikk készül, reggel 8 körül tessék figyelni a Gamepodot! ;)

[ Szerkesztve ]

(#23571) tiv83us válasza (Kolombusz) (#23570) üzenetére


tiv83us
veterán

Csak kivancsisagbol, minek veszel X360 melle PS3-at?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23572) gergoo83


gergoo83
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Xbox 360-at 22" szélesvásznú Asus monitorral próbálom összekötni VGA kábel segítségével, de nem tudok megfelelő minőségű képet kicsikarni. Szellemképes és vibráló csíkok jelennek meg időnként. Próbáltam minden felbontást beállítani, arrébb raktam a hangfalakat, ill. mindenfajta elektromos készüléket a monitortól. A monitor nem hibás, mert pc mellett nem tapasztalom ugyanezt. Nincs vmi tippetek, hogy hogyan lehetne ezt orvosolni?

(#23573) tiv83us válasza gergoo83 (#23572) üzenetére


tiv83us
veterán

Tv-n is probaltad? /Csak hogy kizarjuk a box gyari hibajat/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23574) (Kolombusz) válasza tiv83us (#23571) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

MGS4, Resistance 1-2, GT5(P), Uncharted 1-2, KZ2 ezekről nem szeretnék lemaradni.

Emellett pedig előbb utóbb egy BD lejátszó is kéne, szóval nem árt ha van.
Jah és, ha beindul a Gamepod istenigazából, akkor legalább PS3 teszteket is tudok vállalni. :)

[ Szerkesztve ]

(#23575) Prof01 válasza (Kolombusz) (#23562) üzenetére


Prof01
veterán

Sajnos nem. A blogban le is írtam, hogy ezt nagyon elrontották. Egyedül kell énekelni és a végén összehasonlítja kinek lett több pontja. Akkor ezek szerint el se olvastad. :U :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23576) heihachi válasza Mr.Grincs (#23563) üzenetére


heihachi
addikt

Van fegyverbolt, egy küldetés után bejelöli a térképen, és oda mehetsz bármikor. Igazából több is van, talán 2 vagy 3. De a legjobban akkor jársz, ha megcsinálod Little Jacobnak az összes küldetését (mármint a delivery mission 10 darabját). Utána LJ a kocsija hátuljából fogja a jóárasított fegyvereket árulni, sőt, mindig oda viszi a közeledbe, nem kell átautózni a fél várost.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23577) heihachi válasza (Kolombusz) (#23574) üzenetére


heihachi
addikt

Csak nehogy Te is rákattanj az angyali masinára, mint asadasad22 :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23578) Mr.Grincs válasza (Kolombusz) (#23574) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az MGS4 az nem úgy volt hogy mégis kijön majd boxra? vagy rosszul tudom?

heihachi: Köszi az infót igyekszem csinálni a küldetéseket. Most a háztetőn ugrálok kergetek valami formát, de mindig bezuhanok a sikátorba bakter:(
100% on hogy lehet az életem, mert eszek valami szemetet akkor csak felet kapok mindig. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23579) dunc


dunc
nagyúr

Szerintem is jó ötlek kiprobálni a ps3-at,én a GranTurismó 5-öt biztos nem fogom kihagyni!
Amik húzó nevek voltak (MGS4,Tekken6,FFantasy)azok megjelennek x360 ra is,kevés az exkluziv ps3 -as cím most még ami miatt ps3-at vennek(nincs jelen pillanatba olyan ami miatt ps3 at vennék,vagy ne jelenne meg x 360 ra)

(#23580) zsocy válasza Mr.Grincs (#23578) üzenetére


zsocy
őstag

Annyi a 100%, a másik fele a "körnek" az a páncélod, majd ha találsz olyat. Amúgy ha ellopsz egy rendőrautó ad egy shotgunt és néhány töltényt hozzá.

(#23581) heihachi válasza dunc (#23579) üzenetére


heihachi
addikt

Azért a Killzone2 és a Little Big Planet miatt szívom a fogamat erősen, azok erősen jól jönnének boxra :O A God of War sorozatról már nem is beszélve. :(

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23582) Mr.Grincs válasza zsocy (#23580) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi a sörétest azt észrevettem, de ezt a páncélos dolgot nem vágtam. :R
Lerendeztem egy sexshopos küldetést és azután egy sikátorba mentünk egy "fegyverboltba":) Szóval már nem félek:)
Egyelőre az a haditerv hogy NO CHEAT:D

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23583) gergoo83 válasza tiv83us (#23573) üzenetére


gergoo83
csendes tag

Igen, próbáltam, ott nem volt gond. Monitoron is inkább csak egy idő után zavaró a dolog, bekpcsolás után még nem olyan feltűnő.

(#23584) zsocy válasza Mr.Grincs (#23582) üzenetére


zsocy
őstag

Lesz majd nemsokára egy olyan küldetés ahol valami drogot kell visszaszerezni, nem akarok spoilerezni, de nekem ott jött elő hogy cheatelek, mert ez qrva nehéz :)

De te legyél erős! :D

(#23585) (Kolombusz) válasza gergoo83 (#23583) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Akkor valszeg a VGA kábel lehet a ludas a dologban. Meg kéne próbálnod egy másikkal.

(#23586) (Kolombusz) válasza zsocy (#23584) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A fenét, a GTA IV egy könnyű játék, ha egy alapszabályt betartasz: minden küldetés előtt elmész az ammu nationbe, ott veszel páncélt, meg az ak-ba lőszert. Mini uzi sem árt, ha autós üldözés lesz.

Innentől kezdve már csak az lehet gond, ha az esetleg mellőd szegülő társak meghalnak. Én nem egyszer azért buktam el küldiket, mert az idióta ír társaim közül valamelyik meghalt (ez már endgame volt).

De amíg rá nem jöttem a bevásárlós trükkre, addig én is rohadt sokat anyáztam.

(#23587) zsocy válasza (Kolombusz) (#23586) üzenetére


zsocy
őstag

Nagyon igaz, páncél nélkül neki sem szabad kezdeni, és marha lassan kell haladni, lehetőleg fedezékből lőve.

Nem nehéz, de azért volt ami leizzasztott.

(#23588) Mr.Grincs válasza zsocy (#23584) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igyekszem, erősnek lenni. Max sokszor próbálkozom:) Igazából az archik miatt nem akarok cheatelni:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#23589) zsocy válasza Mr.Grincs (#23588) üzenetére


zsocy
őstag

Azokat megadja cheat után is. Mindig az adott játékra érvényes a tiltás, szóval ha cheatelsz, elmented és kilépsz, és a következő játékban már nem csalsz, akkor megadja az acsit.

De ez ne ingasson meg, tényleg nem olyan nehéz, bele lehet jönni. Páncéllal, fedezékkel, és az autómata célzással bárkit szét lehet kapni :)

(#23590) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

(#23591) dunc válasza (Kolombusz) (#23590) üzenetére


dunc
nagyúr

Ja nálad is cuftig volt a barát lista ,ez nem rossz húzás.

(#23592) (Kolombusz) válasza dunc (#23591) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Most már van vagy 15 hely, hála annak, hogy 1 hónapja offline vagyok.
Aki számít, az fennmaradt a listán, sokukkal amúgy is tartom másképp a kapcsolatot, sírni nem fogok azért, hogy valaki letörölt.

(#23593) nofi


nofi
őstag

A MM komolyan gondolta a 69ezres pro bundle pakkot? Mert, hogy pár ezressel drágábban ad termékeket az egy dolog, de most szerintem kicsit túllőtt a célon... :(((

Xbox GT: nozsolt

(#23594) (Kolombusz) válasza nofi (#23593) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ha nem tetszik, nem kell ott megvenni. :)
Amúgy még ennyit is simán megér a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#23595) Peat;)


Peat;)
veterán

[link] új memória szabvány, szerintem egyre reálisabb dolog, hogy memkártyán legyenek majd a játékok a következő generációban, jó lenne, én sosem voltam oda a pörgettyűs csodákért.

(#23596) eddie17 válasza (Kolombusz) (#23562) üzenetére


eddie17
addikt

Nem halljuk, az online úgy megy, mintha simán énekelnél single módban, csak a végén összehasonlítja a pontszámot. Ennyi.
Amúgy igen, hallani a hangod a hangfalakon, sőt beállíthatod azt is, hogy lehalkuljon az eredeti zene, amikor te elkezdesz énekelni.

(#23597) asbi_ válasza nofi (#23593) üzenetére


asbi_
tag

úgy tűnik igen :) és a pro dobozok mellett rögtön oda is tették (legalábbis itt) az elite-et 79-ért :)

(#23598) tiv83us


tiv83us
veterán

Na, nem birtam tovabb, tegnap este megrendeltem az Amazon-rol a GoW2-ot. 39 dolcsim banta, kibontott, de nem hasznalt elvileg.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23599) (Kolombusz) válasza tiv83us (#23598) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Majd tolhatnánk együtt a coopban. :)

(#23600) tiv83us válasza (Kolombusz) (#23599) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, mindenkeppen. :)
Csak kicsit ki kell majd masterelnem, meg sajnos a GoW-ra is alig jutott idom, ippeghogy egyszer vegigtoltam, azt is valami homokos fokozaton.

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.