Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22751) dunc válasza Herczi (#22750) üzenetére


dunc
nagyúr

Okádék lesz a kép de probáld meg ha gondolod, a vga kábel a jó megoldás.

(#22752) Gergőke88 válasza Herczi (#22750) üzenetére


Gergőke88
addikt

És ilyenkor meg tudod valahogy büvölni a Boxot hogy 3 ledes legyen? :O
A Ms nem javítja már gariba mivel lejárt a 2 év garancia.... és ugye csak 3 ledre van 3 év...
Bármilyen információt szívesen fogadok ezzel kapcsolatba.

(#22753) Djuree válasza asbi_ (#22749) üzenetére


Djuree
félisten

nem hiszem. a demókat csak egyféleképp adják ki, lehet nyelvet választani bennük. minek adnának ki külön francia nyelvű demókat :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22754) asbi_ válasza Djuree (#22753) üzenetére


asbi_
tag

passz, csak azért bizonytalanodtam el, mert ilyet ír: Langue : FR :) de köszi szépen!

(#22755) Prof01


Prof01
veterán

Hali srácok!

Postával együtt tudok:
NFS: Undercover 8k
Far Cry 2 8,5k
Mirror's Edge 9k

Mind új, bontatlan fóliás, akit érdekel, küldjön egy pü-t!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22756) Atomgeszi válasza Gergőke88 (#22752) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Törölköző. ;]

(#22757) Gergőke88 válasza Atomgeszi (#22756) üzenetére


Gergőke88
addikt

És szerinted akkor még most is tud 3 ledes lenni?
Valkinek volt már Hana hibás a gépe?
A Ms garancia egy hónapja járt le... :W :W

(#22758) Herczi válasza dunc (#22751) üzenetére


Herczi
senior tag

Majd meglátjuk akkor, köszi.

Gergőke88: A CPU és a GPU is ugyanúgy dolgozik a gépben, tehát tud 3 ledes lenni. Unokatesómnak ugyanilyen hibája volt, ők a consolcornerben javítatták, és ők a 3 ledet jelölték meg hiba okaként, szóval ha elküldöd a microsoftnak lehet megcsinálják neked. Hozzáteszem, hogy unokatesóm gépe egy héttel utánna beszart újra, szóval ha nem cserélnek benne alkatrész, akkor az már halottnak a csók, azért lenne érdemesebb a hivatalos garanciával próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#22759) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Lehet, hogy buta kérdés, de valaki csinált már szándékosan 3 ledes hibát?

(#22760) Gergőke88 válasza Herczi (#22758) üzenetére


Gergőke88
addikt

Már beszéltem velük, és azt mondták, hogy mivel lejárt a garancia ezért csak pénzért javítják, és csak hitelkártyával lehet rendezni az összeget.
Küldjem el nekik 3 ledes hibával, maximum visszaküldik?

(#22761) Herczi válasza Gergőke88 (#22760) üzenetére


Herczi
senior tag

Sztem érdemes lenne megpróbálni elküldeni 3 ledel, max visszaküldik.

[ Szerkesztve ]

(#22762) Djuree válasza asbi_ (#22754) üzenetére


Djuree
félisten

hát akkor nemtom. próbáld ki esetleg. egy dvd nem kerül sokba :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22763) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Amúgy ez a game.co.uk mennyire megbízható? Nem nyelik be a zsetont?

Sic Parvis Magna

(#22764) asbi_ válasza Djuree (#22762) üzenetére


asbi_
tag

ja kiírok pár játékot gyorsan, csak közben meg belassult a letöltő oldal :D

(#22765) baliii


baliii
senior tag

sziasztok
bár nem xbox360 hanem sims xbox kérdés, de az a topik kihalt... szoval rá lehet valahogy kötni egy sima xboxot 19"-os TFT-re? valami kábel érdekelne, nem olyan eszköz ami 2-szer annyiba kerül mint maga a doboz :)
amugy a sima box is tud HD felbontást? régen olvastam valamit de nem emlékszem pontosan és a sok xbox360-as írás miatt a neten nem tudom megtalálni :(
kössz!
üdv

(#22766) Djuree válasza 30z.Samu (#22763) üzenetére


Djuree
félisten

nem bizony :)

totál megbízható...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22767) Djuree válasza baliii (#22765) üzenetére


Djuree
félisten

sztem a régi box nem tud HD-t. akkor még nemigen volt HD...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22768) sch_a válasza asbi_ (#22754) üzenetére


sch_a
addikt

Amiket eddig letöltöttem onnan, mind tud angolul:)

(#22769) 30z.Samu válasza Djuree (#22766) üzenetére


30z.Samu
félisten

És ha pl veszek onnan egy Fifa 09-et, akkor angol lesz? Vagy a Fifa is nézi hogy mi van boxon beállítva local-hoz?

Sic Parvis Magna

(#22770) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hö, megjavitotta az MS a konzolom.
Az xbox trackingnél az van, hogy elküldve az ügyfél részére.
Ez gyors volt.

(#22771) Herczi válasza (Kolombusz) (#22770) üzenetére


Herczi
senior tag

Te hanyadikán küldted el nekik? Az enyém még sajna ott van.

(#22772) sch_a


sch_a
addikt

Amúgy azt olvastam, hogy többen megcsinálták, hogy telefonáltak az ügyfélszolgálatra, azzal a panasszal, hogy elromlott a kontrollerük, majd az ms mindenféle utánajárás nélkül kiküldött nekik egyet. Így rendelkeznek most sokan két kontrollerrel :))

(#22773) mergal válasza Gergőke88 (#22759) üzenetére


mergal
aktív tag

Mikori a géped? Mert nálam sem volt ledes hiba, de a jelenség hasonló volt mint nálad. Végül 1 piros ledes lett, de elötte már beszéltem az ms supportal és ott mondta egy kedves női hang hogy fényképezzem le a blokkot meg a gép széria számát hátul. Elküldtem és megcsinálják gariba. Szar a rendszerük így nálam is 1+2 év volt a garinál, de az 2+1 év. Rendezték a garit is így.
Azt mondták hogy ha ilyen gond van a garival és megvan a blokk amit ők megkapnak akkor gond nélkül javítják.

Valaki a 22647-re?

[ Szerkesztve ]

(#22774) (Kolombusz) válasza Herczi (#22771) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

11-én kaptam meg a fuvarlevelet, de csak 18-án tudtam elküldeni.

(#22775) Gergőke88 válasza mergal (#22773) üzenetére


Gergőke88
addikt

A gép 2006-09-16. gyártású. De nekem azt mondták hogy mivel lejárt a
2 év gari ezért csak pénzért javítják.
Te pontosan hogy adtad nekik elo ezt?
A gépeden alaplapcsere volt?

[ Szerkesztve ]

(#22776) mergal válasza Gergőke88 (#22775) üzenetére


mergal
aktív tag

Hát akkor ott tényleg kell a 3led. Mivel a tied régebbi gép. Még csak úton van a gép.
Nálam 2007.dec 13 tól érvényes a gari és ezt látta úgy a rendszerük hogy lejárt most decemberben. De mivel 2 év általános gari van így modósították a lantebb leírtak alapján.

(#22777) (Kolombusz) válasza Gergőke88 (#22775) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

De wazze, az a lényeg, mikor vetted, nem a gyártási dátuma.

(#22778) mergal válasza mergal (#22776) üzenetére


mergal
aktív tag

ja igen a vásárlás dátuma!

(#22779) Gergőke88 válasza mergal (#22778) üzenetére


Gergőke88
addikt

A vásárlás 2006 november. Van esély arra hogy igy elküldöm, de azt mondom hogy 3ledes és megcsinálják?

(#22780) Herczi válasza Gergőke88 (#22779) üzenetére


Herczi
senior tag

Én már olyat is olvastam, hogy a flashelt gépet megjavították, szóval sztem esélyed van bőven. ingyen van, szóval egy próbát megér.

(#22781) (Kolombusz) válasza Gergőke88 (#22779) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Talán, ha mákod van.

Herczi: hosszú dolog ez a mit javítanak és mit nem. Ha nem banolt a géped, akkor egy próbát minden hiba megér.

(#22782) Gergőke88 válasza (Kolombusz) (#22781) üzenetére


Gergőke88
addikt

De most elküldöm nekik, 3ledes hibával, max. visszaküldik... de utána is jöhet a türülközös trükk nem?
Azért elég idegesítő dolog, hogy az ember megveszi az eredeti játékokat, nem flasselteti a boxot, és 2 éves kora után a gép megadja magát...
Egyébként ennek a Hana chipnek a javítása csak alaplapcserével oldható meg?

[ Szerkesztve ]

(#22783) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#22769) üzenetére


30z.Samu
félisten

[Erre valaki?]

Sic Parvis Magna

(#22784) Herczi válasza Gergőke88 (#22782) üzenetére


Herczi
senior tag

Tudomásom szerint igen, de ha a törölközővel, így is úgy is bepróbálkozol, akkor az is mindegy ha már most megpróbálod előhozni a 3 ledet, rosszab nem igen lehet.

(#22785) Rosep válasza 30z.Samu (#22783) üzenetére


Rosep
senior tag

Én magyart vettem, az elején állítom be a nyelvet. De egyébként le lehet tölteni hozzá bármilyen nyelvet.

(#22786) 30z.Samu válasza Rosep (#22785) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az tök jó! Ha lesz egy kis pénzem, akkor Angliából behozatom a Fifát... persze ha lesz illető, aki segít nekem ebben bankkártyája segítségével. Bár kicsit parázok ettől a külföldi rendeléstől, még nem csináltam ilyet. :U :K

Sic Parvis Magna

(#22787) (Kolombusz) válasza 30z.Samu (#22786) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Vedd meg használtan itt.
Akkor nem kell kuncsorogni bankkártyásnak.

Btw, több banknál a leggagyibb, asztaltámasztéknak használható Visa Electronnal is lehet online fizetni, hiába van ráírva, hogy electronic use only. És még inkább BTW, egy normális dombornyomott Mastercard, vagy Visa Classic éves díja 3 ezer forint. Na most ez nagyon nem az az összeg, amit nem lehet kibírni.

(#22788) Peat;)


Peat;)
veterán

Szerintem várjatok pár napot a külföldi bevásárlással, mert auchan(madaras tesco) tesz arról, hogy minél hamarabb bűnbe essünk 2009-ben. 31 box címet kínál 2.-ától 3,5k/db áron, lista sajnos nincs, de szerintem lesz pár kellemes cím. Újságban a reklámnál csak egy játék képe van ott, medal of honor:airbone, már ez is megér annyit.

Rosep: újságból. Ps3 akció is lesz, akartam is ps3 fórumba írni, de már megelőztek és ott még listát is szereztek.

[ Szerkesztve ]

(#22789) Rosep válasza Peat;) (#22788) üzenetére


Rosep
senior tag

És te ezt honnan tudod?

(#22790) Prof01 válasza (Kolombusz) (#22787) üzenetére


Prof01
veterán

Ezt tanúsíthatom! Nekem az általad említett "asztaltámasztéknak használható Visa Electron"-om van és paypal simán működik. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22791) 30z.Samu válasza (Kolombusz) (#22787) üzenetére


30z.Samu
félisten

Csak az a baj, hogy itthon a használt is drágább, mint odakint az új. :U :(

Sic Parvis Magna

(#22792) titko


titko
tag

Sziasztok, Én is csatlakoztam az xbox-osok táborához. Rendeltem is az angol helyről 2 játékot, ha megjön beszámolok róla. addigis üdv és jó játékot mkinek

(#22793) (Kolombusz) válasza Prof01 (#22790) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

[link]

Itt egy cikk a témában.
Némi információ a kártyákról.

(#22794) Rosep válasza Peat;) (#22788) üzenetére


Rosep
senior tag

Aha, néztem a listát, HL meg Burnout kéne is ennyiért. Na majd elszalajtom az anyósom... :)

(#22795) Prof01 válasza (Kolombusz) (#22793) üzenetére


Prof01
veterán

Ok, kösz.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22796) Siffredi


Siffredi
senior tag

Udv mindenkinek!

Nemregiben sikerult hozzajutnom egy ilyen masinahoz, most az internetre valo racsatlakoztatasaval akadt gondom, ugyanis eleg lassu az internet-kapcsolatom (valoszinuleg halozati bibi).

A kerdesem az lenne, mekkora savszel ajanlatos a jatekokhoz? (Persze, gondolom minel nagyobb, annal jobb, de mekkora a minimum, aminel meg elvezheto a jatek?)
Kb. 2 mbit eleg lenne?

Koszonom a valaszokat elore is!

Udv!

(#22797) (Kolombusz) válasza Siffredi (#22796) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Simán elég.
Haverom 1mbit-tel játszik, semmi gondja nincs.
Én itthon 1.5mbittel játszottam, mióta költöztem, azóta van 20/10.

(#22798) Siffredi válasza (Kolombusz) (#22797) üzenetére


Siffredi
senior tag

Koszonom a gyors valaszt. Valahogyan en is igy gondoltam, mivel pc-n is eleg a hasonlo savszel. Azert kerdeztem ra megis, mert sokszor a kisebb savszel hatalmas hatrany a netes jateknal...

Felteszem akkor a masik nagy fejtorest okozo kerdesemet is. Ajanlott most full HD tv-t venni a box melle? Mivel korabban a jatekok nem tamogattak azt a felbontast, de a mostani jatekok boritojan mindegyiken ott latom az 1080-as felbontast is. Ugyanakkor azt hallottam, a tavaszi frissitessel megkapja a box a full HD-s tamogatast is.

Lehet hogy rosszul olvastam valahol, es az sem lehetetlen, hogy en ertettem felre, de azert jo lenne tudni ezt is.

Van meg valami. HD-s filmeket lehet a pc-rol streamelni, ezaltal HD-s lejatszokent mukodtetni a boxot?

Remelem nem kerdeztem sok hulyeseget, de ezekre a kerdesekre eddig nem talaltam valaszt.

Koszonom elore is!

Udv!

(#22799) (Kolombusz) válasza Siffredi (#22798) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Üdv!

Érdemes Full HD-t venni, hosszútávra jobb egy jó kis 24p-s, nagyképernyős fullhd, mint egy hd-ready. De a box játékok nem futnak natív 1080p-ben. Felskálázza a box, de nagyjából semmit nem ér. Annyi, hogy nem a tv elektronikája skáláz 1080p-re, hanem a box.

WMV HD-t streamelhetsz, más hd formátumot nem tud lejátszani.

(#22800) 30z.Samu válasza titko (#22792) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oksa! Várom majd a fejleményeket! :R

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.