Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15501) Gergosz2


Gergosz2
veterán

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#15502) Gergosz2


Gergosz2
veterán

lol

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#15503) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

[link]

A fémdobozos limited Soul Calibur 4 drágább, mint a sima?

[link]
Mert eddig élőben egy boltban sem látam sehol a fémdobozosat, de a bolti plakátokon meg sok helyen azzal együtt szerepel. Gondolom alapból csak sima zöld tokkal adják.

Ma fogtam a kezemben egy karbon dobozos szintén limited Forza 2-t is, de valami 15 ezer Ft-ra jött volna ki úgy, hogy volt a játék, meg még egy plusz vastag könyv, az autók paramétereivel.

Halo 3 fémdoboz detto. Szépek ezek az egyedi tokos játékok, de szerintem plusz pénzt nem ér egyik sem, sőt, a legolcsóbb, akár használtra kell törekedni, még ha elsőre sokszor csábítja is az embert a szép csomagolás. (mennyi díszdobozos DVD-t vettem már meg így, csak hogy most a polcon fogja a port)

Superbike 08 nem érdekel senkit?
Nagyon pályáznék rá, de a MotoGp07 nagyon nem jött be ahhoz képest,amekkora motorbuzi vagyok és félek ezzel is így járnák.

[ Módosította: tiv83us ]

(#15504) Djuree válasza HagaNRG (#15503) üzenetére


Djuree
félisten

mi a ráknak raksz be ekkora képet? miért nem lehet linkelni :F :W

...és igen, a fémdobozos drágább mint a sima, de ezt magad is kitalálhatnád :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15505) spammer válasza HagaNRG (#15503) üzenetére


spammer
veterán

SBK08-at próbáltam, szép graf, lehet állítani a teljesen Arcadetól a majdnem szimulátorig kb., de valahogy nekem mégsem jött be. Anno a MotoGP 07-et sokat toltam PC-n (akkor még nem volt box), de most valahogy ez az SBK nem hozza nekem a hangulatot. Az esős időjárás nagyon szép benne, dehát az nem vígasztal. Mondjuk én jobban is húzok a GP felé, nem vagyok nagy SBK néző, lehet az a baj :) Várom a MotoGP 08-at.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15506) tiv83us válasza HagaNRG (#15503) üzenetére


tiv83us
veterán

Linkesitettem...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#15507) ladlac


ladlac
tag

Helló! Xbox360-at szeretnék használtan venni, és kíváncsi vagyok mikre kell ilyen esetben odafigyelni. Nem szeretnék mondjuk úgy járni, hogy megveszem, és két hónap múlva tönkre megy... :) Köszönöm a segítséget előre is.

(#15508) Djuree válasza spammer (#15505) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon gyenge lett az SBK08. mind irányítás mind graf szempontjából....

tiv83us: na végre :R

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15509) spammer válasza ladlac (#15507) üzenetére


spammer
veterán

Használtan csak akkor vegyél, ha nagyon jó árban van, ne pár ezen Ft-on spórolj. Szeptember körül lesz újabb árcsökkentés ha minden igaz, és jön az új 60 GB-os Prémium. Én a helyedben várnék picit.

Ha mindenképp használtan veszed, az állapotát nézd meg nyilván, és kérdezz rá h be van e regisztrálva már, mert garancia ügyben a beregelt ember intézkedhet. Bár ha jól emlékszem meg lehet adni új adatokat, szóval elvileg át lehet regelni új címre. Kérdezz rá mennyit járatta a gépet kb. (napi, heti hány óra), lefagyott e már (1x - 2x nem vészes, ha gyakran fagy, akkor hibás). Van e moddolva, hardveresen buherálva, pl. hűtésmod. Mert akkor ugrik a garancia nagy valószínűséggel.

Játék után, mielőtt kikapcsolod, ha járatod pár percig dashboardban (menüben), az nem hátrány. Ennyi kb.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15510) ladlac válasza spammer (#15509) üzenetére


ladlac
tag

Köszönöm. Egyébként én is gondolkoztam rajta, de most már így biztos, hogy várok a 60 gigás verzió megjelenéséig.

(#15511) nsrking


nsrking
senior tag

Ha nem lett volna még eme hír, akkor most lesz.

200 $ alatt Xbox 360?

(#15512) -==Balazs==- válasza 1010 (#15412) üzenetére


-==Balazs==-
csendes tag

***

Ez a hangnem itt nem megengedett, 3 nap pihenő remélem elég lesz elgondolkozni rajta...

szerk: Mivel máshol is így sikerült megnyilvánulni, végleg búcsút veszünk...

[ Módosította: Thrawn ]

(#15513) Djuree válasza -==Balazs==- (#15512) üzenetére


Djuree
félisten

milyen hangnemet ütöttél meg, hogy ilyen drasztikus cselekedet ért? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15514) Zyelor válasza Djuree (#15513) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Hali! Ha most veszek egy Arcadeot (merthogy perpill csak arra van pénzem...) akkor abba később még lehet vinyót tenni valahogy? Ha nem is bele tenni, de USB-vel, vagy bárhogy? GTA IV tényleg csak vinyóval megy jól? :S Főleg pont amiatt venném... Meg nem akarok a PC-re költeni minden évben annyit, mint amennyiért most vennék egy BOXot...

(#15515) spammer válasza Zyelor (#15514) üzenetére


spammer
veterán

Lehet, de csak a hozzávaló vinyót. Simán csak rá kell tenni a tetejére, nem kell szerelni semmit. (Van neki kialakítva csatlakozó)

Állítólag Arcade-on is jól megy ha gyári a lemez :) De a vinyó nem árt neki, sőt, az a tuti.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15516) nsrking válasza Zyelor (#15514) üzenetére


nsrking
senior tag

Persze, simán beletudsz rakni winyót később. Winyó nélkül is jól megy a GTAIV ha eredeti cuccod van teljesen, igaz néha néha lasabban tölti be a textúrákat, de sztem kilehet bírni.

(#15517) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Huh! Köszönöm Nektek pont ilyen gyors válaszra volt szükségem :) Így magabiztosan veszem meg a konzolt. :) Köszi mégegyszer! :)

(#15518) Horváth Laci


Horváth Laci
csendes tag

Sziasztok!
Még új vagyok a fórumon, de remélem, ennek ellenére segítetek. Kb. 2 hete vettem egy Xbox-360 játékkonzolt (20 Gb-s változat). A gép nincs flashelve, még bele sem volt nyúlva, minden gyári még rajt. A gondom az lenne vele, hogy az összes játék szaggat rajt. Pl. NFS: MW nem fut folyamatosan, látni hogy tölt valamit a gép és emiatt akadozik a játék. A Gears of War című játékál nagyobb csatajelenetél néha 1-2 mp-re annyira leesik a képkockaszám, hogy élvezhetetlen. A "háborús" játékoknál, (pl. COD3, MOH Airborne) szintén nagyobb akciójelenetekél, vagy nagyobb nyílt területeken szaggat a game. Másik, szintén nagyon idegesítő dolog, hogy mikor az Airborn-ben ejtőernyővel leugrok a gépből, földetéréskor néha nem jelennek meg a textúrák, vagy csak nagyon elnagyoltan. A kérdésem: normális ez?? Megvettem 70e-ért egy konzolt, hozzá egy HD ready TV-t, valamint egy csomó játékot... És szaggat?? Mit lehet ilyenkor tenni?? Segítsetek légyszi!
Előre is köszi:
Laci

(#15519) spammer válasza Horváth Laci (#15518) üzenetére


spammer
veterán

Új vagy használt? Gondolom új ennyi pénzért. Valószínűleg szar az olvasófej a driveban, hívd fel a supportot, vigyék el javítani/cserélni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15520) heihachi válasza Horváth Laci (#15518) üzenetére


heihachi
addikt

Én csak a GOW-ról tudok nyilatkozni. Nekem szaggatni nem szaggat soha, lassulást sem nagyon láttam még, vagy legalábbis egyik sem volt olyan mértékű, hogy a csata hevében feltűnt volna.
Ellenben az nagyon feltűnő, hogy lassan tölti be a nagyfelbontású textúrákat, addig csak elnagyolt, elmosott ruhában állnak a karakterek az elmosott textúrájú táj előtt.
Ezen kívűl az átvezető jelenetek tűnnek néha nekem akadósnak, de az meg kit érdekel, a játékban emiatt hátrányt nem szenvedek.
Optimal resolutionban tolom (1360*768).

Esetleg meg lehet azt próbálni, hogy fektetve vagy állítva hátha nem csinálja. Nem tudom pill hogy használod, de próbáld ki a másik módszert is. Ha így változik a helyzet (jobb / rosszabb lesz), akkor az olvasófej rossz, tehát mehet szervízbe.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15521) 1010 válasza Djuree (#15513) üzenetére


1010
őstag

eljött az igazság

(#15522) Kami11


Kami11
őstag

Ha valaki vinyót akar venni a boxához, annak ajánlom ezt a hirdetést: Xbox360 HDD-k!
Most vettem egyet, minden ok vele!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#15523) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Bocsi a tegnapi nagy soul4 képért, az az igazság, hogy elég ingatag wifi netem van csak. Mire kiderült, hogy ez nem az a fajta fórum, ami magától lekicsinyíti a képet és befrissítettem, már nem volt lehetőség módosításra. Sorry.

Az SBK08-as kritikáknak nem örülök, ezek szerint inkább kihagyom akkor.
(nem mintha nem lenne épp elég játék, aminek szerencséje a demoját volt lehetőség kipróblnom és azok pedig nagyon bejöttek és egy sem a 2 ezer Ft-s kategória).
Kapásból össze tudok számolni 5-6 muszáj játékot.

De gyönyrű hír, hogy ma felvettek egy hotelbe, így hamarosan tényleg semmi akadája az álmok megvalósításának.
Minden jót nektek!

(#15524) zsoltxy12


zsoltxy12
csendes tag

MS pontokat csak venni lehet?

(#15525) Def26 válasza zsoltxy12 (#15524) üzenetére


Def26
félisten

Néhe lehet nyerni is, meg vannaok olyan shoppok ahol játékok mellé kapsz ajándékba.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15526) zsoltxy12


zsoltxy12
csendes tag

Holnap szeretném megvenni a boxom a consol corner-ban.Van valami rossz tapasztalat az üzlettel kapcsolatban valakinek?
és szerintetek jó ár az arcade 49k-ért + egy választható játék?

A választ előre is Kösz.

[ Szerkesztve ]

(#15527) Def26 válasza zsoltxy12 (#15526) üzenetére


Def26
félisten

Flashelve veszed?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15528) zsoltxy12 válasza Def26 (#15527) üzenetére


zsoltxy12
csendes tag

Nem inkább eredeti játékokkal játszok főleg a gari miat.

(#15529) Def26 válasza zsoltxy12 (#15528) üzenetére


Def26
félisten

Akkor miért nem veszed pl. Media Markt -ban?

Jah, tényleg, most nézem hogy olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15530) zsoltxy12 válasza Def26 (#15529) üzenetére


zsoltxy12
csendes tag

Itt olcsóbb szerintem.Nem tudom menyi a media markban

(#15531) zsoltxy12


zsoltxy12
csendes tag

Kösz a segítséget Def26

[ Szerkesztve ]

(#15532) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Hali! Nah megvan a box :) Elkezdtem hozzá keresgélni ilyen VGA HD AV kábelt, hogy a TFT monitoromra tudjam kötni. De ahogy valamelyik faq-ban említve van, én nem találok nem microsoftos olcsóbbat. Valaki valami tipp?

(#15533) Djuree válasza Zyelor (#15532) üzenetére


Djuree
félisten

media markt-ban vettem 3k-ért. nézz be oda, akkor több fajta is volt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15534) Zyelor válasza Djuree (#15533) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Ühüm, és ott így a nevén van nevezve? VGA HD AV ? Vagy "álnéven" van? ;)

(#15535) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Ma bekapcsoltam az xboxot és konzolhoz frissitést ajánlott fel az xbox live felcsatizás után frissitettem és a gta 4 be több lett az fps szemmel láthatólag valaki tud többet erről a frissitésről hogy mivel lett "több" a konzol?

(#15536) zsocy válasza ->Raizen<- (#15535) üzenetére


zsocy
őstag

Tudtommal ez a frissítés csak felkészíti a konzolt a "nagy" őszi frissítésre, mást nem ad hozzá, illetve nem optimalizál.
Persze a plusz FPS-nek örülnék én is :)

(#15537) Kasza08 válasza Djuree (#15533) üzenetére


Kasza08
őstag

igen? :Y Nem rég voltam ott, és azt mondta a csóka, hogy ilyenről még nem is hallott :U

(#15538) zsocy válasza Kasza08 (#15537) üzenetére


zsocy
őstag

Ő sem azt mondta hogy kérdezz meg egy nagytudású eladót, hanem hogy "nézz be", azaz keresd meg magad :D

A Budaörsiben tuti volt utángyártott cirka 2 hete, de tényleg szinte minden konzolboltban lehet kapni.

(#15539) Horváth Laci


Horváth Laci
csendes tag

Sziasztok! Bocsi, hogy csak ilyen lassan válaszolok, csak sajna nem volt időm. A meghajtóhiba választ elvetném, szerintem inkább a videókártyája kevés a játékokhoz. Nem halllani a dvd-drive hangján, hogy annyira nehezen/sűrűn olvasna a lemezről. Másnál nics ez a jelenség?? A szaggatást néhány estettől eltekintve úgy értettem, hogy látni a képen, hogy nagyo kevés az FPS szám. Ugyanolyan érzés, mint PC-n, mikor kevés a videókarid egy játékhoz. Nem lehetne valahogyan az Xbox v.kártyáját valahogyan tuningoli/meghúzni??
Köszi az eddigi válaszokat!

(#15540) bwoay válasza Horváth Laci (#15539) üzenetére


bwoay
nagyúr

a te gépedben milyen VGA kártya van, hogy nem bírja? ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15541) spammer válasza Horváth Laci (#15539) üzenetére


spammer
veterán

Nekem egyedül a Vegas 2-ben esett le a frame, de ott mindenkinek. Alapból alacsony még a Mass Effectnél, de más játéknál nem vettem észre ilyet.

Ez nem PC úh nem lehet tuningolni. ;]

Ha szar, akkor hívd fel a supportot, vigyék el javítani.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15542) Kasza08 válasza zsocy (#15538) üzenetére


Kasza08
őstag

gondolom ha lett volna, akkor a csóka tudott volna róla. Ő rakta ki.

(#15543) Sanya válasza Horváth Laci (#15518) üzenetére


Sanya
nagyúr

először is nem kell bepánikolni. sajnos resetelni kellene a cache-t először. erről bővebb leírást találsz a neten, hogy milyen rejtett beállításokkal lehet ezt véghezvinni, ha pedig ez sem használ, akkor irány a support, visszaviszed és kicserélteted.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15544) zsocy válasza Horváth Laci (#15539) üzenetére


zsocy
őstag

Lehet hogy a melegedéssel van problémája, túlmelegszik és átkapcsol valami vészprogramba... Bár ilyen lehet hogy nincs is boxon, elvégre a RROD sem jöhetne elő ha figyelne a hőre...

Ha tényleg szaggat vidd vissza a szervízbe, ennek nem lenne szabad megtörténnie.

(#15545) Djuree válasza Zyelor (#15534) üzenetére


Djuree
félisten

nem tom milyen néven van. odamentem ahol pl. a box joyok vannak és ott volt kitéve. egyet leakasztottam és vittem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15546) Djuree válasza Kasza08 (#15537) üzenetére


Djuree
félisten

ezen ne lepődj meg. mikor havernak kellett boxot venni, mentünk a mediába mert volt akcijós box-uk. asszem premium volt leárazva egy 10-essel. kérdem az eladót van-e még? azt mondja nincs ilyen és nem is volt, hol hallottam ezt? mondom az akciós újságban van. azt mondja nem létezik. mutatom neki és azt mondja ezt nem is tudta....és volt is akciós, igaz már csak 2 db volt belőle :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15547) 30z.Samu válasza Djuree (#15546) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azok az eladók már csak dísznek vannak ott... :U

Sic Parvis Magna

(#15548) zsocy válasza Djuree (#15545) üzenetére


zsocy
őstag

Igen, hátul a joyok és játékok mellett lógott, azt hiszem valami SpeedLink nevű cucc lehetett.

Egyébként itt a PH-n is hirdet pár arc kábelt.

(#15549) Zyelor válasza Djuree (#15545) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Hmm basszus... Most jöttem haza az MM-ból (Árkád) én a videokábelek részen nézelődtem xD Ott persze nem volt...
Holnap megint tenni fogok egy kört :D

(#15550) 1010 válasza Zyelor (#15549) üzenetére


1010
őstag

mi kell neked pontosan
mert lehet nem 2fillért amit akarsz

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.