Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15651) VD


VD
őstag

Egy kis help needed! Hátha más is próbálkozott már ilyennel és van egy kis tapasztalata.

Adott az XBOX 360 és egy mobilnet (nem menjük bele, lényeg nem volt más alternatívám a netre) Sajnos az electronikai ipar remekművei eme usb modemek és hát a box nem támogatja őket. Viszont van egy laptop amin hasít mint állat. Na már most ha jól tudom, elméletileg az XP segítségével meg tudom osztani a netet UTC cross kábel segítségével. Csinált már valaki ilyet a box-val? Mert ha igen akkor némi tanács jól jönne. :U
A PC-része nem gond az XP varázsló egyszerű mint a faék, egy másik asztali géppel gond nélkül megoldódott a dolog 5 perc se volt az egész. Viszont nem tudom a box mit fog hozzá szolni. Ahogy elnéztem a dashbordot, nem találtam túl sok beállítási lehetőséget. Így attól félek, hogy ha azon kell valamit mókolni, akkor halálra ítélt a projekt. :(

[ Szerkesztve ]

(#15652) heihachi válasza VD (#15651) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem is mobilnet van PC-ről megosztva, és semmit nem szól hozzá a box, csak szépen megy magától, ahogy annak lennie kell. Semmilyen extra beállítást nem igényelt.
Az egyetlen fontos dolog, hogy nem minden tűzfal szereti ezt a fajta netmegosztást, pl ZoneAlarm rühelli, de ha másik géppel ment, akkor Nálad ez nem gond.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15653) VD válasza heihachi (#15652) üzenetére


VD
őstag

:R Respect és köszi a választ!!!!!

A PC-s megosztással nem volt gond, a tűzfal sem pattogot, de ha ezen múlik legfeljebb majd lelővöm arra az időre.

Tehát ha lát net hozzáférést valamilyen módon a box, annyi elég neki. Szuper! Reméltem, hogy így lesz! :DD

[ Szerkesztve ]

(#15654) zsocy válasza Ticsike (#15648) üzenetére


zsocy
őstag

Szia,

Az nem hiba, hanem a megjelenítő tulajdonsága. A PC-n VSYNC volt a neve, amikor a monitort ugyanannyi Hz-en járatta mint a framerate (azaz az FPS-t maximalizálta), akkor nem volt ilyen probléma.

Boxon nem tudom mit lehetne kezdeni vele, nekem pl LCD tv-n nem csinálja észrevehetően.

(#15655) m4ck11 válasza Ukraan (#15613) üzenetére


m4ck11
tag

Én ugy használtam hogy vga kábel ( csak a hangot kötöttem az erösitöre) +hdmi kábel ( amit pedig a tv-be dugtam..) simán elfér egymás mellett a két cucc és elég egyszerü megoldás.. :)

Dont hate the player, hate the game.

(#15656) 1010 válasza Djuree (#15649) üzenetére


1010
őstag

az egész játék egy grafikus hiba

milyen realitás az ahol a látótávolság és a részletesség kiemrül 50m ben

[ Szerkesztve ]

(#15657) bwoay válasza zsocy (#15654) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem jól mondod

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15658) Scoobyka válasza dewfah (#15647) üzenetére


Scoobyka
addikt

kisvárdai tescoban

(#15659) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Szevasztok!
Hanns.G TFT + X360 párosról valakinek valamilyen gyakorlati tapasztalata nincs véletlenül?

BÚÉK!

(#15660) Ukraan válasza m4ck11 (#15655) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Én hanghoz nem VGA kábelt, hanem az Arcade-hoz gyárilag mellékelt RCA-t használnám. Ez szerinted ugyanúgy elfér a hdmi mellett, mint a VGA?

BÚÉK!

(#15661) mergal


mergal
aktív tag

Sziasztok!

Nemsokára megjön a winyo az arcade-omhoz. Lenne itt két kérdésem.
1, Ugy átlehet másolni a mem kártyáról a winyora a mentéseket? Ebben majdnem biztos vagyok.

2, Novemberig teljes körü gari van még a boxomra. Namost mivel a 256MB kártyát nem fogom használni eladnám. Ha beüt valami hiba amivel csere lenne akkor ez számít? Úgy értem ha elviszik akkor minden tartozékkal viszik és ezért nem adhatom el?

(#15662) 1010 válasza mergal (#15661) üzenetére


1010
őstag

ha 3led van akkor csak gépet viszik
viszont tény hogy nem adhatod el semmi tartozékát míg gari van mert abban a pillanatban megszűnik

[ Szerkesztve ]

(#15663) Djuree válasza mergal (#15661) üzenetére


Djuree
félisten

eladhatod nyugodtan a memkarit.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15664) Djuree válasza Ukraan (#15659) üzenetére


Djuree
félisten

pár haver hans-ékkal használja és nincs gond vele....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15665) Scoobyka


Scoobyka
addikt

amúgy az normális,hogy az fps mintha néha leesne gém közben(nagy lövöldözés,darknessbe ha sok a fényeffekt vagy mi)...meg kisebb akadások vannak Gears of war....arcade a gépem winyó nélkül....,de amúgy más gémben is észrevettem...portal olyan mintha 30fpssel menn.....más gémben is előfordul...vagy a konzol az ilyen...ez az első konzolom és boxom is.

amúgy sokkal jobb gémelni konzolon,mint pcn....

(#15666) 1010 válasza Scoobyka (#15665) üzenetére


1010
őstag

nemnormális

:(

[ Szerkesztve ]

(#15667) dewfah


dewfah
tag

srácok, használ valaki xlink kai-t? vegyen már fel pls! dewfah a nick-em ott is! thx

(#15668) Scoobyka válasza 1010 (#15666) üzenetére


Scoobyka
addikt

[link]

na mint például itt az elején...amikor jön a kocsi...na az tuti nincs több 30fpsnél!
nézd meg a 21-22 secnél...vagy 2perc 48secnél.....az sem nevezném folymatosnak.

[ Szerkesztve ]

(#15669) Scoobyka


Scoobyka
addikt

vagy pölö nézd meg amikor nagyonsokat lösz és csak úgy fröcsög a vér...na akkor bizony leesik az fps szépen.....

darknessben is :[link]
2:58-3:05

[ Szerkesztve ]

(#15670) 1010 válasza Scoobyka (#15668) üzenetére


1010
őstag

ez van ezt dobta gép
nem tucc mit tenni,
nincs rendesen optimalizálva

(#15671) Scoobyka


Scoobyka
addikt

és még az előző hszomban a 3:17-3:21nél is van egy elég látványos lassulás....na én ilyesmikről beszélek....hogy ez normális?

és 3:49nél is látható amikor fröcsög a vér...

de elég végignézni a darknesses videot azalatt a 7perc alatt jópár olyan jelenet van.

[ Szerkesztve ]

(#15672) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki linkelni egy UK-s reggel elérhető legújabb XB Live demó listát?

Köszi! (csak most itt nincs játáék és live ahol vagyok, érdekelne van-e valami újdonság a Too Human demo óta).

(#15673) Djuree válasza HagaNRG (#15672) üzenetére


Djuree
félisten

alone in the dark, face breaker, madden nfl 09 meg még van valami de az nem jut most eszembe....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15674) HagaNRG válasza Djuree (#15673) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszi, így is jó!

(#15675) Scoobyka válasza 1010 (#15670) üzenetére


Scoobyka
addikt

amúgy azzal,hogy raktál bele vízhűtést a garancia nem ment el?

(#15676) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Állítólag Európában péntektől lehet kapni a 60 gigás premiumot, kérdés, hogy itthon mikor lesz kapható van esély rá, hogy ide is hoznak a gépekből?

(#15677) Atomgeszi válasza Tomekk. (#15676) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha valaki nagyon akar, akkor sztem úgyis megszerzi a vinyót, akár ebay, de még boltok is hoznak majd be sztem.

(#15678) medvegy válasza Djuree (#15639) üzenetére


medvegy
aktív tag

ha puding volnék, én is így nyírtam volna ki RAM-ot ;] ;]

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#15679) bwoay válasza medvegy (#15678) üzenetére


bwoay
nagyúr

:))

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15680) Djuree válasza medvegy (#15678) üzenetére


Djuree
félisten

:P :P :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15681) Djuree


Djuree
félisten

Vigyétek:

Forza2: 5k
NBA Live 08: 5k
Turok: 5k
Blue Dragon: 5k
Gears of War: 5k
The Orange Box: 7k
Lost Odyssey: 7k (Ilyen verziója nincs senkinek belőle :D ) Nem papírtokban vannak a lemezek mint az eu-sban, hanem a vastag 4 lemezes eredeti japán tokban. A lemezek és a kézikönyv eu-s.

Mind hibátlan, karcmentes, tokkal-vonóval.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15682) sakeee82


sakeee82
aktív tag

Csatlakozom a kollégához, bár nekem csak egy gamem lenne eladó:
Kameo - Elements of Power, 1x használt állapotban: 2,5K+posta ha kell!!!

(#15683) dewfah


dewfah
tag

Az EPIC a Gears of War 2 limitált kiadványa mellé egy életnagyságú láncfűrészt mellékel.

Nem újdonság, hogy egyes cégek valami komoly ereklyét mellékelnek termékük limitált kiadványa mellé. A Halo 3-nél például Master Chief sisakja volt az plusz ajándék. Valószínűleg ezen az őrült ötleten buzdulhatott fel a Microsoft és az EPIC, ugyanis az ősszel, egészen pontosan november végén érkező Gears of War 2 most leleplezett limitált kiadványa mellé egy életnagyságú láncfűrészt is mellékelnek. A csomag amúgy a korábban már bejelentett gyűjtői kiadvány tartalmával bír, csak az egész meg van fejelve a NECA cég által készített életnagyságú Lancer fegyverrel.

http://www.theplayer.hu/index.php?bejegyzes=489efec31a0ea

(#15684) Scoobyka válasza dewfah (#15683) üzenetére


Scoobyka
addikt

csak műanyag :) ....azért egy igazinak jobban örül az ebmer,meg hozzá egy kanna benzinnel :C

(#15685) heihachi válasza Djuree (#15681) üzenetére


heihachi
addikt

Narancsosdoboz 7k-ért? :Y
Az fix, hogy ez a hónap vétele.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15686) medvegy válasza dewfah (#15683) üzenetére


medvegy
aktív tag

és azt hallotátok, hogy a Turn10 a Forza3 C.E. mellé felfújható életnagyságú F430-ast mellékel... állítólag le van zsírozva, hogy némely országban még forgalmi is járjon hozzá ;)

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#15687) Djuree válasza medvegy (#15686) üzenetére


Djuree
félisten

amit én előrendeltem ahhoz életnagyságú, felfújható nürburgring jár :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15688) bwoay válasza Djuree (#15687) üzenetére


bwoay
nagyúr

akkor a gumizsuzsit mihez kaptad? mert biztos nem a Pinatahoz :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15689) 1010 válasza Scoobyka (#15675) üzenetére


1010
őstag

dehogynem, mint a huzat :D

de megtarottam minden kiszedett alkatrészt és
tudom mit kell tenni ha gond lenne ;)

(#15690) mergal


mergal
aktív tag

Van egy eladó Fémtokos Bioshockom 6500 Ft

(#15691) Scoobyka válasza 1010 (#15689) üzenetére


Scoobyka
addikt

és te a warez ellen vagy?....és nincs flashelve a géped? ...kicsit hihetetlen,de ha igaz akkor :R

(#15692) 1010 válasza Scoobyka (#15691) üzenetére


1010
őstag

hát nézd amúgy se vagyok meghalva ettől a box tól
van rá kb 4-5játék amit érdemsnek tartok.
időm sincs idóta játékokkal jáccani.

annyit meg megér hogy 1-2 havonta vegyek egy játékot amivel tényleg
foglalkozok.aztán meg eladjam szinte új áron.

[ Szerkesztve ]

(#15693) Djuree válasza bwoay (#15688) üzenetére


Djuree
félisten

pedig ahhoz volt :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15694) tiv83us válasza 1010 (#15692) üzenetére


tiv83us
veterán

Kb 5 honapja vettem meg Amazon.com-rol ket Ghost Recon-t, GoW-t, F.E.A.R....stb gondoltam majd jol ellatom magam, azota kb 5 perc jutott mindegyikre, mert vagy Kidus Rock Band-ezik, vagy en Guitar Hero-zok vagy CoD4-ezek, kb ennyiben ki is merult. Ja meg a Mass Effect lekotott vagy 2-3 honapig.
Mire megjelenik a GoW2, addigra eljutok az egyig...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#15695) 1010 válasza tiv83us (#15694) üzenetére


1010
őstag

akkor én még óvatos voltam :U
ja most egy játékom sincs boxra ott tartok,
nyár van pang az élet,új játék sehol.(ami jó is)

(#15696) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Most ezért lehet meg leszek nyuzva de amennyi idöm volt keresgettem kicsit itt a keresövel de nem találtam hasonlót. Attol még lehet volt ilyen gond máskor is.

A gond az lenne hogy átkötöttem az uj tft-re a boxot, de hiába állitottam át a 4:3-rol wide-ra a display-ben az akkoris 4:3 marad. :F Meg hiába állitottam át 1360x...-re akkorse használja ki az egész monitort hanem marad 4:3-asba csak annyi hogy nyujtott lesz ugye a kép.
Ilyenkor mit kell csinálni hogy a 22"-es wide tft-n teljes képernyöbe tudjam tolni?

Eddig 2 tippet kaptam: vga kábel(szvsz ez nem lehet a gond), tft osd-ben wide-ra állítás(még nem tudtam megnézni)
A helpet elöre is thx, amint lesz időm elolvasom mit reagáltatok. :R

(#15697) heihachi


heihachi
addikt

Ez a GTA4 multiban nagyon nagy móka. :C

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15698) GRaul


GRaul
őstag

Sziasztok!
Erről nem hallott még senki semmit?
Mert elméletileg lehet használni Xbox360hoz.
[link]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#15699) heihachi válasza GRaul (#15698) üzenetére


heihachi
addikt

[link]
"Supports XBOX 360's music and photo file sharing."
Másra nem jó, erre meg felesleges.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15700) Fusion01 válasza heihachi (#15699) üzenetére


Fusion01
tag

Ez lehúzás.1Terra minek neked?
Tudsz a boxra dugni usb-n keresztül mobil rackat, külső merevlemezt...

LG G2

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.