Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16301) mcroberto válasza Prof01 (#16300) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Rájöttem. Már fel is hívtak. Holnap 4után jön. :)

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#16302) Fusion01 válasza mcroberto (#16299) üzenetére


Fusion01
tag

Megbízható.Én is és a haverom is ott vettük a boxot. :) Én nekem 5elött jött meg.

LG G2

(#16303) mcroberto válasza Fusion01 (#16302) üzenetére


mcroberto
aktív tag

4re érek haza a melóból. Céghez nem mertem rendelni me mindig köpködnek a kollégák hogy miket veszek :) iPodnál/telefon vételnél stb mindig köpködés van :)

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#16304) 1010 válasza mcroberto (#16303) üzenetére


1010
őstag

irigyek nyilvan valo

(#16305) mcroberto válasza 1010 (#16304) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Van aki az, van aki meg azt se tudja mi az a táccs pl. , aztán csak magyaráz :).

Na de nem akarok OFF olni. :)

[ Szerkesztve ]

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#16306) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Forza 2 profi festés video. (látnotok kell, mennyi szöszmötöléssel mit lehet csinálni, sosem leszek ilyen).
[link]

(#16307) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Hali!
Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudom beállítani azt, hogy a Live ne másszon fel az MSNemre rögtön...? Nagyon zavaró...
És még valami:
Megvan a HDD, de a GTA IV nem nagyon akar arra cachelni, azaz még mindíg van egy két csúnyán szembeötlő popup... Valami megoldás, vagy magától kéne becachelnie a winyóra?

(#16308) mcroberto válasza Zyelor (#16307) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Hy. Azt hiszem valahol a profil beállításnál lehet beállítani. Legalábbis amikor legutoljára box előtt ültem akkor talán ott lehetet valahol.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#16309) Djuree válasza Zyelor (#16307) üzenetére


Djuree
félisten

winyóval is ugyanúgy popupol :U ilyen a játék...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16310) Devastator válasza Djuree (#16309) üzenetére


Devastator
tag

Bármekkora a a winyó ugyanúgy popupol?

(#16311) Djuree válasza Devastator (#16310) üzenetére


Djuree
félisten

elvileg igen. 60gb-os winyón is (hallottam már nem egy embertől), meg winyó nélkül is...de sztem nem vészes mértékű ez, lehet vele bőven játszani,,,,

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16312) F.B.I. válasza Devastator (#16310) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ugyanúgy de meghajtó függő is nekem samuval semmi baja.

Az MSN-re a megoldás: dashboardban a joy bekapcsoló gombja megnyom, personal settings kiválaszt, legalul sing-in, ott disabled az msn-nél.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#16313) Djuree


Djuree
félisten

Eladó gammerek:

Bioshock fémtokos verzió: 7k
Turok: 5k
The Orange Box: 7k

Mind hibátlan, karcmentes, tokkal-vonóval.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16314) nesh20 válasza Zyelor (#16307) üzenetére


nesh20
aktív tag

Xbox Live fülön rámész arra az ablakra ahol a képed, a gamescore-od írja, "A" gomb kijön egy új ablak ott van egy olyan hogy Auto Sign-In megint "A" gomb és itt betudod állítani.

A GTA IV-el meg ne kínlódj, POP UP volt van lesz nem tudsz vele mit csinálni :)

By - Nesh

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#16315) west válasza MUŁĐER (#200) üzenetére


west
őstag

nativban szep de amugy meg a 25-30fps :O
engem kimondottan idegesit hogy a jatekok 90%a nem 60frame...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#16316) 1010 válasza Djuree (#16309) üzenetére


1010
őstag

es felmesolas utan is fog

(#16317) west válasza 1010 (#16316) üzenetére


west
őstag

pcn nem lesz ilyen ;]
nagyon remelem...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#16318) heihachi válasza west (#16315) üzenetére


heihachi
addikt

PC-s beidegződés.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16319) Djuree válasza west (#16317) üzenetére


Djuree
félisten

nem hát! raksz alá egy core2duo e8800-at egy geforce 9800gtx-et meg vagy 2x2giga ramot és semmi popup :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16320) 1010 válasza west (#16317) üzenetére


1010
őstag

aa de hogynem,meg ilyenebb lesz
32giga rammal talan mar jo lesz

(#16321) zsocy válasza Djuree (#16319) üzenetére


zsocy
őstag

Hááát... a 9800GTX lehet nem lesz elég oda :D

A popup nem mindig a töltési sebesség miatt van, szóval lehet azt nem oldja meg a felmásolás sem. De én azért remélem.

(#16322) Kasza08 válasza west (#16317) üzenetére


Kasza08
őstag

oh, dehogynem:)

(#16323) 1010


1010
őstag

osszeirtam egy ar ertek aranyban megfelo konfigot azoknak akik amjd pc akarnakl gta 4 el jaccani. ;)

ez mar elgendo lehet[link]

(#16324) west válasza 1010 (#16323) üzenetére


west
őstag

ez most komoly?
macira windozt?bun ra rakni.
amugy csunya lenne ha nem lenne eleg egy 4870x2 vagy egy gtx320.
en ezt csinallnam.
core quad 3.6ghz
4gb ddr2
raptor raid...
ez szerenyebb azert sokkal.a next gen konzolokrol annyit hogy a turokot 20fps re huzta 1-1 anime nal.
pcn meg sem rezzent.
szoval sracok nem kell itt agyon parazni. ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#16325) heihachi válasza west (#16324) üzenetére


heihachi
addikt

Neked nincs humorérzéked?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16326) 30z.Samu válasza heihachi (#16325) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nincs hát! GTA lázban szenved, holott még ki se jött... ;]

Sic Parvis Magna

(#16327) zsocy válasza 1010 (#16323) üzenetére


zsocy
őstag

Ráadásul az igazi vicc az, hogy ez egy Mac, azon meg nem is fog futni a cucc :D

Amúgy brutál gép, de játékra gyenge a videokártya. Arra jó a Box is :)

(#16328) tiv83us válasza zsocy (#16327) üzenetére


tiv83us
veterán

Az igazi vicc, hogy miert ne futhatna?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16329) Mr.Grincs válasza Djuree (#16294) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

bwoay: én is kipróbálnám azért, hogy legyen valami tapasztalatom.:)
Djuree: "sztem rengeteg embernek nem futja még újabb konzolra " Ez igaz sajnos.
De ezért nyújtsunk be egy kérvényt hogy globális konzolárcsökkentés legyen, és akkor mégtöbb embernek lesz konzolja.
A viccet félretéve tényleg drágák a konzolok. És jó megoldás lehetne az árcsökkentés, de ez sajnos nemigen fog megvalósulni. Igaz még mindig nem annyira drága hogyha egy naprakész atomerőmű pc-t vennék.. És akkor TV, vagy monitor, hangfalak, billentyűzet joy....stb..stb ami megint nagy költség..
Azt tudom, hogy dugig van a játék terem épp tegnap mentem el arra fele:) Nem hittem a szememnek, hogy suli után mennyien vannak bent. :P

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16330) west válasza heihachi (#16325) üzenetére


west
őstag

ezert kerdeztem hogy komoly e.
agta4et meg mar vegigvittem :B

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#16331) Mr.Grincs válasza 1010 (#16323) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem jön be az oldal....:( Én is GTA fan vagyok, de szerintem nem lesz olyan óriási nagy gépköveteleménye, mint ahogy sokan gondoljuk. Én is most számolok, be a gépembe egy új vga kártyát, egy 4850et abból egy toxic változatot. ezen kívül 2gb ram van a gépbe és filléres dolog belerakni még 2db 1gb/800as ramot, szóval az is bele fog kerülni még.És egy E6750 ketyegő dolgoik benne. Nehogy már ennyi ne legyen elég neki. :C

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16332) tiv83us


tiv83us
veterán

Kb 3 eve jatszottam utoljara verekedos jatekkal, szoval nem vagyok kepben. Ha szeretnek egy igazi jot, akkor melyiket emeljem le a polcrol? :) :R

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16333) (Kolombusz) válasza tiv83us (#16332) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A Fight Night 3 a legjobb, ha film szerű szórakozásra vágysz. Olyan, mintha egy boxmeccset néznél a tv-ben. Nagyon fasza.

Btw, neked megvan az amerikai állampolgárságod? Gondolom marha nehéz megszerezni.

(#16334) tiv83us válasza (Kolombusz) (#16333) üzenetére


tiv83us
veterán

Hmm...az asszem megvan, de meg ki sincsen csomagolva. Na majd este.

Novemberben leszek allampolgar. Csak beszelni kell angolul, kis tortenelem, kis ez-az, nem nagy cucc.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16335) heihachi válasza tiv83us (#16332) üzenetére


heihachi
addikt

Én a DOA4-et és a SC4-et próbáltam, ezekről tudok nyilatkozni.

A DOA4 annak ellenére, hogy régebbi, gyönyörű, a pályák hatlamasak, sok a törhető elem a pályákon, vízben, magas fűben lehet verekedni, van élet a pálya szélén is, vannak a pályán akadályok, amik mögé el lehet "menekülni". SC4-ben ezzel szemben elég statikus a dolog, gyakorlatilag van egy meglehetősen kicsi küzdőtér, annak a szélén egy két dolog törhető, de általában statikus a cucc. Viszont itt ez a játékmenet része, a pályáról ki lehet lökni az ellenfelet, rögtön nyertél egy menetet. Azért itt is vannak érdekességek, pl. a havas, hideg pályán, látszik a karakterek lehelete, változik a küzdőtér mérete (a sorfalat álló katonák közelebb jönnek pl.).

Karakterekből több van SC4-ben, és saját karaktereket gyárthatsz (persze csak olyanokat, amelyek küzdőstílusa megegyezik valamelyik másik karakterével), tehát biztosan lesz szimpatikus karakter. A DOA4-ben kevesebb karakter van, de azok elég markánsan különböznek egymástól, cserébe nagyon-nagyon japán karakter mind. A karakterek a SC4-ben egyértelműen szebbek, a mozgások is kicsit simábbnak tűnnek nekem. A karakterek öltözékét "le lehet verni", mellesleg ez a játékmenetnek is szerves része.

Mozgáselem mindkettőben rengeteg van, talán a SC4-ben kicsit több van szerintem. Nekem a SC4 rendszere tűnik átgondoltabbnak, logikusabbnak és könnyebben kezelhetőnek. Biztosan a DOA4-is tanulható és jól felépített (annak kell lennie, mert azért komoly versenyeket is szerveznek belőle), de nekem akkor sem jött át. Talán azt róhatnám fel a SC4-nek, hogy kicsit kevés az "előre beépített" kombó (ha Tekkenhez hasonlítom, mindenféle képpen), viszont elég könnyű j kombókat találni. Nagy ötlet továbbá, hogy nem lehet a végtelenségig védekezni a SC4-ben, mert gyakorlatilag büntetés jár érte (nem ilyen egyszerű, de kb ez a lényeg). Az SC4-ben érdekes még a "8 way run" mozgások, nagyon hülyén működnek... Továbbá az SC4-nél nagyon fontos, hogy az ember személyre szabja az irányítást, mert sok olyan mozgás van, amit több gomb egyszerre lenyomásával lehet előhívni, ez szerintem nem jó, mert minden karakterhez mást kellene beállítani.

Az mindenképpen a DOA4 mellett szól, hogy sokkal több játékmód van benne, és "felhasználóbarátabb". Pl. nem lehet a SC4-ben team-battlet játszani egymás ellen se neten se offline, ami azért elég gáz, mert hogy a story mód meg épít a csapatmunkára, sőt a tornyos játékmód is épít erre. Érthetetlen (vagy csak én vok láma, ebben az esetben megköszönném, ha valaki felnyitná a szemem). Továbbá pl. a training módban nem írja ki, hogy milyen gombokat nyomogat az ember, ha bejön valami, fogalmam nincs, hogy mit nyomtam. nem írja ki a mozdulat nevét sem, ami megint gáz, mert hiába nézem meg a mozgáslistát, nem tudom, hogy azt sikerült-e összehozni. Ez nagyon megnehezíti a gyakorlást. SC4-ben mindkét rádugott gamepad ugyanannak a profilnak a karaktereit használja, szóval ha átjön haver, nem tudja használni a saját custom karaktereit. Szóval úgy érzem, hogy az SC4 sok helyen átgondolatlan.

Online megy az SC4-ben, csak sajnos sokszor lagol, nem tudom, hogy ez az ellen netje miatt van (az enyém elég erős, azzal szvsz nincs gond). De ott is nagyon kevés a játékmód.

Az teljesen természetes, hogy mindkettő tökéletesen szaggatás és akadásmentesen magas framerattel fut, ez nem akadályozza a bunyót sehol sem.

Svsz mindkettő remek játék, szerintem kizárólag az alapján érdemes dönteni, hogy melyik harcrendszere jön be jobban. Nekem az SC4 jött be jobban.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16336) west válasza tiv83us (#16334) üzenetére


west
őstag

amerikai allampolgar?
az igen.gratula :C

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#16337) Djuree válasza west (#16336) üzenetére


Djuree
félisten

miért pont amerika? a legtrébb ország a világon :( akkor sem élnék ott ha tripla annyi lenne a fizum mint itt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16338) zsocy válasza tiv83us (#16328) üzenetére


zsocy
őstag

Én úgy tudtam hogy Mac-en nem lehet csak Mac-re írt játékkal játszani, de simán lehet hogy rosszul tudom. Nem követem már azt az oldalát a piacnak jó rég óta...

Viszont ha már kötekszem akkor az a videókártya tényleg kevés lenne.

Nem is offolok tovább erről - játékra konzol kell.

Ja, most jön ki a Facebreaker, esetleg az is érdekelhet mint verekedős cucc. A demo nem volt rossz, bár levertek benne mint vak a poharat.

(#16339) Prof01 válasza (Kolombusz) (#16333) üzenetére


Prof01
veterán

Mit jelent a btw?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16340) tiv83us válasza heihachi (#16335) üzenetére


tiv83us
veterán

Huhh, koszonom a reszletes leirast :)
Azt hiszem a SC4 mellett teszem le a voksom.

west: koszonom :)

zsocy: akkor maskor jarj utana, mielott feletlon kijelenteseket teszel ;]

prof01: btw = by the way = mellesleg, egyebkent...stb

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16341) Prof01 válasza tiv83us (#16340) üzenetére


Prof01
veterán

értem, kösz :R

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16342) Djuree válasza tiv83us (#16340) üzenetére


Djuree
félisten

én is az SC4-et ajánlom ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16343) zsocy válasza tiv83us (#16340) üzenetére


zsocy
őstag

Gondolj bele tiv83us, ha mindenki utánajárna kijelentései hülyeség-faktorának, senki nem írna ebbe a fórumba :DDD

(#16344) bwoay válasza Djuree (#16337) üzenetére


bwoay
nagyúr

és te innen akarod megmagyarázni neki, aki ott él,
hogy szar országot választott, miközben ő ott egész egyszerűen
jól érzi magát? Baszki, Gyuri, jó nagy ökör vagy te is!
Ha jól emlékszem, senki nem kért vagy kényszerített téged,
hogy költözz te is oda...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16345) heihachi válasza Djuree (#16342) üzenetére


heihachi
addikt

Valamikor tolhatnánk neten egymás ellen :) Bár még láma vok benne, de jobbtól kell tanulni :B

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16346) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

No, átvettem a postán a lost odysseyt, indulhat a 4dvd-s kaland. :)

(#16347) 1010


1010
őstag

ma beszeltem Steve Jobs-al :)

a gtam 4 meg fog jelenni intel alapu machintoson
javitva lesz az osszes konzolos hiba nem lesz.popup,se 0lato tavolsag,
az apple minosegi szurojen ezek a hibak nem mennek at

egy egymagos inteles mac 256 mb video kartya elgendo a futatashoz

de az igazan jo performanchoz Steve ossze irta mi kell ;)
[link]

lathato ez mar atgonolotabb mint a tegnapi,teljesitmenyben es arban es 100%megfeleo a 100% gta4 elmenyhez
a hibamert elnezest kerek :B

[ Szerkesztve ]

(#16348) F.B.I. válasza (Kolombusz) (#16346) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mazochista! :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#16349) Djuree válasza bwoay (#16344) üzenetére


Djuree
félisten

csak megmondtam a véleményem bunkókám :P tudod szabad országban élünk :W vagy mégsem :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16350) Djuree válasza (Kolombusz) (#16346) üzenetére


Djuree
félisten

akkor toljad neki ezerrel :K
ajánlom hogy majd kicsit szintezd is a csapatot az alapcsatákon kívül mert a vége nagyon nyögvenyelős lesz akkor :D
lesz benne pár rész aminél igencsak ki fog hullni a hajad :DDD
ha kérdésed van írj ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.