Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16401) HagaNRG válasza (Kolombusz) (#16384) üzenetére


HagaNRG
őstag

Kolombusz- de ismerős az a Preowned címke.

Csak én a 29ł-osoktól hidegrázást kapok.
Jelenleg erősen a 10 fontos Assassin's-et keresem és a szintén ennyiért vesztegetett DIRT-et.

Ma is az egyik szemét GAME boltban volt pofájuk kitenni 39 fontos PREOWNED címkével a GRID-et.
Lehet, hogy a végén majd kapkodni fogok, hogy beszerezzek mindent, de mivel úgysem tudok játszani, majd csak otthon, úgy érzem jobb lesz kivárni a hátra lévő két hónapot, lesznek itt még talán addig 10 font alatti DIRT_ek is és 10 körüli Top Spin 3-ak, GRID-ek.

De már GTA is van 29-ért is, így minden lehetséges. Messze még november.

(#16402) Prof01


Prof01
veterán

Az előbb elkezdtem nézni egy Brother in Arms: HH videót és arra lettem figyelmes, hogy 0:44-nél beszélő faszinak John Antal a neve. Szerintetek magyar az illető? :U [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16403) Kasza08 válasza Djuree (#16399) üzenetére


Kasza08
őstag

Na a végén még szeretnél kimenni ;]

(#16404) Djuree válasza Kasza08 (#16403) üzenetére


Djuree
félisten

hát kimenni kimennék szívesen de nem laknék ott :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16405) madface


madface
csendes tag

Üdv.

Van valaki aki a xbox360 vezetékes kontrollert használja pc-s gamekhoz? Mik a tapasztalatai? Bármelyik gamehoz lehet használni és/vagy tetszőlegesen konfigurálni? Mint például egy Logitech Rumblepad II-t? Mert nekem eddig csak ezzel volt......de csak kölcsönbe!

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi."

(#16406) Djuree válasza madface (#16405) üzenetére


Djuree
félisten

haverék rendszeresen használják, nekik még nem volt vele probléma...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16407) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Hali!
Tegnap vettem egy 60gb-os 360-at, még csak a Gta4 van meg hozzá, de ma reggel kifagyott 5 perc játék után, utánna játszottam vele még 10 percet kb akkor nem volt baj. Ez normális, ugye nem a gép hibája? De amúgy nagyon baba a cucc :DD

(#16408) Djuree válasza Tomekk. (#16407) üzenetére


Djuree
félisten

érdekes módon mikor másfél éve megvettem a boxomat, nekem is kifagyott kb. hetente 1x. ezt csinálta 2 hónapig, azóta egyszer sem fagyott :F
szóval sztem ez normális, ettől baja nincs....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16409) tiv83us


tiv83us
veterán

Vinyom kezd betellni, /mar 200 felett van a zeneim szama RB-ben es darabja $2.99 volt ezert nem szeretnem elvesziteni/, vennem kell egy elitet, foleg hogy most kb annyiba kerul, mint amikor a 20GB-s Premiumot vettem 9 honapja.

Megoldhato a DLC-k atmasolasa az egyik vinyorol a masikra? :S

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16410) Kasza08 válasza tiv83us (#16409) üzenetére


Kasza08
őstag

nem ilyen célra ad az MS egy ingyen kábelt? :F

(#16411) Kasza08 válasza Tomekk. (#16407) üzenetére


Kasza08
őstag

A fight night 3-tól nekem is kifagyott 1x a 3. nap körül, aztán egyszer a grid demóban a 2. héten. azóta egyszer sem, szóval sztem is normális ez.

(#16412) Djuree


Djuree
félisten

warezosoknak tölthető az infinite undiscovery ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16413) Skynet258 válasza Djuree (#16412) üzenetére


Skynet258
veterán

Olyanok itt nincsenek :P

https://geekpulse.hu

(#16414) Djuree válasza Skynet258 (#16413) üzenetére


Djuree
félisten

najó ez igaz :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16415) Kasza08 válasza Skynet258 (#16413) üzenetére


Kasza08
őstag

A kolléga biztos így akartará felhívni a figyelmet, hogy hamarosan boltban is megvásárolható lesz ;]

(#16416) Djuree


Djuree
félisten

lol :DDD :
ááá

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16417) 33as válasza Djuree (#16412) üzenetére


33as
senior tag

Nekem már lent van! Most csomagolom ki. :DDD :DDD :DDD

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#16418) Skynet258 válasza Djuree (#16416) üzenetére


Skynet258
veterán

Idegösszeomlást :D A 3-as verzió adja ilyen értelmesen az ember tudtára a nyűgjét?

https://geekpulse.hu

(#16419) Djuree válasza Skynet258 (#16418) üzenetére


Djuree
félisten

ez legalább bevallja, nem úgy mint a win hogy mellébeszél állandóan:DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16420) tiv83us válasza Kasza08 (#16410) üzenetére


tiv83us
veterán

Ezt a konzol dobozaban meg kellett volna talaljam? Vagy honnan szerezheto be? /Milyen kabel egyaltalan?/ /Sokat kerdezek?/ /De most komolyan?/

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16421) Daemon09 válasza Djuree (#16399) üzenetére


Daemon09
őstag

Gondolom, hogy lecserélte volna már mindenki, csak nem igazán értek még hozzá.

1010 : MS márcsak ilyen... :(((

(#16422) Djuree válasza tiv83us (#16420) üzenetére


Djuree
félisten

nem, ezt nem adják a konzolhoz. talán az elithez de sztem még ahhoz sem. a mikrofosnak van egy formanyomtatványa, azt ki kell tölteni és el kell küldeni nekik.
te személyesen is elviheted bill bátyónak :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16423) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Xbox Experience összefoglaló:
[link]

(#16424) Prof01 válasza Prof01 (#16402) üzenetére


Prof01
veterán

Na senki sem nézte meg? (#16402) :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16425) MooN00


MooN00
aktív tag

Egy kicsit eltevedtel...:U

[ Módosította: tiv83us ]

(#16426) HagaNRG válasza MooN00 (#16425) üzenetére


HagaNRG
őstag

FIgyelj Moon00 barátom:
Én is rettegtem anno,h. kiszúrok magammal, ha eredeti boxot veszek, piszkálatlanul, ami csak bolti játékkal megy majd. Főleg mert PC-s korombna annyiból állt mostanában a játszás, hgoy megjelent egy új játék, kipróba, ha nem jött be, már ment is a szemétbe ahogy volt.

De csak belevágtam a legális játékélménybe.
2, az 2 db játékkal vettem meg a 360-asat júniusban.

Egy percre sem bántam meg a dolgot. Látom én is,hog ysokan jönnek a szinte még meg sem jelent játékokkal, máris nyomulnak velük. Ha te még azt sem tudod, honnan lehetne ilyeneket leszedni, akkor főleg ne nagyon menj bele, mert ez azt jelenti nem vagy egy PC Guru.
Egyébként annyira nem is kell hozá annak lenni, de nem árt tagnak lenni egy-két helyen.

Látod, milyen megbízhatatlan az Xbox. Ha belepiszkál az ember, oda a garancia, a meghibásodás esélye csak nő, ha meg 3 ledet kapsz akkor jól fogsz kinézni.

Nem kell félni az eredeti játékoktól, hidd el.
Nyilván nem kell mindent megvenni 18 ezer Ft-s új áron.
2-3 hónap alatt minden játék lemegy 5 ezer körülre használtan. Hidd el, ha az ember sok pénzt ad valamiért, sokkal jobban meg fogja becsülni, sokkal gondosabban fogja kiválasztani a játékot, amit megvesz. Mivel nem lesz tele a winyó kiírásra váró játékokkal, az ember emiatt sokkal több időt szentel majd egy-egy játék megismerésére. Azt nekem ne mondja senki, hogy egy új, minőségi játékkal az ember nem tud elszórakozni 1-2 hónapig. Ha kezdésnek veszel 3 használt játékot, máris pár hónapra bebiztosítottad amgad szórakoznivalóval. Mire azokat kijátszod, leszedsz pár demot a LIVE-ról,már fogod tudni, mi lesz a következő gamma.
Hidd el, én magam sem hittem volna,hogy valaha sok ezreket fogok kiadni játékokért. A kulcsszó nem a menyniség, hanem a minőség. Nem tudom, milyen stílust szeretsz, de én minden stílusból beszerzek egyet, meg még bevárom a Fifa 09-et, de szerintem jövő nyárig nem fog kelleni új játék.
Értéket veszel és sokkal többe fogsz majd nézni egy eredeti dobozos játékot, mint egy másolt CD-n a polcon, hidd el.
Azt meg ne mondja senki, hogy havonta nem tud kiadni 5-6 ezer Ft-t egy játékért. Az ingyen persze mindig olcsóbb lesz, mint a legolcsóbb bolti is, de más szemmel is fogsz ezután a játékokra nézni ezt garantálom.

(#16427) F.B.I.


F.B.I.
veterán

HALO3 LIMITED EDITION mágneses 5 cm vastag fémdobozban most láttam a miskolci MM-ben 5990,-FT. Ajándék ha nem warezban nyomod!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#16428) Prof01 válasza F.B.I. (#16427) üzenetére


Prof01
veterán

Annak aki szereti a Halo-t. Én 1k-t se adnék azért. Megvolt eredetiben, de el is adtam gyorsan. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16429) Devastator


Devastator
tag

Van igazság abban, hogy a x360-ban nem sok tartalék marad? Kb. mennyi ideig húzhatja még?

(#16430) HagaNRG válasza F.B.I. (#16427) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ez komoly? Ez hihetetlen olcsó, még egy sima dobozosért is, pláne MM-ben, pláne borsodban.
Más hasonló árban?

Én mikor megvettem a boxost júniusban, szétnéztem ugyanott, de még a régi címek is mind simán 12 fölött voltak. Vegye gyorsan, aki értékeli.
A Halo nekem sem annyira bejövős, de ettől függetlenül elhiszem, hogy csodajáték. Nekem eleve a világa nem szimpi. A GOW se sokkal jobb, pedig a második rész lassan jön, elég komisz lesz a videok alapján. Nem szeretem a nyomasztó játékokat. (most telepítettem fel notira a Sims Apartment Life-ot) :C :R

(#16431) Djuree válasza Devastator (#16429) üzenetére


Djuree
félisten

marhaság. még legalább 3 évig nem jön az új xbox...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16432) Prof01 válasza Devastator (#16429) üzenetére


Prof01
veterán

Az új konzolig még kb. 2-3 év, de reméljük azután is jelennek meg hozzá játékok, nem úgy, mint az Xbox Classic-nál. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16433) Djuree


Djuree
félisten

hát ez az infinite undiscovery nem egy nagy szám :(
a graf közepes meg az egész elég gagyinak tűnik. ez a valós idejű harc sem jön be...
azért square enixéktől jobbra számítottam. na majd talán az új FF...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16434) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Winyó nélkül lehet a Live-on játszani? Nagyon csábító ugyanis az Arcade kiszerelés ára.

(#16435) Djuree válasza boygabi_ (#16434) üzenetére


Djuree
félisten

persze. winyó csak az demókhoz ill. extra tartalmakhoz kell. de mostmár érdemesebb a 60gb-os verziót venni , mert a novemberi frissítésben jön a winyóra felmásolás lehetősége...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16436) mergal


mergal
aktív tag

Sziasztok!

Van aki chello-t és boxot oszt meg routerral? Ha van és tökéletesen műkszik mondjatok már pár routert, vásárlás elött állok de nem akarok vele befürdeni!
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#16437) F.B.I. válasza mergal (#16436) üzenetére


F.B.I.
veterán

SMC-t semiképpen, már 2-vel is befürödtem anno. Ajánlani tudom a TP-Link cuccait olcsók és jók illetve a D-Linkeket. A Zyxxel egy cuccával sem kommunikált normálisan a box. Jelenleg egy TP-Link wifiset használok kemény 7K volt az ára.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#16438) Djuree válasza mergal (#16436) üzenetére


Djuree
félisten

nekem smc van és teljesen jó már másfél éve. a pc is erről megy, meg a box is. ráadásul ez bekonfigolja magát, szolgáltatóváltáskor sem kellett soha konfigolni és a box-nál sem, csak rádugtam és ment egyből.
ami drágább és nagyon jó az a linksys vagy a d-link...
szóval attól függ mennyi pénzed van ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16439) mergal


mergal
aktív tag

Okay. Köszönöm a válaszokat!

(#16440) Kasza08 válasza mergal (#16436) üzenetére


Kasza08
őstag

én valami edimaxot használok, wifis, de rádiót nem kaptam hozzá:((( 7k volt, elég stabil, nem volt vele baj soha.

jah, btw: Ma vettünk 32"-os LCD tv-t:B Most sima komponens kábellel használom, így nem valami lenyűgöző a kép, de még így is jobb mint a CRT tv.:K A tvnek nagyon szép képe van, meg is kellett érte harcolni(szószerint).

[ Szerkesztve ]

(#16441) Prof01 válasza mergal (#16436) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

Linksys-t és a d-link-et tudom ajánlani. :K

Kasza08: Grat hozzá! ;) Ennek már nem megy el néha a színe? :P

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16442) Kasza08 válasza Prof01 (#16441) üzenetére


Kasza08
őstag

nem :DD nagyon jó a DMC4:K tetszenek a vidik benne, és az a grafika:Y

(#16443) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Olyan kár hogy nem úgy csinálták meg ezt az xboxot hogy bele lehesen tenni normál dvd írót vagy olvasót és az olvasóprobléma olcsón lenne orvosolva:) :C Nincs valami lehetőség erre?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16444) bwoay válasza Mr.Grincs (#16443) üzenetére


bwoay
nagyúr

te, mint gyártó, úgy csináltad volna meg?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16445) Mr.Grincs válasza bwoay (#16444) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát igenis meg nemis....Azért nem hogy hozzám dőljön a lé és az "én " olvasómat vegyék meg újra ha behal. Igennek meg talán olyat hogy eygségeset tettem volna bele, mint a pc be hogy sata vagy ide és akkor egyszerűen kiveszem beteszem az újat ha meghal és ennyi:( De sajna ez akkor nem így van:(
mert az eredeti box játékokat olvassa a pc meghajtója, szerintem még jobban mint a gyári boxé. Szóval oyan nagy eltérés nemhiszem hogy lehet.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16446) Steven


Steven
addikt

Tolja valaki az alone in the dark ot?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#16447) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Lejárt az időm:(
Elfelejtettem leírni még hogy rengeteget, használom, a dvd írómat ami olvasó is egyben. Nyüstölöm állandóan már lassan két éves Pioneer DVR 111D és semmi baja sincsen, egy dvd íróm sem azért került el a háztól mert meghalt, hanem mert eladtam vagy új gépet vettem. Kiválóan ír olvas, dvd-t is meg cd-t is, és még dvd9et is írok vele szintén nem keveset és egyszer sem rontott. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy így megérte volna valami jobb márkájú gyárral leszerződni, az ólvasók terén és akkor talán nem lenne annyi gond:( De sajnos nem így van:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16448) bwoay válasza Mr.Grincs (#16445) üzenetére


bwoay
nagyúr

a boxban gyári DVD-ROM van, legalábbis nem tudok róla,
hogy külön üzemet nyitottal volna a Microsoft konzolokhoz való olvasó legyártásához.
Annyi a trükk, hogy más a tápcsatlakozó,
nyilán azért, hogy sima PC-s drive ne legyen használható helyette,
de ezt és a firmware-t leszámítva minden valószínűség szerint
egy kutyaközönséges DVD-meghajtóról beszélünk.

Miután egy konzol az életciklusa elején még nagyon komoly veszteséget jelent
a gyártónak, értelemszerűen ott spórolnak rajta, ahol tudnak.
Természetesen kerülhetett volna bele valami komolyabb Plextor is,
de az pont a kívánt iránnyal ellentétesen módosította volna a költségeket.

Azóta már vagy a 4-ik DVD-ROM-ot éljük meg a boxnál,
tehát korántsem konstans a minőség.
Nem merem kijelenteni, hogy javult,
bár számomra a Benq egy megváltás volt a korábbi Samsung után.

Az biztos, hogy a leggyengébb minőségű széria a karistolós volt,
annak az eredetét nem ismerem, talán Samsung volt, nem emlékszem.

Egy a lényeg: ha PC-s meghajtó volna benne,
és szabadon cserélhetnénk, akkor a Microsoft lényegében
rúgna magának egy kapitális öngólt. Így sem tudták elejét venni a wareznak,
mi lenne akkor, ha mindenki olyan meghajtót szerelhetne bele,
amilyet csak akar...

Ráadásul a kérdés felvetődését sem értem:
olyan nagyon jellemző lenne a meghajtó hiba?
Én a környezetemben még eggyel sem találkoztam. 3LED az volt bőven.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16449) ->Raizen<- válasza Steven (#16446) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ja én toltam amig el nem rongyolódott az xbox hol tartasz benne ott a kastélynál aminek a tornyába kéne feljutni és egy emblémás csapóajtó van fennt ahova kötéllel kell feljutni? Mer ha igen tudom a megoldást xd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.