Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16451) bwoay válasza Jbl2121 (#16450) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez lenyűgöző volt, haver!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16452) Jbl2121 válasza bwoay (#16451) üzenetére


Jbl2121
csendes tag

???

(#16453) Prof01 válasza Jbl2121 (#16450) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

Egy kis segítség: Olvasd el a topic címét mégegyszer! :U

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16454) ->Raizen<- válasza Jbl2121 (#16450) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ha 5 percig olvassa aztán nem szerintem elszaródott a dvd olvasód. Ja amugy itt nincsen warez mer megb***nak érte! :DDD

(#16455) Jbl2121 válasza Prof01 (#16453) üzenetére


Jbl2121
csendes tag

hat igen segitseg az kene fokent hogy tegnap letrehoztam 1 topicot ami mar nincs meg. gondolom valaki torotle. itt lattam irogatnak drive-okkal kapcsolatosan is. godnoltam akkor miert ne.
szoval akkor kernem, meg is hova kene irnom?

Szerinted miert lett torolve? Szerinted viccbol van a topic cimebe bevarazsolva, hogy ne warezojja'? :F

[ Módosította: tiv83us ]

(#16458) Mr.Grincs válasza bwoay (#16448) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A 60GB-s verzióban milyen olvasók vannak?
Csak azért kérdeztem ezt az olvasótémát mert az xmedia honlapján elég drága dolgokat talátam amiből arra következtettem hogy problémás lehet az olvasó...vagy ha elhasználódik akkor húzós összegek is repkedhetnek..
Lézer olvasófej csere + műszeres kalibrálás (Toshiba-Samsung és Hitachi LG meghajtókban is)
- 12000 Ft
DVD lemezhajtó motor cseréje
- 6000 Ft
Hitachi-LG, Toshiba-Samsung elrontott, elflashelt meghajtók javítása orig.bin sem kell (csak gyári firmware feltöltése)
- 8000 Ft
DVD olvasó új
- 25000 Ft

:(

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16459) spammer válasza Mr.Grincs (#16458) üzenetére


spammer
veterán

Lite-On. És majd az MS cseréli ha beszarna.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16460) Kasza08 válasza Jbl2121 (#16456) üzenetére


Kasza08
őstag

Könyörgöm, valaki lőjje már le! :U

(#16461) ->Raizen<- válasza Kasza08 (#16460) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ne ríjá má majdcsak lelövik :DDD

(#16462) mcroberto válasza Jbl2121 (#16456) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Puff-Puff. :)

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#16463) Mr.Grincs válasza spammer (#16459) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az zsír ha az MS cseréli. :R
Néztem egy videjót COD4 PS3 vs. XBOX 360, nem nyalizni akarok a box topikba, de mintha szebb lett volna a kép boxon élesebbnek tűnt. Sőtt egy két jelenetnél szebb is volt sokkal, bár kíváncsi lennék más véleményére is:) :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16464) Kasza08 válasza mcroberto (#16462) üzenetére


Kasza08
őstag

köszi:R

(#16465) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Mit kell állandóan a hardveren variálni még egy konozlos topicban is, áruljátok már el!?
Nem hiszem el, hogy valakinek ez a mániája, ahelyett hogy játszodna.
Miért nem lehet ezt vagy azt vagy amazt cserélni, miért ez van benne amaz helyett, unalmas kicsit állandóan a nyavajgást hallgatni. Játszani szoktatok rajta?
A másik oldalon meg jönnek az amatőrök, akik megvették ugyan a gépet sok pénzért, de az, hogy pénzt adjanak a játékért az nem megy, ehelyett itt jönnek azzal, hogy hogy kell leszedni meg kiírni a játékokat.

Namindegy. Nem lennék ennyire ideges, de msot tudtam meg, hogy Dzsudzsáknak a azt az irritáló fejét kell majd bámulnom a Fafa borítóján. Kafa.

(#16466) zsocy válasza HagaNRG (#16465) üzenetére


zsocy
őstag

Nyomtass hozzá másik borítót, azt akár a Kimi Raikonnen is focizhat rajta ha elég ügyes vagy Photoshopban ;]

A meghajtó miatt meg ne parázzon senki, ez nem PS2 hogy elromlik mindig. Itt a 3led leselkedik inkább, de azt is cserélik 3 évig!

(#16467) bwoay válasza Mr.Grincs (#16463) üzenetére


bwoay
nagyúr

youtube-on nézted? :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16468) zsocy válasza Mr.Grincs (#16463) üzenetére


zsocy
őstag

Vagy Gametrailersen? A GRID-nél volt hogy felcserélték az X360-PS3 feliratokat, és az Xbox-ot hozták ki szebbnek... no comment :D

Mondjuk a Box használ alapszintű élsimítást a PS3 pedig nem, az azért segít a látványon.

(#16469) GRaul


GRaul
őstag

Sziasztok!
Most sikerult hozzajutnom par xbox jatekothoz 36 fontert.
Ha vki ismeri oket tudna irni Rola vmit roviden.
Blue Dragon
Assassin Creed (Ezt ismrem pcrol gondolom nem mas boxon se)
PGR3
Splinter Cell Double Agent
Koszi a valaszt
Jah es meg annyi h a prey meger 2700ftot?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16470) GRaul válasza GRaul (#16469) üzenetére


GRaul
őstag

Uh javitva 28 fontert:)
A 36 mar tartalmazta a Wifi routert is:)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16471) Kasza08 válasza GRaul (#16469) üzenetére


Kasza08
őstag

Nem tom, én meg ilyet találtam a T_E_S_C_O-ban

most ki az a hülye, aki tescoban vesz gamet, és ki az a méghülyébb, aki megveszi 8-ért a DOA2-t amikor ugyanennyiért van DOA4 is:W
Tesconak se a szomszédja hülye:DDD

(#16472) GRaul válasza Kasza08 (#16471) üzenetére


GRaul
őstag

Ezek Nagyon durva arak.
Ha kell vkinek game.Szoljon es megoldjuk.
Oktober 21.en megyek ugy is haza.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16473) Kasza08 válasza GRaul (#16472) üzenetére


Kasza08
őstag

Gears of War mennyibe kerül? Akár használt is jó!

(#16474) GRaul válasza Kasza08 (#16473) üzenetére


GRaul
őstag

10 font.De a collector editont 14-15ert lehet vinni

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16475) Djuree válasza Kasza08 (#16471) üzenetére


Djuree
félisten

az nem DOA2 hanem DOA Xtreme 2 ami egy röplabdás (és még van benne pár játék) game amiben a DOA csajok vannak ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16476) GRaul


GRaul
őstag

Most toltam vegig a Halo 3mat.Hat Nagyon nagy Game.
Nem hittem Volna h ennyire megfog tetszeni.
Egyebkent Nem tudom mar ki irta regebben h sokkal tobbre becsuli az ember azokat a jatekokat amiket megvesz es nem letolt.
Nagyon sok igazsag van benne.
Pcn Halo2 nem erdekelt.
Pedig az is igy nezett ki.
Bocsanat h nem irok vesszoket csak nem igazan talalom meg a laptopon:)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16477) Kasza08 válasza Djuree (#16475) üzenetére


Kasza08
őstag

:R

GRaul: Annyiért szerintem érdekel:K

(#16478) Mr.Grincs válasza zsocy (#16468) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

bwoay: Igen, ott néztem:) Miért valami baj van vele? Meg a Gametrailersen.
Viszont a GTA 4 szebb volt PS3on vagyis ott látszott az aszfalt részletessége boxon meg nemigazán volt kivehető.

zsocy: GRID ot még nem néztem de meg fogom.:) hát tényleg akkor no comment.
Bennem a COD4 ilyen formán nyomot hagyott pedig PS+ ra van meg, de gépem még nincsen sajna :W

Ingyen nem lehet nyomni lanba a játékot vagyis live on keresztül csak zsetonba? PL: MOH Airborne, COD4, stb...
Úgy tudtam, hogy kiadták az Unreal 3at boxra, de lehet csak PS3 ra és PC re adták ki és én néztem el. PC végigjátszotam és ott nagyon szupibubi volt. Vagy mintha láttam volna valahol hogy tán jön boxra is. Erősítsen meg valaki aki biztos benne. :R

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16479) GRaul válasza Mr.Grincs (#16478) üzenetére


GRaul
őstag

Van boxra UT.Megerositeskent:)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16480) Mr.Grincs válasza GRaul (#16479) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az duda nagyon, mert nem láttam az 576 oldalán hogy lenne a bótba:) De azért egy BIG :R :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16481) spammer válasza Mr.Grincs (#16478) üzenetére


spammer
veterán

De lehet, már amelyik támogatja, de általában szokták. System linknek hívják.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16482) bwoay válasza Mr.Grincs (#16478) üzenetére


bwoay
nagyúr

youtube-on jól kijöhet az eltérés,
ha még élőben, 1920x1080-as felbontás mellett is
alig van különbség a két verzió között.
Ez kb olyan, mintha egy mobiltelefonnal készült fotón akarnád prezentálni,
milyen faszán néz ki egy BD film az új plazma TV-den ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16483) ggf8600gts


ggf8600gts
tag

Sziasztok!

Én is beüzemeltem a júniusban vett XBOX360 konzolomat. 20" Dell Widescreen monitorra van kötve VGA bemeneten keresztül. A PC DVI-n keresztül csatlakozik ugyanarra a monitorra. Namost a kérdésem az, hogy mit kell beállítani a monitoron vagy a Dashboard-ban ahhoz, hogy a 60 Hz-es (NTSC) játékok is fussanak? :U

Egyébként az első játékom a NINJA GAIDEN 2 (EREDETI) :C

a segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#16484) Mr.Grincs válasza bwoay (#16482) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Azért nem árt ha többet is megnézek. De olyan sok különbség nem lehet a két konzol között minőségben, hol az egyik jobb hol a másik. :R

spammer: És ez tulajdonképpen hogy is működik?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16485) Kasza08 válasza ggf8600gts (#16483) üzenetére


Kasza08
őstag

Minden játék 60Hz-en fut, de csak PAL-on. NTSC-t nem olvassa be az Xbox, kivéve az USA-ban és Japánban vett konzolok. Tudom, PS-nél mind2-t olvassa... :U

(#16486) ->Raizen<- válasza ggf8600gts (#16483) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Részvétem a ninja g 2-höz mert valami irdatlan nehéz lenyomi a főmukikat a lehetetlennel határos szinte. :DDD Pal-os játékok fognak menni csak az xboxodon ha minden igaz.

(#16487) ggf8600gts válasza Kasza08 (#16485) üzenetére


ggf8600gts
tag

Az Arcade játékok között volt olyan hibaüzenet hogy a PAL-50-es alapbeállítást nem supportálja a Freedy Frenzie című játék. Az 576-ban azt mondták, hogy ez a 60HZ-s játékokra érvényes. A Dahboard Display settingsben ha TV-re van kötve ki lehet választani, hogy PAL-50 vagy pal-60, de az LCD monitorok esetében nem találtam ilyen állítási lehetőséget. Tehát hogy is van akkor ez?

(#16488) GRaul


GRaul
őstag

Sziasztok!
Nem erdekel vkit egy ilyen?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEBOFFX:IT&item=250293014185

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16489) Djuree válasza GRaul (#16488) üzenetére


Djuree
félisten

gamer365-ön valaki ilyet keres...az eladó játékok topikban....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16490) Atomgeszi válasza ggf8600gts (#16487) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mert nem kell és kész. Magától lejátsza az összes játékot. TV-n kellett változtatni, de monitoron nem kell, mert belövi saját magának.

(#16491) heihachi válasza Kasza08 (#16485) üzenetére


heihachi
addikt

Ez így nem pont igaz, mert nekem van PAL, NTSC, NTSC-J játékom és gond nélkül megy mind, pedig itt Európában, Budapesten vettem a konzolt. A régiókód számít csak, formátum nem (asszem, de lehet, hogy tévedek :B ).

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16492) heihachi


heihachi
addikt

Amúgy beszereztem egy Army of Two-t. A Burnout Paradise-t cseréltem el rá, mert annak a játéknak az ég egy adta világon semmi értelmét nem láttam. Kb. 4-6 órán át jó szórakozás volt, aztán még 2-3-ig toltam, csak azért, mert megvan, aztán csere.

Na szóval ezzel az Army of Two-val sem jártam jól, mert ez csak úgy árasztja magából az igénytelenséget. A grafika az nem rossz, de nem is eget rengető, helyenként egyenesen ronda (pl. a fegyver választós / tuningolós rész, az valami írtó kiábrándító). Azonban a nagyon gagyi fedezék rendszer, az idióta kameranézet (nagyon kis területet látni be, forgolódni kell, mint egy idióta), a nagyon rossz irányítás, és a borzalmas AI (a társam is meg az ellenfél is) miatt már az első pálya után nagyon nincs kedvem vele foglalkozni. A pályatervezés az valami embertelenül gyenge, egy irány van, arra menjél és kész, a terep nem rombolható.

Az ellenfél az odarohan hozzám AK-val a kezében, és két centiről akar lelőni, ahelyett, hogy megállna valahol egy fedezékben, és onnan lőne. Ha fedezékbe is bújik, akkor a hozzám legközelebb eső fedezéket választja, vagy annak a másik oldalát, ami mögé én bújtam. Volt olyan, hogy megálltam egy helyben, egy lépcső alján, és a pályarészről az ÖSSZES ellenfél odajött. Halomra lőttem őket, aztán végig mentem az üres pályarészen. Bombával a hasukon/hátukon feltartott kézzel rohannak oda hozzám az öngyilkos merénylők :F Ez mi, ezt honnan a francból szedhették? Két centire magamtól lelövöm, felrobban, persze nekem semmi bajom. De ha a két centit megteszi, akkor felrobbanok vele.

Szóval van egy eladó Army of Two-m :D Pedig én egy Kane & Lynch színvonallal már megelégedtem volna, az szvsz magasan üti ezt az ultra gagyi valamit :((( Hogy ugye a GOW-ról már ne is beszéljünk.

Talán multiban adok neki még egy esélyt, de az irányítás miatt, meg mert úgyse látni rendesen semmit, nem sok reményt fűzök hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16493) spammer válasza Mr.Grincs (#16484) üzenetére


spammer
veterán

2 vagy több boxot kell rákötni pl. routerre, de lehet hogy direktben összekötve is megy. (Csak 1 boxom van, így sajnos nem próbáltam). Ezután a játékon belül a multiplayer lehetőségeknél kell a System Linket választani, így a 2 gép elvileg gond nélkül látja egymást, valaki hostol, valaki joinol és kész. (Értelemszerűen 2 gép, 2 monitor vagy tv :) ) Ha jól tudom múltkor Djuree írta, hogy haverjával játszott 2 gépen, dobj neki egy privit ;)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16494) Djuree válasza heihachi (#16492) üzenetére


Djuree
félisten

pedig nagyon jó gém az army :K persze csak koopban. mi haverral kitoltuk koopban osztott képernyőn, nagyon nagy móka volt. ...és az is biztos hogy ki fogjuk mégegyszer tolni legnehezebb fokozaton is :D

...single-ben szar, itt direkt a két emberes játékra van a hangsúly fektetve, a gépi (un)intelligencia meg ugye...csutka...

érdekes nekünk a kamerával nem volt semmi gond. az ellenfelek elég hülyék (mint minden fps-ben) de azért a vége felé már elég ügyesek, vagy ha nem is akkor meg a nagy túlerővel ellensúlyozzák idiótaságukat :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16495) Djuree válasza heihachi (#16491) üzenetére


Djuree
félisten

azokat azért játssza le mert régiófüggetlen NTSC-sek :K normál NTSC-set nem fog lejátszani...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16496) Djuree


Djuree
félisten

ja és akinek nem tetszett a gta4 az próbálja ki a mercenaries2-őt! persze az is kipróbálhatja akinek tetszett :D
nagyon jó játék!
hatalmas bejárható terület, graikai stílusra leginkább far cry. felmész egy magas sziklára és belátható az egész lenti terület. bárhova el lehet menni amit belátsz fentről, akár helikopterről is. igaz sztem kicsit könnyű a játék, alig párszor haltam meg eddig pedig már 60% fölött járok. meg kicsit hülye az MI szokás szerint :DD
rengeteg jármű, mindent lehet vezetni amit meglátsz, az egyszerű dzsunkától kezdve a nehéztankig. sok vizi, légi és földi jármű. 6 frakció akitől küldetéseket lehet elvállalni persze nem lehetsz mindenkivel barátságban :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16497) GRaul


GRaul
őstag

Vki segitsen legyszi:)
Demokat honnan tudok leszedni ha nincs vinyo az xboxhoz?
Pcre eloszor utana dvdre.
De nem talalok oldalt ahonnan tudnek letolteni.
Koszi a segitseget elore is:)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16498) spammer válasza GRaul (#16497) üzenetére


spammer
veterán

Privát ment...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16499) Mr.Grincs válasza spammer (#16493) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez így jó is lenne, ha a baráti körbe lenne valakinek boxa:( De amúgy világos és érthető minden. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16500) GRaul válasza spammer (#16498) üzenetére


GRaul
őstag

Koszontem a segitsegedet:)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.