Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15801) Djuree válasza ez_meg_emaz (#15799) üzenetére


Djuree
félisten

nemtom. sztem nem mind használja.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15802) Fusion01


Fusion01
tag

Hali.
Bocs h közbe szólok de mikor lesz elérhető az új update?
kösz

LG G2

(#15803) Scoobyka


Scoobyka
addikt

dark sectorban mit kell ott csinálni ahol ilyen bunker féleségek vannak....épp amikor elöször lemész a létrán és találkozol let a sötétbe a zombikkal....majd ismét ki a felszínre....ott van két bunker....és egy ajtó elválasztva egy ráccsal és a túloldalt pirosa világít....mit kell ott tenni ,mert nem történik semmi.

és nincs neki rendes foruma sem.

választ köszi.

[ Szerkesztve ]

(#15804) zsocy válasza Fusion01 (#15802) üzenetére


zsocy
őstag

Ősszel lesz elérhető, a régebbiekből kiindulva szeptember-november között.
Jó, tudom, ezzel most marhára leszűkítettem a dolgot :)

(#15805) Scoobyka válasza Scoobyka (#15803) üzenetére


Scoobyka
addikt

már megvan...
amúgy jó gém,de a gow ezerszer jobb....kicsit monoton a dark sector..

(#15806) Zyelor válasza zsocy (#15804) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Nekem még sosem volt részem ilyen updateben. Ha rákötöm a boxot netre automatikusan frissítgetni fog? Vagy hogyan?

(#15807) Fusion01 válasza Zyelor (#15806) üzenetére


Fusion01
tag

Igen.De le is lehet tölteni az xbox.com-ról

LG G2

(#15808) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

[link]

Ha valakit érdekel,írjon pü-t!

[ Szerkesztve ]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#15809) m4ck11 válasza Scoobyka (#15805) üzenetére


m4ck11
tag

Nekem nagyon bejön a Dark Sector, ha beindul és megkapod az extra képességeket nem lesz az olyan monoton.. :)

Dont hate the player, hate the game.

(#15810) FishAir


FishAir
senior tag

Augusztus 21-én érkezik a Star Wars: The Force Unleashed demo

[link]

iDontcare

(#15811) zsocy válasza Zyelor (#15806) üzenetére


zsocy
őstag

Pontosan. Rákötöd a netre és felajánlja hogy frissít ha van mire.
Letölti, újraindítja a boxot, és már friss is vagy :)

Nem kell live sem hozzá, csak net.

(#15812) Scoobyka válasza zsocy (#15811) üzenetére


Scoobyka
addikt

és egy warezos boxot,ha lemez nélkül csak frissit akkor is ban?.....haveromé lenne...
nekem meg egy olyan kérdésem lenne,hogy az új frissités miben váltzotatja meg a boxot?...jobban futnak a gémek vagy vmi ilyesmi?

(#15813) zsocy válasza Scoobyka (#15812) üzenetére


zsocy
őstag

Haverod ( ;] )megpróbálhatja, de nem a lemezt nézi hanem a firmware-t.
Ha nincs LIVE-ra rakva az ID, akkor szerintem nem bukik meg a dolog. Az én haverom elég régóta frissíti így a boxot, sosem regisztrált live-ra, mégis letölti a frissítést és nincs még bannolva sem.

Ez a mostani frissítés nem hoz látványos változást (nálam biztos nem), felkészíti a gépet az őszi nagy updatere. Volt aki szerint a GTA4 kevésbé akadozik, én nem vettem észre semmit.

[ Szerkesztve ]

(#15814) Scoobyka válasza zsocy (#15813) üzenetére


Scoobyka
addikt

mit jelent az,hogy idre rakva?...
még én sem voltam soha livon....arcadom van kb egy hónapja ,de még nem duftam netre mondván minek...demot nem tok letölteni frissiteni meg nem tudtam,hogy lehet előfizu nékül is.

(#15815) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Ezzel a frissítéssel kapcsolatban nekem is lenne egy kérdésem. Nekem is Arcade-om van, az update-ek nem foglalnak túl sok helyet a memókártyán :F ?

BÚÉK!

(#15816) Skynet258 válasza Scoobyka (#15812) üzenetére


Skynet258
veterán

"jobban futnak a gémek vagy vmi ilyesmi?"

A gémek nem futnak, hanem repülnek ;]

https://geekpulse.hu

(#15817) Zyelor válasza zsocy (#15813) üzenetére


Zyelor
aktív tag

És pontos link ahonnan mondjuk arcade-osoknak az ilyen update-et le lehet szedni, mert az xbox.com-on nem találtam... És akkor kiírom CD-re v DVD-re és updatel?

(#15818) 1010


1010
őstag

jajajajaj

be ne pisiljetek már,eddig is voltak updatek csak nem vettétek őket észre vagy kb 1hónapja van boxotok.

3D menü,felmásolás ennyi lesz a látványos+
jobb játékok ugyanmár azt már rég kihozták volna belőle önként vagy fejleszői nyomásra
egyedül az élsimitást érheti szó ami hát néha nem az igazi

[ Szerkesztve ]

(#15819) Djuree válasza Zyelor (#15817) üzenetére


Djuree
félisten

jajj gyerekek mutassunk már egy kis önállóságot. gugli, torrent....ismerős? na ugye...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15820) 30z.Samu válasza 1010 (#15818) üzenetére


30z.Samu
félisten

"egyedül az élsimitást érheti szó ami hát néha nem az igazi"

Nekem tettszik ez is... nem kell költeni a fejlesztésre, és annyi! :DDD

Sic Parvis Magna

(#15821) 1010


1010
őstag

half life 2ben ezt találtam[link]

(#15822) Scoobyka válasza 1010 (#15821) üzenetére


Scoobyka
addikt

nincs tele a hp-d. :D

gyűjtsd össze mind a 7et és megcuccolhatod hókefélkét a végén :D

na ez alpári volt ,csúnya scooby.....pfúj-pfúj :D

[ Szerkesztve ]

(#15823) nesh20 válasza 1010 (#15821) üzenetére


nesh20
aktív tag

Ha elviszed magaddal autóval és kilövöd az űrbe kapsz érte egy achievment-et. :)

Az Episod 2-ben

By - Nesh

[ Szerkesztve ]

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#15824) 1010 válasza nesh20 (#15823) üzenetére


1010
őstag

:Y

tényleg
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15825) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Szevasztok!

Londonban már kapható a 60Gb-s X360, 60 ezer kereken valamelyik új játékkal, vagy pár ezerrel olcsóbb játék nélkül.

Nem tudja valaki illetékes, hogy a nagy tárkapacitáson kívül valami hardveres fejlesztés is történt, a melegedés kiküszöbölését illetően?

Ha a gépcserén nem is, de a nagy vinyón lehet, hogy érdemes lenne elgondolkodni, ha ősszel bejön a játéktelepítés lehetősége, mert nekem már csupán a demokkal is tele volt a 20Gb.

(#15826) zsocy válasza Scoobyka (#15814) üzenetére


zsocy
őstag

Olyat nem mondtam hogy idre rakva.

Lehet kreálni offline gamertaget, és LIVE (online) gamertaget. A lényeg annyi, hogy nem kell LIVE (azaz online) gamertag a frissítéshez.

De szerintem is, aki parázik, vagy flashelt a konzol, szedje le torrentről és írja ki lemezre.

Ezek az updatek 6-7 megásak, annyi hely meg van bőven az Arcade pack-nek is.

HagaNRG: Állítólag a memóriából nagyobb kapacitású chipeket alkalmaznak, és a NYÁK-nak csak az egyik oldalára kerülnek. Esetleg ez segíthet kicsit a melegedésben, de kétlem. Majd a Jasper.

[ Szerkesztve ]

(#15827) Ticsike válasza Scoobyka (#15803) üzenetére


Ticsike
tag

Szia!

Kilövöd azt a kis penge tárcsát, majd utánna nyomvatartod az RB-t azthiszem amivel irányíthatod repülés közben és ráirányítód arra a kis piros gombra, ezzel kifog nyílni a rácsos ajtó amin nem tudsz átmenni! Remélem segítettem! :DD

(#15828) Scoobyka


Scoobyka
addikt

köszi,de már lassan befejezem a gémet :D

(#15829) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok, mikor kapható hivatalosan a 60GB-s XBOX 360 verzió? Annak sokkal jobb a hardveres felépítése mint az előző szériáknka? Megbízhatóbbak valamivel? Előre is köszi.. :R

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#15830) Sanya válasza Mr.Grincs (#15829) üzenetére


Sanya
nagyúr

gugli a barátod..

tényleg, mennyi volt az előző hónapi fizetésem?
és hány éves a kapitány?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15831) zsocy válasza Mr.Grincs (#15829) üzenetére


zsocy
őstag

KETTŐ hozzászólással ezelőtt írtam le amit kérdezel. Nem szoktam ilyesmin pörögni, mert a zen a legfontosabb, de ez ...

Hamarosan kapható lesz nálunk is a 60Gb-os, nem jobb a hardvere, szinte ugyanaz, nem megbízhatóbb, szinte ugyanolyan. Majd a Jasper fog jelentősen változni.

Ez gyakorlatilag egy alap prémium és egy 60 Gb-os wincsi.

Nem szivesen irom hogy olvass vissza, de igazán megtehetnéd néha.

:W

(#15832) heihachi


heihachi
addikt

GTA4-ben 30 óra gém után 40%-on állok. Van egy olyan achievement, hogy toljam végig a gémet 30 óra alatt :Y

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15833) Mr.Grincs válasza zsocy (#15831) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Azért köszi szépen a választ és igen visszaolvashattam volna. :R :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#15834) FishAir válasza zsocy (#15831) üzenetére


FishAir
senior tag

Péntek óta kapható pl a Platinumshopban.

iDontcare

(#15835) Mr.Grincs válasza FishAir (#15834) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Zsír:) Amúgy ha nekem nem kell a live amit adnak hozzá azt eladhatom? Mert majd szívesen megválnék tőle.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#15836) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Nekem is kezd szűkössé válni a 20 gb a premiumomban és megakadt a szemem egy felhiváson az x-media oldalán! Lehet 120as wincsit pakoltatni a régi 20as winyó helyére és mindent rátudnak másolni és nem is kell sokat ráfizetni! [link]

(#15837) Sanya válasza Mr.Grincs (#15835) üzenetére


Sanya
nagyúr

nem lehet eladni, mert géphez kötődik, nem accounthoz.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15838) Ticsike válasza heihachi (#15832) üzenetére


Ticsike
tag

Nekem sikerült :))

(#15839) Mr.Grincs válasza Sanya (#15837) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi a választ. De nekem nagyon nincs igényem a liveolásra, főleg ha akarok még liveolni akkor meg kell vennem drága pénzért. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#15840) heihachi válasza Ticsike (#15838) üzenetére


heihachi
addikt

Beszarás, gratulálok! :R
És ezt hogy lehet elérni? Tuti nem toltál sok darts partit a haverokkal :D Gondolom taxival közlekedtél. Vagy mi a titok? Oszd meg mester :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15841) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Mindenképpen rá kell dugni a boxot a netre vagy az :R nem kötelező?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#15842) Sanya válasza Mr.Grincs (#15841) üzenetére


Sanya
nagyúr

van 1-2 javítás, amit a netről tép le a box, de fellelhető a neten letölthető, cd-rw-re kiírrható formában, azt is ugyanúgy szereti a box. meg nagyobb patch-ek rajtavannak egyik-másik játékon is.

magyarul nem kötelező a LIVE szolgáltatás, mi több, csodás országunkból nem is elérhető.

idekattinccs

l2szörcs

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15843) mergal


mergal
aktív tag

Sziasztok! Van egy szép állapotú Bioshock-om eladó! Fémtokos. Dobjatok pü-t ha érdekel!

(#15844) Mr.Grincs válasza Sanya (#15842) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

:R :R :R
Sajnos nem elérhető, de PS3 nál meg ingyen van és minden gurul, letölthető tartalom is free meg az egész szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#15845) K3NZO válasza Mr.Grincs (#15844) üzenetére


K3NZO
senior tag

Csak fele annyira sem jó mint LIVE! . ( Saját vélemény )

"Per aspera ad astra"

(#15846) heihachi válasza Mr.Grincs (#15844) üzenetére


heihachi
addikt

Egyelőre etetik a népet, aztán amikor rászokik, akkor átváltanak fizetősre ;]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15847) Peat;) válasza Mr.Grincs (#15844) üzenetére


Peat;)
veterán

"PS3 nál meg ingyen van és minden gurul, letölthető tartalom is free meg az egész szolgáltatás"

Nekem ez új, én úgy tudtam hogy egy dolog amiben különböznek, az online játékért x-nél kell fizetni a ps-nél meg nem. De ha az egész szolgáltatás ingyenes ps3-nál akkor nem "rossz" gép, de valami azt súgja ez nem így van.

(#15848) Mr.Grincs válasza Peat;) (#15847) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Pedig tudtommal így van.

heihachi: Remélem nem fogják fizetőssé tenni, inkább örüljenek hogy veszik a gépeket meg a játékokat.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#15849) 1010 válasza ->Raizen<- (#15836) üzenetére


1010
őstag

blémára nyújthat megoldást a Console Corner egy HDD csereakció keretében. Nagyjából arról van szó, hogy 22000 Ft ráfizetéssel a 20 Gb-os HDD-t 120 Gb-osra cseréljük. A régi HDD tartalmát egy az egyben tükrözzük az újra, így nem f

hát nem tudom.... 16k egy 120gigás vinyó
engem nem érdekelnek a letöltött cuccaim,mert nincsnek az archivmenteket meg lesz*om
mindenki döntse mi éri meg neki

(#15850) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy a Rock Band-es gitárral lehet-e Guitar Hero 3-zni?

Thx előre is a választ!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.