Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16751) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

pc-vel, pontosabban egérrel+billentyűzettel a lelki szegények játszanak.
hazajöttem, játszottam kicsit pc-n a cod2-vel. hát mit is mondjak.
kontrollerrel élvezet játszani, egérrel meg jellegtelen. nem rezeg, csak egy gombot nyomogatok. szar. na. ennyi.

(#16752) bwoay válasza (Kolombusz) (#16751) üzenetére


bwoay
nagyúr

:))
a lelki szegényeken meg így röhögök -> :O

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16753) heihachi válasza (Kolombusz) (#16751) üzenetére


heihachi
addikt

Én pont így gondolom a kontrollerrel fps-ezőkről :U

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16754) misirulez válasza heihachi (#16753) üzenetére


misirulez
senior tag

És akkor ennyivel le is lehet zárni a témát, szvsz mielőtt mindenki elkezdené ugyanazt fújni 1000x-erre amit ilyen esetekben szokott. :)

(#16755) misirulez válasza bwoay (#16752) üzenetére


misirulez
senior tag

Nem is tudtam, hogy egyesültél Djuree-val.
;]

(#16756) Djuree válasza heihachi (#16753) üzenetére


Djuree
félisten

én meg mindkettővel fps-ezek :D
vannak olyan gémek amiket egyszerűen nem lehet kontrollerrel olyan gyorsak. pl. cod4-et lazán lehet, de cs-t már nem ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16757) Djuree válasza misirulez (#16755) üzenetére


Djuree
félisten

ez még viccnek is rossz ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16758) Djuree


Djuree
félisten

nem tudja valaki mi lett a konzolparadise-val :F :W :O

most hogy szedjem le a püré-t? ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16759) Prof01 válasza Djuree (#16758) üzenetére


Prof01
veterán

pü ment ;]

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16760) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Most akkor mikor jön az update?
A bannolástól nem kell megijedni, mert az egésznek csak akkor lenne értelme ha hetente vagy havonta hullanának a mókolt gépek de ki tudja. Olyan olcsó a gép, hogy egyszerűen megéri 2-t tartani. Egyikkel tolod azzal az 1-2 komoly multis címmel a LIVE-on, amit szeretsz, a másik meg megmarad "kipróbálni mindent" célra. Egyszerűen 2 gép fenntartása olcsóbb, mint egy PS3! :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#16761) Prof01 válasza F.B.I. (#16760) üzenetére


Prof01
veterán

Egyébként szlovákiában hol lehet 35k-ért kapni? Akármelyik nagyobb áruházban? Mert minden évben ki szoktunk menni lengyelbe, akkor megállnék venni 1et. ;] :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16762) Ebit válasza F.B.I. (#16760) üzenetére


Ebit
addikt

A premium mennyi kint, és az új verzió?

(#16763) dunc


dunc
nagyúr

Üdv All Rég voltam itt,de lehet megint veszek egy x-et,most melyik típusok mennek,van már 60 GB pro piacon? És a COD4 (+4 multimap) mennyi? Valamint a premium gépekhez is van ajándék 1 hó gold?

[ Szerkesztve ]

(#16764) Djuree válasza dunc (#16763) üzenetére


Djuree
félisten

tényleg jó rég jártál itt :D
annyira van már a piacon 60-as hogy már csak az van :DDD (persze elvétve még akad 20-as)
cod4 + 4 map az a game of the year edition és 10k körül mozog...
van minden verzióhoz 1 hó goldi :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16765) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Hali, a LIVE dolog az hogyan műkszik?
Egy okosember azt mondta, hogy azért érdemesebb most boxot venni mert erősebb a multi része!!!? Meg jobban ki van építve... Igaz ez?
Jó igaz fizetni kell érte live formájában évente 10K de az kibírható szerintem.
XBOX Live 12 hónap előfizetés (EU és USA is)
10000.- Ft.(ÜBERKONZOL)
A live ha holnap megveszem holnap aktiválom akkor holnaphoz egy évig jó? Vagy JAN-1 től JAN 1 ig, mint az éves autópályamatrica?? :R

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16766) Djuree válasza Mr.Grincs (#16765) üzenetére


Djuree
félisten

minél erősebb a multi része :F vagy mi van? nem vágom...boxot amúgy mindig érdemes venni :D most occsó :DD

gamer365-ön tudsz venni 8500-ért 12+1hónap live-t :K
az attól a naptól aktiválódik amikor beírod a kódot. tehát ha holnap, akkor 2008.09.21.-3009.10.21. elérhető.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16767) Mr.Grincs válasza Djuree (#16766) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Húú ez akor így buli dolog...Az über oldalán kisit drága akkor...
Tényleg szlovákiában sokkal olcsóbb a box? :R
Azt mondta a forma hogy a box multiplayerben jobb mint a ps3....Meg maga live rendszer jobb, de fizetős....PS3 nem valmi jó és ingyenes. Szerinte. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16768) 30z.Samu válasza dunc (#16763) üzenetére


30z.Samu
félisten

Üdv újra körünkben! :R

Sic Parvis Magna

(#16769) Djuree válasza Mr.Grincs (#16767) üzenetére


Djuree
félisten

übernél is olcsó mert amúgy 14k lenne. de van ahol már pofátlanul olcsó :DDD

igen ps3-mon kevesebben vannak magyarok, meg nem olyan kiforott a ps3-as "live"...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16770) Mr.Grincs válasza Djuree (#16769) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az a jó ha pofátlanul olcsó:) És a pontok azok mire jók?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16771) F.B.I. válasza Ebit (#16762) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szlovákba - barátom elmondása alapján - csak Lite-on van. Nem tudom melyik áruház oldalán nézte de a 60Gb-os, csak 1K-val olcsóbb, mint itthon. Az Arcadért érdemes csak kiruccani.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#16772) Kasza08 válasza Djuree (#16769) üzenetére


Kasza08
őstag

ott nem live van, hanem network :P

(#16773) Djuree válasza Mr.Grincs (#16770) üzenetére


Djuree
félisten

a pontokon lehet pl. extra tartalmakat venni a játékokhoz, gamerpictureokat meg dashboard háttereket venni, filmeket letölteni meg arcade játékokat venni. nem létszükséglet de nem árt ha van 1-2ezer pontod hátha kijön valami ami nagyon kell :)

Kasza08: jó van má nagyokos :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16774) Mr.Grincs válasza Djuree (#16773) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez jópofa dolog:) Olyan mint tankolás után a a smart pont:) Smárt kártyád van?:D :R

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16775) Kasza08 válasza Mr.Grincs (#16774) üzenetére


Kasza08
őstag

Csak a pontok drágábbak, mint a benzin:D

Djuree: Nem mennek neked ezek a netes kifejezések ;]

(#16781) Ebit válasza F.B.I. (#16771) üzenetére


Ebit
addikt

Köszönöm a válaszod.

(#16782) heihachi válasza bwoay (#16780) üzenetére


heihachi
addikt

lol :C

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16787) GRaul


GRaul
őstag

Nagyon jo ez a Lost Odyseey.Elso dvdt tolom meg mindig.A legeleje nagyon nem tetszett.De most....:)
Ket kerdesem lenne.Ha bevan regelve a Boxom es ez 2007.11.12.en tortent de sajna a szamlam mar nincs meg...Akkor buktam a Garit?A levono ami vanaz sertetlen.
A masodik kerdesem h vki tolja a Naruto jatekot?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16788) Djuree válasza GRaul (#16787) üzenetére


Djuree
félisten

nem gond ha nincs meg a számla ;) a lényeg hogy az MS-nél be legyen regelve.

majd ha elakadsz az LO-ban írh privit ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16789) dunc


dunc
nagyúr

Holnap ismét klubtag leszek,egy arcadot veszek+forza2-öt egyenlöre,majd fizetéskor egy cod4-et.

(#16790) GRaul válasza Djuree (#16788) üzenetére


GRaul
őstag

akkor okes:)
Meg csak most megyek a gyerekert mert elszokott a Temetes utan:)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16792) heihachi válasza dunc (#16789) üzenetére


heihachi
addikt

Ha lesz live-od a forza2-höz, akkor dobhatnál majd egy gamertaget.
Fusionnel szoktunk néha nyomni, elég jól megy neki a drift :R

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16794) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Egyszer már kértem, hogy fejezzük be az offolást. A következő BMW fogyasztási diszkurzusnál nem csak törölni fogok. Köszönöm.

(#16795) dunc válasza heihachi (#16792) üzenetére


dunc
nagyúr

Természetessen lesz Live-m az egésznek úgy van értelme. És nyomathatjuk majd ,de elöbb megszívom magam!!!! ;]

(#16796) Flashback


Flashback
addikt

Burnout Revenget vennék! Postát is állom csak vki akarja eladni :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#16797) Fusion01 válasza heihachi (#16792) üzenetére


Fusion01
tag

Engem is megdobhatsz egy gamertaggal dunc.
Jókat játszunk(: Kösz de a drifthez kell egy jó autó is=]De azért kösz ja és te meg az összes versenyt jól nyomod :C Van má A kategóriás kocsim is és persze egyre több U- és S kategóriás.
Osztálytársamnak is van Live gamertagja(HUN Dana) vele is szoktam forzázni.
Na lépek forzázni.HEHE

LG G2

(#16798) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok csináltam egy nicket amihez kaptam 1 hó goldot,ha jól tudom ezt 3x eljátszhatom !? Tehát 3 hó gold ? Nagyon állat a Forza 2 nem is tudtam,hogy ennyire összetett ,végre egy faxa szimulátor!

(#16799) heihachi válasza dunc (#16798) üzenetére


heihachi
addikt

3 hó gold van, de 3 reg kell hozzá (usa, euro, japan)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16800) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Tervezek egy X360-at venni. Nagyon rajta is vagyok a dolgon most, hogy árat csökkentettek és megbízhatóbb lett a gép gpu-ja. Most azonban itt van ez a HANA chip probléma. Egyszerűen nem értem miért nem tud a microsoft normális szériát kiadni még most sem. És ha minden igaz akkor erre nem él a 3 év garancia.
Pedig nagyon jó árban van már egy X360 a PS3-hoz képest. De egyszerűen az ilyen buta hibák miatt nem merem megvenni a gépet. :( Mennyibe telt volna nagyipari léptékben és mennyiségben egy hűtőbordát rányomni arra a chipre? Szerintem filléres tétel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.