Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16951) fatboy89 válasza 1010 (#16932) üzenetére


fatboy89
csendes tag

Akkor inkább felejtős :D
Mindegy ha veszek 40-ért egy WideMonitort, vagy tolom laptop-on SD-ben :(.

Viszont egy másik kérdés.
Létezi XBOX360-ra valami jó kis RPG?

Vagy a KOTOR nem indul el rajta? (Tudom, hogy csak XBOX-ra volt)

[ Szerkesztve ]

ACER 5738ZG NB / XBOX 360 / ASROCK M3A780GXH/128M / Phenom II 710 / GIGA HD4850 512MB / OCZ 4Gb DDR31600MhzrReaperKIT / GIGA Superb 460W / ASUS TA-K12 / 1TB Western Digital Winchester / Samu 710N LCD

(#16952) GRaul válasza fatboy89 (#16951) üzenetére


GRaul
őstag

Ugy tudom h minden sima Box jatek megy Xbox360on.
Ma megerkezett ket jatek amit megint rendeltem:)
Kameo: Gozom sincs h mi:D Csak annyi h vmi ugralos ugribugri jatek.
Es Fifa Street 3:)

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16953) heihachi válasza GRaul (#16952) üzenetére


heihachi
addikt

Én is úgy t'om, hogy megy, csak winyó kell hozzá.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16954) dunc


dunc
nagyúr

Nálam most döglött a LIVE Pécsi vagyok...... :(
Szokott ilyen lenni,hogy nem müxik?

(#16955) heihachi válasza dunc (#16954) üzenetére


heihachi
addikt

Még mail is jött róla, hogy ma 24 órás karbantartás van, szóval ma nincs live elvileg. Ettől elképzelhető, hogy időszakosan mégis működik, de a mail szerint karbantartás van. Remélem jól emlékszem, hogy mára írták.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16956) dunc válasza heihachi (#16955) üzenetére


dunc
nagyúr

Én nem kaptam mailt. Idegesitt a dolog mert most lenne idöm játszani. :(((

(#16957) zsocy válasza heihachi (#16955) üzenetére


zsocy
őstag

LIVE-on ma karbantartanak, és felkészítik a rendszert a dashboard frissítésre.

1010 : tényleg eladod a boxod miután beleraktad azt a profi (és drága) vízhűtést? Meglep.

(#16958) mergal válasza GRaul (#16952) üzenetére


mergal
aktív tag

Sztem nem megy mind! Van egy kompatibilitási lista az xbox.com on ott meg lehet nézni!

(#16959) tiv83us válasza dunc (#16956) üzenetére


tiv83us
veterán

Kiraktak a Dashboard-ra is szep nagy betukkel, hogy nem lesz Live karbantartas miatt, mar 3-4 napja. Emailt is kuldtek, rendszer uzit is kuldtek a boxomon, teged ezek szerint "egyik sem talalt meg".

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16960) GRaul válasza mergal (#16958) üzenetére


GRaul
őstag

Akkor csak egy resze:)
NEm olvastam utana csak azt irtam amit meg >Anno< (nem talalom a macskakormot) hallottam:)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16961) tiv83us válasza fatboy89 (#16951) üzenetére


tiv83us
veterán

Kotor elindul, de mocskosul akad, csak a regi boxon elvezheto :(

Ha szereted a stilust, akkor melegen ajanlom a Mass Effect-et. Ha csak siman szeretsz mindenfele RPG-t, akkor Lost Odyssey, Oblivion es van meg nehany, amivel en meg nem jatszottam, ugyhogy nem is ajanlom :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16962) nope00


nope00
tag

Hi,
nekem ez a monitorom van http://ipon.hu/webshop/product/benq_g2010wap_/29543
probléma nincs rajta dvi átalakitoval használhatom xbox360hoz?
válaszokat köszönöm.

(#16963) Fusion01 válasza dunc (#16956) üzenetére


Fusion01
tag

Sztem azért nem kaptál mert pár napja van Live-od és lehet h hülyeséget mondok de sztem nem akartak még egy mail hullámot.
Engem azért bosszant mert minnyá lejár a Goldom.

LG G2

(#16964) Kasza08 válasza nope00 (#16962) üzenetére


Kasza08
őstag

nem használhatod. megtiltom:D
amúgy lehet, DVI átalakítós cuccról amúgy sem hallottam, D-Sub-os megoldás van, de ebben bővebben mások tudnak nyilatkozni, mert nekem nincs:B

(#16965) dunc válasza tiv83us (#16959) üzenetére


dunc
nagyúr

Ja ,de hívtam a Microsoftot és ott mondták ...kuss paraszt Hunniába nem van tehát ne ugassá......De egyébként mondta frissités érkezik az esti gyorsal és karbi van....

(#16966) zsocy válasza nope00 (#16962) üzenetére


zsocy
őstag

Nem kell hozzá más csak egy boxos VGA kábel, és valószinűleg egy fordító a végére (nem biztos). Igy használhatod boxhoz, a natív felbontását pedig a dash-frissítés után fogja majd tudni.

Amúgy milyen ez a monitor? PC-hez nézegettem, elég baráti az ára, bár a digitális bemenetek hiánya kicsit zavaró.

(#16967) tiv83us válasza dunc (#16965) üzenetére


tiv83us
veterán

Amelyik e-mail cimedet megadtad a regisztracional, oda kuldeniuk kellett egy e-mailt. Legalabbis akit ismerek, az mind kapott. Az xbox.com-on is csekkold a profilodban a Live-os mail-edet, /majd ha epp nem lesz karbantartas.../ a rendszernek kuldenie kellett egy uzenetet. Ennek nincs koze Hunniahoz, nem hiszem, hogy szurtek az IP-ket, hogy hova kuldjenek ertesitot es hova ne...

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16968) tikhunter


tikhunter
tag

Üdv tapasztalt x360 fórumozók!
Előre bocsánatot kérek hogy eddig még nem tudtam átnyálazni ezt a rövidke kis topikot.
A történet az lenne ,hogy a héten tervezek beszerezni egy lehetőleg új konzolt és ezzel kapcsolatban merült fel pár kérdés bennem.
Azt ugyebár még vágom ,hogy vmikor 2007 júliusában a MS bejelentette,hogy megvan a 3 ledes halál megoldása.
Azóta milyen változások történtek hardverügyileg?
Gondolok itt pl hogy átálltak 65nm re ezzel kicsit javult a túlmelegedés, vagy vmi hasonló.

Szóval ha pl bemegyek pl. egy Console Cornerbe és elémtolnak egy új X360 Premiumot akkor honnan tudom meg hogy az milyen fajta, kb. mikor gördült ki a gyárból?

Aránylag "gagyibb" HD ready tv-ken hogy muzsikál a 360?
Mivel a kis 66 centist próbáltam már eddig összekötni pc vel DVI-HDMI kábellel, úgy viszont nem adta vissza az 1:1 hez pixelarányt, ezért a feliratok vonalasak, a kép elég élvezhetetlen volt. (remélem az x360 al ilyet nem produkálna, mivel egy 150k s LCD-t nem kalkuláltam bele a vásárlásba.)

Eggyik ismerősöm által akartam még venni végül a gépet csak elapadt azóta az utánpótlás , és felreppent egy olyan pletyka ,hogy az új verziókat esetleg már nem lehet "okosítani" ezért próbálja egy régebbi használtat beszerezni.

Várom az építő jellegű válaszokat a fórumon! Aki úgy gondolja ,hogy esetleg a válasza beleütközne az itt nem tolerált warezolás témájába, nyugodtan írjon pü.-t mivel láttam régebben azért voltak itt ezzel kapcsolatban is érdekes linkek plussz engem is fokozottan érdekelne a téma.

A lényeg ,hogy tapadjon a bélyeg!

(#16969) spammer válasza tikhunter (#16968) üzenetére


spammer
veterán

65nm a CPU, 90nm a GPU, ez van most, ez a Falcon. Jobb, de melegszik ez is még bőven.

65-65 nm-es lenne a Jasper, de még nincs, talán még idén, talán az már teljesen jó lesz.

Mostanság 60GB Pro/Prémiumot kapni, azok idei gyártásúak, kb. nyáriak.

HD ready jó lesz neki szerintem, már egy sima TFT monitoron is nagyon szép. Elvileg támogatja natívban ha 1366x768 felbontású (VGA csatin).

A mostani gépek buták :DDD azaz nem okosíthatók, illetve gányolni lehet, keress rá googleben a golemkonzolra, illetve gondolom mások is megcsinálják (console corner) ha kéred, de ez már nem ide tartozik.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16970) dunc válasza tiv83us (#16967) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem kaptam,se a regisztráltra,se a kapcsolattató mailra,még új a regem .
De látom az oldal is döglött.

(#16971) tiv83us válasza dunc (#16970) üzenetére


tiv83us
veterán

Akkor lehet a friss reged miatt. Es meg doglott is lesz az egesz olyan 12 ora hosszaig :O

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16972) tikhunter


tikhunter
tag

Bukta bácsi blogját nyálazgatom éppen át. Van benne pár hasznos info.
Golemkonzolt is már megtaláltam kicsit drágák de végülis ha korrekten dolgoznak..

A lényeg ,hogy tapadjon a bélyeg!

(#16974) Djuree


Djuree
félisten

hát engem is utolért a RROD :W :O éppencsak elkezdtem a brothers in armsot :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16975) K3NZO válasza Djuree (#16974) üzenetére


K3NZO
senior tag

MS futár már elvitte ? :)

"Per aspera ad astra"

(#16976) spammer válasza Djuree (#16974) üzenetére


spammer
veterán

Mikori volt a gép?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16977) Kasza08 válasza Djuree (#16974) üzenetére


Kasza08
őstag

Menet közben? Eddig abban a hitben voltam, hogy ez csak bekapcsolásnál jelentkezik, közben nem szakadik le a GPU lába..:(

(#16978) dunc


dunc
nagyúr

Mit tartalmaz majd az update?

(#16979) 30z.Samu válasza tikhunter (#16972) üzenetére


30z.Samu
félisten

Csak az okosított konzol drága náluk, a sima ugyanannyi, mint boltban. :)

Sic Parvis Magna

(#16980) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Djuree, őszinte részvétem.

Már annyira nyugodt voltam én is, msotanában sehol nem hallottam leégő gépekről.
Én meg itt gyűjtogetem a pénzt a játékokra, hogy ha majd novemberben hazaérek belevethessem magam a témába nyakig.
Aztán lehet, hogy én is kezdhetem az őszt egy gépcserével, ha épp balszerencsém lesz. (pedig az én gépem igencsak régimódi, valami két éves felé lehet, papírok nélkül)

(#16981) Djuree válasza K3NZO (#16975) üzenetére


Djuree
félisten

még nem. van egy kis gebasz. flashelt :DDD (ez nem lenne baj de a matrinca sérült :( )
remélem ez nem számít wareznak :((

spammer: másfél éves

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16982) HagaNRG válasza dunc (#16978) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ezt nem kérdezheted komolyan?
Fél éve a net tele van vele, mi lesz az új update.

(#16983) zsocy válasza Djuree (#16981) üzenetére


zsocy
őstag

Djuree, azt próbáld még meg hogy hagyod egy kicsit, kihúzogatod a kábeleket (főleg a tápot), mondjuk átdugod egy másik konnektorba, és újra bekapcsolod. Nem minden RROD hiba jelent elolvadt chipet, vannak még dolgok amik előhozzák, pl. a hálózati feszültség ingadozás.

Nekem is kijött már, jól be is trotyiztam, de másnapra, más konnektorból szépen ment újra, azóta is jó. :)

Egy próbát megér.

(#16984) Djuree válasza zsocy (#16983) üzenetére


Djuree
félisten

próbáltam már mindent, sajnos ez 3led végleg :(

(áramingadozás miatt volt már nekem is régebben, akkor én is megijedtem, de utána ment rendesen)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16985) tiv83us válasza Djuree (#16984) üzenetére


tiv83us
veterán

Fonokomnek 3LED-es lett a gepe, odaadta egy kollegamnak 25 dolcsiert, erre az emberunk fogta, nekizuhant porszivoval es vegigporszivozta az egeszet es lass csodat, beroffent a gep...
Tudom, hogy mennyi az esely ra, hogy mukodjon, de...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16986) 1010 válasza tiv83us (#16985) üzenetére


1010
őstag

ezt a porszivo dolgot kicsit reszletzhetned :U
uj javiatasi modszer 3ledre

(#16987) Peat;) válasza 1010 (#16986) üzenetére


Peat;)
veterán

1. porszívó elővesz
2. xbox letesz
3. on gomb (porszívón)
4. wii féle játékélmény és x360 hang és melegedés a porszívó által pár perc erejéig

vagy mire gondoltál? áthegesztette a box alaplapját a porszívóba? nem rossz ötlet, a drágám megyek porszívózni az lcd tv-hez új értelmet nyerne, de nem hinném hogy ilyen mélységű dolgokra kéne gondolni :F aztán lehet én vagyok a nagyon hül*e és szűk gondolkodású :)

Pinata bajnokunknak részvét, ahogy láttam többnyire eredeti játékokkal nyomtad, murphy nem változik... :(

(#16988) 1010 válasza Peat;) (#16987) üzenetére


1010
őstag

nem vagom akkor se
de enyem nem 3ledes

(#16989) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Youtube on van videó róla hogy hőlégfúvóval keltenek újra életre 3 ledes dobozt. Szétkapott állapotban. Érdekes az biztos, és olcsó :C Csak egy hőlégfúvót kell szerválni és indulhat a home service:D 2500Ft / box javítás....KAPUGARANCIÁVAL:)

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16990) Djuree válasza tiv83us (#16985) üzenetére


Djuree
félisten

egy próbát megér ;) thx...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16991) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

valakinek megy már a live?
AZ xbox.com működik, de live-ra még nem lép be a gépem.

(#16992) tiv83us válasza 1010 (#16988) üzenetére


tiv83us
veterán

Siman fogta a porszivot es kiporszivozta minden negyzetmilimeteren, ennyi :)

Utana bekapcs es azota is latom, hogy mindig nyomatja a Pure-t Live-on, ugyhogy nem buga.

Djuree: majd varom a fejlemenyeket :)

1010: 12:00 EST, azaz itteni ido szerin elvileg ejfelig nem lesz Live. Nalatok reggel 6. Elvileg.

Peat;): "4. wii féle játékélmény és x360 hang és melegedés a porszívó által pár perc erejéig"

Ezen bef*stam :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16993) dunc válasza HagaNRG (#16982) üzenetére


dunc
nagyúr

Fél éve nem foglakoztam a témával. :P

(#16994) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Még mindig nincsen Live.

(#16995) Prof01 válasza (Kolombusz) (#16994) üzenetére


Prof01
veterán

Ja, nekem se jó. :F

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16996) a3RR0w


a3RR0w
csendes tag

Sziasztok!!! Beruháztam egy XBOX 360 Arcade gépre..:) öcsém karácsonyi ajándéka...;) Na mivel nem nagyon vágom a témát ezért lenne egy pár kérdésem.. az ARCADE gépet vettem tehát nincs hozzá vinyó meg ilyenek meg asszem pár darab kábel... mivel tévét nem nagyon szeretnék venni arra lennék kiváncsi hogy egy sima 66 cm-es tévére rá lehet csatlakoztatni? Na a másik hülye kérdés azt vágom h lesz különbség a megjelenítés között na de elviselhető vagy csak kéne egy új tévé??? előre is köszi;)

(#16997) heihachi válasza a3RR0w (#16996) üzenetére


heihachi
addikt

Az arcade mellé adott kábellel rá fogod tudni kötni a TV-re, ez 99,9%-ban biztos, akármilyen is a TV. A képminőség abszolút TV-től függ, nekem a 100Hz-es, 81 centis, LG Flatronon, ami elvileg felső kategóriás crt volt, mikor tavaly vettem, annyira szar képe volt, hogy inkább monitoron játszottam vele, de láttam már vga bemenetes Samsung crt TV-t is, azon hibátlan volt a képe, semmit nem rontott a játékélményen, sőt sima scartról is láttam már gyönyörű képet, 51 centis Sony crt-n.

Más kérdés, hogy mindezek után egy rendes lcd TV-n megnézni a cuccost, egy teljesen másik kategória.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16998) a3RR0w válasza heihachi (#16997) üzenetére


a3RR0w
csendes tag

köszi a segítséget :R

(#16999) zsocy válasza a3RR0w (#16998) üzenetére


zsocy
őstag

A legelső hozzászólásban van egy FAQ, abban minden ilyen kérdésre van válasz.
Javaslom hogy nézd meg, érdemes.

Egy biztos, bármilyen jó CRT-d van, nem lesz olyan éles a képe mint LCD-n.

(#17000) Kaporka


Kaporka
csendes tag

Adok neked 6 orat, hogy a topik cimet vegigolvasd.

[ Módosította: tiv83us ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.