Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16251) Kasza08 válasza 30z.Samu (#16250) üzenetére


Kasza08
őstag

Nem neked volt G25-d?

(#16252) 30z.Samu válasza Kasza08 (#16251) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem valószínű! :)

Sic Parvis Magna

(#16253) GRaul válasza Kasza08 (#16251) üzenetére


GRaul
őstag

Sziasztok!
Vegre kiprobalhattam az xboxot ami itt vart kint ram londonba.
Nagyon jo kis gep.
De sajna a kep minosege nagyon zavaro.
Pedig egy Philips 82 cmter atmeroju lcd tvre raktam ra.
Ez azert van mert nincs HDs kabelem?
Vagy mi lehet a baj?
Illetve meg ennyi h laptop kijelzojere nem tom rakotni a boxot?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#16254) 1010 válasza GRaul (#16253) üzenetére


1010
őstag

de ratudod,kell hozza egy tv tuner de azzal is gyenge lesz mivel egy atlagos tv tuner bemenete rca es azt kilove gy notira ami megeggyezik egy lcd felbontasaval,ha nem negyobb,ugyanugy rossz kepe lesz+meg azt kozelebrol is nezed.
ahhoz hogy erdemi kepet kapj notin professzinalis HD video szerkeszto hardware kell
YpBr HD inputtal vagy HDMI bementtel,ezzel mar tokolestes kepet kapsz notin,
ezek ara tobb mint egy box,es csak erre hasznalni egy ilyen eszkozt=egy sarga papirral

[ Szerkesztve ]

(#16255) spammer válasza GRaul (#16253) üzenetére


spammer
veterán

Azért :) VGA, vagy HDMI, esetleg komponens. Gyári kompozit hányás egy nagy HDTV-n.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16256) ksasa


ksasa
tag

Sokan posztoltak már róla és csak jókat olvastam, ezért - bár egyáltalán nem stílusom a sci-fi rpg -, pár hónapja mégis belevetettem magam a Mass Effect világába. Mivel előzőleg már írtam, hogy nem stílusom, nem is vártam tőle túl sokat. Betettem a lemezt és elkezdtem. Először star trek kópának tűnt némi star wars-os beütéssel. Még a karakterek között is volt némi áthallás. Eleinte hosszú és unalmasnak tűnő párbeszédek, sehogyan sem összeálló sztori, megérkezés egy bolygóra, ott egy kis sablon lövöldözés és semmi...egy darabig még semmi...és ekkor hirtelen elindult valami. Igen. Kezdett körvonalazódni egy történet ami hirtelen magával ragadott és kerek két hónapig, egész pontosan ma estig nem engedett el. Ma ugyanis kijátszottam a sztori fő vonalát (és még sok-sok mellékküldetést, de azokat sajnos nem 100%-ig). Az alkotók (de ez esetben nyugodtan beszélhetünk művészekről) ugyanis fáradtságot és időt nem kímélve egy olyan alkotással rukkoltak elő, ami felülemelkedve a szokásos kliséken új szintre emelték a szórakozás fogalmát, ami egy olyan plusz élményt adott, ami még nagyon sokáig el fog kísérni. Ez az az élmény amit egy film nem tud visszaadni. Ezért érdemes konzolt vásárolni! Kár hogy olyan kevés a korszakalkotó játék. Remélem azonban, hogy egyre többször találkozhatok még ehhez hasonló remekekkel ( boxon nálam eddig ez az abszolút favorit), bár - kategóriától függetlenül! - ezt bizony nehéz lesz túlszárnyalni. Köszönöm BioWare! Ja és persze: nagyon várom a folytatást.

(#16257) Djuree válasza ksasa (#16256) üzenetére


Djuree
félisten

ezexerint te még nem játszottál biovér játékokkal? :Y
nagyon gyorsan pótold be mert mérges leszek :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16258) ksasa válasza Djuree (#16257) üzenetére


ksasa
tag

Jajj dehogynem :D. De pl. a KOTOR 1-2 nem igazán fogott meg. Na erre viszont már lehetsz mérges, nemde? :DDD Tudod kissé lerágott csont ez a star wars-osdi. Most pölö itt van ez a force unleashed vagy mi a gránát. Oksza nem bioware cucc, de akkor is. Hát nemistom. Demó alapján meglehetősen sablon. Fogják már fel végre, hogy a star wars-ból a film az igazi és pássz. Persze ez csak az én véleményem.

(#16259) tiv83us válasza ksasa (#16258) üzenetére


tiv83us
veterán

Jo a Mass Effect, sot nagyo jo, de a KOTOR1-nel nagyobb RPG-vel meg nem nagyon talalkoztam, a tortenet, a karakterek, a hangok, a grafika /2003-ban persze/. Nalam meg ma is No. 1.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16260) Djuree válasza ksasa (#16258) üzenetére


Djuree
félisten

nekem bejött a KOTOR. legalábbis az 1. a 2-vel nem sokat toltam mert ugyanaz mint az 1 és azért jóból is megárt a sok ugyebár :D
én szeretem az SW-s gémeket, nagy fan vagyok :K nekem a force unleashed is tetszik, persze ugyanaz mint a jedy outcast vagy az academy csak a nagy zúzás miatt király. de ez nekem elég, meg persze "fanságom" miatt kötelező végigtolnom :DD

még ajánlom a baldurs gate és az icewind dale sagát vagy az újabbak közül a neverwinter nightsokat. persze ezek keményvonalasabb rpg-k, de van hozzájuk magyarítás...

tiv83us: azért a régebbi bioware stuffok komolyabbak voltak...amiket az előrébb említek azokra gondolok...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16261) heihachi


heihachi
addikt

Na most untam meg a Soul Caliburt, megyek aludni. Rohadt egy gamma ez, nem lehet abbahagyni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16262) Djuree válasza heihachi (#16261) üzenetére


Djuree
félisten

ez már csak ilyen :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16263) 30z.Samu válasza Djuree (#16257) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én se próbáltam még ki a Mass Effect-et. :D

Sic Parvis Magna

(#16264) volvoguy


volvoguy
addikt

melyik a PRO változat? mert a magyar oldalon csak ARCADE, sima, és ELITE van...melyik ezek közül a pro? vagy az egy teljsen uj? esetleg a kettő között?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16265) Mr.Grincs válasza soulcube (#16246) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor tehát a konzol nyert:) Abox és a ps3 között gondolom van már valami szemmellátható különbség, vagy tévedek? Ma kipróbálom tv-n milyen nyomatni az airborn-t, remélem nem fogok csalódni:) :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16266) spammer válasza volvoguy (#16264) üzenetére


spammer
veterán

A Pro az új 60 GB-os, ugyanaz mint a Premium, csak abban 20GB-os HDD volt, ebben meg 60GB + apróbb módosítások az alaplapon. Nem mindenhol kapható még ezek szerint az új 60 gigás.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16267) 30z.Samu válasza spammer (#16266) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is csak 1-2 helyen láttam még.

Más: Ez a Forza 2 naggyon nagy! Csak nagyon kell szokni az irányítást, mert ennél nem olyan arcade, mint az NFS-nél.

Sic Parvis Magna

(#16268) (Kolombusz) válasza 1010 (#16239) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Felvettek az orvosira, nem véletlen, hogy azt írom, az őszi játékáradat jövő nyárig simán kitart nálam. :)

(#16269) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Srácok, én nem nagyon játszottam az Oblivionnal. Végig lehet azt vinni kevés harccal és inkább sok beszélgetéssel?

(#16270) ksasa válasza (Kolombusz) (#16269) üzenetére


ksasa
tag

nem igazán

(#16271) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Segítséééég!!!
Valaki tudna küldeni egy linket olyan nem reges helyről, ahonnan le lehet szedni a Soul Calibur demóját? Már vagy fél órája sz.rakodom a Guglival, de csak reges lehetőségeket találok :O ! Köszi!

[ Szerkesztve ]

BÚÉK!

(#16272) volvoguy


volvoguy
addikt

gondolom idővel elterjed majd az uj 60gigás is...és amugy a 60 giga mennyire elég?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16273) (Kolombusz) válasza volvoguy (#16272) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

640 kilobájt mindenre elég.

(#16274) 1010 válasza (Kolombusz) (#16273) üzenetére


1010
őstag

meg sok kedeves bill bacsi

96kbyte os fps ek koraban :U

(#16275) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

[link]
Ez lesz az Arcadeból.. Kiváncsi vagyok mennyi pénzt fognak elkérni.

(#16276) (Kolombusz) válasza Atomgeszi (#16275) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Érted is a cikket? :U
Mert sztem kurvára nem fogtad fel a lényegét. Ez játéktermi gép lesz.

(#16277) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Én is azt nézem hogy hogy jön ez ide:D De látszik is rajta hogy kocsmákba meg játékterembe való, nem otthoni vagy konyhai felhasználásra:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16278) west válasza Mr.Grincs (#16277) üzenetére


west
őstag

mart nincs jovoje a penzbedobos masinaknak...
de azert kivancsian varom hogy mi lesz ebbol.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#16279) 1010 válasza Atomgeszi (#16275) üzenetére


1010
őstag

ez fuggetlen az arcde tol csak a neve hasonlit,
sztem nyugodtan vehetsz ilyet otthonra :U
csak legyen eleg apropenzed amit bedosz,meg egsz nap ott alni elotte

(#16280) Djuree válasza west (#16278) üzenetére


Djuree
félisten

hogyne lenne jövője. ha tudnád mennyi pénzt hagynak ott a kocsmákban a játékgépekben meglepődnél :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16281) Djuree válasza Ukraan (#16271) üzenetére


Djuree
félisten

a teljes játék nem jó? csak azt találom :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16282) Mr.Grincs válasza west (#16278) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az biztos hogy nincs jövője neki, talán még játéktermekben de ott csak akkor ha sokkal újjabb dolgokat mutatnak be, amihez egy normál ember nem jut hozzá olyan áron, van.
Nem pedig ezer éves sega játékokat:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16283) Atomgeszi válasza (Kolombusz) (#16276) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Persze, hogy értem. Én sem gondoltam, hogy otthonra való...(kivéve ha ellopja valaki azt hazaviszi :DDD ). :U Én csak azért linkeltem, hogy ilyen is lesz. A pénzes dolgot meg arra értettem, hogy a szórakozóhelyen mennyi vaspénzt kell beledobni, hogy játszhass vele.

[ Szerkesztve ]

(#16284) 1010 válasza Atomgeszi (#16283) üzenetére


1010
őstag

egy ideje papir penzt is elfogadnak az ilyen dolgok

[ Szerkesztve ]

(#16285) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Szerintem hülyeség ilyet bárhova is beállítani, lesz mindig egy két madár aki bedobálja a pénzt remélve hogy nyer, de ebből meggazdagodni nem lehet már sajnos:(

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16286) (Kolombusz) válasza Atomgeszi (#16283) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Bocsi, csak teljesen úgy tűnt, mintha azt hinnéd, az Arcade verzió ez lesz. :DDD

(#16287) Ukraan válasza Djuree (#16281) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Azt én is találtam jópárat. Mivel a gépem tiszta :DDD , sajnos ezek nem működnek. Azért köszi!!!

BÚÉK!

(#16288) west válasza Djuree (#16280) üzenetére


west
őstag

azok gyumolcsos grafikak ;]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#16289) Djuree válasza west (#16288) üzenetére


Djuree
félisten

hát ööö....lényegében igen :DDD ...sokan szeretik azokat a gyümölcsöket...ahogy jó nagyapám mondta még a betonacélból is lehet pálinkát csinálni :DDD

most már valóban nincs akkora vonzereje azoknak a játékgépeknek (nem a gyümölcsös fajtának :DDD ), bezzeg régen hogy körüláltuk azokat a gépeket, alig vártuk hogy sorrakerüljünk :K de mikor kijött a sega rally pc-re akkor megcsapppant az ipar peppet :D

azért sztem még most is nyomnák páran, pár üveg sör után nincs is jobb egymás virtuális gyepálásánál :Y :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16290) bwoay válasza Mr.Grincs (#16285) üzenetére


bwoay
nagyúr

ja értem, te ezt látod Mo-n,
és ebből mindjárt azt gondolod, hogy sehol a világon nincs értelme.
Eközben a Tekken 6-nak már a második árkád verziója jelenik meg,
a konzol átiratra meg csak várunk.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16291) Mr.Grincs válasza bwoay (#16290) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Magyarországon azt látom, hogy az emberek nem akarják ugyanazt, aztán tartunk ahol tartunk.
Miért te magad bemész egy játékteremba a Tekken 6-tal játszani?

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16292) west válasza Djuree (#16289) üzenetére


west
őstag

emlexem a mortal 2 vel jatszani sem tudam...
olyan hosszu volt a sor :DDD
nem beszelve a killer instinctrol..

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#16293) bwoay válasza Mr.Grincs (#16291) üzenetére


bwoay
nagyúr

dehogy megyek, megőrültél? :D
mondjuk ha látnék Tekken 6 gépet, valszeg kipróbálnám,
de szerintem errefelé inkább max Tekken 3 megy valami kocsmában :D

de a mondandóm lényege az volt, hogy nyilván nem a magyar piacra szánják
ezt az árkád gépet, mert az ilyesmi errefelé már nemigen dívik.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16294) Djuree válasza Mr.Grincs (#16291) üzenetére


Djuree
félisten

azért sztem játszanának vele sokan. tegnap a wcg-n az összes xbox foglalt volt végig, ki sem lehetett robbantani a kölköket onnan. ráadásul nem hinném hogy azok játszottak ott akiknek otthon is van boxuk vagy ps3. sztem rengeteg embernek nem futja még újabb konzolra és ezek biztos játszanának játékterembe. nézz be a westendbe, mindig dugig van a játékterem... :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16295) K3NZO


K3NZO
senior tag

Akadt egy kis problémám. Most vásároltam egy új premiumot és a régi gamertagomat szeretném használni a hozzá tartozó LIVE! előfizetéssel, de sajnos nem tudom, hogy milyen mail címen reggeltem. Ezt honnan lehetne megtudni? Van valami honlap ahol a gamertagokat nyilván tartják?
Honnan tudhatnám meg a Windows Live ID azonosítómat?

Már MS supportot is felhívtam, de sem tudtak segíteni :(.

Valakinek valamilyen ötlet?

"Per aspera ad astra"

(#16296) Prof01 válasza K3NZO (#16295) üzenetére


Prof01
veterán

Az e-mail címedet meg tudod nézni a gamertag-od beállításainál.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16297) K3NZO válasza Prof01 (#16296) üzenetére


K3NZO
senior tag

A gép tök új nincs rajta semmilyen profil, a régi gamertagemet szeretném használni.
Az a vincseszter amin a régi profilom volt pedig már nincs meg.

Tudom én vagyok a hülye stb.. kérem az ilyen jellegű hozzászólásokat inkább majd privátban , egyenlőre az építő jellegű hozzászólásokra lennék kíváncsi, hogy hátha akadna valaki aki tudna nekem segíteni, amit még valahogy meg is hálálnék...

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#16298) Prof01 válasza K3NZO (#16297) üzenetére


Prof01
veterán

Hát akkor sztem sehogy nem fog menni, mert át kéne ahhoz másolni a te winyódra a másik profilt.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16299) mcroberto


mcroberto
aktív tag

Sziasztok.
Rendeltem a Konzol Stúdiótól egy 60gigás boxot. A cégről mi a véleményetek megbízható stb? Köszi a válaszokat. Remélem hamar megjön :)

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#16300) Prof01 válasza mcroberto (#16299) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

Igen, azok. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.