Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15701) west


west
őstag

most ez a godfather amit latok 360ra ez regi xbox verzio vagy mar a x360as?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#15702) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hi!

A héten jön meg a Test Drive Unlimitedem, jövő héten autókázhatnánk együtt, ha valakinek megvan még rajtam kívül.
Írjatok privit, ha érdekel.

(#15703) screampiu


screampiu
csendes tag

Sziasztok
Nekem egy hackelt boxom van,ventilátor feszültség emeléssel,ami 12v lett.Így nagyon stabil hűtése van,viszont rohadtul hangos,kipróbáltam a gyári 5v-tal is de akkor már nagyon forró lett :) Arra keresném a választ hogy milyen megoldások vannak a hűtés moddingra.Ezt a külső hűtést szeretném hanyagolni,mert sztem gáz.

Eső után ropognak a csigák!!!

(#15704) Djuree válasza screampiu (#15703) üzenetére


Djuree
félisten

vizecske :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15705) screampiu


screampiu
csendes tag

Ha vki tudna szerezni esetleg kapcsirajzot,azt nagyon megköszönném. :))

Eső után ropognak a csigák!!!

(#15706) screampiu


screampiu
csendes tag

Nem szertném ha mindenféle dolgok lógnának ki a boxból:)

Eső után ropognak a csigák!!!

(#15707) zsocy válasza screampiu (#15706) üzenetére


zsocy
őstag

Pedig a vizen és a feszemelésen kívül nem nagyon van más módszer.
A 12V baromira hangos, esetleg próbáltad 7V-al is? Az pont középen van...

(#15708) screampiu


screampiu
csendes tag

Azt gondoltam ki hogy, a ventilátor csatija melletti stab-ot kicserélem 9v-os ra és akkor talán jó lessz.
Van egy másik project, 2db Intel venti a gyári helyére és az mehetne 12-ről,de akkor már faragni kell.

Eső után ropognak a csigák!!!

(#15709) bwoay


bwoay
nagyúr

Bionic Commando Rearmed az XBLA-n

letőteni, kipróbálni, elájulni, feleszmélni, megvenni!

és szedjétek le a Braidet is, amit ugyan még nem próbáltam,
de akkor a hype körülötte, hogy biztos nem rossz.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15710) Djuree válasza screampiu (#15708) üzenetére


Djuree
félisten

erre én is gondoltam anno, hogy rakok bele 2db jó minőségű 8cm-es ventit.

rakj bele két lian-li ventilátort :D darabja 20k de megéri :DD semmi hangja sincs pedig borzasztó gyorsan forog. nem csapágyas elvű hanem valahogy plazmával van megoldva, nem tudom sajnos a pontos működését....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15711) screampiu válasza Djuree (#15710) üzenetére


screampiu
csendes tag

Na azért ne túlozzunk. :F
Van pl a Sunon mágnesesen lebegteti a forgórészt és azok tudnak forogni 10000 fölött is,ezeket használják a laptopokban,és csak pár ezerbe fájnak.

Eső után ropognak a csigák!!!

(#15712) Peat;) válasza bwoay (#15709) üzenetére


Peat;)
veterán

Azért MS hülyesége sem korlátozott, nekem lehetne 10 terrabájtos pro^5-en gépem is, netre nem tudom kötni, csak ha külön a box miatt új netelőfizetést kötnék. Az meg felénk kb 7k per hó, annyit nekem nem érnek a demok...szóval igazán letölthetővé tehetnék az oldalukon pc-n keresztül is a demokat. Annyi sávszél csak akad náluk, meg egy ember aki felpakolja...

[ Szerkesztve ]

(#15713) bwoay válasza Peat;) (#15712) üzenetére


bwoay
nagyúr

a demokat le is tudod szedni,
de nyilván az XBLA demok sokkal jobban kötöttek a Live-hoz,
miután Marketplace-en kívül máshonnan nem tudod beszerezni a játékokat.
ezeknél meg tudom érteni, hogy nem teszik elérhetővé,
nem lenne semmi értelme.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15714) heihachi válasza Peat;) (#15712) üzenetére


heihachi
addikt

Nem értem, miért nem tudod? Megosztod a netet a boxra és kész.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15715) Peat;) válasza bwoay (#15713) üzenetére


Peat;)
veterán

múltkor körülnéztem és nem tudtam leszedni demokat, torrenten van elvétve 1-2 (de már azok is halottak) no de mind1, belehalni nem fogok

netem nem osztható meg, kis ügyes módon kapom, meg lassú is egyébként, lehet váltok majd, de akkor sem hiszem hogy x-et netre kötném csak emiatt (nem vagyok nagy netgamer)

sry az offokért

(#15716) spammer válasza bwoay (#15713) üzenetére


spammer
veterán

Hol is tudom leszedni a demokat? Mert max torrenten láttam eddig, ott meg jó ha 1-2%-a fentvan a demoknak. Kb. nagy nulla. És igen, paraszt dolog az MS-től, hogy ha már árulnak Arcade boxot vinyó nélkül, akkor nem tudom miért nem lehet normálisan elérhetővé tenni a demokat szerte a neten (vagy legalább az xbox.com -on), úgyanúgy mint a PC demokat. Pláne, hogy a box játékok sokkal drágábbak mint a PC játékok.

De ha tényleg van normális letöltési lehetőség, ne kímélj, és akkor tárgytalan a hozzászólásom.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15717) bwoay válasza spammer (#15716) üzenetére


bwoay
nagyúr

megmondom őszintén, én eddig sosem kutattam "normális" letöltési lehetőség után,
minden demot Live-ról szedtem le.
Egyedül a NGII-nél történt fennakadás után döntöttem úgy, hogy ezt a demot
máshonnan szerzem be, le is rántottam torrentről gond nélkül.
MS részéről meg nálam már az is értékelendő,
hogy a demok futnak írott lemezről. Egyéb illúzióim nincsenek,
ennél többet nem várok tőlük, viszont ezt méltányolom.
Az előző HSZ-ben meg nem úgy értettem, hogy hivatalosan ránthatóak le a demok
valami MS oldalról, de tény, hogy ha a demo megy írott DVD-ről,
akkor nem mondhatjuk, hogy a Microsoft elhatárolódik
a demok egyéb forrásból történő beszerzésétől,
tehát valami módon mégiscsak támogatják ezt.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15718) 1010 válasza bwoay (#15717) üzenetére


1010
őstag

engem csak ez a regió korlátozás zavar a demóknál

sztem ennek semmi értelme
ms is tudja hogy vannak régió free dvdk
akkor meg nem áll fenn annak a feszélye hogy valaki oylan demot töltke amit később nem kap meg teljes game ként.

(#15719) bwoay válasza 1010 (#15718) üzenetére


bwoay
nagyúr

látod ez jogos, akkor tényleg mégis inkább a kurva anyjukat! :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15720) ez_meg_emaz válasza ez_meg_emaz (#15696) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

:U plíííííííz

(#15721) spammer válasza ez_meg_emaz (#15696) üzenetére


spammer
veterán

Most csak találgatok/próbálok segíteni, mivel nekem nem wide a TFT-m sajnos. Gondolom a monitor natív felbontása 1680x1050. Ezt nem támogatja még a box natívban, de fogja a következő update után. Tehát teljes egészében még semmiképp sem tölti be a képernyőt. Nézd meg a dashboardban a beállításoknál, hogy nincs e olyan h optimal resolution. Ha nincs, akkor próbálj ki más felbontásokat, és nézd meg, hogy azoknál elnyújtja e. Illetve ha leírod milyen típusú, lehet h valaki többet tud mondani róla. Esetleg a Wide TFT topicban kérdezz rá, lehet hogy az 1:1 pixel mappinget nem támogatja?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15722) ez_meg_emaz válasza spammer (#15721) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Thx a helpet :R , pont most estem neki harmadszorra és rájöttem a hibára. Illetve a tft-s topikban irta még vki hogy lehet a tft osd-jén is állitani kéne wide-ra. Ezt most kiprobáltam és igy simán jo. :B User error. Nekem még uj ez a tft dolog. Lényeg: minden megy. Nagyon állat a kép igy sd tv után :D

[ Szerkesztve ]

(#15723) bach22


bach22
tag

halisztok! ma nézegettem egy kicsit az ebay-t, és xbox 360-t már 145 dollárért látni. Ez most hogy van akkor? Ebay-ről érdemes lenne megvenni? vagy csalás az egész?

(#15724) spammer válasza bach22 (#15723) üzenetére


spammer
veterán

Gondolom 145-ről indult a licit. Ha nem Buy it now, azaz fixáras a cucc, akkor licitálni kell rá, lehet h van minimál ár is, tehát nem csalás, csupán kikiáltási ár. De ha linkeled, többet is tud rá mondani az ember. Viszont számold azt is, hogy ha nem EU-ból jön, akkor lehet h megvámolják plusz ÁFA stb. Bővebben irány az ebay topic.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15725) GRaul válasza bach22 (#15723) üzenetére


GRaul
őstag

Nem nem átverés.Csak a postát kalkuláld bele ha hazahozatod:)
És sokan nem is postázzák.
Itt van ez is pl:
[link]
Lehet h olcsó meg minden.De posta lőve.Ilyenkor max még megkérdezheted az eladót h hátha postázza...Az kb 20-30 font pluszt jelenthet..

Ui: Találtam egy ilyet is.Olcsó....
De a posta 49 font.Ami elég nevetséges....(mármint rossz értelembe:))
[link]

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#15726) GRaul


GRaul
őstag

Egy Devil May Cry 4 Xbox 360ra mennyibe megy mostanság használtan?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#15727) west


west
őstag

15701re valaki?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#15728) nesh20 válasza west (#15727) üzenetére


nesh20
aktív tag

Attól függ hol látod mert 360-ra is van Godfather. :)

By - Nesh

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#15729) Def26 válasza nesh20 (#15728) üzenetére


Def26
félisten

Nah, ez egy mekkora szar. 3k -ért megvettem anno használtan, hát kb. annyit is ért. Ilyen ronda igénytelen grafikájú játékkal talán még ps2 induló korszakában találkoztam.

(Most jöhet megint az okos beszólás, hogy "nem a grafika a fontos", de én azt mondom hogy nem azért van nextgen konzolom, hogy ps1 minőségü játékokat bámuljak. Kivéve persze az Arcade/Classic gamékat, de azok ugye nem Nextgen címek)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15730) zsocy válasza GRaul (#15726) üzenetére


zsocy
őstag

Nézd meg a www.jatekaim.hu-n, vagy a www.gamer365.hu-n, ott eléggé pörög a használtkereskedés. Pár cuccot én is onnan vettem, mindegyik rendben volt.

(#15731) feka007 válasza borix (#14695) üzenetére


feka007
nagyúr

konzolon nem akad a játék
Ezzel vitába szállnék, nálam mikor még volt boxom, úgy szaggat néhány játék, hogy elhűltem hogy lehet ilyet megengedni konzolon, többek között ezért is adtam el... R6 Vegas 2-t ez miatt végig se játszottam, mert szinte nem is tudtam, mert sokszor úgy akadt csatában. GTA IV szintúgy, és PS3-on is, ott még a grafikát is butították. De egyébként se vmi kellemes minden játéknál azt a fix 30 fps-t nézni, és sok esetben így is ledroppol. De egyébként konzolon jóval kevésbé jön ki a kevesebb fps, mert ott a kontrollerrel csak lassú mozdulatokat, forgásokat tudsz venni, pc-n meg ezerrel rángatod a képet, és gyorsabb mozgásnál jobban kijön a kevés fps. Kíváncsi leszek, hogy a pc-s GTA IV hogy fog futni. PC-n egyedül a Crysis bünteti a gépeket, de mai kártyákkal már a HD 4870-nel is simán fut full grafikán, 50k-ért. Egy PS3 árából már összerakok olyan gépet, amin minden játék zsírul fut maxon emberi felbontásban, még a Crysis is elmenne highon talán.

Szóval ma már tévhitben él az, aki azt hiszi, hogy konzolon minden faszán fut, már PS2-n is volt pár elcseszett game, ma meg már általános jelenség, hogy szaggatnak rajta a játékok, és ez nem vmi jó jel. PC ezzel szemben jó irányba halad, a hw-ek őrült fejlődésének köszönhetően már konzollal vetekedő árból össze lehet hozni egy igen jó játékkonfigot. Ati középkategóriára gyúrásának köszönhetően még inkább jobb lesz az ár/teljesítmény mutató a pc-k terén

(#15732) 30z.Samu válasza feka007 (#15731) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az akadás a fejlesztők számláira írható, mert nem optimalizálják rendesen. :U

Sic Parvis Magna

(#15733) bwoay válasza feka007 (#15731) üzenetére


bwoay
nagyúr

a PC mindig ugyanabba az irányba halad,
de azt megnézem, amikor 60-ból összerakod a jó gamer számítógépet.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15734) Fusion01 válasza bwoay (#15733) üzenetére


Fusion01
tag

Még ha nem számolnád bele a dvd írót, a házat, az egeret, a bill.-t és még talán a ventiket sem.Ezt amit én leírtam sztem simán megvan 20k ha egy jobbat veszel ezekből.
Ja és a monitor a hangfal,vinyó(én nem rég kaptam egy új vinyót és több mint 21k volt...samsung 500gb)....Tudom ezek nem nagyon tartoznak a graf hoz de akkor is fullos pc-t nem tudsz venni 60 k ból...

[ Szerkesztve ]

LG G2

(#15735) Djuree válasza bwoay (#15733) üzenetére


Djuree
félisten

lényegében majdnem csak a vga kiapasztja a 60-as keretet :U márha a mai gémekkel is élvezhető felbontásban és sebességgel akar játszani....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15736) bwoay válasza Fusion01 (#15734) üzenetére


bwoay
nagyúr

ha csak egy jó alaplapot veszel (ha másból nem is,
abból kötelező jót venni), meg hozzászámolsz valami winyót,
már 25 környékén járunk. még egy proci meg egy VGA kártya,
és szerintem már akár túl is léptünk a kereten.

Gyuri:
hát nyilván lehet annyiért is VGA kártyát venni, de konzol is van az 50 rugó duplájáért

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15737) ithomas válasza Fusion01 (#15734) üzenetére


ithomas
őstag

Jó..akkor a konzolhoz meg számold hozzá a plazmát meg hangrendszert...és akkor lehet mondani hogy azt sem úszod meg 200 alatt :U

Amúgy meg nem...60k-ból nem veszel jó gépet(perifériák nélkükl se),de egy fullos ps3 árából már kapsz olyan PC-t,ami grafikailag,meg mindenhogy megveri azt,lévén 30-35 k egy hd4850,ami mindent normálisan elvisz...

Real eyes realize real lies!

(#15738) feka007 válasza 30z.Samu (#15732) üzenetére


feka007
nagyúr

Pc-n is a fejlesztők számlájára írható. Most volt két gpu-s 3870 x2-m, és a Crysis nem használta ki a két magot, pedig dupla fps-sel mehetett volna...
bwoay: de azt megnézem amikor 60-ból összerakod a jó gépet PS3 árából viszont már igen

[ Szerkesztve ]

(#15739) feka007 válasza Fusion01 (#15734) üzenetére


feka007
nagyúr

Jajj, hagyjuk már, hogy monitor, hangfal, ezeket konzolhoz is megkell venni ugyanúgy, vagy ti monitor nélkül játszotok vele? :U Figyelj, ma 23 ezerből kijön egy 8800GT, egy E6750-et veszek 20ezerért, memóriát, 2GB memória 8ezer, winyó elég egy 10ezres, ház táppal együtt 15ezer, ODD 5/10 ezer és meg is vagyunk, bill+egér elég egy 2 ezres... Szóval legfeljebb 90 ezerből megvan egy gamer pc.

(#15740) Geri888 válasza feka007 (#15739) üzenetére


Geri888
csendes tag

Nem szívesen szólok bele a vitába, de szerinted ez a "gamer gép" amit leírtál , 1 max 1,5 év múlva mennyit fog érni? Szerintem nem sokat. Olyan gyorsan fejlődik a számítástechnika, hogy szinte lehetetlen követni a ma elvárt követelményt.
Ezért fogok konzolra váltani én is.
Persze bárki kijavíthat ha tévedek.

(#15741) Peat;) válasza feka007 (#15739) üzenetére


Peat;)
veterán

Ma van meg 90-ből egy gamer pc, xbox meg mióta piacon van már. De bármilyen bikapc-t vesz valaki cseszheti, a játékok többsége konzolra készül el, max magasabb felbontást stb raknak pc-be, de nem kategóriákkal jobb megjelenítést (ps2-nél is ugyanez volt, a pc-k már a többszörösét bírták grafikailag de sokszor csak ps2-es szint volt akkor is). Szerintem aki más fajta játékokat szeret mint amik a konzolon a jellemzőek azoknak éri meg a pc (mmorpg, blizzard játékok).

E mellett a pc-n a sok hardware miatt szívnak a fejlesztők és technikailag korlátoltak hogy tökéletesen optimalizált játékot írjanak. Ha jól tudom pl az nvidia és ati kártyák másban erősebbek, így alapból egy kompromiusszumot kell kötni fejlesztés során, vagy megszivatni az egyik tábort. Tény hogy konzolon is paraszkodnak már, de akadozást gta4-nél én nem láttam, lassulást igen. Engem is zavar a 25 fps már, és sokszor csak annyival megy. De az akadozás az ilyen 1x fps, amikor kimaradnak a képkockák.

Az meg tapasztalat, hogy ahogy gyengül a vas és vissza kell butítani a látványt, akkor a látványbeli csökkenés ütemét messze nem követi a sebességbeli növekedés. Simán el tudom képzelni hogy egy mai csúcs pc-n ami már papíron sokkal erősebb mint egy x360, úgy három év múlva amikor már ott keményen kell butítani, a játékok csúnyábban is kinézhetnek majd mint akkor egy konzolon. Mert halad a kor és megszűnik annak a cuccnak a támogatása, az újakon hasít a régin butíts elv lép életbe, ami a legritkább esetben működik hmm fair módon. Mivel ott a szoftfejlesztés hardware vásárlásra kell hogy öszöntözzön. Konzolnál csak a software van. Ez pedig egy kurva nagy különbség, hogy egy szolgáltatás árát várják el tőled, vagy szolgáltatás+több iparág eltartását.

[ Szerkesztve ]

(#15742) bwoay válasza ithomas (#15737) üzenetére


bwoay
nagyúr

Ps3-ból nincs fullos, egyetlen típus van,
a 40 GB-os, illetve az ugyanilyen áron kapható, új 80-as.
A plazma belekalkulálása meg elég rendesen sántít,
elvégre TV azért mégiscsak van minden háztartásban, max nem LCD
(bár már nemigen tud mást venni az ember).
Szóval ez nem úgy megy, hogy aki nem rendelkezik konzollal,
annak nincs TV-je, bezzeg akinek nincs számítógépe, annak minek egy monitor? :D
A hangrendszer pláne jó, ennyi erővel kell a 200e. Ft-os bőrfotel,
meg a TV állvány és a légkondi is, nem?

PS3-nál egyébként az a helyzet, hogy pont annyival drágább,
amennyivel többet kellene költened PC-re a BD-ROM miatt ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15743) Djuree válasza feka007 (#15739) üzenetére


Djuree
félisten

az a 8800gt már most kevés.... :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15744) Fusion01


Fusion01
tag

Menjetek már....
itThomas:Akinek van konzolja sztem azért vette hogy ne évente keljen új VGA-t meg új CPU-t venni.
Ahogy bwoay mondta h minden háztartásban van tv.Szal ezt elbuktad itThomas.
Feka007:ne mond már h évente akarsz fejleszteni 40-50k ért csak h vigye az új gamekat.
Az xbox360at nem kell fejleszteni, arra a teljesítményre optimizálják a gamekat.
Sztem hülyeség venni minden évben egy új vid kártyát vagy procit.Ezért vettem 360at.
PS3 árából sehogy nem jön ki fullos pc.Még ha használt is.
Djuree:Ahogy mondod.Az egy ével ezelött volt nagy szám.
Most már az ATI HD sorozat számít fullosnak
szerk:ja és nekem egy Logitech X-230 2.1 es "hangrendszerem" van.Ami elég jól szól.És "csak" 12ezer volt.

[ Szerkesztve ]

LG G2

(#15745) feka007 válasza Peat;) (#15741) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát pedig nem véletlenül maradnak rengetegen a pc-nél azok közül, akik olyanokkal játszanak, amik konzolon is elérhetőek, pl fps-ek. Konzolon elég körülményes multizni, nincs rendes szerverkereső, nem tudsz klánba menni normálisan, kevesebb add-on jelenik meg hozzájuk, szvsz messze elmarad a pc-s multitól. Szóval hardcore fps-ezőknek pc, aki meg csakúgy játszani akar, annak konzol, én nekem pc jobban bejön ez biztos.

Igen, eddig úgy volt, hogy az Ati más irányú fejlesztést folytatott a vga-k terén, mint ahogy a játékok haladtak az nV befolyásának köszönhetően, most viszont az Ati is kénytelen lett alkalmazkodni az nV irányelvéhez, és ki is egynelítődött a dolog, a 4870 még a GTX 280-at is behozza sokszor, holott 20k a különbség.
A 8800gtx például 2 éves kártya, és most is van támogatottsága, és visz is mindent.

Oké, nem vitatom, hogy ár/értékben a konzolok előrébb vannak, de aki komolyabban játszik online, annak konzol felejtős, mert béna a multi rajta.

(#15746) feka007 válasza Djuree (#15743) üzenetére


feka007
nagyúr

Milyen játékhoz kevés? :U Mert Crysis óta nem jött ki hasonló gépigényű program, és azóta a kártya is gyorsult, viszi high grafikán. Vagy egyszerűen azért kevés, mert van jobb is? Mert játékokat tökéletesen kiszolgálja

(#15747) heihachi válasza Djuree (#15743) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem az van, és a krízisen kívül mindenhez elég tuning nélkül is. Mindent, de mindent full graffal nyomok, bár az tény, hogy nem játszok minden szarral PC-n sem, csak azért, mert megjelent, vagy mert nagy körülötte a hype. A krízist is bánom, hogy helyet szorítottam neki a vinyón, többet nem teszem.

Ugyanakkor abban igazad van, hogy ma már nem ezt venném, ilyen szempontból nem elég ez a kari.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15748) Peat;) válasza feka007 (#15745) üzenetére


Peat;)
veterán

A multi engem nem érint, így érthető az elfogultságom. Aki a játékot sportszerűen űzi annak mindenképp pc. De hozzáteszem, hogy a következő konzolgenerációnál az irányításon biztos, hogy változtatnak, onnantól kezdve pedig érdekes lesz a pc vs konzol, pláne hogy az új konzolok technológiájának a kifejlesztője a pc-s ipar, így nagyon nem alázhatja be.

(#15749) feka007 válasza Fusion01 (#15744) üzenetére


feka007
nagyúr

Az xbox360at nem kell fejleszteni, arra a teljesítményre optimizálják a gamekat.
Optimalizálnák, de mégis szaggat sokszor...

Aha, mert magyarországon minden háztartásban ott figyel az lcd tv... Crt tévén meg had ne mondjam milyen ocsmány képet nyújt, szóval ezzel az erővel a 90 ezres pc-hez is veszek 10k alatt használtan egy 17"-os crt-t, és meg is vagyok...

Az egy ével ezelött volt nagy szám.
Most már az ATI HD sorozat számít fullosnak

Nektek most az számít, hogy mi a legújabb, ami egy éves, az már nem jó, mert már van gyorsabb is? Ennek ellenére megfelelő a mai játékokhoz maxon teljes mértékben, mint írtam.

Mindegy, fölösleges ezen vitázni, leírtam, hogy szerintem a pc-n komolyabban lehet játszani , én jobban szerettem játszani rajta akkor is, mikor megvolt a konzol, volt, hogy két hétig be se kapcsoltam az X-et, pedig megvolt a GTA IV is. Konzolon olcsón ellehet játszani, ezért jó

(#15750) feka007 válasza Peat;) (#15748) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát nem tudom... A mostani generációra is azt mondták, hogy zek már nemcsak játékgépek lesznek, hanem a pc-hez hasonlóan sokmindenre lehet majd őket használni, ennek ellenére nálam megmaradtak csak játékgépnek, dvd-zni PS2-vel is lehetett már. Talán a PSP-t mondanám sokoldalúbbnak, azt lehet használni GPS-nek, van rajta erős wifi, filmnézésre is jó, tv-re köthető, vannak rá jó játékok, szerintem jókis cucc.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.