Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16201) spammer válasza 1010 (#16200) üzenetére


spammer
veterán

:DD

Hát de most akinek nincs vinyója, annak minek, aki meg vett, az meg miért ne igényelhetne. Csak 120-as vinyóhoz jár, amúgy venni sem lehet. MS-nek ez kb. filléres dolog, többet ér egy jó support, mint egy filléres kábel. Ebből meggazdagodni nem fog senki :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16202) 1010 válasza spammer (#16201) üzenetére


1010
őstag

nem baj ingyen van
akkor emg jo lesz :DDD

(#16203) zsocy válasza spammer (#16198) üzenetére


zsocy
őstag

Köszi az infót, nem is tudtam hogy igényelhető a kábel.

Valahol igaza van 1010-nek, ha valami ingyen van akkor sokan akkor is megszerzik ha nem is kell nekik.

(#16204) Kasza08 válasza Jokerx (#16190) üzenetére


Kasza08
őstag

Volt Forza 2-s, meg Gears of War-os. Én olyanra gondoltam. De majd feltétlen szólj, ha a pénzügyőrök engedélyezték a dolgot.:K

(#16205) Kasza08 válasza heihachi (#16197) üzenetére


Kasza08
őstag

Megy vinyó nélül is, de sztem nagyon rossz :( Ugyanolyan mint a Tekken, csak kardokkal. nem hiába, namco...

(#16206) Djuree válasza Kasza08 (#16205) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha olyan mint a tekken akkor már csak tökéletes lehet :K
a legjobb verekedős stuff...hajrá!

kusoku-zesiki :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16207) spammer válasza Kasza08 (#16205) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem kegyetlen jó. Igaz, nem gép ellen, hanem ketten versus módban. Ezek után nagyon furcsa lesz a többi verekedős cucc fegyverek nélkül.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16208) Kasza08 válasza Djuree (#16206) üzenetére


Kasza08
őstag

Igen, de az a különbség, hogy a Tekken jó volt, ez meg egy rakás sz...r....
Van kb. 3 féle ütés, meg egy speciál ütés, amit akárhányszor eljátszhatsz. Nekem nagyon nem bejövős. :(

(#16209) heihachi válasza spammer (#16207) üzenetére


heihachi
addikt

Én Veled értek egyet, szerintem is brutál jó. Nem egy Tekken, azért az köröket ver erre, de nagyon jó játék ez is, nem bántam meg, hogy megvettem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16210) Kasza08 válasza heihachi (#16209) üzenetére


Kasza08
őstag

Örülök, hogy nektek tetszik.:) Van az a nagymellű cica benne, azaz egyedüli ami tetszett.:DDD Meg talán Yoda is jópofa, de ez együtt sem elég, hogy ezt még1x berakjam a boxba.

(#16211) HagaNRG válasza Kasza08 (#16210) üzenetére


HagaNRG
őstag

Háj!

Demoja nincs a SOul 4-nek, ugye?
Mert így akkor tuti nem vesze meg látatlanba, főleg a megoszló vélemények miatt. Bő hónap és jön a Fifa, arra gyúrok de nagyon. (mennyi szokott lenni egy új játék, 15? Vagy 18-ig is el fog menni, főleg, hogy magyar szinkronos?).

(#16212) Fusion01 válasza HagaNRG (#16211) üzenetére


Fusion01
tag

HI!
De van.Ha a Soulcalibur IV re gondolsz.

LG G2

(#16213) heihachi válasza Kasza08 (#16210) üzenetére


heihachi
addikt

Megértelek, mert én a DOA4-el voltam így. Kb 5-ször járt a gépemben, minden alkalommal 2 óra után azt mondtam, hogy ezt nem teszem be többet a boxba. El is adtam.
A DOA4 után ez a játék felüdülés, szerintem szebb, jobb a harcrendszer, látványosabbak a harcok. A DOA4-ben egyszerűen lehetetlen volt értelmesen, taktikusn játszani, össze vissza nyomkodással sokkal jobb dolgok sültek ki belőle. Miután gyakoroltam vele kb. 10 órát (rengeteg training, végigvittem pár karakterrel, játszottam neten, stb.,) barátnőm, aki akkor fogott először kezébe box kontrollert, 10-0 ra vert, legtöbbször fel sem tudtam állni. Akkor járt ténylegesen utoljára a gépben a játék. Pedig mint a nevem sejteti, nem az első verekedős játék, amit látok, és annyira szörnyen béna sem voltam a netes tapasztalatok alapján.
Az megintcsak az én személyes nem mérvadó véleményem, hogy nekem pl. a DOA4-ben egyik karater sem volt szimpatikus. Idióta nagyon japán karakterek voltak. Én még a Soul Caliburral Playstation 1-en játszottam, annó jó régen. Nagyon tetszett már akkor is, csak ugye ott ott volt a Tekken. Most viszont nagyon jó viszont látni Siegfried-et, Mitsurugit meg a többieket.
Ami azonban hiányzik belőle, pedig a DOA4-ben hihetetlenül jó volt, az a többszintes játéktér rombolható objektummal.
Ellenben pl a rombolható páncélzat, az, hogy nem lehet végtelenségig védekezni, a karakter készítés, a Star Wars-os karakterek és pálya+zenék, meg még egy csomó apró ötlet szerintem ebben nagyon el van találva.
Aztán lehet, hogy barátnőm ebben is 10:0 ra ver, és akkor lesz egy olcsón eladó Soul Calibur 4-em :DD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16214) west válasza heihachi (#16213) üzenetére


west
őstag

sigfriddel is?nem hinnem. :C

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#16215) spammer válasza Kasza08 (#16208) üzenetére


spammer
veterán

3 ütés? Hát tényleg nem játszottál vele sokat akkor :) Nagyon sok kombó van benne, és legalább 15 féle ütés/rúgás amihez nem is kell nagyon bűvészkedni, hanem egyszerűen előhozhatók. (És akkor még keveset mondtam). Minden karakter változatos és egyedi, ezt még színesíti a karaktergenerálás és a plusz skillek.

DOA sorozat nálam kimaradt, DOA4-et láttam videókon, amik tényleg jók, azok a többszintes pályák, de a mozgások :( Mintha valami rongybabák lennének.

SC4-ben mikor 2 fegyver összecsap és fémes hangon csattan és szikrázik a cucc. :C Vagy amikor lángoló bazinagy karddal ráverünk egy nagyot az ellenfélre. Vagy amikor bottal olyan sorozatot nyomunk le, hogy az ellenél mozdulni sem tud. Nagyon jó.

Persze elfogadom, nem tetszhet mindenkinek nyilván. Tekken 6-ra én is kiváncsi leszek, de mivel PS3 exkluzív lesz, így majd csak videókon látom :(((

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16216) west válasza spammer (#16215) üzenetére


west
őstag

majd 5-6 ev mulva emun nyomjuk.
bar tervezem a ps3...addig ki tudja. :DDD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#16217) Kasza08 válasza spammer (#16215) üzenetére


Kasza08
őstag

A kombókat nem volt időm megtanulni, vagyis a kombókat nem volt ideje megtanítania a játéknak:DDD

Szóval azt mondod a DOA4 (is) szar? Milyen bunyós játék van még?

(#16218) soulcube válasza Kasza08 (#16217) üzenetére


soulcube
aktív tag

Virtua Fighter 5.

(#16219) heihachi válasza west (#16214) üzenetére


heihachi
addikt

Ha én érteném, hogy mire írod ezt... :C

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16220) Kasza08 válasza heihachi (#16219) üzenetére


Kasza08
őstag

5-6 év múlva talán olyan jó gépe lesz, hogy emulátorral tudja nyomni, mert nem szeretne konzolt venni.
"bar tervezem a ps3...addig ki tudja.:DDD"

soulcube: és ez mennyire jó? Játszik ezzel valaki?

[ Szerkesztve ]

(#16221) Djuree válasza Kasza08 (#16208) üzenetére


Djuree
félisten

ugyanolyanok a mozgások mint a tekkenben, sztem jóval több kombó van ráadásul. yoshimitsunak ugyanazok a mozgásai mint a tekenben pl. csak jóval több van. csak dobásból minden karakternek van 4 :U én már szétjátszottam vele magam, de még mindig nem tudok yoshi-val mindent :U

namu-namu-namu-namu :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16222) Djuree válasza Kasza08 (#16220) üzenetére


Djuree
félisten

nem rossz a virtua fighter 5. azzal is toltam sokat. jó kis offline bajnokságok vannak benne :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16223) Kasza08 válasza Djuree (#16221) üzenetére


Kasza08
őstag

Akkor is, nekem ez a kardozás valahogy nem jön be:(
A tekkent viszont nagyon sajnálom, hogy PS exklúzív. :O Hiába kevesebb a kombó, nekem az annyira tetszett, hogy csak még:D Jelenleg nálam a DBZ Burst limit az első a verekedősben.

(#16224) Djuree válasza Kasza08 (#16223) üzenetére


Djuree
félisten

nem rossz a DBZ sem. haverral végigtoltuk egyhuzamban, minden értékelés Z-s lett benne :Y nemhiába vagyunk a verekedős játékok mesterei :DD
habár a végére már untam, kb. 8-10 óra hossza alatt megvolt...aztán még végigtoltuk az army of two-t koopban :Y

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16225) K3NZO


K3NZO
senior tag

Akadt egy kis problémám. Most vásároltam egy új premiumot és a régi gamer tagomat szeretném használni a hozzá tartozó LIVE! előfizetéssel, de sajnos nem tudom, hogy milyen mail címen reggeltem. EZt honnan lehetne megtudni? Van valami honlap ahol a gamertagokat nyilván tartják?
Honnan tudhatném meg a Windows Live ID azonosítómat?

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#16226) Djuree válasza K3NZO (#16225) üzenetére


Djuree
félisten

híjad fel a mikroszoftat! :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16227) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

No, a héten megjön a Lost Odyssey-m, lesz mivel elütni azt a nagyon kevés szabad órát az egyetem első heteiben, amíg nem kötik be az internetet az albiba.

Az ősz játékügyileg olyan erős lesz, hogy jövő nyárig kitartanak majd a most megjelenő játékok. Far Cry 2, Fallout 3, Fable 2, GoW2, Mercenaries 2, én bízom az új NFS-ben is, az új id software játékra is kíváncsi vagyok, jön a Race Pro és még ki tudja mik. :)

[ Szerkesztve ]

(#16228) volvoguy


volvoguy
addikt

sziasztok. gondolkozom konzol vásárláson, de még en mdöntöttem a ps3 és az x360 között....persze nem vagyok egy olajmágnás, igy a legolcsóbb box-on gondolkozom...tehát ugyebár akkor mind a 3 kategória tök megegyezik, még a jóval drgább elite-nek is ugyana a belseje, mint az arcade-nak, leszámitva a hdd-t ugye? nade...ha ez igy van, akkor lehet venni hdd-t a box-hoz? mármint veszel a boltban egy 250gigás vinyót, és berakod a boxba...vagy ezekbe már speciális, gyári vinyók vannak? tehát nem jó hozzájuk a vett vinyó...?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16229) soulcube válasza volvoguy (#16228) üzenetére


soulcube
aktív tag

A PS3 winyócseréje nagyon egyszerű (laptop winyó kell bele). Az X360 winyócseréje pedig bonyolult és nehezen megoldható de lehetséges.

(#16230) volvoguy válasza soulcube (#16229) üzenetére


volvoguy
addikt

garivesztés nélkül lehet megoldani a box vinyócseréjét?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16231) soulcube válasza volvoguy (#16230) üzenetére


soulcube
aktív tag

Ugye a boxnak külön tokban van a winyója, amit a tetejére pattintasz föl. Ezt a kis tokot kell szétszedni és még abban is csavarozgatni valamit. Szerintem nem vesztesz garit, de majd jönnek a szakik és pontosítják a dolgokat. :P

(#16232) nesh20 válasza volvoguy (#16230) üzenetére


nesh20
aktív tag

Semmi sem kell csavarozni az XBOX-nál veszel egy hozzávaló winyót és rápattintod a tetejére. Nem jár garivesztéssel!

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#16233) soulcube válasza nesh20 (#16232) üzenetére


soulcube
aktív tag

Én úgy értettem, hogyha a gyárilag kapott winyót akarná más winyóra kicserélni ami nem eredetileg Xbox-os. Ha rendes Xbox winyó akkor csak 2 pattintás az egész persze.

(#16234) volvoguy


volvoguy
addikt

az arcade verzióhoz nicns is vinyó...és sztem a rendes xbox vinyó elég drága lehet...én egy sima, számitóhépes üzletben megvehető, pc-kbe szánt hdd-ről beszélek..hitachi deskstar, samsung spinpoint, seagate barracudea, ilyenekre gondoltam...mert ewzek tök olcsók..10ezerért már kapsz 250 gigás vinyót a boltban

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16235) soulcube válasza volvoguy (#16234) üzenetére


soulcube
aktív tag

Na én is erről beszélek. Ha számtech boltban veszel egy winyót azt nagyon nehéz egy arcade xbox-al összehozni. Ugyanis az arcade-hoz még szerezned kell egy tokot amibe bele tudod tenni és még a tokba bele tenni is nagyon bonyolult.

(#16236) spammer válasza volvoguy (#16234) üzenetére


spammer
veterán

Nem lehet. PS3-ba lehet. A box vinyó egy külön tokban van csatlakozóval ellátva. Ha vennél is vinyót (úgy tudom nem is jó bármelyik típus/márka), akkor is buherálni kellene, és kellene egy átalakító/csatlakozó amivel a boxhoz kapcsolod, mivel ugye tok nincs amivel csatlakozna. Szóval nem lehetetlen, csak körülményes.

Ebay-en már ki lehet fogni 120 gigást 14k körül is akár. De ha már új gép, akkor a 60Gigás Pro-t vedd meg és nincs gond.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16237) volvoguy


volvoguy
addikt

de amugy akkor mind a 3 kategória tök megegyezik, még a jóval drgább elite-nek is ugyana a belseje, mint az arcade-nak, leszámitva a hdd-t ugye? vagy vannak speckó képességei a kategóriáknak?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16238) Atomgeszi válasza volvoguy (#16237) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ugyanaz. :U

(#16239) 1010 válasza (Kolombusz) (#16227) üzenetére


1010
őstag

na akkor proktologus leszel,vagy mit is irtal?
mert akkor nem sok ido marad jatekra annyit kell tanulni :(

(#16240) volvoguy


volvoguy
addikt

és hogy érdemes? megveszem az arcade-t, plusz hozzá a vinyót külön? és különben elkell azért az a 120 gigabájtos vinyó?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16241) spammer válasza volvoguy (#16240) üzenetére


spammer
veterán

Ha tudsz ebayről vagy máshonnan olcsón vinyót, akkor jó az Arcade+vinyó
Egyéb esetben 60GB Pro-t ajánlom

Még nem kell 120GB, viszont ősztől majd lehet játékokat felmásolni vinyóra, ha sok játékkal szeretnél játszani és kímélni az olvasófejet és töltögetni liveról cuccokat, akkor jó lehet a 120GB. Egyéb esetben elég a 60GB.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16242) heihachi válasza volvoguy (#16240) üzenetére


heihachi
addikt

Ez a legrosszabb, amit tehetsz, mert így lesz a legdrágább. Amúgyis rossz választás az Arcade (tudom, mert nekem is az van). Olcsó, de aztán a sok szar, amit megveszel hozzá összességében jóval több, mint ha veszel egy Elitet. Először kell egy vinyó, aztán kell egy kábel, aztán egy füles, meg a tök%m tudja, és hopp, máris túl vagy az Elite árán.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16243) 1010 válasza volvoguy (#16240) üzenetére


1010
őstag

ha meglesz a felmasolas akkor mindenfelekeppen jol fog jonni annak aki 500jatekkel tolja egyszerre

(#16244) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Hali, lehet hogy hülye a kérdés de szerintetek melyiken jobb játszani az alábbi játékot és melyik adja vissza élethűbben, "akadásmentesen"? (grafika, irányítás stb)
A játék per pill: Medal of honor Airborne
Most pc-n tolom és nagyon szép a garfikája. Konzolon is ezt adja vissza vagy kicsit szegényesebb részletességgel? Előre is köszi :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16245) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Itt a Fifa csodatrailer:
[link]

Ez a jtáék nem lehet csalódás egyszerűen, de próbálom nem beleélni magam, sose lehet tudni. (persze a 12 perces ingame bemutató már kevésbé hatásos, de atól még ok lesz)

(#16246) soulcube válasza Mr.Grincs (#16244) üzenetére


soulcube
aktív tag

Irányítás szempontjából döntetlen. Van aki szerint FPS-t csakis bill+egér kombóval lehet játszani rendesen, aki viszont régóta konzolos az tudja, hogy nagyon! jól lehet boldogulni a joystick-al is csak ráérezni nehéz utána már semmiség.

Grafika megint döntetlen. :D Szerintem konzolon biztos, hogy nem lesz egy pillanatra sem szaggatás sem lassulás. Egy nagyon erős pc pedig kihozza ugyanazt a grafikát amit a konzolok is tudnak. Talán a konzol felé billenti egy kicsit a mérleget az, hogyha a konzolhoz tartozik egy HD-tv is.

(#16247) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Hű gyerekek!

Ma végre sikerült megszereznem a Forza 2-t... egyszerűen csúcs egy játék! :Y Igaz, NFS után kicsit érdekes az irányítása, de kis játék után nagyon ott van! :Y Megfogott a játék! :C

Sic Parvis Magna

(#16248) borix válasza soulcube (#16246) üzenetére


borix
őstag

Kíváncsi lennék ősszel majd 1 konzol árából 45-50e milyen pc-t lehetne összedobni?És az menyire közelítené meg a konzolt grafikában? :B Én is nagy pc párti voltam míg rá nem untam az állandó játék késésekre és a gépem fejlesztésére.

(#16249) borix válasza 30z.Samu (#16247) üzenetére


borix
őstag

Test Drive Unlimited inkább ott van :K
Vagy stílushoz közelebb állót.GTR2 igaz ez szimulátor de nagyon komoly.

[ Szerkesztve ]

(#16250) 30z.Samu válasza borix (#16249) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem tudom miért, de az valamiért nem jött be! :F A GTR2 tudtommal csak PC-n van, ott játszottam is vele, az is jó volt. :K

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.