Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15601) Prof01 válasza Scoobyka (#15600) üzenetére


Prof01
veterán

Nem lehet pendrive-ról én úgy tudom. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#15602) Prof01 válasza Scoobyka (#15599) üzenetére


Prof01
veterán

Igen az is. :K (amíg nem bannolják) :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#15603) Djuree válasza Prof01 (#15602) üzenetére


Djuree
félisten

a bannoltat is lehet frissíteni, csak ki kell írni cd-re a frissítést :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15604) 33as válasza Scoobyka (#15600) üzenetére


33as
senior tag

Azt rebesgetik, hogy az MS üzletpolitikát váltott és már nem bannol hanem telefossa az új gépeket Lite- On meghajtókkal. :(((
Minél nagyobb vinyóval szereltet! :D

OFF.
Egyébként meg minden eddigi Xbox-ra rá lehet rakni az új frissítést! Én nem értem miért hiszik sokan, hogy a flashelt meghajtó valami különleges bánásmódot igényel, csak egy egyszerű firmware módosítás az egész. Idáig is volt olyan megoldás, hogy nyugodtan lehetett menni vele Live-ra, akit meg bannoltak azoknál meg legtöbbször user-error volt!
ON.

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#15605) Djuree válasza 33as (#15604) üzenetére


Djuree
félisten

bannol az még. már egy fél-éve lite-onokkal szereli az új gépeket. ez neked újdonság?

az hogy valakit bannolnak nem user error. senki nem tudja pontosan mit néznek, így meg elég nehéz kiküszöbölni. de te biztos tudsz tuti módszert igaz?

az tuti hogy ha nincs net rákötve a gépedre akkor nem bannolnak :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15606) 33as válasza Djuree (#15605) üzenetére


33as
senior tag

Nem bannol! :) Mutass valakit akit az elmúlt egy -két hónapban bannoltak!
Engem se, pedig nem egy Live barát (NonStealth firmware) firmware-m van!

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#15607) Prof01 válasza Djuree (#15603) üzenetére


Prof01
veterán

Ez igaz. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#15608) Djuree válasza 33as (#15606) üzenetére


Djuree
félisten

attól hogy te nem ismersz olyat akit mostanában bannoltak, attól még bannolnak :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15609) 33as válasza Djuree (#15608) üzenetére


33as
senior tag

Na mindegy :D nem ez a lényeg, hanem kb: két hét múlva már vinyóról futtathatjuk a játékokat!

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#15610) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Szevasztok!!!
Újabb kérdéseim gyűltek össze, ezekben kérném a segítségeteket :)) . A Box-ot sima SD tv-n használom, viszont kíváncsi lennék a magas felbontásra is. LCD tv-ket még drágának találom :O , ezért lehet, hogy veszek egy 22-es wide TFT-t. Kíváncsi lennék arra, érdemes-e ilyenből HDMI-st venni, v. pedig elég a VGA-s. A hangot továbbra is külön eszközről szeretném megszólaltatni, ez, ha jól értettem lehetséges a sima gyári RCA további használatával HDMI kábel mellett, ill. a VGA kábel hang részével(attól függően ugye, hogy a moncsi melyik bemenetét használom, v. mit ajánlotok). Köszi a válaszokat :R !!!

BÚÉK!

(#15611) spammer válasza Ukraan (#15610) üzenetére


spammer
veterán

HDMI és VGA/TV mellett lévő RCA egyszerre csak akkor használható, ha VGA kábel burkolatát lebontod (lásd FAQ).

VGA kábelen is teljesen jó a kép, futni fog minden normális felbontásban, update után a 16:10-es monitorok natív felbontásában is. Én is ősszel készülök 22"-ost venni.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15612) 1010 válasza 33as (#15606) üzenetére


1010
őstag

nyogodj meg banolni fognak téged is és mindenki mást aki flesselve van

(#15613) Ukraan válasza spammer (#15611) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Egy nem MS HDMI és a gyári RCA dugója(amit csak a hang miatt használnék) sem fér be együtt a gép hátuljába?

BÚÉK!

(#15614) 33as válasza 1010 (#15612) üzenetére


33as
senior tag

Nem nyugszok :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#15615) 1010 válasza 33as (#15614) üzenetére


1010
őstag

igaz egy alaplap csere 25k csak :DDD
feltéve ha magadnak teszed be

(#15616) spammer válasza Ukraan (#15613) üzenetére


spammer
veterán

Nem használok HDMI-t, de a gyárilag hozzá adott kábelnek (kompozit/scart) is ilyen nagy burkolata van, mint ahogy a VGA kábelnek is, így gyanítom h buherálás nélkül egyik sem fér be ha HDMI is be van dugva. De ha mindenképp HDMI-n akarod, vegyél egy olcsó kábelt és próbáld ki. Max leszeded a műanyagot róla, ha nem fér el :) Viszont nyugodtan használhatod VGA kábellel is, szerintem tökéletes a kép, de voltak neten már ilyen kinagyított képek, melyeken látszott h a VGA szebb részleteiben is :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15617) Ukraan válasza spammer (#15616) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Tehát valószínűleg jobban járnék egy VGA kábellel, mert ezzel a hangot is buherálás nélkül át tudom vinni, és talán a kép is szebb?

BÚÉK!

(#15618) Scoobyka


Scoobyka
addikt

szerintettek érdemes xbox360-ra megvenni a half life 2 orange boxot?

(#15619) Scoobyka


Scoobyka
addikt

valamint a tescoban szerintettek meddig lehet még kapni 8ezerért vezeték nélküli joyt?
tegnap még volt...

[ Szerkesztve ]

(#15620) 1010 válasza Scoobyka (#15618) üzenetére


1010
őstag

playasia-n igen

(#15621) Djuree válasza Scoobyka (#15618) üzenetére


Djuree
félisten

természetesen! ha valamit érdemes megvenni akkor a narancs dobozt igen :K nekem is megvan :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15622) spammer válasza Ukraan (#15617) üzenetére


spammer
veterán

Igen, mert a boxhoz kapható VGA kábel tartalmaz egy D-sub (VGA) csatlakozót és egy stereo RCA (piros-fehér) csatlakozót, így rá tudod kötni monitorra, a hangot pedig hangfalra (ha nincs RCA csati a hangfalon, akkor kell átalakító, lásd FAQ)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15624) Skynet258 válasza trabantkombi (#15623) üzenetére


Skynet258
veterán

Aztán miért is? Jó tanács: spammelj máshol ;)

https://geekpulse.hu

(#15625) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Írtam a srácnak aki az eBayről rendel másoknak, de sajna nem kaptam választ... valaki más aki tudna rendelni cuccot onnan? :$

(nem vagyok 18, és paypal accountom sincs... ezért kéne más álltal a rendelés)

(#15626) 1010 válasza Zyelor (#15625) üzenetére


1010
őstag

valami különleges varázserő van ott
ha van egy bank kártyád vagy a családból ad valaki akkor nem kell itt midneféle embereken kersztül szerencsétlenkedni,a másik meg nem gondolod komolyan hogy valaki csupa jószándékból ingyen és bérmenve rendel neked és fizet.
amikor erre ma már külön cégek vannak a neten akik ezzel foglakoznak.

(#15627) Zyelor válasza 1010 (#15626) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Hmm van benne valami :) Naív kisgyerek vagyok én még az ilyen dolgokhoz.... :(

(#15628) heihachi válasza Djuree (#15349) üzenetére


heihachi
addikt

Ez a GOW az őrületbe kerget :W
Hardcore-on tolom act4-ben, de olyan rohadt nehéz, hogy check pointról check pointra haladok, és közbe százszor lepusztulok :O
Jöjjön már segíteni valaki coopban :U

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15629) HagaNRG válasza Scoobyka (#15600) üzenetére


HagaNRG
őstag

A közeljövő befutó játéka:

Fifa 09 Faragó Richárddal és Hajdu B. Istvánnal. Tökéletes lesz, főleg hogy a PC-s Fifa 07 után még most is tátom a szám az X360as Fifa 07-tel játszva, most a 08at kihagyva remélem nem kis grafikai ugrás lesz a 09.
(de ki tudja ezeknél, néha egy-egy tuti évad után simán kaidnak egy rosszabbat. Remélhetőleg most a 08 és az Euro volt ez a gyengébb eresztés a 09 majd visszad újra minden hitet az EA-ban.

(#15630) Scoobyka válasza HagaNRG (#15629) üzenetére


Scoobyka
addikt

fifa sorozatból a melyik a legjobb boxon?

(#15631) Mákos7észta válasza Scoobyka (#15630) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Szerintem a 08 elég jól sikerült. 09- et várom már, Madden 09 jó lett, remélem FiFA is az lesz. :)

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#15632) Zyelor válasza Mákos7észta (#15631) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Én most vettem ugye BOXot és ajándékba kaptam hozzá a 08at... Nekem nagyon bejön :)
PC-hez képest messze jár (arra meg szintén megvan eredetibe de no comment :( )...

(#15633) Mákos7észta válasza Zyelor (#15632) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Magyarul kaptad? Mert úgy hangulatos igazán :K

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#15634) Djuree válasza heihachi (#15628) üzenetére


Djuree
félisten

hát a gow az ilyen :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15635) Djuree válasza HagaNRG (#15629) üzenetére


Djuree
félisten

ha így gondolod akkor csalódni fox :) 07 gyenge volt, 08 nagyon jó lett, akkor a 09 elvileg gyenge lesz megint :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15636) bwoay válasza heihachi (#15628) üzenetére


bwoay
nagyúr

én végigjátszottam HC-n, bár a végén RAAMnál elvéreztem.
szerintem amúgy ezt leszámítva nem olyan vészesen nehéz,
max te vagy elkényelmesedve :)

A casual fokozatról azt gondolom, hogy a storyt mutatja be,
a hc pedig megtanít játszani. Ott már nemigen lehet kóklerkedni,
viszonylag pontosan kell lőni, és biztos, hogy a végére menni fog a tárazás is

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15637) mergal


mergal
aktív tag

Sziasztok vennék DOA 4 et még mindig. Lehetőleg posta vagy Dunaújváros.

(#15638) heihachi válasza bwoay (#15636) üzenetére


heihachi
addikt

Tárazással nincs gond, az gyakorlatilag kivétel nélkül bejön :)
Csak a rakétavetős köcsögök állandóan lepusztítanak :W És hiába lövöm távcsövessel telibe fejbe, nem elég neki egy, kell akár három is. De sebaj, most kell act4-ben kijutni a házból, itt tuti elleszek jó ideig, ez már könnyebb fokozaton is ku'va nehéz volt. És utána a vonatos rész. Lehet nem is akarom végigjátszani? :DD

RAAM-ot meg úgy oldottam meg már előzőleg is, hogy coopba beengedtem valakit, mert a gép csak hátráltatott, semmit nem segített. Gondolom most is így lesz.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15639) Djuree válasza heihachi (#15638) üzenetére


Djuree
félisten

én úgy írtottam ki RAM-ot hogy beakadt és egyhelyben járt :Y

ezekben a beakadós bossokban rekorder vagyok.
világrekorder vagyok egy ps2-es játékban, headhunter a neve. kispisztollyal nyírtam ki a bosst mert beragadt az is. kb. másfél óráig lőttük haverral felváltva csak kispityuval :D
eddigi nyomozásaim szerint ez csak nekem sikerült a világon. senkinek nem ragadt még be :Y

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15640) heihachi válasza Djuree (#15639) üzenetére


heihachi
addikt

Grat a világrekordhoz :C

Amúgy sikerült lealázni RAAM-ot egy sráccal coopban, szal hardcore-on is megvolt a game :DD

Úgyhogy van egy eladó GOW-om :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15641) bwoay válasza heihachi (#15638) üzenetére


bwoay
nagyúr

ja, hát hardcore-on már nem csak "run&gun" a játék,
néha fedezékbe is kell bújni, meg ilyenek :)

egyébként nekem eszembe sem jutna valakit behívni coopba,
ha csak úgy tudom legyőzni, az nekem nem az igazi

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15642) heihachi válasza bwoay (#15641) üzenetére


heihachi
addikt

Így is úgyis ketten kell legyőzni, de így legalább nem idióta módra viselkedik Dom, nem hal le a bejáratnál. Nekem így is megfelel, sőt :)
Amúgy épp csak annyival nehezebb a gém, hogy több skúló kell, mint casualon.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15643) Atomgeszi válasza heihachi (#15640) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én kétszer vittem végig haverral a game-t. Egyedül neki se álltam volna, főleg nem éjjel! :DDD

Amúgy ez milyen dolog már, hogy gta 4 multiplayezernék, erre bedob egy szeróra ahol vannak 6-an! :Y Mért nem én választhatom ki hogy hány fős szerón akarok játszani? :(

(#15644) Flashback


Flashback
addikt

Szisztok!
Megvan a box csináltam egy US Live accot. Aki szokott multizni kérem vegyen fel jelenleg BF:BC, és GTA4-em van. De lesz még Halo 3, és COD4-is.
GamerTag: Flashbox7

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#15645) Djuree válasza Atomgeszi (#15643) üzenetére


Djuree
félisten

ez nem pc. itt örülünk ha bedob valahova :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15646) Gebriel


Gebriel
veterán

(#15647) dewfah válasza Scoobyka (#15619) üzenetére


dewfah
tag

"valamint a tescoban szerintettek meddig lehet még kapni 8ezerért vezeték nélküli joyt?
tegnap még volt...
"

melyikben volt ez?

[ Szerkesztve ]

(#15648) Ticsike


Ticsike
tag

Up:[link] Csak érdekelne, hogy egyedi esetről van-e szó, vagy másnál is jelentkezett már ilyen hibajelenség!

Valamint még azt szeretném tőlletek kérdezni, hogy melyik az a magyar oldal amit ajánlani szoktatok live gold vásárlásakor, merthogy ott a legolcsóbb? Übernél láttam 1 éves 10-ért, tud ennél valaki olcsóbbat?

Köszöntem

szerk: valamint azt kérdezném még, hogyha egy játékot azért nem tudok letölteni, mert nem megfelelő a régió beállításom, akkor ezen nem is tudok változtatni? Amikor csináltam a live-ot UK címre regeltem, de a location-nél Hungary van. Szóval lehet valamit tenni vele?

[ Szerkesztve ]

(#15649) Djuree válasza Ticsike (#15648) üzenetére


Djuree
félisten

gta4-nél elég sok grafikai hiba van.

gamer365-ön keresed vuxy-t vagy antihero-t. ők ebay-ről veszik, asszem 8k-ért árulják.

a régiózárasakat sehogy sem tudod letölteni mert ip-től függ.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15650) Kami11


Kami11
őstag

Tudja valaki, hogy mi történt az xbox-sky nevű oldallal?
Már 3-4 napja nem elérhető és kíváncsi vagyok van-e új demo! :-D

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.