Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5451) kisza25 válasza [CS]Blade2 (#5449) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

dehogynem kell mindet megjegyezni, ha végignézed a videót még azt is mondja melyik kerékvetőt kell használni és melyiket nem szabad :Y

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5452) Yayoh válasza [CS]Blade2 (#5449) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Kétlem hogy vezetés közben fejben tartaná hogy most ez az x-edik kanyar következik , hanem ösztönből meg emlékezetből megy.

(#5453) Malachi válasza Yayoh (#5452) üzenetére


Malachi
addikt

garantálom neked, hogy ha álmából felébresztve elé tartanának egy képet valamelyik kanyarról, akkor tudná a nevét, az előtte és utána levő kanyarokat, és hogy mennyivel kell bevenni milyen érintővel. mésképp ez nem nagyon megy.

(#5454) snecy20 válasza [CS]Blade2 (#5449) üzenetére


snecy20
veterán

Profi autóversenyzőnek 8-10 kör bőven elég egy ilyen hosszúságú pályán is, hogy utána egy életre megtanulja a féktávokat, fokozatokat, pályaegyenetlenségeket. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5455) Shodan válasza Malachi (#5453) üzenetére


Shodan
addikt

Igen ebben biztosak lehettek. Elég sokat is gyakorolt rajta, ha nem is a valóságban. De ahogy itt írják 10-20 kör után már tudod hogy milyen kanyar jön és milyen sebességi fokozatban. Ha becsukom a szemem még én is végig tudnék menni rajta, vagy le tudnám rajzolni , pedig nem vagyok egy pro. Az egész csak gyakorlás.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#5456) .LnB válasza Yayoh (#5452) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne viccelj már! Még én is fejből tudom a pályát pedig soha életemben nem mentem rajta a valóságban. Itt az a különbség, hogy ők ki tudják hozni a maximumot a pályából.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5457) kisza25 válasza .LnB (#5456) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

+1 elég sokat mentem rajta NFS shift-ben:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5458) callmeakos válasza kisza25 (#5457) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hmmm, most hogy mondtad asszem megjáratom a Shift2-Ben a kedvenc Lotusomat a pályán :))

All→M8

(#5459) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Maradjatok már ilyen Shifttekkel :DDD Minimum Project Cars, de inkább Assetto Corsa.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5460) Vyndree válasza .LnB (#5459) üzenetére


Vyndree
őstag

Live For Speed <3 :K

(#5461) callmeakos válasza .LnB (#5459) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó, majd PS3-ra csak magamnak átportoltatom a PC-t :D

All→M8

(#5462) Yayoh válasza Malachi (#5453) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Én a kanyar számokra gondoltam , én is tudom a pályát pár kör szimulátor után.

(#5463) Vyndree


Vyndree
őstag

Norbi a második körön Tar és Mon-nak adott 1,5 és 1,8 mp-et. Most futja a 3. körét, nem tudom mi lesz a vége, de úgy tűnik a legjobb Hondás lesz.
szerk: jó lenne ha így maradna, de sajnos nem fog.

[ Szerkesztve ]

(#5464) ruti válasza Vyndree (#5463) üzenetére


ruti
Közösségépítő

kár azért az utolsó szektorért, az első lila volt, 2-4-ig zöld :N

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5465) ruti válasza Vyndree (#5463) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Valente ment egy lila 2. szektort, meg egy zöld elsőt, vsz beelőz
-
update: -1 mp-et hozott Norbi 3. szektorán

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5466) albert8 válasza ruti (#5465) üzenetére


albert8
addikt

Jelenleg Norbi a harmadik :) Az utolsó kanyarban megcsúszott egy kicsit majdnem megvolt a második...

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5467) Vyndree válasza ruti (#5465) üzenetére


Vyndree
őstag

A négy citri és Valente mindenképp előtte lesz, Bennanira nem vennék mérget..

(#5468) ruti válasza Vyndree (#5467) üzenetére


ruti
Közösségépítő

szerintem Norbi nem jön ki mégegyre
-
de, megmozdult :)

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5469) Vyndree válasza ruti (#5468) üzenetére


Vyndree
őstag

Három körre van üzemanyag, negyedik nem lesz. (ezt mondták)
Ez a Valente egy állat, messze a legjobb Chevy-s nem csak itt, más pályákon is.

Ma Qing Hua tuti nem végez Norbi előtt.

Lol, tényleg kint van az 5-ös. :)

[ Szerkesztve ]

(#5470) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Ennyit a csoda nőről , Norbi meg profi .

(#5471) ruti válasza Vyndree (#5469) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Lopez is állat, utolsó körén eddig két lila szektor háromból :)
-
Coronel be fog érni 10-be, Chilton elé, ahogy becsülöm
-
Norbi elvette közben

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5472) albert8


albert8
addikt

Hoppá fordulat. :D Ma a fűben

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5473) Vyndree válasza ruti (#5471) üzenetére


Vyndree
őstag

Lopez: három lila szektor a négyből, de hova nyomja még most is? :) A második citri 2,6-ra tőle, Müller 4mp-re.

(#5474) [CS]Blade2 válasza snecy20 (#5454) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Csak arra utaltam, hogy kicsit sok a kanyar... Aki először megy, és előtte már látta videón vagy szimulátorozott rajta, elsőre az is csak sokkal lassabban ment végig. Ennyi kanyarral nehéz összerakni hibátlanra, talán nem is lehet. Egész nap kellene menni, hogy megtaláljuk az utolsó tizedeket is.

Vannak olyan kanyarok, ami kanyarnak számít, de a pilóta szemszögéből egy padlógázas görbület.

(#5475) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nagyon le a kalappal Valente és Norbi előtt :R

Két gyári Hondással meg mi volt :F ennél jobbat tudtak edzésen is szerintem.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5476) ruti válasza Vyndree (#5473) üzenetére


ruti
Közösségépítő

a ROAL nagyon nem muzsikált, de mákjuk volt,
kíváncsi vagyok mire lesz elég előről Coronel a második futamban
-
Müller vajon miért csak két kört ment?
-
Ja, és a gyári Hondák...látszik, nem szimulátoron nőttek fel :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5477) Vyndree válasza Motion_Blur (#5475) üzenetére


Vyndree
őstag

Tarquini-ék nem voltak sokkal jobbak az edzésen sem 8:43-nál, ott Norbi ment 8:45-öt ha jól emlékszem..

(#5478) Shodan


Shodan
addikt

Ez szép volt. :R
Sabinenél meg hiába mondták hogy 14 ezer kör meg 40 ezer kör. Ebből látszik hogy nem ez számít igazán.
Lopeznél is valami 500 órát emlegettek szimulátorban, amit én kétlek!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#5479) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Norbi szenzációs! :R
Valente hihetetlen! :Y
Lopez nem számít, ídőgéppel könnyű....:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5480) varsam válasza .LnB (#5479) üzenetére


varsam
őstag

Norbi végül 4. lett?

(#5481) Malachi válasza varsam (#5480) üzenetére


Malachi
addikt

igen, állati jó eredmény szerintem.

másik még, amit mondani akartam: egy ilyen pályán még az időmérő is élmény.

(#5482) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Végeredmény:

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5483) varsam válasza Malachi (#5481) üzenetére


varsam
őstag

Egyetértek! Messze a legjobb Hondás, 3mp-cel a gyáriak előtt és még Müllert is lenyomta, le a kalappal :R Remélem holnap is ilyen jól fogja teljesíteni azt a 3-3 kört.

(#5484) snecy20


snecy20
veterán

Az a jó, hogy az ilyen pályákon tényleg számít a versenyző. Papíron 5 másodpercet kellett volna hogy adjanak a Citroenek mindenki másnak, és mégsem. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5485) shteer válasza varsam (#5483) üzenetére


shteer
titán

Loebtől is alig maradt el

..szerintem jónak tűnik

(#5486) vlevi


vlevi
nagyúr

Néhány érdekességet találtam a 24 oras futam rajtlistáján. Rob Huff, Jap van Lagen a wtcc mellett ezen is indul.
Es aki tudja, figyelje a 305-os rajtszamu kupas bmw-t, Walter Csaba ezzel az autoval fog versenyezni.

(#5487) vlevi válasza vlevi (#5486) üzenetére


vlevi
nagyúr

304 a rajtszáma Walter Csabának, nem 305.

(#5488) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

biztos már volt, de nem találom, melyik adó adja élőben a versenyt? azt megtaláltam, hogy 11:15 és 12:15kor, de hol? :R
ok megvan eurosport adja

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5489) Malachi


Malachi
addikt

Valente, az idióta fejedet basszus. Ott volt a második hely Norbinak.

(#5490) capulet75


capulet75
addikt

Sziasztok. Működő streamet tud valaki?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5491) Sandormaster válasza capulet75 (#5490) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Link

Michelisz brutál agresszív volt a rajtnál, ez a pálya meg hatalmas FUN! :))

[ Szerkesztve ]

(#5492) capulet75 válasza Sandormaster (#5491) üzenetére


capulet75
addikt

Nekem ez nem működik, csak lapoz folyamat. :(

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5493) kisza25 válasza Malachi (#5489) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az b.sza+, de a 4. megvan, érdekes, hogy alig volt előzés, de valahogy a fílingje ennek a pályának kárpótol :))

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5494) albert8 válasza kisza25 (#5493) üzenetére


albert8
addikt

Úgy gondolom még a 3 is meg lehetett volna a végefelé :D :C Szép volt!

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5495) capulet75


capulet75
addikt

Norbi egyszer kap egy top autót, szinte biztos hogy világbajnok lesz.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5496) Yayoh válasza vlevi (#5486) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Hol lehet majd nézni ?

(#5497) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon szép volt ez ismét Norbitól! Szenzációs eredmény!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5498) Malachi


Malachi
addikt

Emberek, nem volt start. Nem volt lámpás start. Mi a fene van? Norbinak meg annyi, szóval én ki is kapcsolok, sziasztok. Botrány.

(#5499) kisza25 válasza Malachi (#5498) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez mi volt komolyan lemaradt az eurosport a rajtról :W
Norbi meg :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5500) quby


quby
őstag

Bassz.... Pedig jól indult a 2. Is... De ha jól láttam valamelyik citri tette ki...

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.