Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5551) Minstrel válasza Ventur@ (#5548) üzenetére


Minstrel
senior tag

DTM-et nem adja digi idén, hanem a Dunán vagy M2-n van éjjel összefoglaló, de Szujó azt mondta, hogy ha indul a sportcsatorna akkor ott élőben lesznek a futamok. Már annyi minden van arra csatornára ígérve, hogy félek a fele nem valósul meg. :D

Szerk.:

Az idei futamokat nem a Szujó kommentálta, hanem valaki más és Kis Pál Tamás.

[ Szerkesztve ]

(#5552) .LnB válasza Ventur@ (#5548) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

DTM-mel csak annyi bajom van, hogy az én szívem a Mercedes-hez húz mindig...szóval érted.. :) De azt sem követtem eddig nagyon. Mostanában kezdett el jobban érdekelni ez a világ mert a F1 az uncsi, és a WTCC-vel jobban megtetszett a túraautózás.

szerk.: Mondjuk tényleg lehetne valami ilyesmi a neve a topiknak, hogy Autóversenyek (minden ami nem F1). Mert a Nascar is hanyagolva van a ph!-n elég rendesen, és én azt is szeretem. Vagy ha csak túraautókról akarunk dumálni akkor természetesen ne legyen az.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5553) snecy20 válasza .LnB (#5552) üzenetére


snecy20
veterán

Hát, igazából a WTCC egy nagyon-nagyon light-verzió a túraautózásban, DTM-hez és az ausztrál V8-hoz képest elképesztő a különbség :)
Anno nagyon szíven ütött, amikor ennyire lecsökkentették a versenytávot a WTCC-ben...Túraautózásban a 100km alatti versenytáv lófütty.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5554) schawo válasza A Zéé (#5545) üzenetére


schawo
titán

Triviális, PH konform elnevezés a 'Túraautó topik (WTCC, BTCC, DTM, NASCAR, stb.)' volna

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5555) vlevi válasza .LnB (#5544) üzenetére


vlevi
nagyúr

"a GTWorld YT csatornáján"
Ráadásul ott élőben közvetítik is.

(#5556) Malachi válasza snecy20 (#5553) üzenetére


Malachi
addikt

V8 Supercars a csúcs. :)

(#5557) schawo válasza Malachi (#5556) üzenetére


schawo
titán

Nascar a csúcs:)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5558) JColee válasza schawo (#5557) üzenetére


JColee
őstag

(#5559) Malachi válasza schawo (#5557) üzenetére


Malachi
addikt

ó, az annyira más kategória, hogy eszembe sem jutott. :) egyébként igen.

(#5560) snecy20 válasza schawo (#5557) üzenetére


snecy20
veterán

Nascar 2002/2003 mai napig egyik legjobb szimulátorok. ;]
Amúgy tavaly vagy tavalyelőtt volt is közvetítés, de idény közepére elhalt a dolog...talán a DIGI-n ment?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5561) .LnB válasza snecy20 (#5560) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A digi még idén évad elején is adta a Daytona 500-at, aztán utána semmit (ha jól tudom) Van egy csávó aki mindig streameli a futamokat, tavaly mindet ott néztem élőben. Aztán idén költözött és nem volt pénze + előfizetése a Nascar-ra, és gyűjtést írt ki, hogy segítsünk neki. De aztán nem jött össze az összeg. De tegnap meglepő módon bejelntette, hogy folytatja a streamet megint. Itt lehet majd elérni elméletileg a futamok ideje alatt: [link]

A YT csatornájára pedig már fel van töltve a tegnap előtti All-Star race: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5562) schawo válasza snecy20 (#5560) üzenetére


schawo
titán

Így van. Annak a közvetlen leszármazottja az iRacing. 'A Legjobb' szimulátor most is.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5563) snecy20 válasza .LnB (#5561) üzenetére


snecy20
veterán

Amúgy durva hogy az amerikai kontinens első számú sorozata a Nascar, és mégis ilyen brutál problémás a hozzáférhetőség nálunk. :F

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5564) .LnB válasza snecy20 (#5563) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az európai és legfőképp a magyar közönség nem nagyon vevő a Nascar-ra. Sőt Amerikában is vannak gondok a széria körül. Egyre csökken ez érdeklődés a sorozat iránt. Elég rossz látni a sok helyen üresen kongó lelátókat. És a nézettségi mutatók sem nőnek, hanem csökkennek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5565) snecy20 válasza .LnB (#5564) üzenetére


snecy20
veterán

El tudom képzelni milyen kevesen néznék nálunk...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5566) .LnB válasza snecy20 (#5565) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt korábban az Ultimate-sport.hu-sok által magyarul közvetített stream. A srácok lelkesen csinálták, nem is volt rossz a közvetítés. Emlékeim szerint 30-an ha néztük átlagban, de volt, hogy 15-en... Szóval...szomorú.
De ha jól emlékszem a racefansonly streamek nézőszáma is olyan 2-300 szokott lenni, amit bárki nézhet bármelyik országból..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5567) albert8 válasza .LnB (#5544) üzenetére


albert8
addikt

Ugye ezek hosszútávúak azzal akkor szerintem gyűljünk a lemansos topikba:[link]

De úgy látom megtaláltad :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5569) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lopez előzése: [link]

(#5568) -Mike- Talán a legjobb nord-os videó amit láttam eddig. Köszi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5570) shteer válasza .LnB (#5569) üzenetére


shteer
titán

Monterora a végén Tarquini is nagyon feljött

..szerintem jónak tűnik

(#5571) .LnB válasza shteer (#5570) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert beszippantotta a Lopez utáni vákuum! (az már nem szimpla szélárnyék) :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5572) snecy20 válasza .LnB (#5569) üzenetére


snecy20
veterán

Mint amikor Le Mans-on az erősebb kategóriás előzi a gyengébb kategóriást. :D

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5573) Ventur@ válasza .LnB (#5569) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem az a durva, hogy megelőzte a két Honda-t, hanem hogy honnan előzte meg Lopez őket. Monteiro és Tarquini között volt legalább 3-4 autó távolság, majd jött Lopez és büntetett. Ha van még egy kör, akkor Mullernek csak egy 2. helye van.

Lopez egyszerűen hihetetlen mennyire profi. Biz isten, mint ha Loeb-öt látná az ember, csak nem rally, hanem túraautóverseny van.

Kár hogy nincs az embernek időgépe, mert marha kíváncsi lennék, hogy a(z) (h)őskori WTCC-ben mit alkotott volna Lopez: Farfus, Prialux, Dirk és Jörg Müller, Tarquini, Coronel (jó, ők most is itt vannak :) ), Zanardi stb stb ellen :) .

Van egy érzésem, hogy idén dobogóra nem sokat fog kerülni a gyári Honda csapat. Első hely csak is R2-ből lehet meg nekik, de még ezt is kétlem (talán Japán?!). Norbi hamarabb fog szerintem futamot nyerni (remélem ez Slovakiaring lesz ;) ).

...és ha már Norbi, akkor érdekesség: Az milyen már, hogy a 2 pilótával rendelkező ROAL mindössze 13 ponttal tudott eddig többet összekaparni csapatban, mint Zengőék egy pilótával. Azért na :D . Viszont a Yokohama az izgi lesz: Norbi 57 pont, Benanni 54 pont, Chilton 48 pont :C .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5574) snecy20 válasza Ventur@ (#5573) üzenetére


snecy20
veterán

Müller volt pont ilyen éveken át, akkor úgy tűnt hogy nála jobb WTCC-ben nincs. Amúgy Lopez messze nem csak amiatt ilyen erős, mert a Citroen is messze kiemelkedik, hanem mert tényleg jó. Pár éve egy ótvar BMW-vel oblákoltatta a mezőnyt Argentínában. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5575) .LnB válasza Ventur@ (#5573) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szeretem mikor a Honda futamgyőzelmével kapcsolatban az emberek felhozzák a Japán nagydíjat. Nem értem, miért?! Nem indulnak majd a Citroenek? :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5576) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pár kommentel korábban volt szó a wtcc-s naptárról. Vagyis annak importálásáról google calendar-ba. Elkezdtem tegnap keresgélni a témában és ezt találtam: [link]
A Calendar List bekezdésnél megtalálható szinte az összes sorozat versenynaptára amit lehet importálni google naptár-ba, Outlook naptárba, és iOs alá is. (Ezek közül én az outlookot használom, működik is királyul)

szerk.: Most látom át lett nevezve a topik! Király ;)

szerk2.: Megnéztem tegnap a Blancpain GT series idei első futamát. Meglepően izgalmas csata volt az utolsó percig/körig. Azt kicsit bánom, hogy a Nissan GTR-ek labdába se rúgnak... :(

(#5577) Ventur@ A Hondának a hazai pálya a Hungaroring! ;] Oszt' ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5577) Ventur@


Ventur@
senior tag

snecy20: Ez is igaz, mert azért Mullernek sem a szél fújta össze azt a 4 bajnoki címet, de azért mellette akkoriban ott volt Huff és Menu is, ők azért tudták tartani a tempót vele. Ma meg Lopezzel nincs aki felvegye a versenyt, mert "durva" a srác. Igen, ehhez kell a legjobb autó is, de mit ér a legjobb autó, ha balfsz a pilóta (lásd: Bennani :D ). Semmi Lopez imádat nem szól belőlem, csak nagyon komolyan tolja az ipart na. (Egy Norbi + Lopez Citroen kettős milyen volna már? 3 futam és meg van a csapatbajnoki cím :DDD . Na jó felébredek :D ).

.LnB: Mit tudom én :D ? Mert hazai pálya, meg hátha ott jók lesznek :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5578) vlevi


vlevi
nagyúr

ha már NASCAR szóba került, a youtube-on találtam ezt

[link]

(#5579) snecy20


snecy20
veterán

Némi változás történt a topik címben. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5580) snecy20 válasza vlevi (#5578) üzenetére


snecy20
veterán

Nem is az a pláne...hanem nézem hogy ezt maga a NASCAR szervezet rakta fel. :) És nézhető minőségben.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5581) schawo válasza vlevi (#5578) üzenetére


schawo
titán

Wow, 60 fps közvetítés. Olyan látvány, mint egy játék :DD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5582) snecy20 válasza schawo (#5581) üzenetére


snecy20
veterán

1080p+60FPS, tökély lenne. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5583) .LnB válasza schawo (#5581) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is ha tehetem mindig 60fps-es verziót töltök le.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5584) vlevi


vlevi
nagyúr

Én androidos minipc-n nézem, rákötve a 40"-s TV-re.
Nem tudom hány fps, mekkora felbontás, de tényleg jól néz ki.

Érdemes ránézni a Nascar csatorna többi videójára is.

NASCAR Full Race Replays - 2015

(#5585) snecy20 válasza vlevi (#5584) üzenetére


snecy20
veterán

Időmilliomosok nekirugaszkodhatnak a cuccnak. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5586) Ventur@


Ventur@
senior tag

Új topik címnek: :C

Nascar-os közvetítés meg nem semmi :Y . Ami még komoly, hogy nincs letiltva és simán meg tudom Európában is nézni. Na ezt nevezem kiszolgálásnak :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5587) albert8 válasza vlevi (#5584) üzenetére


albert8
addikt

wow ez naggyon korrekt! :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5588) Malachi válasza vlevi (#5578) üzenetére


Malachi
addikt

öregem, leborulok! :Y :R

nem tudom mi ez és mennyire hivatalos és egyáltalán hogyhogy nézhető, de nagyon örülök neki!

(#5589) .LnB válasza Malachi (#5588) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ti tényleg nem láttatok még 60fps-es közvetítést? :F :)
Amerikában rengeteg sport eseményt így közvetítenek, és általában elérhetőek a neten. Többek között amit még szoktam nézni, az NHL-t is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5590) snecy20 válasza .LnB (#5589) üzenetére


snecy20
veterán

Ennyire még nem szaladtunk előre a technikai víványokban. :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5591) Ventur@ válasza .LnB (#5589) üzenetére


Ventur@
senior tag

720/1080p60 tudtommal jelenleg csak Chrome alatt elérhető, lehet ezért újdonság, mert nem mindenki használ Chrome-ot :) . Nálam, mióta van p60 mód, az az első, hogy megnézem fent, van-e a videó akármilyen p60-ban és ha van, akkor zsír. Ha nincs, akkor nagy duzzogva nézem csak meg a videót :DDD .

Valaki BTCC-hez nem tud Yt linket?

Truxton érdekelne, mert nem láttam, de semmi normális nincs :F . Tavaly volt egy Yt csatorna, ami a verseny után pár órával már HD-ba fel is tolta az aktuális verseneket, de megszűnt szerintem, mert már nincs ott a lementett kedvenc Yt csatornáim között.

Egyébként meg akit érdekel, az BTCC-ét itt tud nézni élőben, ha versenyhétvége van :) : Filmon/itv4

Versenyhétvégét azt úgy képzeljétek el, hogy reggeltől estig csak a BTCC és a betétfutamai mennek. Nagyon komoly amúgy. Brands Hatch-et végignéztem és hatalmas volt :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5592) .LnB válasza Ventur@ (#5591) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De nem csak a youtube létezik a világon. :) Én mindig torrent-ről töltöm le az ilyen sporteseményeket ha lehet. Ott sok release már évek óta 60fps-es.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5593) N€T0X|N válasza Ventur@ (#5591) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Sajnos leszedték szinte az összes BTCC adást/videót. Gondolom valami jogi b@szás miatt. Indult idén egy privát oldal, privát videókkal (értsd, ott meg tudtad nézni és ha már megvolt a link, akkor linkelni is, bár nem illik), nem csak BTCC-vel, de a második futam után full megszűnt az is.
Van egy nagyon jó t* oldal, aminek a szabályzatában viszont az van, hogy nagyon nem illik róla nyilvánosan beszélni, bár amerikai, de azért nem mennék szembe vele. Ha érdekel valakit, adok linket privben. Ott van mindenféle, kizárólag motorsport videó. Thruxton pl. onnan van meg nekem.

Sent from my keyBoard

(#5594) snecy20


snecy20
veterán

Volt régebben egy nagyon jó autóversenyes tracker - piranha.excom.us -, maga volt a kánaán, nagyon visszasírom. :O

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5595) .LnB válasza snecy20 (#5594) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még mindig létezik. Bár engem kivágtak mert nem seedeltem. Torrentz.com egy nagy kereső, ott szoktam keresgélni manapság.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5596) N€T0X|N válasza snecy20 (#5594) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Jó, akkor megtette más helyettem... :D létezik ez még mindig. Pl. az új BTCC pont fent van.

Sent from my keyBoard

(#5597) snecy20


snecy20
veterán

Durva, év elején mentem fel rá több év után, nem hozta épp akkor be az oldalt, én meg elkönyveltem hogy megszűnt. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5598) Malachi válasza .LnB (#5589) üzenetére


Malachi
addikt

nem a 60fps előtt borulok le, hanem mert megtalálta a csatornát. egy időben követtem egyet én is, de az megszűnt és hagytam is. de itt valamit nagyon benéztem, mert ahogy látom már 3 éves videók is vannak fent, szóval nem tudom miért nem vettem észre eddig. :)

a lényeg, hogy van!

(#5599) Malachi válasza snecy20 (#5597) üzenetére


Malachi
addikt

megnéztem ezt a halas oldalt, de eléggé döglött. alig van mozgás, meg feltöltések is, így elég nehéz lenne tartani az arányt...

(#5600) snecy20 válasza Malachi (#5599) üzenetére


snecy20
veterán

2004-2005 körül pörgött iszonyatosan.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.