Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5651) Ventur@ válasza kisza25 (#5649) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ezt az: ülhetsz bárhova, ezt a Hungaroringre írtad :) ? Mert kétlem, hogy onnan nézed, ahonnan akarod. Nem lehet a sikánhoz sem már elmenni és onnan nézni. 12-13-as kanyarba sem mehetsz. Első WTCC-én nyitva volt az egész pálya, aztán az évek alatt mindenkit "betereltek" a célegyenesbe (tudjukmiért :D ).

Slovakia Ringen, meg tényleg az egész pálya "nyitott" és sokkal barátibbak a jegyárak is :) .

Félreértés ne essék, én nem kampányolok a Slovakia Ring-nek, csak azért szomorú látni, hogy ott mennyivel többet tesznek egy WTCC futamért, mint itthon, ahol kimegy 50-80.000 ember nagyrészt csak Zengőék miatt és szétszedik a házat. ...és egyáltalán nem használják ezt ki a Hringnél.

Az idei versenyhétvégén kívül mindegyik hazai WTCC futamon kint voltam (szombat-vasárnap) és mindig azt láttam, hogy semmi változás nem volt a Ringen. Csak példa: Még mindig ugyanazok az ITONG téglákból összetákolt WC-ék vannak, amik 2010-ben is voltak.

Na de mindegy. Kipufogtam magam megint :DDD .

Egy a lényeg:

Hétvégén WTCC (Moscow Raceway), BTCC (Oulton Park) és F1 (Kanadai Nagydíj), szóval el leszünk kényeztetve :C .

WTCC

Qualy - Szombat - 12:30 - Eurosport | Ism. - 16:45 - Eurosport 2
Race 1-2: 11:00 - 13:00 - Eurosport | Ism. - 15:45 - Eurosport 2

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5652) A Zéé válasza Ventur@ (#5651) üzenetére


A Zéé
addikt

nem nyitott a slovakiaring. Illetve hát körbe lehet menni, de ha látni is akarod a pályát, akkor fizetni kell a lelátókért, és lelátónként külön-külön. Szóval hiába van a nagy lelátóra jegyed jegyed, azzal nem ülhetsz fel a mobil lelátóra, vagy a hátsóra. Ilyen szempontból liberálisabb a hungaroring, mert ott ülhetsz az összes nyitott lelátóra egy jeggyel. Itt nem.

szerk: illetve persze, hogy megnyitják a hátsó részeket is, mert a fő lelátóra felfér kb. 1000-1500 ember, a mobil lelátóra még ~3k, szóval nem ugyanaz a nagyságrend, mint a hungaroring.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#5653) Ventur@ válasza A Zéé (#5652) üzenetére


Ventur@
senior tag

Kösz az infót :R !

...és most mivel sok hülyeséget leírtam fentebb, megyek és megostorozom magam :DDD .

Most nézem a Moscow entry list-et és ott lesz a 3 Lada. De jó volna, ha egy második futamos győzelem összejönne nekik :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5654) A Zéé válasza Ventur@ (#5653) üzenetére


A Zéé
addikt

irány a sarok, és térdepelj szétgurult csapágygolyókon! :K

Ez a Lada most is egyenlő az őskáosszal sajnos. Pedig egész jónak látszódott az év eleje. Az autó nagyon csini, sokat is foglalkoztak vele, de valahogy ez az még mindig nem vb szint. Nem csodálom, hogy Thompson is ott hagyta őket.

Ami viszont fura, hogy a Proteam Civicjébe nem találnak embert. Oké, hogy nem élharcos a technika, de a szezon előtt még autóhiányról volt szó, most meg állnak a kocsik kihasználatlanul. Fene se érti ezt :F

Just a simple Lineman...

(#5655) Yayoh válasza A Zéé (#5654) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Biztos drágán adják az ülést , azért így év közben nehéz lehet olyan pilótát találni aki kicsengeti nekik azt az összeget..Ez is a baja egyébként a WTCC-nek ,hogy folyamatosan csak dragul és így nem sok privát csapat fog meg maradni , az oké hogy a gyáraknak apró pénz...

[ Szerkesztve ]

(#5656) Ventur@


Ventur@
senior tag

Moszkva - Teszt végeredménye

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5657) vlevi


vlevi
nagyúr

Mai BTCC időrend (minden idő angol idő szerint).

Time Activity Laps
10.30 – 11.05 Pit Lane Walkabout / Autograph Session
11.30 BTCC Drivers’ Parade
12.05 BTCC Pit Lane Opens
12.17 Dunlop MSA British Touring Car Championship 15
13.00 Renault UK Clio Cup 12
13.40 KICK Start Energy Ginetta Junior Championship 8
14.10 Michelin Ginetta GT4 SuperCup 15
14.50 MSA Formula Championship 20 mins
15.20 BTCC Pit Lane Opens
15.32 Dunlop MSA British Touring Car Championship 15
16.15 Porsche Carrera Cup Great Britain 18
16.55 KICK Start Energy Ginetta Junior Championship 8
17.30 BTCC Pit Lane Opens
17.42 Dunlop MSA British Touring Car Championship 15

Akit érdekel, itt nézheti Filmon/itv4
Ventur, Köszi az itv linket!

(#5658) Malachi


Malachi
addikt

Nem emlèkszem, mikor láttam utoljára ilyen jó WTCC futamot, mint ez a második moszkvai! :D

(#5659) Yayoh válasza Malachi (#5658) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nem rossz , Norbi megelőzhetné Monteirot :D

(#5660) Malachi válasza Yayoh (#5659) üzenetére


Malachi
addikt

Majd a végén! Most spórol... :)

(#5661) Malachi


Malachi
addikt

Paff neki. Azért szép volt, jó futam! :R

(#5662) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Élő Nascar Pocono 400 Stream

Ez pedig egy mai GT4-es óriási bukás, az év legdurvábbja:
[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5663) IreN!CuS válasza .LnB (#5662) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Június van ne jelentsd előre ki

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5664) callmeakos válasza .LnB (#5662) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Uhhh, az Aston elég csúnyán kapott. Azt a sárga autót nem ismerem fel, de én simán eltiltanám a versenyezőjét. Féket úgy tűnik nem igen szereti használni....

All→M8

(#5665) .LnB válasza IreN!CuS (#5663) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kimaradt az "eddigi" szócska :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5666) Yayoh válasza callmeakos (#5664) üzenetére


Yayoh
aktív tag

A sárga hova ment volna? Szerintem inkább az Astonos a hibás , ő húzta rá .

Mondjuk valóban fékezhetett volna , bár nem tudhatjuk hogy jó volt-e a fék lámpája.

[ Szerkesztve ]

(#5667) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na nem volt rossz ez a moszkvai hétvége. Esküszöm csak 2. futamokat kellene rendezni :D . Kegyetlen volt, amit letoltak, szinte már BTCC szintű tökösségeket láthattunk. Úgy látszik Moszkvában nem csak az utakon "hülyülnek" meg az emberek, de a versenypályán is :D .

Zengőéknek grat. Kicsit sajnálom, hogy Monteiro-t nem tudta megelőzni, de szép volt így is. Huff előtt le a kalappal. Igaz, hogy minimálsúlyon mentek, de akkor is. Remek volt ez :C .

Viszont az durva volt, amit pont Monteiro "splitter-kamerája" mutatott a hátsó egyenesben. Kigyorson ott van Loeb lökösén, erre 3.-ban meg már szinte sehol a Citroen. Úgy nyúlt el, mint a rágó...+60 kg-mal :O .

Az biztos, hogy kanyargós pályákon van csak bárkinek esélye a Citroenek ellen és ott is csak a 2. futamokon. Viszont azt hozzá kell tenni, hogy nagyot meccseltek a franciák is...egymással ;] .

Még egy: Egyébként azt kicsit rossz látni, hogy többen is mennyire spórolnak a technikával az első futamokon. Tudoom nem olcsó mulatság, meg minden, de akkor is. Az "Öreg" volt laza, megmondta, hogy ő nem aprózza el...hát nem aprózta el. Főleg a 2. futamon :D .

BTCC: Csúnyán lemaradtam róla és összeségében csak a 3. futam utolsó 2 köre van meg. Az viszont ott volt a szeren :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5668) A Zéé válasza Ventur@ (#5667) üzenetére


A Zéé
addikt

igen, nekem is az jutott eszembe, hogy az első futamnak így semmi értelme. Mindenki spórol a másodikra, mert az a 15 perc az pont kevés lehet ahhoz, hogy valami komolyabbat javítani tudjanak. Ha lenne 1 óra legalább a 2 futam közt, akkor talán az elsőkön is kicsit bátrabban mennének. Így az első futam csak egy elnyújtott unalmas petting :(

Just a simple Lineman...

(#5669) Petya25 válasza A Zéé (#5668) üzenetére


Petya25
addikt

Szerintem meg a 2. futamnak semmi értelme a fordított sorrenddel, max fél pontokat osztanék érte. A farok Montéró fixen erre játszik, míg aki az időmérőn hajt azt hártasorolják. Ha hendikep akkor már annak is több értelme lenne, hogy aki pontot szerez az kap súlyt és kész.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5670) Vyndree


Vyndree
őstag

Hülkenbert egyszeres Le Mans 24 győztes, Webber meg egyszeres Le Manse ezüstérmes. :)
Volt már rá példa, hogy aktív F1 versenyző nyerte a 24 órás versenyt?

[ Szerkesztve ]

(#5671) vlevi válasza Vyndree (#5670) üzenetére


vlevi
nagyúr

Graham Hill például. Nekem ő ugrott be elsőre. Pontosan utánanéztem az évszámoknak, a Wiki szerint 1975-ig volt F1 versenyző, 2x világbajnok, 72-ben nyert Lemanst. Ráadásul ő Indy500-t nyert, és azthiszem, ezt ma már senki sem fogja utánacsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#5672) JColee válasza Vyndree (#5670) üzenetére


JColee
őstag

[link]

"A célba Hülkenberg vezette be az autót, ezzel Johnny Herbert 1991-es sikere óta az első aktív F1-es pilóta lett, aki győzni tudott Le Mans-ban – ráadásul ez volt az első 24 órása."

(#5673) kisza25 válasza JColee (#5672) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

grat nekik :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5674) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na valaki Szlovákia Ring vasárnap?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5675) ruti válasza .LnB (#5674) üzenetére


ruti
Közösségépítő

én erősen agyalok rajta :K

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5676) emre válasza Vyndree (#5670) üzenetére


emre
veterán

Webber magának köszönheti. Ha nem szedi össze azt a stop and go büntetést lett volna esélye az első helyre.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5677) A Zéé válasza .LnB (#5674) üzenetére


A Zéé
addikt

mi elvileg megyünk. Jelen állás szerint 6-8 fős kontingensel :)
Akiknek egy része tojáslabda fan is bár van egy pecces is, őt nem tudom illik-e számolni :D

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#5678) .LnB válasza A Zéé (#5677) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor valahogy csak találkozhatnánk pár szóra :)

ők nem számítanak ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5679) rocket


rocket
nagyúr

Renault RS01 Hungaroring Onboard :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#5680) ruti


ruti
Közösségépítő

eldőlt, nem megyünk a SloRingre :(
ráadásul időkép is esőt mond, meg a súlyozás sem kedvez, de ne legyünk pesszimisták :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5681) Ventur@ válasza ruti (#5680) üzenetére


Ventur@
senior tag

Esőben Norbi nem rossz, szóval lehet még jól is jönne neki :) . Csak ne olyan legyen, mint tavaly, mert az kicsit komoly volt.

Eurosport meg elmehet megint a jófenébe a közvetítésével :(( .

rocket: Mi hangja van, jézusom :Y :D !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5682) ruti válasza Ventur@ (#5681) üzenetére


ruti
Közösségépítő

az esőt magunk miatt taszítom, nem a pilóták szempontjából :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5683) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez lenne a 3. WTCC futam zsinórban amin elázom. Örülnék ha nem esne. Oké viszek esernyőt, de azért mégis csak jobb lenne napsütésben ülni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5684) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de úgy néz ki el nem fogunk aludni. Van egy karton Burn italunk, Norbis ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5685) Ventur@ válasza .LnB (#5684) üzenetére


Ventur@
senior tag

Le Mans WTCC Edition? :DDD

Ne is essen az eső én is ezt mondom :).

Más: Proteam letette a lantot. Befejezte - talán egyelőre - a WTCC programját. -1 autó :F .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5686) ruti válasza .LnB (#5683) üzenetére


ruti
Közösségépítő

esernyő az olyan gáz, be kell vállalni félmeztelenül, kitenni a szurkolói sörhasat (már ha van) :D

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5687) Yayoh válasza Ventur@ (#5685) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ha jól tudom , vmi szlovák gyerek befog ugorni , vagyis múltkor erről beszélt Lanti.

rocket: Nagyon mennek , kívülről lasabbnak tűnt , amúgy ez is elég gentleman kategória..

[ Szerkesztve ]

(#5688) Ventur@ válasza Yayoh (#5687) üzenetére


Ventur@
senior tag

Mat'o Homola lesz, de ő az eddig nem használt Campos Chevy-be csüccsen be :) . Proteam Civic-je így továbbra is kihasználatlan marad.

Amúgy szépen meglesznek pakolva puttonnyal a gépek:

Citroen +60 kg
Civic +60 kg
Chevy +50 kg
Lada +0 kg (ők majd következő futamra kapnak majd valószínűleg puttonyt).

Na most leszek kíváncsi mit tud idén a Honda, akár a Citroen ellen, akár a Chevy-k ellen.

Az időjárás viszont nem ígérkezik túlságosan kegyesnek a környéken majd. Szóval akik mennek vigyenek elég pójinkát, hogy meg ne fázzanak :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5689) Frenky89 válasza Ventur@ (#5688) üzenetére


Frenky89
őstag

Ez sima lesz a Lada-nak.

(#5690) Yayoh válasza Ventur@ (#5688) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Tényleg , köszi a javítást :)

Ez így szerintem elég igazságtalan hogy a Honda is +60kg-val megy , gyakorlatilag semmi esélyük nem lesz , a Ladát sem értem hogy miért csak ön súllyal megy , amikor utóbbi futamokon meg volt a tempójuk..

(#5691) Ventur@ válasza Yayoh (#5690) üzenetére


Ventur@
senior tag

Az a baj, hogy nem teljesen tudom - és értem - ezt a WTCC súlykompenzációs szabályt, így inkább hülyeséget nem írok, hogy a Honda miért megy max. súllyal :) .

Lada csak Moszkvában volt jó. Előtte igazából csak szenvedett. Talán a következő futamra ők is kapnak puttonyt.

Mindenesetre én egy izgalmas hétvégét várok :) . Aztán majd vasárnap délután minden kiderül :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5692) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Nekem úgy rémlik, hogy az előző kb 2-3 futamot nézik, és talán a legjobb köridőket. Ha az előző futamokon a Norbi és a Monteiro futamot nyert, akkor jár a 60kg, csak az a baj, hogy a Citromba a nyers tempó miatt kellene vagy 120, hogy ne ők legyenek elől. Ha elég lenne kivárni, hogy súlyozással eltűnjön a különbség, akkor nem lenne értelme nyomni bele a lét, hogy a legjobb autód legyen.
A Citrom tuti, hogy számolt vele, hogy azt a 60kg-ot bele is hegeszthetik nyugodtan. A Honda viszont érzésem szerint nem, ott az a baj, hogy nem öntik bele a pénzt.

(#5693) A Zéé válasza [CS]Blade2 (#5692) üzenetére


A Zéé
addikt

utolsó 3 futamot nézik, és a márka 2 legjobb versenyzőjének időmérő+versenyek legjobb köridejét átlagolják, és az alapján vannak határok, amiken ha belül van, akkor megadja mekkora súlyt kell hozzáadni. Az első max súlyt kap, a többiek meg attól függően vmennyit, amekkora a lemaradás.

Just a simple Lineman...

(#5694) vlevi


vlevi
nagyúr

Mostezkomolybazeg? Kerékpár volt kiírva a WTCC előtt, akkor valami focimeccs ment. Most meg a ki....ttul fontos WATTS????

Odamegyek, tököndöfök valakit :W

szerk.: Na, 5-6 perc késéssel csak hozzákezdenek már...

[ Szerkesztve ]

(#5695) Shodan válasza vlevi (#5694) üzenetére


Shodan
addikt

Igen ezt általában mindig eljátszák.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#5696) vlevi


vlevi
nagyúr

De a q1-t nem adták, pedig (sajnos), minket más most nem érdekelt :(

(#5697) Z0C!


Z0C!
őstag

Norbinak defekt...majd Sóderágy... :/

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#5698) callmeakos válasza Z0C! (#5697) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szlovákia eddig se jött át Norbinak, ez most se változik ahogy látom.

All→M8

(#5699) Vyndree


Vyndree
őstag

A kamionosoknál sincs minden rendben (még mindig) ...

Kiss Norbi megszerezte a pole pozíciót Hahn, Lackó és Albacete előtt, de elvették tőle a legjobb idejét “veszélyes vezetésért”, mert nem engedte el hűtőkörön a szintén hűtőkörön lévő Lackót, és csak a második legjobb idejét vették figyelembe, ami a negyedik rajtkockához volt elég.

Állandóan ilyen ostoba büntiket osztanak és főleg Norbinak. :U Vasárnap volt pole is és futamgyőzelem is!
Grat! :R

riport

[ Szerkesztve ]

(#5700) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Slovakiaring tapasztalatok, vélemény:

Összességében én nem ájultam el ettől az egész versenytől, és a pályától. Azt mondom a Hungaroring jobb. Bár ebben lehet nagy szerepe van annak, hogy Norbinak nem voltak jó versenyei. A Citroenek pedig alázták a mezőnyt. A szél iszonyat durva volt, szét fagytam. Pedig volt rajtam 2 poló, pulcsi, mellény. A kapucnimat össze kellett húznom, hogy ne fagyjon le a nyakam és a fülem. Úgy néztem ki mint egy idióta. Ennek ellenére többen póló + rövidnadrágba nyomták, hát nekik respect. Sok csinos csaj volt! :)

Maga a pálya, azt hittem modernebb az egész, nagyobb komplexummal. Mondjuk hátra ahol a Hondás sátor volt, oda nem engedtek be.. :S Az viszont tetszett, hogy jól belátható a pálya. B és C lelátón ültünk. C szerintem jobb mert ott közelebb van a célegyenes végi kanyar.
Ki volt még kint?

Láttam Bugatti Veyron-t élőbe, meg is érintettem. Már ezért érdemes volt elmenni. Nem a kedvenc kocsim, de sose láttam még élőben. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.