Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5901) Motion_Blur válasza rocket (#5900) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Adott neki egy puszit :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5902) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! DTM-et közvetíti valamelyik magyar csatorna? Ha nem akkor melyik külföldi? Köszi!

(#5903) vlevi válasza vwpolopg (#5902) üzenetére


vlevi
nagyúr

Youtube szokta adni élőben, de magyarorszagon nem engedi lejatszani :(
Valamelyik német csatorna biztosan adja. ARD? Talan? Mint ilyen feliratokat láttam volna, de nem biztos.

(#5904) rocket válasza vwpolopg (#5902) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
Elvileg az M4-nel vannak a jogok, gyakorlatban a multkor a 2. futam volt valamikor vasarnap este, de nem irtak EPG-n, es online musor ujsagok se

Most hetfo hajnalban lesz 1:30-tol az elso, 3:00-tol a masodik futam, ezert kar volt megvenni a jogokat, miközben a DIGI Sport1-2, Sport1-2 tele van ismétlésekkel, ott elferne eloben, vagy emberibb idoben.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#5905) Ventur@ válasza vwpolopg (#5902) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én ma itt néztem: [link]
Nem egy nagy minőség (640x380 vagy mennyi), de hát több, mint a semmi :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5906) vwpolopg válasza rocket (#5904) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi mindkettőtöknek! Az előző szezonban elég sűrűn elcsíptem a dunán, és ahogy írod is, kerestem mindenfelé a tv műsorokban, de sehol nem találtam olyan csatornát ami adná... Az előző futamnál se, most se... M4 meg le**phat, ha tényleg náluk vannak a jogok, megvették, hogy más ne adhassa, ők meg adnak helyette minden szutykot... remek...

(#5905) Ventur@: Köszi, ez is több a semminél :)

[ Szerkesztve ]

(#5907) Yayoh válasza rocket (#5904) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Az M4 az nevetséges, úgy ígérgették hogy az F1-es hétvégéken le adják az összes szabadedzést, az összes betétfutamot, ehhez képest múlt héten leadták a két szabadedzést meg egy GP2-es futamot összevágva 10 percben.
Ezért tényleg kár volt megvenni a jogokat, a diginél meg alig maradt valami, pedig ott leadtak mindent időben, normális kommentátorral. :W

[ Szerkesztve ]

(#5908) albert8 válasza Yayoh (#5907) üzenetére


albert8
addikt

Ráadásul akinél nincs m4 az semmit sem lát........... :W :W :W Ész megáll

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5909) vlevi válasza albert8 (#5908) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én meg nézném a motogp-t, de nekem meg digim nincsen :(

(#5910) vwpolopg


vwpolopg
őstag

DTM Moszkva 2. verseny ismétlés 15 órától az M4-en... Forrás Port.hu, rohadjak meg ez tegnap nem volt ott a műsorban... :F

(#5911) vlevi válasza vwpolopg (#5910) üzenetére


vlevi
nagyúr

(#5912) vlevi válasza vlevi (#5911) üzenetére


vlevi
nagyúr

Sajnos a futam megint nem nézheto a yt csatornájukon :(

(#5913) vwpolopg válasza vlevi (#5912) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszönöm a linket! Illeszd be ide a verseny YT linkjét és menni fog. Fake német proxy mögé bújtat az oldal és tudod nézni :)

Szerk.: Mondjuk a visszaszámlálásból ítélve az M4 is mintha élőben adná...

[ Szerkesztve ]

(#5914) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Esetleg ha valakit érdekel Digisporton 16:30 kor lesz az ADAC F4-es bajnokság 3. futama.Elég jó versenyek szoktak lenni, Schumacher fia is itt megy.

(#5915) Apika válasza albert8 (#5908) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Az M4-et mindenki elérheti: ITT

(#5916) albert8 válasza Apika (#5915) üzenetére


albert8
addikt

Azért nem mindenki... 70 éves nagyszülőknél falun nem annyira elérhető mint gondolod :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5917) Apika válasza albert8 (#5916) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A digitális átállás sokat rontott a dolgon azokon a helyeken... Addig csak egy antenna elég volt...

[ Szerkesztve ]

(#5918) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na ahogy nézem, nem is álmodjak arról, hogy a hétvégi hungaroringi kamion versenyeket bárki is közvetítené. Egy sportcsatornát sem találtam, ahol leadnák (hazai: Digi 1-2, Sport 1-2, Sport Klub, M4, Eurosport 1-2). Bár így összerakni két FIA rendezvényt egy hétvégére (kamion és F1). Jó tudom, hogy az F1 nagyobb presztízzsel bír bármilyen más FIA rendezvénnyel szemben, de akkor is "dühítő" hogy senki nem képes leadni. Bezzeg a foci :W .

Sajnos még sem tudok menni erre az eseményre, ezért lett volna jó, ha láthattam volna közvetítve és nem csak egy fél órás összefoglalót majd valamikor Kr.után 4000-ben, hajnalok hajnalán valamelyik foci b*zi sportcsatornán.

Ha valaki megy innen rá, akkor lőjjön fasza képeket, meg videókat ;) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5919) Apika válasza Ventur@ (#5918) üzenetére


Apika
Közösségépítő

És ez annak fényében különösen érdekes, hogy magyar bajnoka van...

(#5920) kisza25 válasza Apika (#5919) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

arról már nem is szólva :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5921) rocket válasza Ventur@ (#5918) üzenetére


rocket
nagyúr

Azert nincs kozvetites, mert akkor sokan nem mennenek ki.
Ez egy nem mostanaban visszatero alkalom, az ujra aszfaltozott Hungaroringre nem fogjak raengedni a kamionokat.
Egyebkent eleg magas a jegyar a WTCC-hez, de meg a tavalyi DTM-hez kepest hasonlitva is,utobbin a kiegeszito programok listaja is impozans volt.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#5922) ruti


ruti
Közösségépítő

.törölve.
látom előttem kitárgyaltátok a kamion EB-t

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5923) [CS]Blade2 válasza rocket (#5921) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ez biztos? Én mintha valahol azt láttam volna, hogy lesz jövőre is :F

(#5924) Vyndree válasza albert8 (#5916) üzenetére


Vyndree
őstag

Az ország egész területén ingyenesen elérhető neten vagy MindigTV-n is.

(#5925) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Truck Race-t akkor nem adja semmi, esetleg valami stream lesz?

(#5926) Petya25 válasza Yayoh (#5925) üzenetére


Petya25
addikt

Keresem én is de nincs sehol.
Egy hazai versenyt nem ad semelyik csatorna?
Bezzeg a tegnapi szar foci a csapból is folyt.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5927) raczger válasza Ventur@ (#5918) üzenetére


raczger
őstag

[link]

Itt van, lőttem ma pár képet.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#5928) A Zéé válasza Petya25 (#5926) üzenetére


A Zéé
addikt

olvastam, hogy a promóter nem adja el semmilyen tévécsatornának az élő közvetítést, csak felvételről lehet látni mindenhol.

Just a simple Lineman...

(#5929) Vyndree válasza A Zéé (#5928) üzenetére


Vyndree
őstag

Mindenhol? Például?

Csak ezt találtam: "Pole, futamgyőzelem és egy harmadik hely szombaton a Hungaroringen!"
https://www.youtube.com/watch?v=GVzIVf0Wick

No meg ezt: youtu.be/ZLkWQexKjdQ

[ Szerkesztve ]

(#5930) A Zéé válasza Vyndree (#5929) üzenetére


A Zéé
addikt

a mindenholt országokra értettem, de összefoglaló a "Királyi TV"-n szokott lenni minden futamról.

btw tényleg nagyon remélem, hogy a címvédés után ott tudja hagyni Kiss Norbi ezt a posványt, és kap valami komoly túraautós lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#5931) madmike válasza A Zéé (#5930) üzenetére


madmike
őstag

Felvételről adja majd valamelyik csatorna? Ha igen mikor?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#5932) MKLS


MKLS
aktív tag

A www.kamioneb.hu -n lehetett nézni a futamokat. A mai első egy borzasztóan unalmas nagyon fölényes rajt -cél győzelem volt, a második meg egy brutális daráló, Norbi nem nornális! :DDD

(#5933) Ventur@ válasza raczger (#5927) üzenetére


Ventur@
senior tag

Köszi a képeket :R . Az az utolsó lángköpős, na az odab*sz rendesen. Imádom az ilyen képeket :D .

Más:

Nagy gratula Norbinak, mert rendesen oda tette magát. Szerintem idén is meg van a bajnoki cím és így meg van a címvédés is :) . Viszont szerintem jövőre váltania kellene valami komolyabb és nézettebb sorozatba. De hogy hova, na ez jó kérdés. Ami tény: bármibe beül, abban kiemelkedőt alkot :R .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5934) Ventur@


Ventur@
senior tag

WTCC - Motegi és a heti menet:

Péntek:

5:30 – Teszt [30p] (Live Timing, fiawtcc.com)

Szombat:

2:30 – Első szabadedzés [30p] (Eurosport Player, élő)
5:00 – Második szabadedzés [30p] (Eurosport Player, élő)
8:30 – Időmérő edzés [20p+10p+Q3] (Eurosport, élő)

Vasárnap:

7:00 – Első futam [13k] (Eurosport, élő)
8:00 – Második futam [13k] (Eurosport, élő)

Ahogy láthatjátok tehát, az időmérő edzést és a két futamot is élőben közvetíti az Eurosport. És még egy jó hír: némi kihagyás után Csuti Laci is visszatér a hétvégén.

hosszabitas.hu-ról az infó :) .

Nem mondanám, hogy eléggé későre tették a közvetítéseket. Bár attól függ honnan nézzük a későt :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5935) Yayoh válasza Ventur@ (#5933) üzenetére


Yayoh
aktív tag

"Viszont szerintem jövőre váltania kellene valami komolyabb és nézettebb sorozatba."

Én is így látom, szívesebben látnám egy komolyabb túraautós bajnokságban. Nem tudom neki milyen tervei vannak, de szerintem ő se akar karrierje végéig kamionozni, hiszen torony magasan a legjobbja a "kamionozásnak", a 2. cím után, nem hiszem hogy nagy kihívást látna benne.De ugye az anyagiak sajnos elég sok minden befolyásolnak nála is.

(#5936) rocket válasza Yayoh (#5935) üzenetére


rocket
nagyúr

DTM jo lenne :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#5937) Minstrel válasza rocket (#5936) üzenetére


Minstrel
senior tag

Oxxoék vesznek egy BMW-t és kész :) csak sajna lehet, hogy az ETRC összes kamionja nem ér annyit, mint egy DTM autó.

(#5938) #70869248 válasza rocket (#5936) üzenetére


#70869248
törölt tag

Kisebb szériában gondolkodnék, a DTM nagyon kemény, és alig fizet, ismerünk DTM bajnokokat, de nem forognak a pilótapiacon, és nagyon nagy befektetés.
Mindenképpen kisebb technikájú túraautó, elsősorban én Porsche kupa, és Le Mans-i indulás.
Norbi kifejezetten agresszív versenyző volt, biztos finomodott valamennyit, de a DTM méregdrága.
Porsche-val ment már a HunRing-n, és feküdt is neki, jól is ment, és a márkával lehetőség lenne Le Mans-ban indulni, ahol ha a technika bírja nagy esélye lenne, ha Oxxo-Zengő összeállna egy endurance jellegben az zseniális lenne szvsz.

(#5939) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Norbi pole @ Japán :)

Mennyire kente neki... :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5940) biker


biker
nagyúr

No, most kéne Norbihoz betoljanak INGYEN egy gyári hondát. Nem pénzért autó készítésére alkalmas szerkezetet, hanem egy vérgyárit grátisz.
Bár lehet, kiderülne, hogy a gyári honda gyengébb, mint a zengő honda :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5941) Ventur@


Ventur@
senior tag

Igaz, hogy 60 kg előnyben volt a Honda, de:

- nulla szélárnyékkal
- ismeretlen pályán
- erőből!!!

Alig várom már a holnapi két futamot. Remélem egy R1 győzelem és egy R2 remek eredmény vár ránk :) .

Ja és csak 1 pontra Ma :C !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5942) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Naná, hogy idén először túlórázok hétvégén és ezt pont nem láttam :S Délután meg kell néznem valahogy.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5943) rocket


rocket
nagyúr

Megint nem sikerult eloben elinditani a DTM 1. verseny kozvetiteset, annak ellenere, hogy 13:30-tol benne van a musorujsagban.

Helyette kajak-kenu maratoni világbajnoksággal kapcsolatos nagyon fontos interjuk mennek.

EZ AZ M4 EGY VICC!!!!

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#5944) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Ez olyan hihetetlen, már-már azt mondanám, hogy direkt engedték a Hondának, hogy itt elől legyen, de akkor mit csinált a két gyári :F A jobbik kapott min. ugyanolyan autóval 0,5 másodpercet.

Szerintem a gyári csapat gyári autója jobb, mert abban biztos, hogy benne vannak a legjobb, legújabb alkatrészek, pláne, ha még csak pár darab van belőle, valamint ott van egy rakat Honda mérnök, úgy ismerik a motort, mint a tenyerüket, és bármit állíthatnak rajta a legapróbb részletekig.

(#5945) kisza25 válasza [CS]Blade2 (#5944) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ennyivel jobb a pilóta:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5946) N€T0X|N válasza rocket (#5943) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Írták fb-n, hogy később indítják a versenyt a reggeli köd miatt, ezért nyilván nem tudják leadni 13:30-kor. Helyette 14:55-től lesz és persze élőben közvetítik.

Sent from my keyBoard

(#5947) kisza25 válasza N€T0X|N (#5946) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

de béna ez az m4 ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5948) rocket


rocket
nagyúr

Kezdodik a DTM 1. futam, random nyomatjak a musorokat :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#5949) kisza25 válasza rocket (#5948) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Írták fb-n, hogy később indítják a versenyt a reggeli köd miatt, ezért nyilván nem tudják leadni 13:30-kor. Helyette 14:55-től lesz és persze élőben közvetítik.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5950) Minstrel


Minstrel
senior tag

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.