Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5951) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Tarkíni honnan szedi ezt a tempót...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5952) vlevi válasza Motion_Blur (#5951) üzenetére


vlevi
nagyúr

Jó, hogy a másik három citrom egymást kergette ott hátrébb, és nem értek oda az elejéhez.

(#5953) kisza25 válasza Minstrel (#5950) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nagyon köszi a linkért és nagyon nagy gratula Norbinak :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5954) rocket


rocket
nagyúr

Totalis osszevisszasag van megint az M4 Sporton, ki kell talalni mikor lesz a DTM, mert 15:05-kor eloben nem volt :)

Latom kozben 19:16-ra javitottak az idopontot, legalabb felvetelrol leadjak, ha nem jon kozbe valami :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#5955) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Norbi már egyértelműen gyári szerződésről beszél a jövő évet illetően. Szerintem már eldőlt aminek el kellett.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5956) MKLS


MKLS
aktív tag

Mai teszten öreg Tárkány és Norbi 1.-2, és most csak 0.05 volt a difi. Remélem marad a jó forma hétvégére is.

(#5957) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#5955) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Gyári Honda lesz sajna, pedig Müller helyére jobb lenne.
Jó, a gyári Honda is jó lehetne, ha nem a Honda csinálná a motort és nem a JAS vinné a gyári csapatot. Más baj nincs a Honda WTCC szereplésével. :C

(#5958) Petya25 válasza [CS]Blade2 (#5957) üzenetére


Petya25
addikt

Hát érdekes lesz hogy egy jó fizetésen kívül mit lehet ebből kihozni... :F :(

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5959) kisza25 válasza Petya25 (#5958) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a pénz nagy úr és megérdemli, hogy jobban keressen :R
mondjuk szerintem a gyári hondával is hozni fogja az eredményeket :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5960) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

HIVATALOS: nem lesz ma időmérő, valószínűleg azért, mert a megsérült szalagkorlátot már nem tudják időben kijavítani.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5961) kisza25 válasza Motion_Blur (#5960) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja holnap reggel tartják

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5962) A Zéé válasza Motion_Blur (#5960) üzenetére


A Zéé
addikt

Tomi bácsi videója a helyszínről.
Ott egy-két tartóoszlop is kifeküdt, nem csoda, hogy nem tudják gyorsan javítani. :(

Just a simple Lineman...

(#5963) vlevi válasza A Zéé (#5962) üzenetére


vlevi
nagyúr

GT-s McLarent elég rendesen odaverték a kerítéshez.

[link]

(#5964) ruti


ruti
Közösségépítő

tudjuk, hogy magyar idő szerint mit mikor és hol közvetítenek Kínából?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5965) kisza25 válasza ruti (#5964) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

m4

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5966) A Zéé válasza kisza25 (#5965) üzenetére


A Zéé
addikt

vagy Lanti kapitány:
8:30 – Első futam [14k] (Eurosport, élő)
9:30 – Második futam [14k] (Eurosport, élő)

Időmérő 2:40-től, nem tudom azt közvetítik-e.

Just a simple Lineman...

(#5967) ruti


ruti
Közösségépítő

köszi mindkettőtöknek, engem is főleg a kimaradt időmérő érdekelt volna, leadják-e az első futam előtt

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5968) A Zéé válasza ruti (#5967) üzenetére


A Zéé
addikt

azt még nem írták sehol sem, hogy mikor lesz leadva, ha le lesz egyáltalán.

Just a simple Lineman...

(#5969) kisza25 válasza ruti (#5967) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

wg f1 ALATT AZT MONDTA ÉLŐBEN LEADJÁK (SRY CAPSLOCK)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5970) Ventur@


Ventur@
senior tag

Porton az van, hogy 03:00 Eurosport 2, de az van írva mellé, hogy ismétlés.

Fb-on is írták, hogy 3-tól lesz az időmérő és hogy közvetíti a tv. Akkor tapadunk a képernyőre :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5971) Vyndree válasza Ventur@ (#5970) üzenetére


Vyndree
őstag

Norbi a 15. lett az időmérőn. :(

Q1 Q2 Q3

Közben már a három Citri vezet, Norbi a hetedik és támad, de mögötte Ma. Monteiro a 10., Tarquini 13. helyen autózik.

[ Szerkesztve ]

(#5972) Motion_Blur válasza Vyndree (#5971) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyon komoly kármentés ez a futam eddig. Ad összetettben Ma-nak és a gyári Hondáknak.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5973) Vyndree válasza Motion_Blur (#5972) üzenetére


Vyndree
őstag

Ma szerencsénkre kiesett, Norbi remélem megelőzi Lapierre-t.
Tárkíni kiállt, Monteiro a 8.

[ Szerkesztve ]

(#5974) Vyndree


Vyndree
őstag

Az utolsó körben csak sikerült Norbinak megelőzni, szép volt!!
Lozez, Müller, Loeb, majd Catsburg, Bennani, és Norbi a 6.! Mögötte Lapierre és Monteiro.

(#5975) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Csinosan beparkolt aa pálya közepére:D
Norbi 7

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5976) kisza25 válasza kisza25 (#5975) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Norbi mekkorát ment :))

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5977) Vyndree


Vyndree
őstag

Most pedig a 12. helyről indul. Már a felvezető körön vannak, ezt már az M4 is élőben adja.

(#5978) Motion_Blur válasza Vyndree (#5977) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Első kör közepén nagyon rossz helyen volt a hosszú egyenes előtt, ott csúnyán megrakták :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5979) ruti


ruti
Közösségépítő

az 1. futam rendezői szempontból magyarbarát volt, egész az utolsó pillanatig :)
az élbolyt alig mutatták, csak a 6-9. helyért menő csaták voltak végig a képen :))
aztán persze az utolsó körös előzésről lemaradtunk, de gondolom olyan lehetett, mint Lopezé a 2. futamban igyanitt: nem volt elég hosszú a C splittere, 2,5 századdal "lemaradt"

Lapierre 6 tizeddel ért be Norbi mögött, az azért tisztább ügy lehetett :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5980) Vyndree válasza ruti (#5979) üzenetére


Vyndree
őstag

Eurosporton mutatták a végén. Norbi három kanyarral a cél előtt egy egyenes végén a kanyaar bejárat belső ívén kifékezte. Szép volt.

(#5981) -Mike-


-Mike-
addikt

DTM M4 Race2 now

(#5983) kisza25 válasza Motion_Blur (#5982) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez komoly 6-10 másodperccel lassabb autók lesznek egy mezőnyben? vagy valamit rosszul olvastam?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5984) Ventur@ válasza kisza25 (#5983) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én már Fb-.on kifejtettem a véleményemet erről a WTCC Blog-on, de leírom ide is:

Mezőnyduzzasztásra tökéletes lesz ez, de nem versenyzésre. Kb. megkapjuk az első TC1-es évet, mikor még a TC1 és TC2-es autók együtt mentek. Értelme nem volt (látva, hogy volt talán 4 TC2-es autó), de legalább volt elég autó a pályán.

A TCR-ből ez egyetlen "versenyképes" autó a Leon, meg talán a Civic. Opel, Ford le van maradva, meg az Audi is. Subaru-t még nem láttam, de amint lesz lehetőségem megnézem valami közvetítésben milyen.

...és most a hülyeségeim ;] :DDD :

Azért az durva lenne, hogy BTCC-es autóval jönnének. Plato meg elkenné Lopez száját :D .
A másik: Oriola így újra a WTCC-ben lehetne. Örülünk Vincent ;] :DDD ?

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5985) N€T0X|N válasza Ventur@ (#5984) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Szerintem is baromság. Ha ez egy SCCA World Challenge verseny lenne 50-60-100 autóval, akkor asz'ondom oké, de ez nyilván kizárt (bár a 7[!] kategória miatt ott is megküzdenek a közvetítők azzal, hogy mit is mutassanak). Mi a fenére jó ez? Attól nem lesz látványosabb, hogy két - a mostani elgondolás szerint 3 vagy hova kell sorolni a TCR-t kb.? - külön mezőny megy a pályán, ezt láthattuk a TC1 első évében. Itthon - Európában - nem nagyon van ennek múltja a hosszútávú bajnokságokat leszámítva, ahol valamivel több értelme van a kategóriáknak, mint sprintversenyen. Szerintem csak felesleges kavarodás lesz belőle, amit a nézők nem fognak érteni.

Sent from my keyBoard

(#5986) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Jövő évtől csapat-időfutam lesz... :U :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5987) Frenky89 válasza Motion_Blur (#5986) üzenetére


Frenky89
őstag

:F

(#5988) vwpolopg


vwpolopg
őstag

WTCC Blog
HELYESBÍTÉS!!
Az FIA ma közleményt juttatott el a sajtóhoz, amelyben tájékoztattak, a WTCC tévesen került bele a tegnapi Motorsport Világtanács közleménybe.

Tehát az új TCN-1 és TCN-2 szabályrendszerbe tartozó autók a jövőben sem indulhatnak a Túraautó Világbajnokságon, amelybe a továbbra is kizárólag TC1-es kocsikkal lehet nevezni.

Az FIA két új kategóriája előtt kizárólag az ETCC (Túraautó Európa-bajnokság) kapui nyílnak meg!!!

(#5989) Motion_Blur válasza Frenky89 (#5987) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezt már mondta Lanti is a közvetítésben hogy 99%-ban lesz ilyen jövőre.

Kevesebb eséllyel de van olyan terv is hogy 1 futam lesz, de az 1 órás és kerékcserével, tankolással + pilótacserével. Ezt a legutolsót hülyeségnek tartom..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5990) N€T0X|N válasza vwpolopg (#5988) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Na azért így már más. :D

Sent from my keyBoard

(#5991) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#5987) Frenky89: Na én is így néztem ki a fejemből, mikor erről olvastam, meg láttam a videót :D .

De gyártsunk összeesküvés-elméletet ;] ? Miért Norbi van Tarqunivel és Monteiroval (hiszen ő csak egy egyszemélyes csapatban van), miért nem a 4 Citroen pilóta? Talán, mert ezzel is jelzi a Honda, hogy jövőre 3 pilótás felállás lesz: Tarquini, Monteiro és Norbi?

:D

(#5988) vwpolopg: Ezzel az ETCC-ben megint megcsinálják ugyanazt a káoszt, ami eddig is volt. Mindenki majd jön olyan autóval, amit talált a garázsban. Juhéj!

Én nem értem az ETCC koncepcióját. Alig van versenyhétvége, közvetíteni se közvetítik (vagy ha adják, az isten sem tudja hogy hol), nézők is alig vannak, össze-vissza minden fajta autó van a bajnokságban. Hogy mi ebben a jó, azt nem értem. BTCC-vel akarják felvenni a versenyt? Ahhoz kicsit hamarabb kellene felkelni :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5992) Frenky89 válasza Motion_Blur (#5989) üzenetére


Frenky89
őstag

Ez a klasszikus, kerékpározásból ismert időfutam? Mikor? Külön hétvége, vagy a hétvégékbe építve egy külön session?

(#5993) N€T0X|N válasza Ventur@ (#5991) üzenetére


N€T0X|N
őstag

De legalább teljesítményben kb. ugyanott lesznek (BTCC ~300-320 ló, bár a Seat-ot nem tudom). A TC1-el összeengedni őket rosszabb volna.

Sent from my keyBoard

(#5994) A Zéé válasza Frenky89 (#5992) üzenetére


A Zéé
addikt

valami olyasmi, igen. Márkánként 3 autó húzatja egymást, aztán a 3. eredménye számít.
Úgy rémlik azt mondták, hogy az időmérő után lesz, és csak a csapatpontversenybe számít bele.
Szerintem jópofa dolog, nem feltétlen a komoly versenyről szól, de a helyszínen kinn levőknek egy plusz nézni való, és nem elhanyagolhatóan a szponzoroknak egy plusz megjelenés, ráadásul szerintem többet érhet tv-s megjelenés szempontjából mint a verseny maga.

Just a simple Lineman...

(#5995) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Bennem olyan érzés van hogy a WTCC próbál kapaszkodni, hogy javuljon a nézettség, mert szerintem biztos hogy az utóbbi években már nincs akkora érdeklődés mint régen. Őszintén engem se érdekel már, Norbi miatt követem az eredményeket, meg egy-két futamba bele nézek de ennyi. Meg szerintem már tartanak a TCR-től is, egész izgalmas futamok voltak idén, több gyár is fejlesztett oda autót,meg sokkal olcsóbb, egy komolyabb 20-25 fős mezőnnyel simán odaverne a WTCC-nek..

(#5996) A Zéé


A Zéé
addikt

One week left

Just a simple Lineman...

(#5997) Ventur@ válasza A Zéé (#5996) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nagyon disznón néz ki :C . Ha másért nem is, de jövőre lehet a Volvok miatt kimegyek ismét a ringre :D . Nagyon remélem, hogy megtartott valamit abból a régi C30-as hangból, még az "őskorszakból", mert a legszebb hangú túraautó volt akkoriban :) - szerintem.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5998) N€T0X|N válasza Ventur@ (#5997) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Hát, ha ebben is 5 henger lesz... ;]

Sent from my keyBoard

(#5999) -Mike- válasza A Zéé (#5996) üzenetére


-Mike-
addikt

Mivel a kerítés mögötti spy fotót Coronel csinálta, így biztosra vehető, hogy az egyik pilóta ő lesz a volvoban.

(#6000) MKLS válasza -Mike- (#5999) üzenetére


MKLS
aktív tag

Azokat a képeket nem Coronel csinálta, csak tovább osztotta a http://teknikensvarld.se/ -ről. :)

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.