Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5601) Ventur@


Ventur@
senior tag

Kösz a BTCC infót, de nekem pont azért kellene valami videómegosztós oldal, hogy ne kellene letöltögetnem :) . Csak: click, play and enjoy :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5602) N€T0X|N válasza Ventur@ (#5601) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Az, hogy mi kell, nem mindig találkozik azzal, hogy mik a lehetőségek. :P Ez legalább van, jobb híján.

Sent from my keyBoard

(#5603) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Class One
Ez kell nekünk srácok!! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5604) !Overdose! válasza .LnB (#5603) üzenetére


!Overdose!
őstag

Én inkább a szériaközelebbi túraautókat sírom vissza. :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#5605) schawo válasza !Overdose! (#5604) üzenetére


schawo
titán

+1

Én BTCC fan vagyok. A WTCC is rossz irányba halad. Ezek pedig nem túraautók, hanem GT-k, és mint olyanok számomra érdektelenek. 600 lóerő? WTF? Ha ilyet akarok, arra mindig ott lesz a NASCAR, amikor se DTM, se Class1 nem lesz már sehol.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5606) snecy20 válasza schawo (#5605) üzenetére


snecy20
veterán

Ugye 2004-ről 2005-re átnevezték a sorozatot ETCC-ről WTCC-re, szerintem azóta van folyamatos minőségbeli hanyatlás. :U

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5607) vlevi válasza schawo (#5605) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Én BTCC fan vagyok. A WTCC is rossz irányba halad. "
Abban teljesen igazad van, hogy a BTCC szabályrendszere, vagyis az NGTC autók sokkal nagyobb lehetőséget adnak a csapatoknak. Ezért van annyiféle autótípus, ami jót tesz a sorozatnak mindenképpen.

(#5608) snecy20 válasza vlevi (#5607) üzenetére


snecy20
veterán

Sovány a gyártói jelenlét nagyon. Alfa, Seat, Ford, Peugeot, BMW, ezek mind itt voltak 10-12 évvel ezelőtt.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5609) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Blancpain GT Endurance Silverstone 2015 - Pre-Qualifying Session Élő

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5610) vlevi válasza .LnB (#5609) üzenetére


vlevi
nagyúr

A futam pedig 16 óra múlva [link] Szintén a youtube-on. Ha minden igaz, vasárnap, 15:15-kor kezdődik a közvetítés.

(#5611) albert8 válasza vlevi (#5610) üzenetére


albert8
addikt

És természetesen f1 valamint indycar is lesz holnap méghozzá az indy 500.. :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5612) -Mike-


-Mike-
addikt

Indy 500 utolsó 40körére nincs valakinek vmi 720p-s streamje? :)

(#5613) Malachi válasza -Mike- (#5612) üzenetére


Malachi
addikt

én nem szopatom magam, leszedem majd HD-ben.

(#5614) albert8 válasza -Mike- (#5612) üzenetére


albert8
addikt

fuh nem volt rossz :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5615) Motion_Blur válasza Malachi (#5613) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Vagy holnap délben Digisport1-en ismétlés :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5616) schawo válasza Malachi (#5613) üzenetére


schawo
titán

Én ustvnow-on szoktam nézni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5617) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nascar Sprint Cup Coca Cola 600 Teljes futam
(elméletileg HD-nek van írva de nekem eddig csak 480p a max, szerintem még feldolgozás alatt van.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5618) Malachi válasza Motion_Blur (#5615) üzenetére


Malachi
addikt

UPC-nél nincs Digi. :((( nuku BL, semmi kézi BL, Premier League, semmi.

(#5619) .LnB válasza Malachi (#5618) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Örülj neki. :) A Foci....***** :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5620) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nissan GTR @ Monza Blancpain első kör
Érdemes megnézni!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5621) schawo válasza .LnB (#5620) üzenetére


schawo
titán

Azért ebből is látszik, hogy ez a Blancpain elsősorban pénzes úrvezetők sportja. Persze ettől még nem rossz, viszont főleg ettől izgalmas :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5622) -Mike- válasza Malachi (#5618) üzenetére


-Mike-
addikt

Itt megtudod nézni madzsarul
Indy 500

[ Szerkesztve ]

(#5623) .LnB válasza schawo (#5621) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, a Nismo csapat tagjai pedig az akadémiáról kerülnek be. Ott azért van némi tehetség. Egyébként nem sok mindent tudok a sorozatról, most kezdtem csak el érdeklődni iránta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5624) vlevi


vlevi
nagyúr

Egy kis érdekesség, Zandvoort 12 órás, magyar résztvevővel.

http://hosszabbitas.hu/wtcc/indul-a-nagy-endurance-kaland

Megszokhattátok már, hogy itt a WTCC Blogon nem kizárólag a Túraautó Világbajnokság eseményeivel foglalkozom, hanem néha kivételt teszek ezzel-azzal. Most is így lesz, már csak azért is, mert ez a projekt megérdemli a figyelmet. És nem kizárólag azért, mert Csuti Laci kollégám és barátom is benne van, hanem mert szakmailag is valami igazán értékesbe fogtak bele. A hétvégén Csuti Laciék csapata, teljes nevén az RCM Psycho Pet Endurance Team megkezdi szereplését a 24H Series Endurance Világkupán a dögös festésű dízel SEAT Leónnal. A helyszín a legendás Zandvoort, egy kőkemény holland pálya, amely rengeteg emlékezetes csatát látott már. A sorozat neve ellenére ez a forduló “csak” 12 órás lesz, ám ezen a körön ennyi is bőven elég. “Még életemben nem volt ennyire kemény pályán. A csapat többi tagjával együtt rengeteget készültünk szimulátoron, és nem egyszerű. Ha hozzá veszem hogy enyhe esőt mondanak, és azt, hogy 12 órán keresztül kell menni, akkor azt mondom, ez komolyabb kihívás lesz, mint előzetesen gondoltuk” – mondta Laci a WTCC Blognak. A futam érdekessége még, hogy a fél napot két nap alatt teljesítik. Péntek este mennek három órát, majd meg kell állni a rajtrácson, ahol leplombálják az autókat, és szombat reggel folytatódik a verseny. Az ok igen egyszerű, szigorúak a zajvédelmi előírások, és hogy mettől-meddig lehet menni a zandvoorti pályán. Kerékcsere gyakorlás by Széki László “Due”! A különböző kategória összevonások miatt az RCM Motorsport dízel SEAT-ja egy jó harmincfős géposztályba került, és a kedvező műszaki paraméterek miatt akár egy igazán jó eredmény is benne lehet a versenyben. “Előnyt jelent számunkra, hogy a mi autónkban egy 100 literes tank van, amivel akár négy órát is kibír a SEAT a pályán. Azzal kalkulálunk, hogy a kategóriánkban lévő benzines kocsik kétóránként jönnek majd ki, úgyhogy akár az elejében is végezhetünk.” A csapat csütörtökön bejárta a pályát, este pedig a boxkiállást és a pilótacserét gyakorolták. Péntek reggel 8-tól már részt vesznek a nem kötelező teszten, a hétvége további programja pedig így fest: Péntek: 12:20 – 13:20 Szabadedzés 14:10 – 14:40 Időmérő edzés 16:00 – 19:00 Verseny, 1. szakasz (3 óra) Szombat: 8:43 – 17:45 Verseny, 2. szakasz (9 óra + 1 kör) Az RCM Psycho Pet Endurance Team projekt kettős céllal jött létre. Egyrészt az olyan tapasztalt pilóták, mint Csuti Laci vagy Elekfy Witold, újra kedvet kaptak a hosszútávú műfajhoz, másrészt ezzel is szeretnének lehetőséget biztosítani az RCM Cup-ban felfedezett tehetségeknek. Pályabejárás. Balról: Elekfy Witold, Nagy Norbert, Tassi Attila, Csuti László, Hatvani Bálint, Monori Gyula. “Az a terv, hogy az Endurance Világkupa minden fordulóján lehetőséget kap valaki, aki az RCM Cup-ból érkezik. Itt van velünk Zandvoortban Tassi Attila, aki ezúttal gyűjti a tapasztalatokat, de Barcelonában már ő is rajthoz áll” – magyarázta Csuti Laci. Hollandiában a Csuti László – Elekfy Witold – Hatvani Bálint – Nagy Norbert négyes osztozik majd az autón. Az edzésekről és a versenyről is élő közvetítés valamint profi live timing lesz a 24H Series Endurance Világkupa hivatalos honlapján, ITT. Ezen kívül a csapat folyamatosan tölt fel információkat, képeket, videókat az RCM Motorsport Facebook oldalra, amit ITT érthettek el.

-- gReader Pro

(#5625) callmeakos válasza .LnB (#5620) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Rútul otthagyja a gentlemanokat a rajtnál :D

All→M8

(#5626) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Sport 1-en TCR van most.

(#5627) Ventur@


Ventur@
senior tag

Tegnapi DTM-hez nem tud valaki valami nézhető/letölthető linket?

Yt-on nem engedte megnézni az országomból :((( .

Formula 3-at nézte valaki (Monza)? Öcsém az a futam, nem volt semmi :D . Többször volt sc, mint amennyit versenyeztek. Majdnem ez volt tegnap Indycar-ban is :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5628) Yayoh válasza Ventur@ (#5627) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Láttam videót a balesetekről az F3-ban , kemények a srácok :D

A tegnapi TCR futamról:
Egész jó volt , kicsit olyan volt mint a TC1 előtti WTCC , túrták le egymást a pályáról , az autók közel vannak egymáshoz teljesítményben , igaz itt a Salzburgringen már csak Seat meg Hondák mentek , meg volt egy Opel is, igaz nem sokat ment , ha ment is akkor a mezőny végén kullogott ,pedig azért év elején be volt harangozva jó pár gyártó. Szerintem a jövőben komolyan kell számolni a TCR-el , most csak 14-15 induló volt , de ha lenne egy 20-25 fős mezőny, még több top pillótával , simán a WTCC fölé nőhet , F1-es betétfutamokkal marketing értéke is meg van a sorozatnak.
Zengős oldalról meg nem értem miért nyomatják ezt a Szabó Zsoltit , Seat Eurocupban , meg itt is csak a mezőny végén küzd , bőven lenne nála jobb magyar a helyére.

(#5629) schawo válasza Yayoh (#5628) üzenetére


schawo
titán

Zengős oldalról meg nem értem miért nyomatják ezt a Szabó Zsolti

Péz, péz, péz. Mindig csak az számít. Ha van mellé tehetség is, az a bónusz, és akkor lesz kiugróan jó egy pilóta.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5630) -Mike- válasza Ventur@ (#5627) üzenetére


-Mike-
addikt

(#5631) Vyndree válasza Ventur@ (#5627) üzenetére


Vyndree
őstag

Használj proxy-t, azaz "más országot".

(#5632) schawo válasza Ventur@ (#5627) üzenetére


schawo
titán

Hola a barátod [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5633) -Mike- válasza schawo (#5632) üzenetére


-Mike-
addikt

Ez olyan, mint pl az ace player?

(#5634) Vyndree válasza -Mike- (#5633) üzenetére


Vyndree
őstag

Ez olyan, "mint ha Amerikában lennél". Ennek akkor van jelentősége, például ha az országodból egy videó nem elérhető, csak mondjuk USA-ból, a régió miatt.

Ha külföldön vagy akkor meg ugyanez visszfele. Kintről nem megy neten a Mindig TV (vagy tvgo), olyankor magyar proxyt választasz, hogy "azt higgyék itthon vagy" és máris tudod nézni a magyar csatornákat ingyé,

Erre a célra CyberGhost vagy OkayFreedom-ot használok. Ezek gyorsak, van mobilos verziójuk, sok ország közül lehet választani rengeteg szerverük van és a játékoknál is lehet használni.

[ Szerkesztve ]

(#5635) Ventur@


Ventur@
senior tag

-Mike-, schawo és Vyndree: Kösz a segítséget, linket meg mindent :R .

BTCC-re már szerencsére találtam "megoldást", de a DTM-re még eddig nem, úgyhogy még egyszer muchas gracias :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5636) Malachi válasza schawo (#5632) üzenetére


Malachi
addikt

Hola kicsit trükkös, ha telepíted és nem fizetsz, akkor elvileg folyamatosan használja a netedet. Szóval érdemes rálesni, nem tekeri-e a forgalmat ha éppen bekapcsolva pihen a gép.

(#5637) schawo válasza Malachi (#5636) üzenetére


schawo
titán

Persze, hiszen ez a lényeg. Ahogy te külföldi IP-t kérsz mástól, ugyanúgy valaki számára magyar IP címet biztosítasz. Ez a lényeg, ez a Hola megosztás alapja. Ez kicsit hasonlít a tor hálózat működésére.

De ha épp nem akarsz Hola kijáratot üzemeltetni, akkor lekapcsolod a holát.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5638) Matthewus válasza schawo (#5637) üzenetére


Matthewus
őstag

Ne használjatok Hola-t: [link] A kiegészítő el lett távolítva a Chrome és a Firefox addon oldalról.

(#5639) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy néz ki lehet kimegyünk Slovakia Ring-re (WTCC). De mivel még nem voltunk érdekelne a véleményetek. Milyen szokott lenni a verseny? Mennyire látni be a pályát? Parkolási lehetőség? Ilyesmik.
Néztem a pályatérképet és a jegyeket. Azt látom, hogy itt több helyre lehet venni többfajta jegyet, esetleg vélemények a tribünökről?!

Szóval szívesen olvasnám a tapasztalataitokat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5640) Vergilia válasza schawo (#5632) üzenetére


Vergilia
tag

Ha csak ilyen barátaid vannak... :) a te dolgod, de nekem ugyan biztos nem. Sokkal jobb, gyorsabb VPN-ek vannak, sikerült az egyik legrosszabb, legveszélyesebbet belinkelned.

(#5641) A Zéé válasza .LnB (#5639) üzenetére


A Zéé
addikt

mi a B jelű mobil lelátóra megyünk majd, ahova 15 eur a jegy. Az F jelű résznél levő kanyar, és a célegyenesre ráfordító kivételével mindent látni.
Célegyenes vége, boxutca kijárat ilyen távolságra:

A pálya részét pedig ilyen szinten látni még pluszba, ha csak magad elé nézel:

Szóval egyszerre 4 pályaszakaszt látni közvetlenül, de szemmel majdnem végig lehet követni az autót. Itt volt a michelisz mánia csoport is tavaly, hangulat is volt. Előzési pont is a célegyenes vége is, meg a feléd jövő hurok közepén ott van az a felüljáró rész, az is.
Kivetítő volt tavaly, igaz egy pici, de a semminél több.

Igen, tribünönként vannak a jegyek, azt ellenőrzik is végig. Haverom tavalyelőtt a fedetten volt a boxutca felett, azt mondta, hogy neki az annyira nem jött be.

Jegyet helyszínen vettük tavaly is, idén is ott fogjuk.
Parkolás a mezőn van, a kövecses parkolóhelyre csak a vipek mehetnek.
Kaja sokféle volt, ilyen tipikus fesztivál kajások: gyros, kolbász, lángos, kürtős kalács, társai. Árban talán picit drágább, mint Hungaroring, de nem vészes. Kiírva kevés dolog volt magyarul, de a legtöbb helyen a személyzet magyarul beszélt. Budi kinn mobilrötyi van, paddockban rendes, de elég kevés. Viszont akár a Coronel, vagy a Norbi is ott vizelhet melletted :D
Ha nem lesz fos idő, és idén is jó betétfutamok lesznek (a tavalyi gt3-asokat sajnálom, hogy nem tudtuk nézni), akkor mi is ott leszünk (20-án lesz a playoff meccsünk!!4!!), szerintem legalább olyan jó, mint a Hungaroring, csak kicsit családiasabb.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#5642) Ventur@ válasza .LnB (#5639) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem voltam még az SkRingen, de ismerősömék voltak tavaly és tavaly előtt is voltak. Ők azt mondták, hogy minden fillért megért a móka, mert nagyon király volt a hangulat meg minden. Jegyárak - ha jól emlékszem - sem vészesek és a környékbeli árak is kulturáltak.

Reméljük idén nem lesz olyan zúhé, mint tavaly volt az időmérőn :DDD .

Még egy: Betétfutamok! Tavaly (vagy tavaly előtt) azt mondta jóbarátom, hogy az is teljesen rendben volt, tehát vastagon megérte kimenni nekik. Igaz a határ mellett laknak nem sokkal :) .

Más:

Hohóóó....hétvégén BTCC Oulton Park :C . Na akkor vasárnap fél12-től megint ülhetek a gép elé este fél7-ig :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5643) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#5641) A Zéé Köszönöm a infókat. Akkor mi is oda megyünk ha már ott van a sok Magyar. Igazából nekem a kaja árak nem számítanak, viszek szendvicset és kész. Nekem csak a jegybe fog kerülni az egész. Az meg simán belefér. Esernyőt viszünk mert most már rendszeres az elázás ha ilyen programot látogatunk.
Sajnos hiába keresgéltem semmilyen infót nem találok a betétfutamokról pedig ha GT3-as autók lesznek akkor asszem sírva fakadok :) Imádom azt a kategóriát de élőben még sosem láttam. Jó lenne egy részletes programot találni valamikor, hogy tudjuk mi az időbeosztás. De akkor már találkozhatnánk is, ha minden jól megy és kijutunk (az a kérdés haverom kap e szabit). Úgy öltözök majd hogy tuti felismerjél. És ez könnyen fog menni, van is egy ötletem ;)

(#5642) Ventur@ Köszi neked is a választ. Én sem lakom messze, Esztergom mellett kicsivel, szóval az út se gáz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5644) Ventur@ válasza .LnB (#5643) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na ha ilyen közel laksz, akkor mindenképpen megéri kimenni. Betétfutamokról még én sem találtam semmi infót, de biztos hogy nem lesz gond vele ;) .

Elnézve a jegyárakat, arra jutottam, hogy a Hring bizony elmehet a sunyiba. 3 euróért már lehet vasárnap nézni a futamot a helyszínen (Slovakia Ring). Három!!! Hringen meg 5000 volt a legolcsóbb jegy. Nevetséges komolyan mondom. Nem is bánom már egyáltalán, hogy nem mentem idén a Hringre.

Ja és még egy érv Slovakia Ring mellett: A pálya bármely részére lehet menni!!! Hringen meg....no komment!

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5645) .LnB válasza Ventur@ (#5644) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért 5000-et megért az a Norbi győzelem. ;) Persze nem volt előzetesen borítékolva, de így jó volt. Én csak WTCC-re járok. Egy F1 elérhetetlen árban nekem, meg annyira manapság nem is hat meg (OFF)(Hajrá Hamilton, de ennyi)(/OFF). Szóval egy évben 1x belefér az az 5-ös. És mondom azon kívül én semmit sem költöttem a ringen sem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5646) !Overdose! válasza .LnB (#5643) üzenetére


!Overdose!
őstag

A hivatalos oldalon pedig fent van az összes infó: [link]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#5647) .LnB válasza !Overdose! (#5646) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi. Én nem találtam.
Ez alapján annyira nem izgatnak a betétfutamok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5648) A Zéé válasza !Overdose! (#5646) üzenetére


A Zéé
addikt

hát itt nekem se jutott eszembe keresni, csak a ring honlapján
Viszont ez a program így annyira nem begyere... :U

(#5643) .LnB
okés :) De a tavalyi mocsok után én csakis akkor megyek, ha nem mondanak esőt :D

Just a simple Lineman...

(#5649) kisza25 válasza Ventur@ (#5644) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem az oda-vissza út többe került, mint a jegy, 5eFt-ért 3futamot lehetett megnézni, jó volt és ott is ülhetsz ahová akarsz, én ki is próbáltam a gold 3-4, supergold, silver2-őt, F1-en voltam kint tavaly silver2-ből néztem 1x ok volt, de tényleg rohadt drága (225euro volt egy jegy és 3-an voltunk) idén ha megyek kivárom a 19900-as jegyet, de még úgy is 40000+ oda-vissza út (400km), de 10évet külföldön gályáztam, mindenről lemaradtam, nyaralni sem voltam sehol, ennyi bele kell, hogy férjen:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5650) schawo válasza Vergilia (#5640) üzenetére


schawo
titán

Régebben használtam a Holát, nem ismertem a mocskos üzleteiket. Ha ismertem volna, nyilván nem ajánlom. De sebaj, már előtted valaki úgyis jelezte ezt, akinek szólt, az nyilván vette az adást.

evDirect villanyautós töltőhálózat

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.